Dodaj do ulubionych

Gdzie dobre obiady w Częstochowie?

08.03.13, 12:28
Przy końcu czerwca bedziemy kilka dni w Częstochowie,znależliśmy nocleg,teraz dzięki Wam internauci chcemy wiedzieć gdzie w tym mieście zjeść dobry i smaczny obiad -chcemy przeznaczyć na obiad do 30 zł. Może jest w tym mieśćie bar mleczny to tam można dobrze zjeść-Bydgoszczy-jest kilka. Czekam na wpisy
Edytor zaawansowany
  • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.13, 10:15
    W centrum mogę Ci polecić obiady u Matuli na ul. Wolności 11 mają stronę internetową można sobie sprawdzić, domowy obiad można również zjeść w pizzerii allegro. Pozdrawiam
  • Gość: arczi IP: *.dynamic.mm.pl 15.07.16, 16:53
    U Matuli jadłem ale teraz tylko w Przystanek Obiad jadam przepyszne placki po węgiersku pyszne surówki i ceny też ekstra
  • Gość: marina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.13, 17:39
    bardzo fajna i niedroga knajpka:

www.gastronauci.pl/pl/19106-pierozeq-czestochowa
    i jeszcze jedna, tuż obok dworca PKP - po zjechaniu schodami ruchomymi, wychodząc głównym wyjściem, po prawej stronie będziecie mieć "Obiady domowe" lub coś w tym rodzaju, też mają bardzo dobre jedzenie.
  • Gość: mmm IP: *.96.247.161.tvksmp.pl 06.06.16, 08:35
    jesli piszesz o tym barze a rogu kolo pkp to sorki nie wiesz co to obiad dobry;)) kupilam zupe barszcz dla coeki /Barszcz byl jasny niem ial koloryu i byl bez smaku.....omijac to
  • martina-0 12.03.13, 21:48
    Inna propozycja:

Gastronomikk w Częstochowie, ul. Worcella 1, tel. 343 61 17 15, ceny były ok, na pewno jest świeżo, w przystępnej cenie i porcje są spore.

Obiady domowe na ul. Wręczyckiej 98, jest to koło myjni, smacznie, w dodatku ładnie i jest miła atmosfera :-)
  • Gość: martina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.13, 22:40
    news.slyfoxy.pl/street-food-po-polsku-co-warto-zjesc-w-polskich-miastach.html
    jest tam o frytkach!
  • Gość: martina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.13, 22:53
    W Allegro jest bardzo fajnie, obiady domowe, pizza. To jest na końcu Alei NMP.

Zapraszamy na ulicę Piłusudzkiego tzw. ulica Frytkowa, tuż obok PKS i PKP gdzie jest naprawdę tanio (szczególnie kebab BUGS).

Koło Akademika Maluch niedaleko Hali Polonia- jest taki przystanek znajduje się bar pierożek- 10 pierogów za 6 zł a zupy za 2.50 zł.

• Gość: marina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.13, 10:48
    najtaniej będzie jak rozejrzycie się w okolicy Politechniki tj. ulica akademicka i dekabrystów, na wydziale albo w akademikach można zjeść domowe obiady, bardzo tanio plus są długo czynne,
    przy ulicy Dekabrystów niedaleko żabki, są bardzo fajne pierogi w cenie około 7 zł ;)

Jeśli chodzi o obiady to polecam Bar PierożeQ na ul. Nowowiejskiego 4, jak nazwa wskazuje specjalizują się w pierogach, ale maja też gołąbki i naleśniki. Z innych sprawdzonych miejsc polecam:
    www.obiadyusytego.pl/obiady/
    www.obiadyumatuli.pl/index.html
    Wszystkie te miejsca znajdują się w ścisłym centrum miasta. Przy Politechnice Częstochowskiej istnieje też bar na prawdę godny polecenia, chyba nazywa się Smakosz.
  • re12nia 14.03.13, 19:02
    Dziekuję wszystkim za propozycje,gdzie możemy zjeść obiady. Bedziemy to napewno skorzystamy z części propozycji.Dziękuję.
  • Gość: patryk IP: 188.95.29.* 10.04.13, 16:38
    Ja polecam obiady domowe na północy - miejsce nazywa się RABARBAR ;) Na Fieldorfa-Nilla 12, przy Żabce. Tam ostatnio też coś podobnego było ale chyba tym razem ktoś normalny otworzył, dobre jedzonko, świeże do tego tanio - miejmy nadzieje że tak pozostanie - ja póki co tam zakotwiczę. Pozdrawiam.
  • Gość: Stanisław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.15, 17:00
    Witam polecam bar na ul Brzozowej pod nazwą PALCE LIZAĆ Raków pyszne jedzenie duże porcje zawsze świeże surówki i tanio polecam.
  • czarnyrondel 27.04.16, 12:36
    Pod koniec kwietnia 2016 otwarto przy Kilińskiego (chyba 9 lub 11) PRZYSTANEK OBIAD. Smacznie i niedrogo. Nie wiem, jak będzie później, ale na początek się starają. Polecam.
  • Gość: artur IP: *.dynamic.mm.pl 15.07.16, 16:55
    Popieram :)
  • berlinalka 16.06.16, 16:54
    barów mlecznych nie znamy ale może w tych miejscach znajdziecie coś na co macie ochotę poniżej 30zł pozdrawiamy intopassion.pl/intocities-czestochowa/
  • Gość: bubu IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 18.08.16, 15:31
    Napluj mu do talerza usłyszałem przez okienko dostarczania potrwa gdy poprosiłem o podgrzanie zimnego schabowego z ziemniakami . A na obiad czekałem cierpliwie 40 minut aż po interwencji otrzymałem w/w posiłek na którego już straciłem ochotę po tym co usłyszałem od kucharek. Całe zajście miało miejsce 18-08-2016r w godzinach 14,10 do 14,45 gdy otrzymałem podgrzany obiad w Jadłodajni „U Matuli”Obiady Domowe Al. Wolności 11 w Częstochowie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka