Dodaj do ulubionych

wakacje nad jeziorem 2014 - gdzie ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.14, 15:43
Witam, drodzy forumowicze chcę w tym roku spędzić wakacje wraz z rodziną i znajomymi nad jeziorem w domku letniskowym. Poszukuję domku na 4 osoby dorosłe + 3 dzieci czyli min. 7 miejsc noclegowych, kuchnia, łazienka, zależy mi aby domek znajdował się na ogrodzonej posesji (cenię sobie prywatność) i koniecznie miał bezpośredni dostęp do wody (wprost z działki - własna linia brzegowa), chodzi mi o możliwość wędkowania. Mile widziany pomost, jakaś łódka ... Myślę tutaj o mazurach choć chętnie zapoznam się z waszą opinią (propozycją) np kaszub itp. Jeżeli możecie to podajcie jakieś linki, tel. ofertę.
Jeżeli ktoś chce zaproponować mi Kretowiny to bardzo dziękuję ale już tam byłem i teraz zmienił bym miejsce aby poznać coś innego.
Edytor zaawansowany
  • owakacje.pl 08.01.14, 21:28
    Kiedy znalazłem ten ośrodek po pierwszym zdjęciu już wiem że w te wakacje tam pojadę :)

Domki nad jeziorem - owakacje.pl/obiekt/domek-nad-jeziorem-%C5%BCarnowiec-nadole-gniewino-d%C4%99bki

Myślę, że warto odwiedzić to miejsce.
  • Gość: Patka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.14, 17:43

WITAM ja polecam natomiast ośoredek w wielkopolsce w LAskowie, Jest to nowy ośrodek zbudowany w 2013 r bylam tam rok temu pięknie cicho, ośrodek polozony przy lesie , bezposrednio z nim graniczy, nad samym jeziorem ma prywatna plaze 2 mostki . Super komfortowo sie tam czulam, poniewaz ośrodek jest całkowicie ogrodzony , nie ma natloku ludzi, jest plac zabaw dla dzieci i inne atrakcje takie jak trampolina, kajaki , zaglowka, lodka itd, pełno tam laweczek roznego rodzaju i sa wiaty na grilla :) z czystym sumieniem moge polecić to iejsce pani ktora prowadzi ten osrodek bardzo mila. naprawe zachęcam :)

ich strona to www.wczasynadjezioremwlaskowie.pl maja jeszcze podobno inna strone, ale niesety nie znam adresu . i zdjecia ich nie oddaja uroku tego miejsca nawet w 2 %
    w zełym roku bylam tam 2 tyg i z uwagi na to ze jestem tak dlugo dostalam rabat :) w tym roku rowniez tam pojade, bo zarówno mi jak i rodzinie sie bardzo podobało .
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 01.06.14, 15:57
    Witam ! Polecam miejscowość Wielkie Partęczyny jeżdze tam z rodziną od 15 lat .Położony w parku krajobrazowym nad samym jeziorem .
    olx.pl/oferta/domek-letniskowy-do-wynajecia-parteczyny-CID3-ID64PAf.html?action=show&id=89809619#xtor=EREC-50-[id1]-20140601-[link]-21769041@1-20140601155240
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 01.06.14, 15:59

Witam ! Polecam miejscowość Wielkie Partęczyny jeżdze tam z rodziną od 15 lat .Położony w parku krajobrazowym nad samym jeziorem .
    olx.pl/oferta/domek-letniskowy-do-wynajecia-parteczyny-CID3-ID64PAf.html?action=show&id=89809619#xtor=EREC-50-[id1]-20140601-[link]-21769041@1-20140601155240
  • Gość: Miłośnik Mazur IP: *.dynamic.chello.pl 06.06.14, 02:24
    Witam ! Polecam Partęczyny ten lub inny domek (trzeba poszukać )naprawdę warto piekna miejscowość
    olx.pl/oferta/domek-letniskowy-do-wynajecia-parteczyny-CID3-ID64PAf.html
  • Gość: Arina IP: *.181.204.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.07.14, 12:00
    Jeżeli ktoś szuka fajnego miejsca na wypoczynek rodzinny, polecam hotel Księżycowy Dworek, położony nad jeziorem Siercze na Mazurach. Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Możliwoś pobytu ze zwierzętami. Informacje można znaleść na www.ksiezycowydworek.pl
  • Gość: Kiniol IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.03.14, 18:26
    A może nad morze? My jedziemy do Mielna
  • Gość: leon IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.03.14, 18:29
    Poszukaj noclegu w jakiś bazach noclegowych np na hotele.pl My w tym roku jedziemy do Szklarskiej a później nad morze, ale jeszcze nie wiem gdzie dokładnie. Myślałem o wyjeździe na Ukrainę by pozwiedzać ale zważywszy na obecną sytuację musieliśmy zrezygnować.
  • lemon-trip 10.03.14, 13:10
    proponujesz poszukanie czegoś na [url=http://www.lemon-trip.com] lemon-trip[/url] mają dużo obiektów i do tego zniżki rozdają do nich
  • v-q 12.03.14, 07:40
    III Nagroda Marszałka Wojewódzkiego na najlepszy obiekt noclegowy o charakterze wiejskim w Wielkopolsce.
    Należy do Europejskiej sieci Dziedzictwa Kulinarnego.

Tamarynowa Osada
    www.tamarynowaosada.pl
  • julabura 15.03.14, 15:59
    Na Mazurach:) okolice Olsztyna polecam najlepiej na spontanie:) Tak najlepiej wychodzi;)
  • Gość: 3 fajne miejsca IP: *.rev.pro-internet.pl 15.03.14, 21:57
    z terenu Kaszub warte rozważenia są np.

1. ciche okolice Miastka - w Lipczynku Jest tu kilka domków, które mają własne pomosty wędkarskie i własne łódki z silnikiem elektrycznym. Właściciel nie przyjmuje młodzieży, goście mają gwarantowany spokój i wygody. Posesja ogrodzona, z placem zabaw, plażą piaszczystą, itp. Jest tu kilka domków z zupełnie nowym wyposażeniem.

2. okolice Sierakowic - w Załakowie Tutaj także jest kameralnie, są 2 domki drewniane, piętrowe na 8-10 osób. Dodatkowo jest staw wędkarski - tuż pod nosem. Do jeziora chyba ze 100 metrów (kąpiel, kajaki)

3. okolice Bytowa - w Studzienicach. 5 domków na ogrodzonej posesji przylegającej do pięknego jeziora. Wysoki standard, sauna, itd. Miejsce odosobnione, dokoła las, w pobliżu piękne rezerwaty, okolice bajkowo ciekawe.

Gdyby chodziło o mniejszą liczbę osób to - tu jest kilka fajnych miejsc
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 01.06.14, 16:07
    Witam ! Polecam miejscowość Wielkie Partęczyny jeżdze tam z rodziną od 15 lat .Położony w parku krajobrazowym nad samym jeziorem po prostu super (są tam też inne domki trzeba szukać )
  • Gość: Krystian IP: *.eltronik.net.pl 17.03.14, 16:37
    Mogę polecić Pojezierze Brodnickie, a konkretnie jezioro Bachotek. Byłem w ośrodku wypoczynkowym stepol. Mieszkałem w domku 2 os., ale widziałem tam i większe domki. Jedzenie rewelacja a ośrodek ma piękny, wielki teren. Łódki są i rybki też - sam sprawdziłem. Albo bory tucholskie. Poprzeglądaj oferty. Powodzenia i udanego urlopu
  • Gość: Lena IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.04.14, 21:03
    Polecam Mazury - domek nad jeziorem (własna linia brzegowa, pomost, łódka). www.rostki.pl :)
  • Gość: luki12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.14, 08:01
    fajną ofertę ma hotel zamek ryn na wakacje na mazurach - www.zamekryn.pl/wakacje - dużo atrakcji dla dzieciaków, dostęp do plaży, do tego spa, basen:) Cenowo drożej niż domek, ale moim zdaniem warto.
  • marta1687 24.05.14, 19:33
    polecam Domek nad jeziorem Narie Kretowiny, pomiesci do 11 osob,tylko 200zl za dobe, podaje link www.domekkretowiny.fajnespanie.pl/
  • Gość: michal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.14, 13:26
    hej polecam ci fajny nowy osrodek kolo poznania ok 70-80 km. szukalem czegos fajnego i nowego i pojechalam do osrodka Laskowo. w Laskowie haha. fajne miejsce dlla rodzin z dziecmi bo osrodek znajduje sie bezpozrednio nad jeziorem ma swoja plaze zjezdzalni do wody 2 pomosty sa tam kajaki lodki rowerek wodny, caly jest ogrodzony dlatego nie martwilem sie o dzieci jak lezalem i czytalem a dzieci skakaly po trampolinie albo bawily sie na placu zabaw. ogolnie duzo atrakcji jak na taki maly osrodek jest boisko do siatkowki i babingtona pinpong pilkarzyki. osrodek graniczy z lasem i czujesz sie jak na agroturystyce a do tego czysto i pachnaco i=;). fajne miejsce tez dla grup znajomych bo jest przy kazdym domku gryll lawki hamaki i lezaki i tez 2 duze altany z duzymi gryllami do imprezowania. domki kompletnie urzadzone jaz bylem w szoku nawet otwierach do wina byl i do puszek, no i oprocz ego oczywiscie wszytko co masz w domu lodoka, kuchenka tv, garnki talerze, ja sie czulem jakbym byl u siebie nad jeziorem. strona ich to www.wczasynadjezioremwlaskowie.pl ale na te stronie nic nie ma prawie i zdj naprawde nie oddaja tego jak tam fajnie ale maja jeszcze facebooka i tu lepiej www.facebook.com/pages/Domki-nad-jeziorem-O%C5%9Brodek-Laskowo/1628670604025574?fref=ts pozdrawiam polecam i mam nadzieje ze pomoglem
    ;
  • Gość: Arina IP: *.181.204.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.07.14, 12:02
    Fajnym mmiejscem na rodzinną wycieczkę jest Księżycowy Dworek nad jeziorem Siarcze na mazurach. Miejsce jest naprawdę piękne, w okolicy znajduje się wiele atrakcji np. Wilczy Szaniec. Można skorzystać z wypożyczalni kajaków, łódek (z osprzętem wędkarskim), do dyspozycji plaża. Wiele atrakcji dla dzieci np. Kręgle, kino,bilard, strzelnica, place zabaw, dla dorosłych również wiele ciekawych propozycji m.in. strefa relaksu SPA, strefa fitness i inne. Hotel akceptuje zwierzęta domowe.Na stronie internetowej www.ksiezycowydworek.pl można znaleźć szczegóły oferty
  • Gość: Maciusiówka IP: *.sprintdatacenter.net 07.07.14, 07:10
    My kiedyś byliśmy w miejscowości Ryn, bardzo fajnie było, do jeziora bardzo blisko. Tyle że nie wynajmowaliśmy domku, a nocowaliśmy w prywatnej kwaterze, ale było super. Poza tym w okolicach Olsztyna też jest fajne, mozna super wypocząć.
  • Gość: Magda IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 12.07.14, 19:05

Gorąco polecam

allegro.pl/show_item.php?item=4374451429
  • weidman 21.07.14, 15:28
    W Krakowie masz bardzo fajne jeziora, często niezbyt zapełnione :) Jeśli interesuje Cie mniejsza miejscowość, to polecam Tarnobrzeg, jest tam świetne jezioro
  • Gość: linek IP: *.dynamic.mm.pl 22.07.14, 07:50
    Pod Warszawą jest bardzo fajne miejsce. Jezioro Zegrzyńskie - jest tam centrum rekreacyjne Promenada. Zazwyczaj jeździmy tam z rodziną na weekendy chociaż mam nadzieję,że w tym roku uda się również wyskoczyc na dłużej ponieważ gdy pogoda jest ładna naprawdę jest tam sporo zajęć. Tanie sporty wodne, dobra infrastruktura. Co najważniejsze nie ma tłoku ponieważ ośrodek jest na dużym terenie.
    Wokół liczne lasy, są ciekawe ścieżki rowerowe, można wypożyczyć sobie sprzęt i wybrać się na taką podróż.
  • Gość: rafaelx IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.08.14, 14:18
    ja dobrze wspominam wakacje nad jeziorem Żywieckim. myślę,że to dobre miejsce łączące pobyt w górach i nad jeziorem. jest tam fajny ośrodek z domkami,zresztą zobaczcie sobie: www.hotelodys.pl/pokoje.html chodziliśmy z żoną na długie wycieczki po okolicy i miło spędzaliśmy czas wypoczywając aktywnie nad jeziorem,także myślę,że to miejsce godne polecenia.
  • Gość: adam88 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.09.14, 16:56
    jeżeli wakacje nad jeziorem,to najlepszym wyborem będą mazury! znam świetne miejsce nad jez. Wulpińskim: www.marinagolfclub.pl spędzaliśmy tam z rodziną część tegorocznych wakacji. właściwie była to zabawa połączona z wypoczynkiem,bo hotel zapewnia dużo możliwości spędzania wolnego czasu.
  • sebastian-szymaski 02.07.15, 09:01
    Jeśli szukacie noclegu na wakacje nad jeziorem zajrzyjcie tutaj Tanienoclegi-24.pl Znajdziecie tu sporo ciekawych i przede wszystkim tanich ofert
  • Gość: beti IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.08.15, 15:27
    zapraszamy do spokojne wakacje do naszych apartamentów
    las, woda ...i masa ciekawych miejsc
    mamy jeszcze kilka wolnych terminów na sierpień i wrzesień
    www.apartamentnadjeziorem.com
    www.wakacjesława.pl/
  • daria-gorol 03.07.15, 10:36
    Ostatnio trafiłam na ciekawy post dotyczący zalewu janowskiego i przekonał mnie żeby tam pojechać: tniesz.pl/xp4pw :) Znudziły już mi się ciągłe wakacje nad morzem czy na mazurach trzeba pomyśleć nad alternatywami a ta wydaje się ciekawa:D
  • Gość: Werusska IP: 217.153.212.* 03.07.17, 18:59
    ja na wakacje polecam Laskowo w Wielkopolsce,niedaleko Piły. koło Szamocina, jest tam w okolicy dużo jezior,w samym Laskowie o ile pamiętam są 3 lub 4 w Szamocinie również kilka, 7 km dalej jest Margonin i tam jest największy Wakepark w Polsce. Jesteśmy z poznania i to dla nas idealna baza wypadowa, na wiosne jeździmy tam na weekendy.

Do laskowa jeździmy do 3 lat mężem i 2 dzieci do ośrodka '' Ośrodka Laskowo'', ten ośrodek jest o bardzo wysokim standardzie, bo jest nowy 3 lata temu jak byliśmy tam pierwszy raz to byliśmy jednymi z pierwszych gości. Właściciele bardzo mili, duży plac zabaw, siłownia, boisko do siatkówki, trampoliny, kajaki,łodki, rowerki, czego dusza zapragnie.

Najbardziej mnie to cieszy, że ośrodek ma prywatną plaże na terenie ośrodka, z domków widać jezioro, piękne widoki. Codziennie tam z mężem grillujemy a dzieci się bawią na placu zabaw, grają w ping ponga czy w piłkarzyki a my się nie martwimy bo ośrodke jest ogrodzony.

Położony jest bezpośrednio przy lesie, ahhh już nie mogę się doczekać sierpnia, jak tam będę na 9 dni :))))))))) !

strona to chyba www.wakacjejezioro.pl ale zdj nie w ogole nie ukazują jak tam pięknie, to chyba jedyne miejsce gdzie jest ładniej niż na zdj.
    Mam nadzieje, że mój pobyt 2017 będzie tak samo udany jak poprzednie i pogoda dopisze. Chociaż w tym miejscu nie można si nudzić nawet jak nie ma pogody, jest dużo miejsca na griila Wiat i altan, jest siłownia i świetlica, zadaszenie gdzie można garc w pinponga i piłkarzyki, ośrodek ma mnóstwo gier, które pożycza za darmo czym się nie spotkałam nigdzie indziej więc i tak powinno być fajnie
  • erysio15 22.11.17, 21:50
    Polecam dom na Mazurach - Wrzospa (z basenem, ruska banią, jakuzzi) - www.domnamazurachspa.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka