Dodaj do ulubionych

fajne miejsca na weekend

• sobi.erka 25.08.14, 14:08
    z chłopakiem byliśmy nad morzem. W władysławowie, a własciwie w Chłapowie. nolegi po 50 zł/os...nienajgorzej, bo to szczyt sezonou, pozwiedzaliśmy sobie dużo, więc fajnie, opisał to na swoim blogu:turystawpolsce.blogspot.com/2014/08/batyk-latem-mierzeja-helska.html
  • hotelnaturaresidence 25.08.14, 15:19
    Jest wiele miejsc, w których coś dla siebie znajdą zarówno amatorzy wrażeń, jak i ci, którzy wolą spokojne leniuchowanie. W okolicach naszego hotelu można posurfować na przykład na położonym w odległości 2 km Jeziorze Przeczyckim lub Jeziorze Pogoria, do którego jest ok. 10 km, ale też powędkować czy wybrać się na Pustynię Błędowską.
  • marcinkt 27.08.14, 14:55
    Ciekawa propozycja na ostatni weekend wakacji - dla lubiących aktywność: wspinaczka w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!
    pl.abpoland.com/wycieczki/jura-krakowsko-czestochowska-weekend-ze-wspinaczka-wrzesien-2014/
    Wyjazd w piątek wieczorem, powrót w niedzielę wieczorem.
  • Gość: Ewa IP: *.dynamic.mm.pl 10.09.14, 20:18
    Ja od lat zakochana jestem w Krynicy Morskiej, pamiętam jak pierwszy raz przyjechałam w okolice, do Four Winds, jakby to było wczoraj :) Wracam tam regularnie i nie zamierzam tego zmieniać
  • sarumal 20.09.14, 17:09
    Może Zamość, ewentualnie na weekend idealny tez jest Wrocław. No i oczywiście Mazury...
  • marcinkt 21.01.15, 13:02
    Osobiście polecam na weekend Biebrzański Park Narodowy. Jeżeli lubicie przyrodę i bardziej spokojne miejsca to idealny wybór. Ja wybieram się tam w lutym na biegówki (jak ktoś jeździ albo chce się nauczyć to tam są idealne do tego warunki). Polecam!

pl.abpoland.com/wycieczki/narty-biegowe-w-biebrzanskim-parku-narodowym-30-01-1-02-oraz-13-15-02-2015/
  • Gość: Grodzisko11 IP: *.mynet.com.pl 09.01.15, 23:09
    sites.google.com/site/grodzisko11/
    można przyjechać z psem - dom jest ogrodziny
  • marcinkt 21.01.15, 13:01
    Osobiście polecam na weekend Biebrzański Park Narodowy. Jeżeli lubicie przyrodę i bardziej spokojne miejsca to idealny wybór. Ja wybieram się tam w lutym na biegówki (jak ktoś jeździ albo chce się nauczyć to tam są idealne do tego warunki). Polecam!

pl.abpoland.com/wycieczki/narty-biegowe-w-biebrzanskim-parku-narodowym-30-01-1-02-oraz-13-15-02-2015/
  • mirekmirek37 26.02.15, 09:57
    A ja ostatnio byłem w Zakopanem i nocowałem w schronisku na Krzeptówkach 2 niedalego Sanktuarium MBF. Naprawdę fajna i tania baza wypadowa w góry np tutaj mapa-turystyczna.pl/route/vcr albo mapa-turystyczna.pl/route/xw0 kto wytrwalszy to zaliczy i jedno i drugie :)
  • evisko 11.02.15, 09:13
    Chociaż jest to dość duży domek, myślę, że warto się wybrać nawet na weekend, szczególnie gdy się mieszka w dużym mieście. Dom stanowi dobrą bazę wypadową np. do wycieczek rowerowych i można miło w nim spędzić czas (dom ma fajny klimat wystarczy zobaczyć na zdjęciach: domeknamazurach.com/ i jest położony raczej w zacisznym miejscu- wioska). Można spędzić tam romantyczne chwile nad jeziorem, na pomoście, podziwiając piękno jeziora Wulpińskiego. Położony w pięknych okolicach. Polecam
  • Gość: Natala IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.15, 10:59
    Ja zdecydowanie polecam Sudety. Mój kochany zabrał mnie w styczniu do Dusznik, spędziliśmy świetny weekend w przepięknym, butikowym hotelu - dworku. Spacerowaliśmy po uroczym zabytkowym parku, wieczorem mieliśmy spa tylko dla siebie na wyłączność, a na drugi dzień wybraliśmy się do Zieleńca hotelowym ski-busem. Oczywiście nie dowiedziałam się, ile Marek zapłacił, jednak przeglądając FB hotelu Fryderyk nie sądzę, żeby były to gigantyczne pieniądze :) A było bosko! Na pewno tam wrócimy :)
  • Gość: Melodia481 IP: 5.174.74.* 31.07.15, 22:07
    Pod Łodzią szykuje się otwarcie parku rozrywki Ceramilandia ceramilandia.pl/ w któym mają połączyć kreatywny rozwój z ciekawą zabawą. Szykuje się fajne miejsce do wybrania się na weekend z dziećmi
  • luccy00 16.09.15, 14:10
    właśnie słyszałam , ze mają coś takiego otworzyć. Znalazłam Ceramilandie na facebooku ale nie podają konkretnej daty otwarcia ale trzeba przyznać że zapowiada się super:))
  • 63martyna 24.09.15, 17:18
    Lubię morze poza sezonem, plaża na której już nie ma tłumów turystów ma swój urok.
    Mój plan na weekend to Władysławowo, Hotel Rejs - bardzo blisko wejścia na plaże i codzienne kilkugodzinne spacery brzegiem morza. Najlepszy sposób, aby oderwać się od codziennych obowiązków i odpocząć.
  • Gość: Marcelina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.15, 11:22
    Dla mnie bardzo fajnym miejscem na weekend położonym nad samym morzem,są Mechelinki oraz tamtejszy dworek OsadaWedrowca,gdzie na tegoroczne Andrzejki zaplanowano szereg ciekawych atrakcji,a dodatkowo mają komfortowe i przytulne pokoje.
  • Gość: Agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.15, 16:34
    Jako fajne miejsce na spędzenie weekendu cała rodzina polecam Energylandie w Zatorze,gdzie atrakcji z pewnością dla nikogo nie brakuje,adrenalina gwarantowana. Raz byliśmy i na pewno jeszcze się tam wybierzemy.
  • tamari15 08.01.16, 14:22
    "...ciekawe i fajne miejsca na spedzenie wolnego czasu,
    weekendu, jednego dnia, albo ciekawe miejsce na spacer, lub plener
    fotograficzny. jakies miejsca z klimatem, gdzie mozna odpoczac oczyscic umysl,
    oderwac sie od komerchy" - idealnie do tego opisu pasuje Muszyna. :) Dobra baza wypadowa do Popradzkiego Parku Narodowego, jednego z najstarszych w Karpatach, o naprawdę nieskażonej przyrodzie. W dodatku góry - dobre do zdjęć o każdej porze roku. Ktoś wyżej wspominał o szlaku architektury drewnianej - jak ktoś lubi malownicze, drewniane kościółki to w tamtej okolicy też ich kilka napotka.
  • Gość: Kerina33 IP: *.amoureux.com 04.02.16, 10:36
    Proponowałabym wybrać się nad morze. W Trójmieście jest wiele atrakcji oraz można tam sobie ciekawie zorganizować weekend.
    Kiedy jadę na wakacje to wolę wynająć sobie pokój w hotelu albo mieszkanie jak jedziemy grupką. Obecnie jest spora baza noclegowa tak wiec można znaleźć sobie coś w dobrym standardzie.
    Ze swojej strony w Gdańsku polecam te apartamenty:
    www.dhapartamenty.pl/
    Na stronie obecnie można wynająć sobie mieszkanie w mieście w dobrej cenie.
  • kazpach 12.02.16, 10:54
    Jeśli cenisz sobie spokój spacery na świeżym powietrzu to zapraszam do Rudy Kameralnej ,woj Małopolskie , pow. Tarnowski , gm. Zakliczyn. Na terenie Ciężkowiczko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego
    Oferta zainteresuje każdego kto lubi aktywnie spędzać wolny czas, w pobliżu obiektu znajdują się
    -szlaki turystyczne
    -trasy rowerowe
    -stadnina koni
    -paintball
    -sauna

Osoby które chcą odetchnąć od miejskiego zgiełku znajdą tu też coś dla siebie:
    -cicha i spokojna okolica
    -malownicze widoki
    -liczne obiekty do zwiedzania o charakterze przyrodniczym jak i kulturowym oraz zabytki

Do dyspozycji są pokoje 2,3,5-osobowe wraz z łazienkami, aneksami kuchennymi ,lodówka, TV i dostępem do internetu. Ponadto są 2 studia (2 pokoje łazienka ,kuchnia ,lodówka po 5 os każde). Dla gości dostępny jest parking ,altana ,grill, plac zabaw ,boisko do siatkówki, bilard ,oraz 2 sale wraz z kuchnią gdzie można organizować różne spotkania , wieczorki, imprezy.
    (7 dniowy pobyt wraz z wyżywieniem już od 350 zł
  • iga1231 24.03.16, 11:29
    Polecam stronę celnytraf.wordpress.com - jest tu wiele ciekawych i tanich pomysłów na to jak i gdzie spędzić weekend, urlop, ferie czy wakacje !
  • www.w-zakopane.pl 24.03.16, 13:09
    Naprawdę tanie noclegi w Zakopanem znajdziecie na www.w-zakopane.pl
  • www.w-zakopane.pl 24.03.16, 13:17
    Tanie noclegi Zakopanewww.w-zakopane.pl napisał(a):

> Naprawdę tanie noclegi w Zakopanem znajdziecie na www.w-zakopane.pl
  • www.w-zakopane.pl 24.03.16, 13:20
    Tanie noclegi w Zakopanem sprawdź ofertę
  • czarodziejka20 17.05.16, 19:45
    Sprawdzone domki domy letniskowe do wynajęcia na wyłączność przez moją rodzinę - cisza i spokój

www.zagrodaczarnia.pl/

www.domekletniskowy24.pl/

Jeżeli chodzi o portal z ofertami to polecam:

www.nocowanie.pl
    www.fajnewczasy.pl
    www.ruszajwpolske.pl
  • Gość: Sławek IP: *.dynamic.mm.pl 23.10.17, 21:52
    Ja osobiście polecam hotel-diament.com.pl/
  • rutkka 27.06.16, 21:54
    www.tatrytop.pl/dom-michalowka-widok-kominek-karpielowka-zakopane
  • magda_98 05.07.16, 09:54
    Ja bardzo lubię jeździć na Mazury, zwłaszcza latem. Piękne widoki, dużo atrakcji, spokój, cisza. ogólnie fajny klimat. W tym roku też się tam wybieram, ale dopiero pod koniec sierpnia...
  • magda_98 17.03.17, 10:12

--
    www.nowapozycja.pl/tworzenie-sklepow-internetowych/
  • Gość: Marcelina IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.12.16, 18:10
    Może warto wpisać na listę takie miejsce jak folwarklekuk.pl na Mazurach. Można nieźle wypocząć nad jeziorem, dodatkowo czyste powietrze, SPA, lokalna kuchnia.
  • e.kwiatek94 19.12.16, 13:10
    Ja z Krakowa jade na drugi koniec Polski- do Gdyni :) bo tam ma byc Dawid Podsiadlo na Sylwka i inne ciekawe gwiazdy. Mysle ze bedzie super ;) w koncu cos innego niz te wszystkie nudne imprezy z wódą. Znalazlam w necie tanie noclegi na www.pokojewgdyni.pl/
    Na dodatek pozwiedzam sobie fajne miejsca, zobacze morze i poslucham szumu fal. Polecam Ci :)
  • turystanizinny 17.03.17, 15:11
    Polecam ciche i spokojne miejsce.

www.orlica.com/oferta/pakiety
  • tibvopo 23.03.17, 14:19
    Moze zainteresuje Cie wypoczynek nad Krutynią, w centrum Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Miejsce jest naprawdę urokliwe. Można tam też tanio znaleźć nocleg, na przykład w ośrodku domków letniskowych krutynianka.pl/. Są to domki całoroczne, także są dostępne nie tylko latem.
  • katoko 30.03.17, 23:19
    ja bardzo lubię Kazimierz Dolny, jesienią zarezerwowaliśmy kwaterę na bookaparcie i było naprawdę świetnie
  • gracella 25.08.17, 02:27
    w sumie całkiem niezły pomysł :)
  • Gość: Alina IP: *.249.71.192.in-addr.arpa 28.10.17, 21:07
    Kazimierz to bardzo ciekawa i klimatyczna miejscówka także myślę, że warto ją odwiedzić.
  • Gość: ellen IP: 77.243.183.* 27.11.17, 04:29
    Z ciekawych i bardzo fajnych miejscówek, które są na bookaparcie to dorzuciłabym jeszcze Gródek nad Dunajcem.
  • loesssja 12.07.18, 22:50
    katoko napisał(a):

> ja bardzo lubię Kazimierz Dolny, jesienią zarezerwowaliśmy kwaterę na bookaparc
    > ie i było naprawdę świetnie
    Fajny pomysł, bardzo mi się podoba ;)
  • magdziuchaem 09.04.17, 19:26
    ja bardzo polecam hotel Bacówka Radawa, niedaleko Rzeszowa, świetny klimat, dookoła lasy, można dużo spacerować, poza tym sam hotel jest bardzo dobrze urządzony i wyposażony i ma też super SPA. można tam super wypocząć
  • anna_mikalek_88 09.04.17, 19:31
    super miejscem jest hotel W Krainie Alicji, położony w Nałęczowie. bardzo mi się tam podobało, bo hotel jest urządzony w stylu z tej książki, poza tym są świetne zabiegi SPA i bardzo dobra kuchnia :) na dodatek bardzo miła obsługa :)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.