Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Willa Podzamcze Zachełmie-przestrzegam Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Unikajcie jak ognia tak zwanej Villi Podzamcze w Zachełmiu w
    Karkonoszach. Strona internetowa pokazuje miłe czyste miejsce, a
    rzeczywistość to pseudostylowe brudne i ciasne klitki. A cena
    astronomiczna, jak za normalny czysty hotel. Właściciele mili, ale
    infrastruktura fatalna. Daliśmy się nabrać na obrazki w internecie i
    mieliśmy spieprzony cały wyjazd.
    • Cały wyjazd?
      Otoczenie też było fatalne?
      --
      Erotica Nova
      foto
      foto
    • Gość: aniolek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.09, 16:57
      ja byłam również w Willi Podzamcze i mam wspaniałe wspomnienia.
      Ceny są adekwatne do warunków jakie są w Willi!
      Nikogo nie obrażając, ale chyba nie wiecie ile kosztuje Hotel, skoro uważacie,
      że Agroturystyka ma takie same ceny...
      Pozdrawiam Wszystkich Miłośników Karkonoszy!!!
      • Gość: ossarr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.12, 22:31
        ja tam również byłem i było suuper , czysto i kulturalnie ,brudu nie widziałem , jedzonko pyszne , a lubie i też poprzebywać i w ***** hotelach .Autora postu uznaje za KRETYNA !!!!
    • Gość: Niunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.09, 10:49
      Miałam przyjemność być w tym samym czasie co esmeralda99, i wiem co
      to za kobieta, Pani szukająca "WZNIOSŁYCH" atrakcji, których
      niestety nikt jej nie chciał zapewnić.

Ja wręcz przeciwnie wspominam wspaniale pobyt w Willi Podzamcze, i
      jak cała reszta grupy zachęcam to pobytu właśnie tam!!!

A takim Paniom jak esmeralda99 mówimy stop.

Pozdrawiam wszystkich innych uczestników.
    • Gość: Krzysiu IP: 95.108.3.* 15.08.09, 14:37
      -ale pie...sz , nam się bardzo podobało
    • Gość: Zaneta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.10, 23:45
      NIE POLECAM !!!
      Kilka dni temu postanowilam z dzieciakami odwiedzic gory. Wynalazlam w
      internecie owa Wille. Przeczytalam w\w opinie, wszystkie za i przeciw i jednak
      sie zdecydowalam. I teraz po powrocie musze sie po czesci zgodzic z pierwsza
      opinia. Potwieradzam, ze co innego w internecie , co innego w rzeczywistosci, na
      miejscu.
      Oferta zacheca w szczegolnosci pod katem dzieci. Cyt. "...W szczególności
      dzieciaczki zaprasza spokojny, mały kucyk Szetlandy imieniem Karoli." - Kucyk
      jest, owszem tylko ze 10 km dalej. Mily stawek to nic innego jak
      niezabezpieczone bajoro do ktorego dzieci nie moga sie zblizac, bo moze skonczyc
      sie tragicznie. Schody wejsciowe, a raczej ich resztki groza rowniez wypadkiem.
      Zaniedbane obejscie itd.
      • Gość: wiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.10, 08:26
        ZLODZIEJKA, mam jej dane osoobowe zaraz rozesle na priva , zeby nie
        przyjmowac jej nigdzie, chciala uciec i nie zaplacic,
        wszyscy co byli w tym czasie wiedza co to za patologiczna rodzina!
        • Gość: żaneta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.10, 10:08
          poziom wypowiedzi adekwatny do warunków panujących w państwa "willi", a na temat
          oskarżeń pod moim adresem kto inny odezwie się do państwa
          • Gość: do zanetki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.10, 19:10
            j.w
            • Gość: Man on Fire IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.10, 18:08
              Zacznijmy od wzniosłej nazwy Willa.. (gratuluję fantazji) ,resztę widać na
              zdjęciach ,obejście jak na moje oko zginęło podczas I wojny ,co do wnętrz widać
              kobiecą rękę,a poza tym dykta na suficie w jadalni,ogrom sprzętów wynalezionych
              na śmietniku włącznie z dywanami na ścianach w znajomym stanie, niuuuch zapaszki
              wiekowości - pytanie tylko gdzie są cyganie i śpiew? .Jak ktoś myśli o wycieczce
              z dzieckiem to przypuszczam, że może to być nietrafiony pomysł, jeżeli wybiera
              się dokładnie nie przestudiowawszy zdjęć to może być delikatnie mówiąc zdziwiony
              ,jest jednak pewna grupa klientów którym pasuje owy "standard" i mnie nic do
              tego. ps ktoś przerażony chciał uciec z "Willi" ?:D. pozdrawiam
              • Gość: Marek IP: 194.153.115.* 06.08.10, 21:09
                Do EL MAN.. nie pisz takich rzeczy ,bo widzisz ,że jakakolwiek
                krytyka wzbudza w posiadaczach tej rudery ( willi) ogromne emocje.
                Pierwsza pani to wg nich puszczalska, druga złodziejka- za pewne
                ukradła im ,którąś z tych śmierdzących kanap z niby werandy
                osikanych przez tego obrzydliwego psa. To dopiero rodzinka gospodyni
                w podartej sunience, jej fagas z długimi włosami i widać ,że chmielu
                nie szczędzi. W nocy biegajace po strychu koty albo szczury. Masz
                rację klimacik super.Obiecaliśmy sobie z żoną ,ze już nigdy tam nie
                pojedziemy i proponuję aby omijać to miejsce szerokim łukiem. Dziwi
                mnie tylko ,że jest ktoś kto dopuszcza takie rudery do użytku a
                potem My turyści stajemy się ofiarami takiego naciągactwa. Nie
                wierzę w zaden pozytywny wpis na tej stronie
                • Gość: janusz IP: *.wislaNET.pl 23.08.10, 18:51
                  To miejsce to porażka, jak można napisać miejsce przyjazne dzieciom
                  skoro nie ma tam nawet huśtawki ani piskownicy dla dzieci. A sama
                  nazwa 'willa"? Rudera jaki obejście: dziury w podłodze i położone te
                  kawałki sztucznej trawy przykrywające te okropne braki w podłodze.
                  Pełno śmieci, generalnie rupieciarnia. Nie polecam jestem
                  zdegustowny i wiem ,że potwierdzę wcześniejsze wypowiedzi co innego
                  w internecie a rzeczywistość... Takie naciągactwo powinno byc karalne
                  • Gość: adec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.10, 01:12
                    To raczej nie właściciele piszą te rzeczy, tylko taki jeden świr,
                    który udziela się pod wieloma nickami na turystycznych forach, jak
                    się trzeba logować to jako "zachodniopomorskie"
                    czy "luksusfashion". Zawsze wpiernicza się w takie wątki, gada sam
                    z sobą i zawsze pisze to samo - że roześle dane, obraża autorów, no
                    psychol jakiś, którym nie trzeba się przejmować.
                    • Gość: adec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.10, 01:12
                    • Gość: Marta IP: 194.153.115.* 29.08.10, 20:59
                      Jak to nie właściciele jak to ten sam styl obrażania osób ,które
                      piszą prawdę o miejscu tak zakłamanym w internecie. Jak można
                      napisać "miesce przyjaze dzieciom" skoro tam nawet nie ma
                      piskownicy , huśtawki itp. Ta poplamiona pościel i śmierdzące
                      niby "poduszki", limitowane światło,gdy po obiedzie w pochmurny
                      dzień chciałam wejść do pokoju- brak światła.Wraz mężem podpisujemy
                      się ,że nie warto tracić pieniędzy i tak oczekiwanego urlopu na
                      takie miejsce , to zaprzeczenie słowa "willa i agroturystyka". To
                      powinnien sanepid obejrzeć. A co do wypowiedzi wyżej, to ja na
                      miejscu tych Pań , które tak zostały obrażone przez tych kłamców
                      zrobiła bym z tego użytek. Bo takie chamstwo i prostactwo należy
                      tępić.
                    • Gość: Aleksandra IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.09.10, 12:30
                      Dlaczego tak oczerniacie ludzi za ich plecami? Tak bardzo Wam się nie podobało, to trzeba było wszystko przekazać na miejscu, uczyniliście to? Jesteście Wszyscy odważni w internecie!
                      Byłam w Willi na urlopie z moimi dwoma pociechami, Gospodarze są przemiłymi ludźmi. Z każdym problemem mogłam do nich przyjść. Każdy powinien wiedzieć czego oczekuje i dobierać wypoczynek odpowiednio pod swoje potrzeby. Ja chciałam przyjechać na wieś i wypocząć. Mój urlop uważam za udany! Współczuję tym, którzy nie umieją być szczęśliwi.
        • No, jeśli tak wypowiada się hotelarz o swoich gościach, to ja dziękuję, na pewno nigdy tam nie wstąpię
    • Gość: Gość IP: 150.254.181.* 16.09.10, 10:59
      Mnie tam pokoje odpowiadały bo to agroturystyka a nie hotel, ale gospodarze powinni wykosić trawę bo wygląda jak w buszu
      • Gość: Tomek IP: 150.254.181.* 23.09.10, 09:48
        Tak z tą trawą to masz racje. Znajomi byli tam kilka lat temu i opowiadali o tym, że Gospodarze, co wieczór robili ogniska na tyłach posesji. Nie wiem tylko, w którym miejscu, bo w tym roku wszystko zarośnięte. Trwa po pas a pokrzywy czasem po szyje. Chyba ani razu niekoszonego, bo straszne wszystko zarośnięte. A poza tym śmieci, deski i inne atrakcje. Świadczy to tylko o gospodarzach.
        • Gość: Lilka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.10, 23:07
          Zgadzam się z poprzednimi opiniami oczywiście tymi mniej pochlebnymi.Byłam w tej "willi" wraz z rodziną ale tylko przez kilka minut,ponieważ to co zobaczyłam wewnątrz domu to był KOSZMAR,jeden wielki brud i smród!!!!....wiałam z tego miejsca jak najszybciej.Ci ludzie to żyją z zaliczek ,ponieważ przy mnie przyjechała następna rodzina,która również wpłaciła zaliczkę i zrezygnowała z urlopu w tego rodzaju"agroturystyce".
          Ludzie uważajcie na takich oszustów,którzy żyją z naciągania mieszczuchów!!!!!
    • Gość: fg IP: *.centertel.pl 02.01.11, 19:59
      Czytając wszystkie posty byłem zszokowany!! co się stało z tym miejscem!
      GDZIE JEST PANI BOŻENA!!!
      od dwóch lat przyjeżdżaliśmy tam non stop, zawsze było czysto, fajnie i zawsze była wspaniała atmosfera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      kiedyś nawet trafiłem jak p. Bożena organizowała imprezy integracyjne, wtedy to była impreza dla singli, niesamowite wspomnienia, a już nie powiem jak świetnie wszystko zorganizowane!!! nie mogłem uwierzyć we wszystkie posty!!!!
      co się stało z Panią Bożena, niech wszyscy mają nadzieję, że ona tam wróci, bo inaczej już więcej tam się nie pojawię!!!!! Pani Bożeno niech Pani tutaj coś napisze, co się stało!!!?????
      • Gość: Turysta IP: 150.254.181.* 21.01.11, 09:33
        Biada, Biada.... Podzamcze upada
      • Gość: p.Bożena IP: *.centertel.pl 24.01.11, 11:44
        Witam wszystkich,

Jedno co chce napisać , to to, że WRACAM luty/marzec 2011.

Niestety czasu nie da się cofnąć i jest mi bardzo przykro, że podczas mojej nieobecności posypały się złe opinie!! A ja się kiedyś starałam, żeby każdy turysta był zadowolony!!!
        Teraz będzie mi strasznie ciężko odbudować opinie,ale będę się starać ponownie!

Pozdrawiam wszystkich tych niezadowolonych i zadowolonych z pobytu w Willi Podzamcze.

BOŻENA
    • Zaryzykowaliśmy -z grupą znajomych spędziliśmy tam Sylwestra (bardzo udany ) Wpisy w internecie to chyba przesada. Wróciła Pani Bożena.Trochę potrwa zanim odbuduje renomę po poprzednikach. Wierzymy że się uda. Powodzenia.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.