Dodaj do ulubionych

Separacja a dobro dzieci

02.01.17, 12:26
Dzien dobry. Mam pytanie do osob ktore rozstaly sie z parterami z ktorymi maja dzieci. Zauwazyliscie u dzieci negtywne skutki rozstania?
Edytor zaawansowany
  • 22.01.17, 16:56
    A ja to rozumiem, bo ludzie nie chcą być samotni. Tylko trzeba szukać wśród wartościowych ludzi. Ostatnio najłatwiej poznać kogoś w sieci. Jest mnóstwo portali randkowych niektóre skupiają ludzi o różnych poglądach i trudno o kogoś sensownego. Jednak ostatnio zawędrowałam na portal betania.pl i byłam oczarowana zarówno serdeczną atmosferą oraz mnóstwem serdecznych osób z zasadami katolickim. Świetne miejsce, które jest szansą na utworzenie dobrych relacji :)
  • 29.09.17, 11:08
    Dzieci mogą dobrze przeżyć rozstanie- ważne jest podejście rodziców do sprawy.
    Moja córka, bardzo dobrze przeszła przez rozwód mój i jej ojca. Najważniejsze to dużo rozmawiać i tłumaczyć dziecku.
    I bardzo ważne NIE nastawiać przeciw drugiej stronie- bo to się odbije na dziecku w jego przyszłych relacjach z ludźmi.
    Jeśli zauważysz u swojego dziecka, że dusi coś w sobie to może warto rozważyć pomoc jakiegoś psychologa, hym
    Przy moim rozwodzie pomagała mi adw. Niewiadomska, oprócz pomoc w sądzie i tych całych pozwów, udzieliłam mi również wsparci i porad dotyczących właśnie zachowania wobec córki- że najlepiej nie rozmawiać o "tych" sprawach przy dziecku.
    Dzięki temu moja córa nie odniosła jakiś negatywnych skutków po naszym rozwodzie.
  • 06.10.17, 15:55
    O Michalina, mnie też w rozwodzie pomagała adw. Niewiadomska. hehe rozwiedzione mieszkanki Olsztyna łączmy się ;p
    A co do tematu- eh moja córka przeżywała rozwód, ale spokojne podejście i kilka spotkań z psychologiem załatwiły sprawę- teraz jest już dobrze :)
  • 13.10.17, 15:40
    Dorastanie z rodzicami, którzy się nie znoszą też wcale dobrze na dziecko nie wpływa, ale o tym to już mało kto myśli.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.