27.07.06, 16:47
witam
proszę o radę
czy mąż może nie zgodzić się na rozwód jeśli od 2 lat nie mieszkamy razem,
mamy rozdzielność majątkową, nie ma dzieci
nie utrzymujemy zadnych kontaktów
czy może byc tak że nie dostaniemy rozwodu tylko przez jego złośliwość?
pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 27.07.06, 18:10
    na rozwod zawsze sie moze nie zgodzic, takie jego prawo. Pozostaje tylko pytanie
    co w takim przypadku mu da brak zgody. Zreszta to ze ktos sie na rozwod nie
    zgadza nie jest wystarczajaca przeslanka zeby rozwodu nie dac. Najwyzej bedziesz
    musiala zazadac rozwodu z jego winy jesli powie ze nie wyraza zgody na rozwod.
    Jesli nie macie dzieci i doszlibyscie do porozumienia w sprawie bez orzekania o
    winie wowczas sprawa zakonczy sie na pierwszym terminie i wystarczy ze Sad
    krotko przeslucha tylko was oboje i bedzie po sprawie.
  • 30.01.16, 00:20
    Jeżeli jego wina w rozkładzie pożycia małżeńskiego zostanie udowodniona, to jego brak zgody na rozwód nie będzie brany pod uwagę. Adwokat Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Katowice www.adwokat-riedel.pl/kancelaria-adwokacka-wodzislaw-slaski , www.adwokat-riedel.pl/ .
  • 02.12.16, 14:21
    O tutaj też widzę Ciekawą dyskusję -- tak jak wspomniałem wcześniej jest takie coś jak imprezy rozwodowe i mnie osobiście to mocno zaciekawiło.. więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj ...
    Diabelsko Boskie Eventy -- nazwa też dobra :) diabelsko-boskie.pl
    a o rozwodzie można poczytać na Organizacja rozwodów
  • 22.01.17, 16:54
    A ja to rozumiem, bo ludzie nie chcą być samotni. Tylko trzeba szukać wśród wartościowych ludzi. Ostatnio najłatwiej poznać kogoś w sieci. Jest mnóstwo portali randkowych niektóre skupiają ludzi o różnych poglądach i trudno o kogoś sensownego. Jednak ostatnio zawędrowałam na portal betania.pl i byłam oczarowana zarówno serdeczną atmosferą oraz mnóstwem serdecznych osób z zasadami katolickim. Świetne miejsce, które jest szansą na utworzenie dobrych relacji :)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.