• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Szkoła Cosinus Inowrocław Dodaj do ulubionych

• 10.07.09, 23:37
    Szkoła Cosinus Inowrocław - nie polecam korzystania z usług tej placówki. Jako
    pracodawca jest zupełnie niewiarygodna: pani dyrektor nie odpuści żadnej
    okazji aby spróbować zmniejszyć wypłatę osobom tam zatrudnionym. Ciągłe
    opóźnianie wypłat i krętactwa są na porządku dziennym.
    Edytor zaawansowany
    • 02.09.09, 23:05
      Troche mnie Pan przestraszył, bo właśnie zaproponowano mi tam pracę.
      A jaka jets stawka godzinowa?
      • 17.09.10, 17:30
        a może Pani miała gorszy dzień... albo byly jakieś opoznienia- czasem bywa i tak -czlowiek- czlowiekiem
        Z tego co wiem stawki są na całkiem dobry poziomiesmile
    • 02.09.09, 23:20
      Trochę mnie Pan przestraszył, bo właśnie zaproponowano mi tam pracę;
      w tym tygodniu mam rozmowę. Jakie są tam stawki godzinowe?
      • 09.01.15, 16:40
        No proszę, cosinus taki niby popularny, taki niby zaufany, a tak nie polecany... Ale nie pierwszy raz słyszę złą opinię o tej szkole, to już mnie nawet nie dziwi wink
    • 12.01.15, 16:06
      ja też nie polecam... porażka ze względu na poziom nauczania i gwiazdki do umowy
      • 12.02.15, 10:57
        Gwiazdki gwiazdkami, ale kumpela mi mówiła, że tam się za wszystko płaci - legitki, zaświadczenia, egzaminy... poracha
        • 16.02.15, 18:28
          no ale to naprawdę nie w porządku, ktoś się decyduje na naukę i oni na tym tylko korzystają, bo nawet jak przeczytasz te gwiazdki to i tak już jesteś w stanie trochę zapłacić, więc chociaż mogliby otwarcie o tym mówić
          • 02.03.15, 14:24
            Zgadzam się smile
            • 24.03.15, 15:35
              Szanowni Państwo,

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Inowrocławiu informuje, iż nabór do szkoły trwa do 31 marca.
              Można zapisywać się jeszcze na następujące kierunki:
              Technik Administracji (nauka trwa 2 lata, kończy się egzaminem do OKE)
              Technik Usług Kosmetycznych (nauka trwa 2 lata, kończy się egzaminem do OKE)
              Florysta (nauka trwa rok, kończy się egzaminem do OKE)
              Instruktor fitness (nauka trwa rok i kończy się uzyskaniem dyplomu państwowego MEN)
              Konsultant ds.żywienia (nauka trwa rok i kończy się uzyskaniem dyplomu państwowego MEN))

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.