Dodaj do ulubionych

Szkoła Cosinus Inowrocław

10.07.09, 23:37
Szkoła Cosinus Inowrocław - nie polecam korzystania z usług tej placówki. Jako
pracodawca jest zupełnie niewiarygodna: pani dyrektor nie odpuści żadnej
okazji aby spróbować zmniejszyć wypłatę osobom tam zatrudnionym. Ciągłe
opóźnianie wypłat i krętactwa są na porządku dziennym.
Edytor zaawansowany
  • 02.09.09, 23:05
    Troche mnie Pan przestraszył, bo właśnie zaproponowano mi tam pracę.
    A jaka jets stawka godzinowa?
  • 17.09.10, 17:30
    a może Pani miała gorszy dzień... albo byly jakieś opoznienia- czasem bywa i tak -czlowiek- czlowiekiem
    Z tego co wiem stawki są na całkiem dobry poziomiesmile
  • 02.09.09, 23:20
    Trochę mnie Pan przestraszył, bo właśnie zaproponowano mi tam pracę;
    w tym tygodniu mam rozmowę. Jakie są tam stawki godzinowe?
  • 09.01.15, 16:40
    No proszę, cosinus taki niby popularny, taki niby zaufany, a tak nie polecany... Ale nie pierwszy raz słyszę złą opinię o tej szkole, to już mnie nawet nie dziwi wink
  • 12.01.15, 16:06
    ja też nie polecam... porażka ze względu na poziom nauczania i gwiazdki do umowy
  • 12.02.15, 10:57
    Gwiazdki gwiazdkami, ale kumpela mi mówiła, że tam się za wszystko płaci - legitki, zaświadczenia, egzaminy... poracha
  • 16.02.15, 18:28
    no ale to naprawdę nie w porządku, ktoś się decyduje na naukę i oni na tym tylko korzystają, bo nawet jak przeczytasz te gwiazdki to i tak już jesteś w stanie trochę zapłacić, więc chociaż mogliby otwarcie o tym mówić
  • 02.03.15, 14:24
    Zgadzam się smile
  • 24.03.15, 15:35
    Szanowni Państwo,

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Inowrocławiu informuje, iż nabór do szkoły trwa do 31 marca.
    Można zapisywać się jeszcze na następujące kierunki:
    Technik Administracji (nauka trwa 2 lata, kończy się egzaminem do OKE)
    Technik Usług Kosmetycznych (nauka trwa 2 lata, kończy się egzaminem do OKE)
    Florysta (nauka trwa rok, kończy się egzaminem do OKE)
    Instruktor fitness (nauka trwa rok i kończy się uzyskaniem dyplomu państwowego MEN)
    Konsultant ds.żywienia (nauka trwa rok i kończy się uzyskaniem dyplomu państwowego MEN))

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.