Dodaj do ulubionych

Czarnogóra. Najpiękniejsze miejsca

IP: *.timplus.net 20.04.11, 16:22
Na wysepkę Sv.Stefan wejście mają teraz tylko goście hotelowi. Dla innych nie ma, nawet za opłatą. Stoją panowie i zawracają. Stan z września 2010.
Edytor zaawansowany
  • kita1979 20.04.11, 17:08
    ech, cudowna Czarnogóra.....
    nie wspomnieli nic o Barze, Herceg Novi, Cetinje
  • Gość: gg IP: *.aster.pl 20.04.11, 19:52
    gBosko!
  • Gość: joss IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.11, 20:33
    piękne miejsca, odżywają wspomnienia sprzed roku...ehh, Czarnogóra to najpiękniejsza część Bałkanów...
  • Gość: JoAn IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.11, 22:47
    Szkoder, Lovcen, Stari Bar, Cetinje, Petrovac, Przełęcz Stegvas, Kotor, Durdevica Tara... mozna by tak wymieniać bez końca. Tęsknimy!
  • Gość: kp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.11, 22:51
    już nie długo bedziemy tam.Jedziemy 26 maja.
  • calama 21.04.11, 08:08
    Gość portalu: Raf napisał(a):

> Na wysepkę Sv.Stefan wejście mają teraz tylko goście hotelowi. Dla innych nie m
    > a, nawet za opłatą. Stoją panowie i zawracają. Stan z września 2010.

ufff, dobrze, że zdążyłam zobaczyć :)

--
    To tylko forum, wirtualny świat. ;)
    安娜
  • Gość: krysia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.11, 08:37
    Jadę do Czarnogory w sierpniu, juz nie mogę sie doczekać
  • Gość: Iwa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.11, 12:12
    Witam , ja jade do Czarnogóry w czerwcu , dokładnie 4 , a ogladając zdjęcia , to też już chce pojechać , pozdrawiam Wszystkich , co byli i tych , co dopiero zwiedzą :)
  • mirafas 21.04.11, 09:40
    Polecam Stari Bar (oraz słynne drzewo oliwne, mające 2000 lat), niezwykle klimatyczne miejsce! Podobnie miasteczka wokół Boki Kotorskiej (Kotor zwłaszcza, ale także Perast). W Kotorze polecam targ, można tam kupić wiele pysznych lokalnych przysmaków (sery!). Poza tym Cetinje oraz przepiękny park narodowy Lovcen z mauzoleum. W głębi kraju monastyr Moraca, góry Durmitor, kanion Tary, Żabljak i wiele innych atrakcji :)Jak ktoś się znudził już Chorwacją polecam Czarnogórę (a za płotem jeszcze Albania :) ).
  • Gość: W IP: *.gazownia.poznan.pl 21.04.11, 09:55
    Byłem tam już trzy razy - przepiękny kraj.
  • Gość: sky4fky IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.11, 15:24
    Czarnogóra to doskonały i ciekawy wybór kierunku wakacyjnego. Jego bliskość do popularnej Chorwacji sprawia, że jest nieco niedoceniany. Zupełnie niesłusznie, bo drzemie w nim ogromy potencjał. łatwo się zakochać.
    ------
    wyszukiwarka tanich lotów
  • Gość: Zaochany w MNE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.11, 15:49
    Czarnogóra to klejnot Bałkanów jak informują reklamy. Cały kraj od H. Novi do Ulcinj i od Bjelo Pole do Budvy zachwyca. Jednak podrozujacy z malymi dzecmi oczekuja piaszczystych plaz i lagodnego zejscia do morza, a takie mona znalezc tylko na Wieliej Plazy w okolicach Ulcinj.
    Wiecej na czarnogora.net
  • Gość: mimi IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 27.04.11, 04:09
    >Czarnogóra może się poszczycić całym mnóstwem zabytków, z których wiele znalazło są na Liście Światowego Dziedzictwa Kultury i Przyrody UNESCO

DWA, dokladnie DWA
    kotor i dormitor
    wiecej szkolki lub oczu zycze
  • Gość: TTL IP: *.olsztyn.mm.pl 27.04.11, 05:30
    Zapraszam na foto blog - moje fotoperspektywy
  • Gość: Artur IP: *.play-internet.pl 02.05.11, 14:56
    Czarnogora jest piekna.Polecam z calego serca. No i co najwazniejsze nalezy sprobowac czarnogorskiego Vranaca!
    Z win bialych na gorace dni polecam jedynego w swoim rodzaju Krstaca.
    Milego pobytu:)
  • Gość: montenegro IP: *.opinion.com.pl 06.05.11, 09:16
    Polecam wyprawę do Monastyru OSTROG jest to "Klasztor, niczym jaskółcze gniazdo zawieszony na skalnej ścianie wysoko w górach".
    To było przeżycie... ehhh
  • Gość: Tomek IP: *.rz.izeto.pl 28.05.11, 00:46
    Zdecydowanie polecam Czarnogórę, dla każdego. Piękne morze i wspaniałe góry i kaniony. Polecam www.jugoslovenka.pl jakby ktoś nie mógł znaleźć fajnych namiarów na kwatery. Polecam
  • Gość: Gawlarz IP: *.081.c72.petrotel.pl 21.05.12, 13:24
    Polecam. Byłem tam z rodziną w 2010. Wspaniały kraj, mili ludzie i ceny umiarkowane.
  • Gość: bogus IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.12, 16:13
    Kochani!!!
    Uważajcie na parkingowego przy wyspie św Stefana ,to oszust i menda .Dolicza czas parkowania np 1 godz nie wydaje reszty ,jak się upomnicie to pokazuje paragony innych bo ma przygotowane.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka