• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

wimdu.pl co sądzicie? Dodaj do ulubionych

• 08.09.11, 07:03
    Witam
    szukam dla siebie lokalu na wakacje. Znalazłem stronę: wimdu.pl jest bardzo mało opinii w necie na jej temat a ja z zasady jestem raczej nieufny. Czy ktoś mi coś może o tym ( www.wimdu.pl )
    powiedzieć? Z góry dziękuję
    Zaawansowany formularz
    • Gość: karolek23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.11, 16:51
      Byłbym bardzo ostrożny co do tej strony, pierwszy raz ją widzę. Ja korzystałem z porównywarki cen hoteli ohotele.pl i wszystko obyło się bez problemów. Znalazłem bardzo tani nocleg, znajomi płacili prawie o połowę więcej w tym samym hotelu. Tak więc polecam sprawdzone serwisy, a z tej strony oHjotele.pl przejdziesz na najleszpe na świecie tylko ci znajdzie najlepszą cenę
      • Gość: Mikolaj43 IP: *.icpnet.pl 05.03.13, 20:19
        Dzięki wielkie! Szukałem hotelu w Nowym Jorku i faktycznie, dzięki porównaniu cen udało mi się znaleźć hotel 20% tańszy niż bym rezerwowałem na bookingu, chociaż myślałem, że tam akurat mają najlepsze ceny, a okazuje się jest różnie. A na oHotele.pl widzę od razu ceny ze wszystkich stron i tylko przechodzę tam gdzie najtaniej. Super!@
    • 20.09.11, 18:00
      Zainteresowały mnie hotele w zakaukaskich stolicach; wyszukiwarka nie zna Baku, a w Erywaniu i Tbilisi hoteli nie znajduje.

Bardzo interesująca wyszukiwarka.
      ROTFL

Kornel
      --
      "Kornel: moje podróże"
    • Gość: Paweł IP: *.adsl.inetia.pl 04.01.12, 18:04
      A od kiedy wimdu jest wyszukiwarką hoteli? Przedewszystkim to tam są prywatne apartamenty do wynajęcia z całego świata!
      • Gość: Retoo IP: *.torun.mm.pl 21.11.13, 01:49
        Ale to sa przecież tylko mieszkania prywatne, ja wolę rezerwować na www.nocuje.net bo tam są sprawdzone oferty zarówno prywatne jak i typowe hotele. Nocuje.net nie wymaga również posiadania karty kredytowej czy logowania na stronę więc dla mnie super
    • 05.01.12, 00:24
      Wimdu jako serwis jest godny zaufania. Z tym, że to jest właściwie tylko pośrednik pomiędzy Tobą a osobą prywatną wynajmującą mieszkanie/pokój/apartament. Portal jest dość młody, dlatego mało o nim opinii, tak samo zresztą jak o podobnym 9flats.com. Minusem obu serwisów są mimo wszystko wysokie ceny apartamentów, choć można czasem znaleźć perełki. Warto czytać uważnie opisy. Proces rezerwacyjny jest trochę bardziej skomplikowany niż w przypadku hoteli. Wysyła się bowiem zapytanie o dostępność w danym terminie i dopiero właściciel Cię może zaakceptować lub nie. Trwa to czasem 15 minut czasem znacznie dłużej. Bywa, że odpowiedzi się nie dostaje.
      --
      www.hotele4U.com
      • Gość: niezadowolona IP: *.home.aster.pl 18.03.12, 14:24
        Byle z dala od wimdu. Nie mają żadnych zasad co do zmiany rezerwacji czy reklamacji. My byliśmy w Barcelonie, apartament na zdjęciach wyglądał b. dobrze, w rzeczywistości warunki były tragiczne. Nie było nawet tyle pościeli ile osób, nie dało się wziąć prysznica, bo zalewało całe mieszkanie. Znajomi wykupili apartament w Paryżu, linie lotnicze przełożyły dzień wylotu, po czym właściciel apartamentu nie zgodził się na zmianę terminu rezerwacji, więc stracą pieniądze, które wpłacili. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!! Niestety to nowy serwis, nie było nigdzie opinii, więc byliśmy królikami doświadczalnymi.
        • Gość: hanka IP: *.adsl.inetia.pl 15.09.12, 13:14
          WIMDU.pl UWAZAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!! zrezygnowałam z rezerwacji 2 miesiące wczesniej straciłam 60% całej sumy.Rezygnacja napisana w regulaminie 7 dni przed przyjazdem dotyczy rownież terminu wpłaty czy to rok czy miesiąc wcześniej.Nie mówiąc że przy rezerwacji ściągają 100% wartości z karty.Z doświadczenia wiem że powinno się zapłacić 20% przy rezerwacji a reszta gotówką przy przyjeżdzie i takich szukajcie portali
      • Gość: Anula IP: *.adsl.alicedsl.de 05.05.12, 16:29
        Na 9flats.com są bezposrednie rezerewacje dla niektórych pokoi (rezerwowalismy w Berlinie) i nie trzeba bylo czekac. Ogolnie polecam bo dla grupy jest taniej i duzo lepiej niz w hostelu gdzie zwykle jest glosno 24 na dobe i sa wspolne lazienki.
    • Gość: niezadowolona IP: *.home.aster.pl 18.03.12, 14:25
      Byle z dala od wimdu!!! Nie mają żadnych zasad co do zmiany rezerwacji czy reklamacji. My byliśmy w Barcelonie, apartament na zdjęciach wyglądał b. dobrze, w rzeczywistości warunki były tragiczne. Nie było nawet tyle pościeli ile osób, nie dało się wziąć prysznica, bo zalewało całe mieszkanie. Znajomi wykupili apartament w Paryżu, linie lotnicze przełożyły dzień wylotu, po czym właściciel apartamentu nie zgodził się na zmianę terminu rezerwacji, więc stracą pieniądze, które wpłacili. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!! Niestety to nowy serwis, nie było nigdzie opinii, więc byliśmy królikami doświadczalnymi.
      • Gość: Gość IP: *.zabrze.vectranet.pl 19.03.12, 19:47
        Kobieto, przy rezerwacji wyraźnie napisane są warunki zmiany terminu rezerwacji, zgodziliście się na nie przy zakupie, w twoim przypadku były 'surowe' czyli brak możliwości przełożenia daty.
        Jeżeli coś było nie tak z apartamentem trzeba była pisać do Wimdu on by się tym zajął i wyciągnął od gospodarza konsekwencje.
        Ja osobiście po 100 Wimdu polecam!!
    • Gość: Kasia IP: 212.191.64.* 11.04.12, 12:10
      Polecam www.flatigo.com, podobne zasady, polska strona, korzystałam i jestem zadowolona
      • 11.04.12, 13:25
        Kłamiesz (i spamujesz) baza miejsc noclegowych nie jest jeszcze udostępniona).

Kornel
        --
        "Kornel: moje podróże"
    • Gość: Anna IP: *.bb.sky.com 29.08.12, 19:03
      Polecam róniez bezposredni kontakt do strony www.londyn-pokoje.pl
      Czysciutko , tanio i w bardzo przyjemnej atmosferze :)
      • 31.08.12, 10:17
        Widmu to nowy serwis, osobiście jeszcze nie korzystałem. Mam nadzieję, że się sprawdzi.
        --
        promocje lotnicze
    • Gość: gosc IP: *.79.77.194.atman.pl 19.09.12, 23:04
      Wimdu działa podobnie jak airbnb. Zaletą tych serwisów jest możliwość wymiany się opiniami, opinię z definicji może załączyć tylko osoba, która była autentycznie w apartamencie, a nie na przykład konkurencja. To też dość bezpieczne rozwiązanie. Właściciel dostaje pieniądze za rezerwację dopiero 24-48h po przyjeździe gościa. Jeśli gość stwierdzi, że apartament nie spełnia standardów, może to zgłosić do serwisu i odzyskuje pieniądze.
      Fakt, że na potwierdzenie dostępności trzeba poczekać, to akurat zaleta. To zabezpieczenie przed overbookingiem. Trzeba pamiętać, że kwaterodawcy w takich serwisach mają zwykle tylko jedno mieszkanie i przyjmują rezerwację z różnych źródeł. Nie zawsze mają możliwość bieżącej aktualizacji kalendarza.
      Nie wiem jak to działa w wimdu, ale w airbnb właściciele, którzy szybko odpowiadają na rezerwację, pojawiają się wyżej na liście wyszukiwania. Jest też obok informacji nt właściciela podany średni czas oczekiwania i kiedy ostatni raz aktualizowany był kalendarz.
    • Gość: Turysta IP: 176.74.57.* 19.10.12, 14:59
      Strona godna zaufania. Tanio i komfortowo.
    • Gość: Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.15, 00:20
      WIMDU ma nieszczelny system IT. Wchodzą na ich stronę hakerzy i podszywaja sie pod oferty.
      Straciłem w ten sposób 730 EUR.
      • Gość: Paulina123 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.02.16, 21:30
        Czy możesz podać szczegóły ?
    • 03.03.16, 18:52
      Nigdy więcej!!! Potrójna kontrola... śmiechu warte. Oferty- oszustwa każdy może sobie wstawić na stronę, napisać co sobie chce i NIKT tego nie sprawdza. Nie dajcie się oszukać. Jedyna strona, której można zaufać to airbnb. Od Wimdu z daleka, możecie zostać bez pieniędzy i bez noclegu, Strona absolutnie niewiarygodna
    • Gość: pawel IP: *.wroclaw.vectranet.pl 13.03.16, 00:18
      Odradzam. Gospodarz (Iulia-Cozy apartment near the beach, Calle Deportista Juan Matos, 03016 ?licante, Hiszpania) potwierdził moją rezerwację, za chwilę ją odwołał. Szkoda tylko że przez to miałem zablokowane pieniądze (100% opłaty za pobyt) przez tydzień.

• Gość: Mateusz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.04.16, 15:07
        Ja również odradzam. Gospodarz nie odpowiedział w ciągu 24 godzin, e-mail od wimdu, że cała kwota zostaje cyt: "natychmiast" oddana i do dzisiaj nie mam pieniędzy na koncie... a minęły dwa tygodnie. Na e-mail z mojej strony brak odpowiedzi.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.