• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Wiza tranzytowa w Dubaju przy locie do Bangkoku Dodaj do ulubionych

• 17.01.12, 20:32
    Lece z Emirates do bangkoku i mam przesiadke w Dubaju. zy potrzebuje wize tranzytowa??
    Zaawansowany formularz
    • 17.01.12, 20:34
      nie - spędzasz czas przesiadki na lotnisku i nic nie jest potrzebne.
      Też tak kiedyś leciałam:) - dobrze się na tym lotnisku śpi....
      --
      Z serii: Nie mów lepiej gdzie jedziesz... czyli moje wakacje w Kolumbii
      • 17.01.12, 21:22
        amused.to.death napisała:
        > Też tak kiedyś leciałam:) - dobrze się na tym lotnisku śpi...

Jakaś atmosfera tam panuje. Widać to po setkach leżących pokotem pod ścianami ludzi. Wielu czuje się jak u siebie w domu i ściąga buty...;)

--
        Pustelnia
    • 17.01.12, 22:58
      Jak masz długą przesiadkę to spróbuj uzyskać wizę, bo warto wyskoczyć z lotniska na jakieś zakupy czy szybkie zwiedzanie:) Z lotniska do centrum jest naprawdę niedaleko. Chociaż jeśli chodzi o zakupy to strefa Dubai Duty Free jest NAJLEPSZA i w zupełności wystarczy!:)
      --
      Tanie linie lotnicze
      • 18.01.12, 01:14
        Dzieki wielkie za odpowiedzi, co do zwiedzania mam tylko 2,5h miedzy lotami wiec nie wchodzi w gre :(
    • Gość: Batida IP: *.kielce.vectranet.pl 12.08.13, 14:09
      Nie musisz koniecznie mieć wizy tranzytowej, możesz po prostu zostać na lotnisku. Ale Dubaj to dośc ciekawe miasto, warto je zobaczyć, dlatego jak tylko masz okazję to wybierz się na zwiedzanie. Wizę najlepiej dostać bukując bilet tutaj: www.time4travel.pl/bilety-lotnicze/dubai-stopover/, nie będziesz musiał nic dopłacać do ceny biletu.
      • Gość: Damian IP: *.tktelekom.pl 15.01.14, 22:05
        hey!
        lecę z Pragi do Bangkoku, mam 22h wolnego w Dubaju, chciałbym zobaczyć miasto - wyskoczyć na kilka godzin, zjeść obiad, jakieś fajne zdjęcie trzasnąć - czy w takiej sytuacji muszę zapłacić za wizę???
        • 23.01.14, 01:27
          Tak, wiza jest płatna, dostaniesz ją najłatwiej ze strony www.emirates.
          Wizę otrzymuje się przy tranzycie powyżej 8h
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.