Dodaj do ulubionych

Maroko - cesarskie miasta z Rainbow

13.02.13, 23:55
Prosze o kontakt z osobami które byly z Rainbow na takim objezdzie po Maroku. Mamy zamiar pojechac na takowy w kwietniu. Który objazd polecacie ? jakie wrazenia ?
Edytor zaawansowany
  • jolantas1955 21.02.13, 16:44
    Byłam na tej wycieczce. Napisz na gazetowa pocztę co cię interesuje - odpowiem:)
    --
    http://emotikona.pl/gify/pic/diablica.gif
  • Gość: Anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.13, 22:21
    Witam! We wrześniu 2012 roku byłam na wycieczce Cesarskie Miasta dodam wersja tylko objazdowa 8 dniowa. Zdecydowanie polecam a powodów jest kilka. Plan wycieczki zrealizowano, niespodzianek nie było. Dobrze zorganizowana Pani Pilot postawiła sprawy jasno już na wstępie, pewnie dlatego nie miałam powodów do obaw ,że coś pójdzie nie tak. Natomiast podczas objazdu nie szczędziła nam wiadomości dzięki czemu grilowane szaszłyki w bocznej uliczce w Marakeszu smakowały wyjątkowo, rybi targ przestał być tylko śmiedzącym miejscem do handlowania w upalne dni a przyjemność z wypicia soku z owoców i siedzenia w najlepsze frontem do przechodniów - niebywała. Maroko samo w sobie jest wyjątkowe i należy mu się przyjrzeć w każdej wolnej chwili. Dosłownie przyjrzeć, siedząc na trawie pod palmą w Fezie spoglądając jak życie toczy się samo ot tak...nie wspomnę o rewelacyjnej jeździe po rondzie czy na światłach bez względu na kolor ...można się dużo nauczyć ;-) Warunki hotelowe jak najbardziej ok czasem nawet bardziej niż ok. Czysto, sprzątanie i wymiana ręczników bez zastrzerzeń. Jedzenia nie brakowało pomimo, że schodziłyśmy z przyjaciółką prawie ostatnie. Oczywiście nie odpowiadam za naszych rodaków, którzy gdyby mogli to włożyliby na talerz wszystko nawet to czego nie lubią, w ilościah których i tak nie zjedzą. Ale należy to zignorować. Na wieczorku marokańskim nie byłam i to było dobre posunięcie. Ci, którzy byli średnio zadowoleni, jak to zawsze bywa przy takiej dużej liczbie uczestników "spęd". Lepiej wyjść na miasto zjeść coś miejscowego i poczuć klimat...dosłownie ludzie śpiewają i taczą wieczorem na głównych alejach czy bulwarach miasta. Ze spraw bardziej przyziemych: wymiana pieniędzy na miejscu, a nawet lepiej wyciągać z bankomatu albo wymieniać walutę obcą na dirhamy w bankomacie. Ostatni sposób polecam szybko i tyle ile chcemy. Wycieczkę wykupiłyśmy trzy dni przed wylotem i to za małe pieniądze jak się później okazało. Polecam serdecznie objazd i życzę niezapomnianych wrażeń.
  • yrec61 29.03.13, 14:00
    Tak było - poczytaj:

forum.gazeta.pl/forum/w,150212,131318110,131318110,Przez_cesarskie_miasta_po_magiczne_poludnie.html
  • Gość: gosć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.13, 11:07
    Ile kosztowała Cię ta łączona impreza - za osobę dorosłą? Jak jest rozwiązane lub jak to Ty rozwiązałeś dzień pomiedzy imprezmi tzn. zakończenie pierwszego objazdu, wykwaterowanie, zakwaterowanie na kolejny objazd. Sam przenosiłes sie z hotelu do hotelu (jesli inny) czy ktoś zabierał po drodze?
  • yrec61 19.07.13, 16:35
    Odpowiedż do - gość.
    Przepraszam że dopiero dziś, ale właśnie wróciłem z kolejnego objazdu.
    Co do kosztu to powiem tak, suma obu sąsiadujących imprez CM+MP i od tej sumy biuro zminusowało mi lot o jakieś 850 zł na osobę.
    A transfer jest bardzo prosty. Pierwszy objazd kończysz ostatniego dnia wieczorem, powracając do hotelu z którego był start imprezy. Wszyscy nocują, pilot rano rozwozi po wybranych hotelach tych co zostają na pobyt, a Ty pozostajesz w hotelu i czekasz na przyloty klientów jadących tylko MPoł. i rano jak wszystkie osoby się "zlecą" ruszacie w objazd. Nic nie musisz sam kombinować. Jest to dla Ciebie dzień pobytówki.
  • Gość: fazi IP: *.xdsl.centertel.pl 11.06.13, 22:30
    Witam
    akurat przeczytałem Pani posta. w związku, że pani "zaliczyła"już tą wycieczkę /Cesarskie Miasta/, a ja wybieram się na nią w lipcu mam pytanie. Na objeździe nie wykupiłem obiado-kolacji / specjalnie/ i naszły mnie wątpliwości czy będzie możliwość wykupienia takowych na miejscu. Może być w tym hotelu chociaż wolałbym typowo miejscowej kuchni, a nie tej ogólnej, no taki miałem zamysł :)
    Z góry dzięki za odpowiedź

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka