Dodaj do ulubionych

ceny w Tajlandii

IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 28.12.05, 14:37
Za 3 tygodnie wylatuje do Tajlandii, chcialbym wiedziec czy po tsunami ceny
wzrosly(mam na mysli spanie i wyzywienie). Z gory dziekuje za informacje.
Obserwuj wątek
    • borasca0107 Re: ceny w Tajlandii 29.12.05, 16:46
      Gość portalu: pawel napisał(a):

> Za 3 tygodnie wylatuje do Tajlandii, chcialbym wiedziec czy po tsunami ceny
      > wzrosly(mam na mysli spanie i wyzywienie). Z gory dziekuje za informacje.

a ja za ponad dwa tygodnie wracam stad do domu:)...nie wiem jakie tam byly ceny
      przed tsunami, ale ogolnie to wydaje mi sie bardzo tanio... za dwuosobowy pokoj
      w Bangkoku w Sawasdee Smile Inn - klimatyzacja i wlasna lazienka z ciepla woda
      placimy 550 baht za noc...autobus z BKK do Siem Reap w Kambodzy kosztuje 400
      baht - calkiem znosna podroz...duza butla wody mineralnej 13 baht... itp. itd.
      nie pamietam cen wyzywienia, ale z pewnoscia drgnelaby mi reka przy placeniu
      wysokich rachunkow... a tu wszystko ucieka w niepamiec:) - nie jest zle:)

Milej podrozy Ci zycze! Zabierz ze soba kilka lopat sniegu! Bo chyba
      zatesknisz napewno;))

--
      "God, if you can't make me thin,
      please make my friends fat" :)
          • sara70 Re: ceny w Tajlandii 05.01.06, 22:40
            Dziekuje, znalazlam :)). Mam jeszcze pytanie, czy mozna wierzyc w to co pisza
            na stronach hoteli i to co widac na zdjeciach? Przy niektorych sa opinie
            turystow, ale bywaja rozne i wlasciwie nie wiem na co sie zdecydowac. Czy ktos
            moze polecic cos sensownego w Bangkoku w dobrej lokalizacji, czysty i bez
            robactwa w cenie do 70 zl/dobe. Aha, i czy lepiej rezerwowac wczesniej czy
            szukac moze czegos na miejscu (wyjazd w marcu).
            Padlo tu juz pytanie o tlok i liczbe turystow. Zakladajac ze nie chce jechac w
            lipcu/sierpniu i nie chce tez za bardzo moknac to czy marzec jest dobrym
            terminem?
            • krzysztof.cukier Re: ceny w Tajlandii 06.01.06, 17:48
              Mieszkałem w 2 hotelikach z sieci Sawasdee w rejonie KhaoSan Rd.
              W zasadzie pokoje wyglądają tak jak na zdjęciach lecz w większości z nich
              okienko jest małe i skierowane na klatkę lub jakiś kanał wentylacyjny,
              w niektórych pokojach wyższej kategorii sa okna na zewnątrz. Zdjęcia były chyba
              robione przez obiektyw bardzo szerokokątny ale pokoje są czyste więc raczej
              mogę polecić Ci hoteliki tej sieci.
              70 zł to jest ok 850 bathów czyli całkiem sporo ale w Bangkoku za te pieniądze