Dodaj do ulubionych

ceny w Holandii

IP: 150.254.84.* 23.07.03, 14:53
Jakie sa ceny jedzenia w Holandii??Nie chodzi mi o jakies obiady w
restauracjach tylko podstawowe produkty:chleb,mleko,jakies jogurty, sery itp.
Edytor zaawansowany
  • Gość: mrowka IP: *.dsl.hccnet.nl 23.07.03, 15:28
    Gość portalu: Tom napisał(a):

    > Jakie sa ceny jedzenia w Holandii??Nie chodzi mi o jakies obiady w
    > restauracjach tylko podstawowe produkty:chleb,mleko,jakies jogurty, sery itp.

    to tez wszystko zalezy gdzie sie kupuje i jakie marki ("A" czy wlasne marki),
    Aldi - najtaniej, Albert Heijn - najwyzsze ceny, za podobne zakupy mozna
    zaplacic 50% taniej lub drozej.
    chleb srednio ok 1,5 Eur, mleko 0,5 litra tez tak jakos, jogurt roznie jakies 2
    Euro czteropak, ser gouda mlody 4-5 Euro za porcje na tydzien (kurcze, nie mam
    pojecia ile one waza!), sok kolo 0,80 Euro, babany jakies 2-3 Euro za 5-6 szt,
    jablka nieco tansze
    Zakupy w NORMALNYM sklepie (nie dyskoncie) na tydzien NORMALNEGO zycia dla 1
    osoby to cos rzedu 40 Euro, bez zadnych szalenstw, ale chcac zdrowo sie
    odzywiac.
  • ela1001 24.07.03, 07:55
    Gość portalu: mrowka napisał(a):

    > Gość portalu: Tom napisał(a):
    >
    > > Jakie sa ceny jedzenia w Holandii??Nie chodzi mi o jakies obiady w
    > > restauracjach tylko podstawowe produkty:chleb,mleko,jakies jogurty, sery i
    > tp.
    >
    > to tez wszystko zalezy gdzie sie kupuje i jakie marki ("A" czy wlasne marki),
    > Aldi - najtaniej, Albert Heijn - najwyzsze ceny, za podobne zakupy mozna
    > zaplacic 50% taniej lub drozej.

    Produkty pakowane dla AH wcale nie są drogie!
    > chleb srednio ok 1,5 Eur, mleko 0,5 litra tez tak jakos, jogurt roznie jakies
    2
    >
    Pieczywo najtaniej kupisz w Aldim. Każda sieć ma własną ofertę taniego chleba i
    bułek.
    > Euro czteropak, ser gouda mlody 4-5 Euro za porcje na tydzien (kurcze, nie
    mam

    Szukaj promocji! Ja trafiałam na młodą , pyszną Goudę w cenie ok 4 Euro /kg.
    > pojecia ile one waza!), sok kolo 0,80 Euro, babany jakies 2-3 Euro za 5-6
    szt,
    > jablka nieco tansze
    Można trafić taniej.

    > Zakupy w NORMALNYM sklepie (nie dyskoncie) na tydzien NORMALNEGO zycia dla 1
    > osoby to cos rzedu 40 Euro, bez zadnych szalenstw, ale chcac zdrowo sie
    > odzywiac.
    W każdym , nawet małym miasteczku, często na uboczu jest dyskont.
    Po prostu zapytaj miejscowych.
    Ceny są zdecydowanie niższe.
  • Gość: mrowka IP: *.dsl.hccnet.nl 24.07.03, 08:27
    ela1001 napisała:
    > Produkty pakowane dla AH wcale nie są drogie!

    Co nie zmienia faktu, ze porownujac koszyk zakupow: "Aldi - najtaniej, Albert
    Heijn - najwyzsze ceny", przy czym Aldi to najnizsza jakosc (tamtejszego
    pieczywa nie da sie jesc, ale maja dobre jogurty np.)

    Najnizsze ceny i najnizsza jakosc - Aldi
    Niskie ceny i wysoka jakosc - m.in. Nettorama, Poiesz, Jan Linders
    Wysokie ceny i wysoka jakosc - np. Albert Heijn, Super de Boer, Konmar
    Wysokie ceny i niska jakosc - Edah



  • Gość: Tom IP: 150.254.84.* 24.07.03, 10:01
    dzieki!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka