Dodaj do ulubionych

RZS- recepta na pomoc w chorobie

30.11.11, 15:43
Wpis ten kieruję do wszystkich osób, które straciły wiarę w odzyskanie zdrowia..

Kupiłam książkę 'Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw' - autorek Margaret Hills i Christine Horner.
- wyrzuciłam wszystkie posiadane leki.
- nie mam komputera, więc mogę jedynie czasami z niego korzystać.

OTO PRZEPIS NA ŻYCIE I ZDROWIE:
( wg autorek podstawą terapii jest dieta)

1. 1 szklanka gorącej wody + łyżeczka miodu+ łyżeczka octu jabłkowego / 3 razy dziennie dożywotnio

2. 1/2 szklanki ciepłej wody = łyżeczka melasy trzcinowej ( przez 2 lata) 3 razy dziennie
3 Witaminy i minerały / 3razy dziennie 1 tabletka
4. 3 razy w tygodniu kąpiel w gorącej wodzie ( bez mydła) z siarczanem magnezu.
5. Dieta bezglutenowa, bez tłuszczu zwierzęcego, bezkwasowa
Wyniki: w 25 dniu leczenia rozpoczęło się kruszenie złogów kwasu w stawach. Staję się coraz bardziej sprawna, coraz mniejszy ból... Najgorszy ból to pierwsze 4 tygodnie- wytrwałam gryząc jabłka ciągle..
OTO CO WOLNO JEŚĆ: ( dla tych którzy nie mogą kupić książki);
- ryba wędzona; makrela, łosoś , śledź, 1 plaster sera żółtego i twarogu- raz w tygodniu. Woda, herbata zielona. Miód, chleb razowy, makaron razowy, ryż, mąka razowa. Płatki owsiane+ szczypta mleka.
- Jabłka, banany, brzoskwinie, gruszki
- brokuły i fasolka z wody, ryby gotowane lub z piekarnika. Kurczak, gęś, kaczka w rosole z ryźem lub z piekarnika.
W książce są pyszne przepisy.

Powoli wracam do zdrowia, za miesiąc maja bezpowrotnie zniknąć bóle. Chodzę coraz lepiej. Muszę wyleczyć spustoszenia w organiźmie po lekach. Bardzo często się kąpię i moczę nogi. Żyję, cieszę się każdą chwilą. Wkrótce święta, przygotuje je już sama.

Pozdrawiam , Alina

Życzę wytrwałości.To leczenie trwa tylko 2 miesiące. Potem organizm bez bólu oczyszcza się z toksyn...
Obserwuj wątek
    • joanna-113 Re: RZS- recepta na pomoc w chorobie 01.12.11, 09:03
      Witam,

Ja rowniez jestem wlasnie po lekturze tej ksiazki, przyznam ze zrobila na mnie ogromne wrazenie, my jestesmy na poczatku drog,i RZS wykryto 2miesiace temu, w kazdym razie mam propozycje, moze połaczymy sily w stosowaniu diety i w tej walce z choroba, razem bedzie razniej :) Moze jeszcze ktos dołaczy kto bedzie chcial sprobowac metod alternatywnych, mozemy nawzajem sie wspierac, wymieniac doswiadczeniami itd. Ja zaczelam stosowac diete od tygodnia no wiec nie moge mowic o efektach, oczywiscie nadal stosujemy leki, szczerze jednak wierze ze dieta ma ogromny wplyw na postep choroby a wrecz jak opisuje autorka potrafi ja zlikwidowac. Poza tym czytalam wiele publikacji i mysle ze zasady autorki sa wedlug mnie najbardziej liberalne tj mozna jesc duzo wiecej produktow niz np przy diecie dr Dabrowskiej czy weganskiej ( przede wszystkim mieso, co dla mnie jest bezcenne:), jedno co moge powiedziec to po odstawieniu cukru oraz ograniczeniu ilosci miesa ( tylko drob i to dosc zadko ) proby watrobowe, ktore byly podwyzszone spadly po 3 tyg ( ALT z 62 na 48 a AST z 28 na 19 ) no wiec dla mnei juz jest jakis powod do radosci:)
    • rosa_roja Re: RZS- recepta na pomoc w chorobie 10.12.11, 21:41
      Z Internetu korzystam sporadycznie dlatego nie mogę wspierać chorych ani na bieżąco dzielić się postępami w leczeniu.
      Muszę Panią zmartwić, nie ma lekarstw, które wyleczyłyby nas z RZS. Łykałam wszytkie dostępne w naszym kraju. Skutki były prawie tragiczne. Nawet zęby pękały. Teraz więc, mając książkę i pewność powrotu do zdrowia, nigdy nie użyję leków na RZS. W książce pisze wyraźnie- nie wolno. Widocznie leki niszczą i ten rodzaj leczenia. Mając za sobą kilkuletni niewyobrażalny ból to ból 2-2,5 miesięczny jest dla mnie do przeżycia. Innej możliwości wyleczenia nie ma. Trzymam się mocno zaleceń zawartych w książce. Dzisiaj mija 40 dzień. Czuję się coraz lepiej. Stopy są ruchome. Oto moje spostrzeżenia abybyło lżej:
      -kąpiel rano i wieczorem
      -codzienne mycie główy
      -częste mycie twarzy i oczu
      Wydalany przez organizm kwas moczowy lepi skórę, włosy i oczy oraz "szczypie". Zapewne pozostawiony dłużej na skórze działa niekorzystnie. Jeszcze 2-3 tygodnie i bede zupełnie zdrowa. Już teraz sama kroję chleb i obieram ziemniaki!!!! Wytrwałości.

Pozdrawiam, Alina
      Gdy zaczynałam, gryzłam jabłka i poduszki! :)
    • partycjasan Re: RZS- recepta na pomoc w chorobie 17.12.11, 14:05
      Witam serdecznie mam 27 lat i prawie dwa lata temu dokładnie 2 miesiące po urodzeniu córci stwierdzono u mnie rzs. Czułam się fatalnie. Bolały i sztywniały mi palce, ręce oraz kolana - co bardzo utrudniało mi chodzenie. Jednak najgorsze było dla mnie to że nie mogłam utrzymać na rękach córci, bo leciała mi z rąk. Zeby ją nakarmić mąż podkładał mi poduszki pod ręce. Chciało mi się tylko płakać. Lekarz skierował mnie na wyniki ktore wyszły fatalnie między innymi antyCCp >500 (norma do 5), a czynnik reumatoidalny >35 (norma do 14). Trafiłam do reumatologa pełna nadziei ze mi wreszcie pomoże. Przepisał mi kwas foliowy 15mg, Trexan 2,5mg (6 tabletek raz w tygodniu) i movalis przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Niestety leki zamiast pomagać tylko mnie ogłupiły, a ból wcale nie ustawał tylko narastał - na co reumatolog proponował tylko zwiekszanie dawki leków przeciwbólowych. Nie poddawałam sie zaczełam szukac naturalnych metod, próbowałam różne diety, zioła, aloesy dżemiki i nic. Az wreszcie przyjaciel moich rodziców zadzwonił do mojej mamy z czymś co mogło mi pomóc miałam juz co prawda dosyc experymentów, ale zdecydowałam się spróbowac. Zażywam to (nie chce robić reklamy wiec nie podaje nazwy) od 4 miesięcy i cud. Ból ustąpił a wyniki są o wiele lepsze anty ccp 200, czynnik rf 5,5!!! ob, hemoglobina i crp też są w normie. Odstawiam po 2 miesiącach tabletki, postanowiłam zaufac temu niesamowitemu specyfikowi. Nadał czuję się świetnie, a wyniki utrzymują się w normie. Z całego serca go polecam wszystkim. Jeśli ktos jest zainteresowany prosze napisac do mnie patrycjaszusz@o2.pl to podam więcej szczegółów. Ja sprawdziłam na sobie i efekty mnie po prostu zaskoczyły, na reszcie mogę być prawdziwą mamą.
    • halotam Re: RZS- recepta na pomoc w chorobie 15.10.12, 23:38
      Zajrzyjcie na TacyJakJa.pl gdzie własnie przetestowałem elektroniczny dzienniczek monitorowania aktywności RZS i leczenia. Bezpłatne , anonimowe, medyczne skale do samooceny aktywnosci choroby i skuteczności leczenia. To jest pomoc w chorobie
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka