• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Świnoujście - gdzie zjeść

• 23.07.10, 10:42
    Wybieram się po raz pierwszy z dzieckiem do Świnoujścia. Możecie mi
    ktoś polecić jakieś fajne punkty gastronomiczne. dziękuję
    Edytor zaawansowany
    • 23.07.10, 12:28
      Polecam Balbinkę przy Piłsudskiego, Magiczną Spiżarnię na rogu Wybrzeża
      Władysława IV/Chrobrego oraz pyszną rybkę ( i nie tylko )w smażalni ( wejście na
      plażę od ul.Trentowskiego ( przedostatnia knajpka - właścicielką jest Amelka ).
      Pozdrawiam:-)
      • 01.08.10, 16:18
        Knajpek jest mnóstwo. Większość naprawdę fajna. Ale szczerze odradzam Złotą
        Rybkę
        (przy jednym z wejść na plażę)! Ceny wysokie, można znaleźć włosy w
        jedzeniu, i nawet nie usłyszeć słowa "przepraszam" od obsługi!FUJ!
        • 01.08.10, 17:19
          My często jedliśmy w Chacie - tak nazywa się lokal przy jednym z zejść na plażę
          (łatwo znaleźć bo wisi nad zejściem transparent)- dobre jedzenie, miła obsługa i
          co fajne- dają jedzenie na talerzach a nie na tackach. Polecam też gofry i lody
          w budce na ul. matejki ale trzeba tam dojść i odejść od promenady. Jedliśmy raz
          gofry na promenadzie w słodkiej cukierni i były paskudnie twarde i niedobre.....
    • 04.08.10, 20:55
      Rybka w Gryfie przy wejściu na plażę z promenady - bardzo tłusta generalnie
      masówka. Na początku promenady Il Marino (chyba tak to się nazywa jeszcze jutro
      sprawdzę) mała knajpka dobre śniadania i łosoś z pieca a ceny "niemieckie" :)
      • 09.08.10, 21:53
        Prawidłowa nazwa - Il Mare :)
        Polecam sałatkę cesar (miękkie mięso prawdziwe grzanki i salata rzymska)i pizze
        (dobre ciasto i samemu komponuje się z dostępnych dodatków).

W Świnoujściu nie polecam na pewno Chaty - rewolucje żołądkowe w moim przypadku
        no i rachunek mocno zaokrąglonym w górę przy zakupienie nie najlepszej zresztą
        ryby. Restauracja Avangard poniżej krytyki - menu kiepskie a obsługa to już nie
        wiem jak nazwać (starsza pani obok przy stoliku konsumowała coś z mięsem
        podeszła kelnerka odbierając talerz z tekstem: "o jednak Pani to zmęczyła" a
        kelnerki krzyczą na siebie przezwiskami typu "Siwa")

Na gofry jeszcze dobre nie trafiliśmy.

Podsumowując:
        1. Il Mare

2. Gospodnik

i więcej nie eksperymentuję :)
    • 05.08.10, 14:15
      Dzisiejsze odkrycie polecane przez "tubylców" - Gospodnik w centrum cos jak
      stołówka 18 zł za pełen obiad -> prawie domowy :)))
      • 06.08.10, 23:28
        Do Świnoujścia jeżdżę już od 15 lat i z czystym sumieniem mogę polecić obiady w
        ośrodku "Słowianin",świeże i pyszne,mojej 2-latce bardzo smakowały."Gospodnik"
        też może być.No i potwierdzam,że włoskie lody i gofry są pyszne na Matejki,ale
        najpyszniejsze są w "Keji"(wejście przy Gryfie)nie odgrzewane tylko robione
        bezpośrednio przed podaniem.
        --
        Moje skarby najdroższe-Zuzia(17.10.2001) i Julia(02.05.2008)
        • 09.08.10, 20:17
          polecam znakomite jedzenie w kasynie oficerskim
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.