Dodaj do ulubionych

ośrodek Pomorze w Ustce

27.08.10, 10:14
Witam serdecznie.Proszę o wszelkie informacje na temat tego ośrodka
rehabilitacyjno -wypoczynkowego,jakie pokoje ,wyżywienie,obsługa,czy na
miejscu jest parking dla samochodów i czy to prawda że okna z pokoi wychodzą
na korytarz i czy tak jest w każdym pokoju?Pozdrawiam i czekam na informacje.
Edytor zaawansowany
  • andy810 02.02.11, 13:23
    Ktoś był i podzieli się opinią?
  • mariusz6541 03.01.18, 22:24
    Wyżywienie bardzo dobre 3 posiłki dziennie do oporu. Blisko plaży ośrodek jakieś 3 minutki spacerkiem. Co do pokoi teraz już są nowe wyremontowane. Elegancko się zrobiło. Polecam jeżdzę tutaj od 3 lat i pewnie jeszcze wrócę.
  • barbarapyrek 04.02.19, 17:11
    polecam
  • barbarapyrek 04.02.19, 17:14
    Byliśmy z mężem tam rok temu. To co mogę powiedzieć to, że lokalizacja jest świetna. Masz 100m do plaży wszystko utwardzone i dobre ścieżki. Nie ma żadnych schodów. Przez 14 dni nie było czasu na nudę codziennie różne aktywności wieczorki, ogniska, biesiady. Jedzenie to śniadania, obiady i kolacje cięzko to wszystko zjeść bo tyle jedzenia dają. Oczywiście bardzo smacznie. Ja niestety przytyłam 2kg w trakcie pobytu. Zabiegi tak jak wszedzie nie można narzekać. My byliśmy poza sezonem i było ich 4 dzienie. Mam nadzieję, że pomogłam
    Pozdrawiam Barbara

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.