Dodaj do ulubionych

Apator Rowy

29.11.10, 10:11
Witam!
Mam pytanie czy ktoś zna ten Ośrodek, szczególnie interesują mnie domki.
Pozdrawiam.
Ania
Edytor zaawansowany
  • 22.12.10, 14:11
    zanm znam ;D
    nie warto
  • 16.01.11, 15:38
    Byłam 3 lata z rzędu w Apatorze, jest rewelacyjnie, polecam szczerze!!! Domki super zwłaszcza fajnie ułożony jest nr 10, poza tym dobudowali teraz całkiem nowe 3 domki, czyściutkie, pachnące, rewelacyjne więc można rezerwować sobie włąśnie ten nowy domek! Jedzenie mozna wykupic i szczerze polecam bo za nieduże pieniądze a jest tego tyle że się nie przeje i przepyszneeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! POLECAM szczerze!!!!!
  • 15.07.15, 12:32
    Apator w Rowach, to tragedia. W ogłoszeniu piszą 50 m do morza, tak tylko nie da się przejść bo las ogrodzony jest siatką i trzeba iść ok 600 m do kolejnego wyejścia. W Rowach jest wzmacniana plaża więc większa część plaży jest zamknięta...... Kto o tym informuje........skandal. Apator nie polecam, jedzenie fatalne , w pokojach bardzo zimno - a byliśmy w lipcu, nic nie schnie , w pokojach śmierdzi, łazienka nie powinna być udostępniona przez sanepid - prysznic GRZYB!, wsytające gniazdka ze ściany - niebezpieczne dla dzieci, koce na łóżkach..............obrzydliwe. Najlepsza jest właścicielka, krzyczy na gości, prowadzi też "wieczorki towarzyskie" jako wodzirej jest naprawdę śmieszna....... Apator nie nadaje się dla rodzin z dziećmi, plac zabaw jest niebezpieczny wszystko trzeszczy, a sala zabaw ...............żart. Nie polecam nikomu.
  • 12.08.15, 00:00
    Obecnie do plazy 40 sekund ale na plazy koparki i ciezarowki...great. Pokoje o bardzo niskim standardzie, szczegolnie łazienki wymagają remontu i to na cito bo grzyb sie rozwija. O 20 każdego dnia zabawy dla dzieci - moim zdaniem ok. Jedzenie bardzo dobre, dla mezczyzny za malo na obiad, ale ogolnie smacznie. Mimo wszystko przez warunki mieszkaniowe nie do powtórzenia.
  • 04.09.15, 18:30
    Nie wiem kto i dlaczego wypisuje takie bzdury i jaki ma w tym cel, ponieważ tak się składa, że współnie z rodziną i ze znajomymi również byliśmy w Ośrodku "APATOR" w Rowach dwa tygodnie w lipcu 2015 i było FANTASTYCZNIE. Kiedy robiło się ciemno, w ośrodku pojawiały się piękne światełka, bardzo dodawały uroku. Mieszkaliśmy w czyściutkich, pachnących i dobrze wyposażonych drewnianych domkach z TV i pełnym węzłem sanitarnym i z kabinami prysznicowymi. Mimo, ze domki nie są nowe, wszystko lśniło, a czyściutka i pachnąca pościel oraz uroczo upięte firanki i kwiaty w wazonie sprawiały, że mieszkało nam się bardzo wygodnie i miło. Jeżeli chodzi o kierownictwo i personel, wszyscy bardzo uśmiechnięci, błyskawicznie reagujący na wszystkie zachcianki. Jedzenie pysze, po prostu palce lizać. Śniadania i kolacje w ogromnej ilości i bardzo różnorodne, doskonale doprawione i elegancko podane, serwowane na stole szwedzkim. Ciepłe kolacje i śniadania, ogrom różnorodnych sałatek i pachnące pyszne domowe ciasto. Dla dzieci bardzo dobrze i profesjonalnie prowadzone animacje, w postaci Mini Disco. Animatorki miały w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii! Co ciekawe oprócz dzieci w zabawach uczestniczyli też dorośli, równie świetnie się bawiąc. Z pełną odpowiedzialnością naprawdę KAŻDEMU polecam Ośrodek Apator w Rowach, bo to miejsce, gdzie się zawsze chętnie chce wracać. Wspólnie ze znajomymi mamy już dokonane rezerwacje w ośrodku na 2016 rok, a z tego co widzieliśmy na własne oczy, bardzo dużo osób, będących w tym czasie co my wyjeżdżając, juz dokonywało rezerwacji na kolejny rok. Fantastyczna domowa atmosfera, przyjazna dzieciom i całym rodzinom.
  • 09.09.15, 11:26
    Reklama dzwignią handlu.
  • 04.08.16, 23:02
    Stanowczo odradzam. Brudnawo, odrażająca stołówka bez obrusów na stołach, niemyte warzywa (ciekawe, czy sałatki były robione z umytych) i często niedomyte sztućce. Ciasto (na pewno nie domowe) było 2 razy w ciągu 10 dni. Owoców po obiedzie nie podano nigdy. W godzinach 20:00-21:00 wrzaskliwa pani puszcza na cały regulator koszmarną muzykę, od której trzęsie się ośrodek, ulica Nadmorska, i niestety, także przylegająca plaża. To właśnie mini disco, w czasie którego ogłuszonym dzieciom rozdawane są słodycze. Plac zabaw beznadziejny i ledwo stoi, więc z dziećmi nie radzę przyjeżdżać. Pokoje, oczywiście, w kiepskim stanie, szczególnie łóżka, ale nad Bałtykiem to norma, więc nie ma co o tym pisać. Atmosfera wstrętna. Nikt nie dba o gości. Ale to też w 90% przypadków norma nad Bałtykiem. I potwierdzam - wszystkie miejsca zajęte. Czyli ludzie lubią takie klimaty.
  • 18.08.17, 16:19
    wszystkie warzywa i owoce są myte ZAWSZE przed podaniem gościom. ciasto mogę zagwarantować, że jest domowe ponieważ byłam i widziałam jak kucharze i sama Pani szefowa kuchni je przygotowują. Ciasto nie będzie codziennie ponieważ Pani tak chce. To nie jest takie hop-siup zrobić jakiekolwiek ciasto na czasem 300 osób! ta "wrzaskliwa pani" angażuje zarówno dzieci jak i rodziców do wspólnej zabawy aby nie siedzieć na świetlicy przed telefonem czy też tabletem. Jeśłi to przeszkadzało to w czym problem aby usiąść kawałek dalej od muzyki albo sie przejść po plaży? Co do placu zabaw to nie jest "beznadziejny", wręcz przeciwnie. Dzieci świetnie się bawią i nikt jakoś nie narzeka. nikt nie dba o gości? jak gość potrafi być chamem i prostakiem to się nie dziwić że są problemy. Kierownictwo stara sie i robi co może aby umilić gościom pobyt. Ludzie chcą się czasem oderwać od miasta i wyjeżdżają ad morze aby odpocząć. jeśli się nie podobało to po co tracić pieniądze i jechac nad morze? jaki w tym sens?
  • 04.08.16, 23:08
    Przeczytałam to jeszcze raz i dodatkowo rozśmieszyły mnie sformułowania: "ogrom różnorodnych sałatek", "elegancko podane", "pokłady pozytywnej energii" oraz "fantastyczna domowa atmosfera". Brrr
  • 05.08.16, 08:34
    Polaczki i tak będą jezdzić nad ten syf
  • 06.08.16, 11:04
    A my polecamy. Przyczepić zawsze można się do wszystkiego. Narzekać też można na wszystko i na wszystkich. Jesteśmy tutaj ósmy raz. Na korzyść zmieniły się warunki zakwaterowania i wyżywienie. Widzieliśmy dzieci zachwycone mini disco, wręcz piejące z zachwytu. No a co na disco ma być cicho? A didżej ma posługiwać się językiem migowym ? Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno na posiłkach ( śniadania i kolacje – szwedzki stół z dużym wyborem wędlin i sałatek ) jak i w wolnym czasie, mini disco, ogniska z pieczonymi kiełbaskami lub ziemniakami, ping pong, bilard, gry dla dzieci, bezpłatne Wi-Fi, spacery. POLECAMY !!! Naprawdę można odpocząć od codziennego narzekania. Byśmy zapomnieli szarlotka palce lizać.
  • 12.08.17, 15:22
    Domki są ok ale polecam ośrodek Apator w Rowach przede wszystkim ze względu na przesympatyczne kierownictwo - zawsze uśmiechnięte i pomocne, dzięki któremu ośrodek jest przyjazny dla dzieci. Oprócz placu zabaw, jest świetlica z bilardem, ping-pongiem i piłkarzykami, ale najważniejsze to organizowane dla dzieci co wieczór mini disco i zumba. Warto też podkreślić, że jedzenie jest przepyszne i produkty na szwedzkim stole są cały czas dokładane więc można się nawet kilka minut spóźnić a i tak niczego nie zabraknie. Teren ośrodka jest zadbany, sporo kwiatów i ozdób ogrodowych. I nie do przecenienia jest bliskość do morza - bezpośrednio z ośrodka przechodzimy wprost na plażę. Jeszcze raz serdecznie polecam - byliśmy już trzy lata z rzędu i zarezerwowaliśmy już termin na przyszły rok :)
  • 12.08.17, 23:07
    Wybacz, ale "co wieczór zumba i mini disco" to jakiś horror. Dla osób, które chcą odpocząć oznacza to co wieczór konieczność ewakuacji. Bliskość morza to niewątpliwy atut. Zachęcająca jest też możliwość otrzymania pełnego posiłku pomimo spóźnienia (zazwyczaj na posiłek można udać się w nie większym przedziale czasu niż 2-3 godziny). Myślę, że to dobre rozwiązanie dla śpiochów, którzy mają problem aby wstać na śniadanie wydawane zazwyczaj między 8.00 a 10.00.
  • 06.11.17, 11:07
    Byłem i polecam :) Czysto i przyjemnie, a Rowy to moja ulubiona miejscowość nad Polskim wybrzeżem. Ofertę znalazłem na tej stronie www.przymorzu.pl/rowy/noclegi
    Mają tam bogatą bazę noclegową i znaleźć tanie noclegi na wczasy nad morzem to nie problem. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.