Dodaj do ulubionych

Wakacje z psem nad morzem

07.06.11, 22:18
Witam wszystkich,
wybieram się na wczasy nad polskie morze z rodzinką. Pies w pakiecie:))
Do tej pory jeździliśmy bez psa. W tym roku postanowiliśmy, że zabierzemy go ze sobą. Całe szczęście są hotele, w których mały pies jest akceptowany. Oczywiście za dodatkową opłatą.
Czy są wyznaczone miejsca gdzie można spacerować z psem na plaży? Kto zabierał/zabiera swojego pupila nad morze na wakacje proszę o opinie. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • halina_n2 08.06.11, 10:26
    Na plaży w Świnoujściu jest specjalnie wyznaczona część plaży, gdzie można przebywać z psem. Oczywiście pies nie może biegać sobie samopas. No i po piesku trzeba posprzątać...
  • translators100 08.06.11, 23:43
    Tak oczywiście, że po swoim psie zawsze sprzątam, niezależnie od tego czy jestem z nim na spacerze w parku, w mieście, nad jeziorem, czy w tym roku na plaży:)). To dla mnie naturalne:)) nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Cały ten "savoir vivre" związany z posiadaniem psa mam opanowany. Między innym nie ma mowy o jego bieganiu na plaży bez smyczy, po kocach ludzi i gdzie się da...Ja bym sobie tego nie życzyła i nie mogę "zafundować" komuś czegoś podobnego:))
    Ale najważniejsze, że są wydzielone miejsca dla spacerowiczów z psem i nie zostanę potraktowana jak intruz. A jak wygląda to na pomorskich plażach?
  • twitti 09.06.11, 14:31
    Tu znalazlam fajny obiekt dla ludzi z psem:
    www.wczasyzpsem.com/mikoszewo
    My jedziemy pierwszy raz nad morze z psem. Wczesniej jezdzilismy na wies. Jedziemy do Stegny, ale na plaze bedziemy jezdzic do Jantara. Bylismy pare lat temu w Jantarze i tam ludzie przychodzili na plaze z psami (ale nie glowne wejscie). Nikt nie robil problemu, bo przy tym dalszym wejsciu bywalo malo ludzi.
    Mamy zbieracza kup, wezmiemy woreczki, namiot plazowy i pies bedzie zadowolony.
    I my tez, bo nie lubimy tlumow.
  • stokrotka20102 13.03.13, 13:00
    No super ,ale podaj jakies namiary ,nr telefonu na noclegi gdzie moglibysmy przebywac, w internecie jakos nie moge znalezc
  • mamatomka5 04.07.14, 23:03
    Polecam Pustkowo na plażę można wejść z pieskiem.Pole namiotowe U STEFANA można wynająć pokoje cena za dobę za psa 2zł.Pustkowo to mała miejscowość na wybrzeżu zachodniopomorskim.Byłam tam trzy razy w tym roku też jedziemy. Pozdrawiam
  • paulina.kubiak 29.07.14, 12:44
    A w Pustkowie przed plażą nie ma znaku zakazu wprowadzania tam psów??
    I piszesz o polu namiotowych u Stefana i o wynajmowaniu pokoi?tam są pokoje do wynajęcia czy pole namiotowe:)? jest tam jakaś strona www?
    --
    ujakurlop.pl/
  • paulina.kubiak 30.07.14, 08:51
    już znalazłam ! Sa dwie psie plaze na polwyspie Helskim. Kolo Juraty i chyba Jastarni, jedziemy !!! :)
    --
    ujakurlop.pl/
  • wiesko1956 27.03.16, 12:55
    dzien dobry a tak wlasciwie do WESOLYCH SWIAT I MOKREGO DYNGUSA,ale jaa wlasciwie to z zapytaniem napisala pani na forum ze znalazla pani miejsce gdzie mozna pojechac z psem nad polskie morze.posiadam swoja przyczepe kempingowa no i dwa psy.prosze podac ewentualnee namiary na miejsce dla mniee i moich zwierzakow.pozdrawiam serdecznie.moj adres e-mail wiesko56@tlen.pl lub .tel.693586986
  • agatb 09.06.11, 15:10
    trochę poczytałam tutaj: gdzie z psem nad morze
  • jonaska 09.06.11, 20:58
    Ja trochę się zmartwiłam. Spytałam w ośrodku czy możemy z pieskiem...ale nie pomyślałam,że nie będę mogła zabrać go na plażę. Mam małego Yorczka, zarezerwowany wyjazd do Darłówku i nie wiem co teraz...żal mi zostawiać sunię z babcią na 2 tygodnie:(
  • translators100 10.06.11, 09:50
    No ja właśnie też o tym pomyślałam kiedy już zaliczka na wczasy na 2 tygodnie wpłacona.
    A dowiadywałaś się w Osrodku, w ktorym będzecie mieszkać, jak to w praktyce z pieskiem na plaży wygląda? Ja właśnie dowiedziałam się, że tam gdzie jadę jest generalnie zakaz wprowadzania psów na plażę i nie ma miejsc wyznaczonych dla czworonogów:(((( . Robię to na własną odpowiedzialność. Jeśli zatrzyma mnie Straż Miejska zaplacę mandat:((((...
    Pocieszam się, ze moi znajomi byli jakiś czas temu (rok temu..?) na wakacjach z dobermanem...Przysłali mi fotografie z plaży z dobkiem w tle...:))
  • jonaska 11.06.11, 21:16
    my chyba nie będziemy ryzykować...zostawimy sunie na działce z moją mamą...ale będzie tęskniła.
    kojarzę,że ludzie mieli na plaży małe pieski...
    wyślę email z zapytaniem do ośrodka
  • fenom-enka 10.05.12, 12:12
    Hej, ja jeżdze do Swinoujścia, rezerwuje nocleg w Trzech Koronach www.edom.pl/apartamenty/620191/apartament-dla-2-osob-nr-6-7-swinoujscie-pomorze-zachodnie-polska/

Można tam przyjeżdzać z psem, apartament jest komfortowo urzadzony. Nikt nie ma nic przeciwko zwierzętom, i nie patrzą się na mnie krzywo. W Świnoujściu znajduje się plaża specjalna dla psów gdzie nasze pupile moga się wyhasać i popływać
  • stokrotka20102 13.03.13, 12:55
    fenom-enka napisała:

> Hej, ja jeżdze do Swinoujścia, rezerwuje nocleg w Trzech Koronach www.edom.pl/apartamenty/620191/apartament-dla-2-osob-nr-6-7-swinoujscie-pomorze-zachodnie-polska/
    >
    > Można tam przyjeżdzać z psem, apartament jest komfortowo urzadzony. Nikt nie ma
    > nic przeciwko zwierzętom, i nie patrzą się na mnie krzywo. W Świnoujściu znajd
    > uje się plaża specjalna dla psów gdzie nasze pupile moga się wyhasać i popływać

Super ,wreszcie cos znalazlam ,ale nie wyswietla mi sie ta strona,

>
  • nabierzkolorow 14.06.11, 20:08
    cześć, może wam sie przyda taka lista www.podajlape.pl/noclegi-lista/11,1,0,0/Pomorskie-wszystkie-rodzaje.php Sa tam zebrane ośrodki w pomorskim, które z psiakami nie mają problemów :) Udanego wypoczynku z czworonogiem i może dobrze poczytać jak z psem postępowac już na plaży (tez dla jego zdrowia) www.psy.pl/wakacje-z-psem/art7,moze-sie-zdarzyc-nad-morzem.html
  • translators100 14.06.11, 21:10
    Dziękuję serdecznie za cenne uwagi i ciekawy link. Jedziemy do Jastrzębiej Góry, mamy hotel tuż nad morzem czyli rzut beretem na plażę i aż szkoda bo zapowiada się, że poranny jogging z naszym psiakim odbywać się będzie w przeciwnym kierunku niż plaża:(((( a takie mieliśmy plany...zawsze to coś innego. "Mieszczuch" pobiegałby sobie w innym otoczeniu... echch.
    Niemniej pozostaję pozytywnie nastawiona..będziemy chodzić z nim tam gdzie będzie nam wolno naturalnie...może na jakieś odludzie..? Jeśli ktoś był Jastrzębiej Górze z pieskiem i ma doświadczenie ze spacerami ze swoim pupilem na plaży w tych rejonach również chętnie poczytam. Pozdrawiam wszystkich właścieli czworonogów:))
  • martajoanna1 11.06.11, 23:37
    w roku ubiegłym byliśmy w Międzyzdrojach. Było chyba z 10 oficjalnych zejść i przy każdym zakaz pobytu psów.dopiero schodząc ostatnim można było wejść z psem- ale to było bardzo daleko od centrum. Myślę, że podobnie jest w innych miejscowościach. Straż miejska lub coś w podobie - jakaś służba pilnowała i wlepiała mandaty.
  • kol.3 15.06.11, 20:20
    Wszystkie psy spacerują wszędzie. Trzeba tylko pilnować załatwiania potrzeb. Psu też się należy :)
  • brofran 19.06.11, 22:53
    Zakaz wchodzenia z psem na plażę powinien obowiazywac wszędzie !! Dobrze znamy jak realizowane są nakazy sprzątania po swoich pieskach w miastach - moze z 5 % włascicieli ma przy sobie woreczki na kupy . A śmierdzące psie siki na plaży tez bedziecie usuwać - w jaki sposób ??
  • translators100 19.06.11, 23:09
    do brofran: zaliczam się zatem do tych 5%. Rozumiem, że jak zakaz to zakaz.
    Popatrz też na temat siusiania na plaży przez małe dzieci. Nie wierzę, że kiedykolwiek pobyt na plaży zaoszczędził Ci takich widoków...i co robią Rodzice? nic a nic. Czy też sprzątają po swoim dziecku? i w jaki sposób? Nie widziałam.
  • brofran 20.06.11, 21:38
    Tak , tak , siusiają maluchy , mewy i muchy . To typowe rozumowanie Kalego . Idąc dalej tym tropem nalezałoby zakazac wejscia komukolwiek na plażę , bo i dorosli rozrzucają smieci , palą papierosy a i zdarza się że w nocnych ciemnościach co niektóry po piwku z moczem nie zdąży ... Zasada jest jednak taka że jezeli mozna to nalezy ograniczac zanieczyszczanie wszelkich miejsc wypoczynku ( i nie tylko takich miejsc ). Pieski na plażach oraz w pobliżu innych terenów rekreacyjnych nie musza " wypoczywać " !! Moze ty tego nie widzisz , ale dla wiekszosci społeczeństwa pies to : potencjalne zagrożenie pokąsaniem lub obwąchaniem +zródło hałasu + swoisty zapaszek +zajmowanie okreslonego terenu ( zazwyczaj nie leży plackiem jak plażowicz ). .... Ja osobiscie nie położyłbym sie na plazy obok rodzinki z psiakiem , niezaleznie czy byłby to maleńki kundelek , czy duże bydlę!
  • translators100 21.06.11, 09:14
    Na plażach nie musisz wypoczywać też Ty...
    Ja osobiście też nie chciAłAbym-kolego- leżeć obok opryskliwego i wiecznie niezadowolonego jegomościa, któremu przeszkadzają stworzenia małe i duże...z dwojga "złego" towarzystwo zwierzęcia- psa- w tym połączeniu wypada zdecydowanie lepiej.
    Gdybyś czytał uważnie moje słowa wcześniej wywnioskowałbyś, że przestrzegam pewnych zasad związanych z posiadaniem czworonoga, respektuję zakazy i nakazy.
    Jesteś tak zawężony w swoim rozumowaniu, że nie widzisz wątków pobocznych tego tematu.
  • agnieszka_anna 06.08.13, 08:42
    Wiem, że te posty są stare, ale nie mogę spokojnie czytać tych bzdur.
    Jesli ktoś tak kategorycznie nienawidzi zwierząt to ma ze sobą jakiś poważny problem.
    Wszystko zależy od ludzi, którzy wiedza,że nie każdy pies nadaje się na plażę.
    Życzę tej osobie więcej uśmiechu, tolerancji z popatrzenia na świat przez pryzmat inny niz własne "JA". Pozdrawiam.
  • rafakoralowa123 07.05.14, 16:21
    Zapraszamy z psem nad morze do domków letniskowych Rafa w Sarbinowie k. Mielna www.rafa.kgg.pl a w góry Do Pięknej Willi Wichrowe Wzgórza z basenem w Beskidach www.brenna.kgg.pl
  • lilly_about 21.06.11, 09:02
    Polecam Jastarnię. Tam jest fantastyczna plaża dla psów. Cisza spokój, a plaża identycznie szeroka jak ta dla wypoczywających bez psów.
  • 1976tuska 22.06.11, 14:00
    Może pamiętasz,które to zejście w Jastarni? Tak chociaż mniej więcej:-)
    Pozdrawiam.
  • lilly_about 23.06.11, 20:27
    To jest chyba wejście nr 55, między Jastarnią a Juratą, przez las.
  • green-aria 03.07.11, 11:43
    W ubiegłym roku byłam w Jantarze.Na plaży byli ludzie z psami ( bokser,labrador ,kilka yorków i kundelków).Psy nikomu nie przeszkadzały,nigdzie nie leżała psia kupa, za to plaża była usłana odchodami koni,ponieważ w pobliżu były wczasy w siodle.Grupa 8-10 osobowa na koniach przejeżdżała przez plażę , często między kocami w kierunku Mikoszewa , wracali po 2-3 godzinach tą samą trasą.
  • twitti 04.07.11, 13:58
    green-aria napisała:

> W ubiegłym roku byłam w Jantarze.Na plaży byli ludzie z psami ( bokser,labrador
    > ,kilka yorków i kundelków).Psy nikomu nie przeszkadzały,nigdzie nie leżała ps
    > ia kupa, za to plaża była usłana odchodami koni,ponieważ w pobliżu były wczasy
    > w siodle.Grupa 8-10 osobowa na koniach przejeżdżała przez plażę , często między
    > kocami w kierunku Mikoszewa , wracali po 2-3 godzinach tą samą trasą.

A czy ludzi przychodzili z psami w dzien czy raczej jak bylo chlodniej? Mam dylemat, czy mozna psa zabrac na plaze przy wysokiej temperaturze i schronic w namiocie plazowym lub pod parasolem z litrem wody:)
  • lilly_about 04.07.11, 14:18
    Można. W zeszłym roku w Sarbinowie było naprawdę mnóstwo ludzi z psami.
  • green-aria 04.07.11, 14:21
    Przychodzili na plażę w dzień , bokser i labrador również pływały.Właściciele szli z psem na smyczy na brzeg w miejsce,gdzie akurat nie kąpali sie inni ludzie i wchodzili ze swoim psem do wody.Labrador świetnie aportował patyki.Po wyjściu z wody pies miał zapinaną smycz i właściciel bokiem,omijając innych szedł z psem na miejsce.Inne pieski nie pływały,wszyscy mieli namioty plażowe lub parasolki.Piszę oczywiście o plazy niestrzeżonej,ale naprawdę psy nikomu tu nie przeszkadzały.
  • inka650 24.07.11, 20:22
    Wiem ze na Mazurach jest swietny osrodek Skarpa bo szwagier opowiadal (skarpa.eu/) . Byli z dwoma psami, w pokojami nie bylo problemow, a z plażami tez nie, bo jest sporo miejsc gdzie zwierzaki moga sie zanurzyć nie przeszkadzając jednocześnie plażowiczom
  • e.qba 10.05.12, 15:54
    Obecnie w Polsce wyznaczone są cztery plaże, na które latem można wejść z psem: www.popiasku.pl/?s=aktualnosci&id=463

--
    Serwis Bałtyckich Długodystansowców
  • elawn 13.03.13, 13:02
    Ja ze swoim pudelkiem jeżdżę co roku do Ustki. Ogólnie nie miałam żadnych problemów z zakwaterowaniem z moim pieskiem w fajnym pensjonaciku villa wenel
  • yagna1 24.03.13, 12:11
    witam czytających " za dodatkową opłatą" już bardzo dużo pensjonatów przyjmuje czworonogów,niestety nie zawsze można z nimi iść na plaże:(
    --
    z widokiem na morze
  • zuzanna1959 24.03.13, 14:18
    Z tego co mi wiadomo miasto Jarosławiec jest przyjazne czworonogom, a nawet odbywają się latem latem wybory psa turnusu czy coś w tym stylu:))
  • ela.troszczynska 26.06.14, 21:18
    zuzanna1959 napisał(a):

> Z tego co mi wiadomo miasto Jarosławiec jest przyjazne czworonogom, a nawet odb
    > ywają się latem latem wybory psa turnusu czy coś w tym stylu:))

O wyborach nic nie wiem ale prawdą jest że nie ma problemy w okolicach Jarosławca z wprowadzeniem pieska na plażę. Ja już drugi rok jeżdżę do Rusinowa- od Jarosławca z 20 minut spacerkiem - oczywiście z psiakiem. Jeździmy do domku w ośrodku Bajkowy Zakątek- super ośrodek- z basenami, ogromem atrakcji dla dzieci - za psiaka nic nie płacimy. Właściciele tez mają pieski i je bardzo kochają :)
  • ela.troszczynska 26.06.14, 21:19
    Macie adres ośrodka www.adam.jaroslawiec.pl/ tak przyjazne psiakom miejca warto promować
  • rafakoralowa123 15.05.14, 13:23
    Domki Rafa Sarbinowie k. Mielna. Pieski w maju, czerwcu i wrześniu za darmo. Wokół dużo miejsca do spacerowania - łąki. Na plażę można wchodzić z psem ! To ważne , bo teraz w większości są zakazy. Pakują mandaty.
    A w góry Beskidy - Will Wichrowe Wzgórza - w Brennej - ok. Wisły , Ustronia i Szczyrku. Czynne cały rok.
  • marija.bar 29.07.14, 22:07
    nie zabierajcie psów nad morze! człowiek jedzie odpocząć między innymi od obsranego miasta i od psów biegających po parkach bez smyczy i kagańców, których jego dziecko się boi. Przynajmniej nad morzem chcemy mieć spokój i nie chcemy byc terroryzowani przez biegające po cudzych kocach i recznikach psy.
  • kki13 30.07.14, 07:51
    Nie zabierajcie dzieci nad morze, człowiek chce odpocząć od dzieci biegających po parkach... których pies się boi.
    Przynajmniej nad morzem chcemy mieć spokój i nie chcemy być terroryzowani przez biegające po cudzych kocach i ręcznikach dzieci...
  • kamil.ran 31.07.14, 22:34
    jednak psiarze to maja narąbane we łbach, szkoda z takimi gadac ich pies jest najwazniejszy nawet kosztem innych.
  • marija.bar 01.08.14, 07:22
    dzieci nie śmierdzą, nie otrzepują się z wody na innych, a co najwazniejsze nie gryzą, nie ma po nich też obsranych trawników.
  • kki13 01.08.14, 07:50
    Mój pies nie gryzie, nie śmierdzi, sprzątam po nim trawniki, nie kąpie się w morzu, za to dzieci śmiecą na plaży, sikają do morza i nie tylko, są agresywne (coraz bardziej), też mam dzieci i nie zdarzyło się, aby uderzyły jakiegokolwiek psa, czy inne zwierzę, przechodząc z psem muszę uważać na każde dziecko, bo nieraz dostał łopatką lub kopniaka, bo po prostu szedł...
  • zachodniopomorskie 15.01.18, 00:30
    maryja bachory nie smierdza? CUCHNĄ! i sa roznosicielem wszystkich zaraz i wirusow sraja i szczyja bo je takie matki wystawiaja dupe na plazy...oby kleszcz ugryzl w dupe takiego bachora i bolerioze bedzie mialo...
  • nioma 04.08.14, 12:30
    nie zabierajcie dzieci nad morze
    człowiek chce odpocząć na urlopie ale się nie da
    wiecznie wrzeszczące dzieciaki, biegające tak, że oczywiście obsypią innych piaskiem
    biegające po cudzych ręcznikach
    regularnie sikające na piasek
    obrzydliwe i wstrętne

--
    fan page Pawła Wszołka
    www.facebook.com/WszolekPawel
  • zachodniopomorskie 15.01.18, 00:27
    maryja zostaw bekarta w domu nie chce sluchac jak ryja drze twój bachor!!!
  • gosposiia 25.06.18, 09:05
    racja
  • gosposiia 25.06.18, 09:01
    :) psy są lepsze od ludzi
  • gosposiia 25.06.18, 09:04
    Tragedia jak tak można . Po co kobieto ty masz dziecko ...nie jedno krotnie założyła bym dziecku kaganiec i smycz oraz rozwydrzonej mamuśce ...
  • annakornel 16.12.17, 23:00
    Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla właścicieli Psów idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży dedykowanej dla psów jest tylko 15 min spacerkiem przez las. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni wobec zwierząt Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie www.domki-rowy.pl/ na Różanej 8. Pozdrawiam
  • aniabasia1234 06.02.18, 15:31
    www.imperiall.pl/aktywne_wakacje_2018/ polecam fajne miejsce osrodek przyjazny pieskom :)
  • morskaosada.pl 02.03.18, 07:43
    Ja zawsze zabieram i w góry i nad morze swoją Goldenkę :-)
    Nad morzem z tego co się orientuję w większych kurortach są wydzielone miejsca na plaży ( w Kołobrzegu chyba na plaży wschodniej) ,trzeba zerknąć w google przed rezerwacją ale myślę że z małym pieskiem nie powinno być nigdzie problemu.
    Ja co roku z moją w malutkiej Pleśnej gdzie nikomu nie przeszkadza i jest idealnym miejscem na spacery :-)
  • tplust 14.06.18, 14:13
    My jeździmy z psem nad morze do Lubiatowa - gdzie nasz piesek może biegać bez ograniczeń.
    Bywaliśmy na kilku kwaterach w Lubiatowie, ale muszę przyznać, że najlepiej czuliśmy się w Willi Oleńka przy ul. Rdestowej 4.
    Właściciele sami mają młodą suczkę rasy labrador, która jest przyjaźnie nastawiona do innych psów.
    Noclegi w pokojach w Willi Oleńka wspominamy sympatycznie, ponieważ warunki pobytu są dobre, a właściciele przesympatyczni.
    Możecie sami zobaczyć ich stronę : wczasynadmorzem.agro.pl
    .

• magda_podroze 19.06.18, 20:39
    Ja bez swojego psa się nie ruszam. Poczytaj o tym miejscu, lepszego nad morzem dla siebie, najbliższych i swoich zwierząt nie znajdziesz. Serio www.soshe.pl/2018/05/wadysawowo-czerwone-zagle-czyli.html
  • nadiasaraa 04.01.19, 20:16
    Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin kochających zwierzęta, mili gospodarze, bardzo czyste i bogato wyposażone domki. Niedaleko czysta i szeroka plaża dostępna również dla psów. My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8. Polecamy. www.domki-rowy.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka