Dodaj do ulubionych

Polskie morze - doradźcie!!!

IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 11.06.04, 11:39
Witka!

Wybieram się w lipcu/sierpniu nad Baltyk z dziewczyną, ale prawdę
powiedziawszy - nie wiem jeszcze gdzie! Doradźcie proszę, gdzie warto spędzić
kilka(naście) dni, tak żeby była cisza, spokój i niedrogo! Powtarzam raz
jeszcze, szukamy jakiejś miłej, malowniczej dziury, a nie Mielna, Łeby czy
Jastrzębiej Góry z dyskoteką w każdej budzie z goframi!

Czekam na propozycje i z góry dziękuję za dobre rady

Chattab
Edytor zaawansowany
  • columbus2000 11.06.04, 13:42
    Gość portalu: Chattab napisał(a):

> Witka!
    >
    > Wybieram się w lipcu/sierpniu nad Baltyk z dziewczyną, ale prawdę
    > powiedziawszy - nie wiem jeszcze gdzie! Doradźcie proszę, gdzie warto spędzić
    > kilka(naście) dni, tak żeby była cisza, spokój i niedrogo! Powtarzam raz
    > jeszcze, szukamy jakiejś miłej, malowniczej dziury, a nie Mielna, Łeby czy
    > Jastrzębiej Góry z dyskoteką w każdej budzie z goframi!
    >
    > Czekam na propozycje i z góry dziękuję za dobre rady
    >
    > Chattab
    Zapraszam Was do Darlowa do Columbusa2000.bardzo ladny pokoj dwuosobowy z
    lazienka,TV,radiem, czajnikiem el. Zdjecia i oferte zobaczycie na
    www.MorzeColumbus2000.nadmorze.pl. Nowy obiekt. Pierwszy sezon. Ceny
    promocyjne. Mozliwosc negocjacji. Cisza, spokoj. Wspaniale miejsce dla
    dwojga.Sa miejcsa na plazy, gdzie nie ma kolonii i wrzasku z czystym piaskiem i
    czysta woda. Jest tez Aquapark.Nikt go Wam nie poleci, bo jeszcze nikt nie
    nocowal. Niestety nie ma szans zebyscie byli pierwsi w tym pokoju. Znalezli sie
    szybsi od Was, ale mozecie byc pierwsi w miesiacu Sierpniu (koniec Lipca tez
    wolny. Kontakt z moja zona 94 3142439 lub 604 427 602 nawet do polnocy.
    Ewentualnie Mail columbus2000@poczta.onet.pl.
    Serdecznie pozdrawiam z Afryki ( brak polskiej czcionki). Krzysztof
  • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.04, 19:15
  • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.04, 19:16
    Kwatery prywatne w Darłówku, do morza 200m. Pokoje 2-3-4 osobowe. Na trzy
    pokoje jest jedna łazienka. Jest możliwość urządzenia grila i zaparkowania
    samochodu przy posesji. Do dyspozycji czajnik bezprzewodowy, naczynia i
    lodówka. Telefon 094-314-37-92, e-mail ewa.wczasy@neostrada.pl.
    SERDECZNIE ZAPRASAMY!!!!!!
  • Gość: Robert IP: *.c.net.pl 11.06.04, 22:07
    2 lata temu byłem z żoną w Łukęcinie, kilka kilometrów od Pobierowa. Łukęcin to
    bardzo mała i spokojna miejscowość. Las sosnowy, cisza, czysta i niezatłoczona
    plaża.
  • dabhind 13.06.04, 19:35
    proponuję grzybowo. tanio, przyzwoite kwaterki, o miejsce na plaży nie trzeba
    się bić, knajpki, smażalnie, spokój, malownicza okolica. a jak chcesz poszaleć
    to 15 minut do kołobrzegu. żyć nie umierać! byłam rok temu i w tym też jadę :)
    pozdrowionka!
  • inga_iga 14.06.04, 12:44
    ja polecam mierzeje wislana, a konkretnie Piaski-mało turystów cisza i spokój.
  • ma_ksia.24 17.06.04, 10:13
    Gdzie dokładnie leży ta miejscowość? Masz jakiś namiar?
  • Gość: Leszek K. IP: *.espol.com.pl 17.06.04, 22:50
  • cuddly 18.06.04, 11:24
    POLWYSEP HELSKI!!!!!!!!!!!
  • mwsztu 18.01.16, 19:12
    Polecam Mierzeję Wiślana, szczególnie Sztutowo, cicho, ładnie, zadbana miejscowość. Ceny pokoi rozsądne.
    www.wczasy.sztutowo.com
  • mwsztu 18.01.16, 19:22
    Polecam Sztutowo. Ceny pokoi rozsądne, warunki bardzo dobre.
    www.wczasy.sztutowo.com
  • olivia02 19.01.16, 16:12
    Ooo to polecam Siedlisko Białogóra, niby miejscowość przelotowa do Trójmiasta ale naprawdę polecam wypoczynek w tym miejscu:) Cicho, spokojnie, dużo miejsc do zwiedzania i co najważniejsze niedaleka odległość od morza.

Poniżej wrzucam link na ich strone:)
    www.domkinadmorzembialogora.pl
  • wakacjelato2014 19.01.16, 18:48
    Zapraszam do Wicia
    [url=http://www.eholiday.pl/noclegi-wicie-46286.html]Noclegi w Wiciu/url]
  • domkinadmorzembalfala 20.01.16, 11:37
    Polecam Wam Ostrowo. Maa mieścina, w której jest wszystko, co potrzebne - wypożyczalnia rowerów i gokartów, małe restauracyjki i bary, dobrze zaopatrzony sklep. Ceny w knajpkach zdecydowanie niższe niż pobliskiej Karwi, czy Jastrzębiej. A tak na marginesie - jak jednak zatęsknicie za rozrywkami nadmorskiego kurortu, do JAstrzębiej jest 4 km, do Karwi - 2. Plaża w Ostrowie - bardzo ładna - piaszczysta, z urokliwa wpadająca w tym miejscu rzeczką Czarną Wodą. Nie polecam Wam siebie, jako osobę, która wynajmie Wam pokój, bo prowadzę ośrodek z domkami, więc Wam się nie kalkuluje. Natomiast jestem pewna, że znajdziecie sobie w rozsądnej cenie ładny pokój. A jak się zdecydujecie na Ostrowo, koniecznie wybierzcie się na wycieczkę do Krokowej, gdzie znajduje się bardzo ładny kompleks pałacowo-zamkowy, udostępniony turystom do zwiedzania. Zresztą miejsc do zwiedzania w niewielkiej odległości od Ostrowa jest sporo. I niekoniecznie trzeba jechać w kierunku Helu, czy Trójmiasta. Pozdrawiam serdecznie :)
  • anczi87 10.03.18, 17:55
    Ostrowo nie jest nad morzem a do plaży jest z samego centrum ponad 1,5 km a co dopiero z ośrodków czy jakichś domków. Także nie pisz bzdur że 10 min jest do plaży...poza tym to kompletna dziura rozumiem spokojne miejsce aby odpocząć ale są 3 knajpy i 5 stoisk z lodami i goframi masakra nie ma nawet gdzie pospacerować bo metrum miejscowości to jedno skrzyżowanie i Lewiatan. Przede wszystkim to nie jest miejscowość nad morzem
  • omegajantar 24.01.16, 19:15
    Proponuje Jantar, mała miejscowość, nie ma tłoku, szeroka plaża, blisko do Gdańska, Malborka, Elbląga, Krynicy Morskiej.
    www.omegajantar.pl
  • apartament2016 14.06.16, 22:26
    Witam
    Zapraszamy do nowego, luksusowego apartamentu w nadmorskiej miejscowości - Darłowie.
    W pełni wyposażony, ogrzewany, dostępny o każdej porze roku.
    Dzięki zacisznej i bezpiecznej okolicy to idealne miejsce na pobyt z dziećmi.
    Do dyspozycji w apartamencie znajduje się miedzy innymi salon, aneks kuchenny, łazienka, 2 sypialnie z łożami małżeńskimi oraz 3 telewizory plazmowe.
    Wczasy nad Polskim morzem to gwarancją przyjemnego i udanego wypoczynku.
    Zapraszam na stronę www.apartamentydarlowo.com.pl,
    www.facebook.com/apartamentydarlowo/
    605 312 670.
    Pozdrawiam
  • ann_1970 13.09.16, 09:56
    Polecam nocleg w SG APARTAMENTY.
    Korzystam z ich uslug już od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona.
    sgapartamenty.pl/
  • t_gwiazda 24.09.16, 22:56
    A to ja Ci polecę nasz Kołobrzeg. Wiem, że od razu powiecie, że tam zimna woda, że plaża nijaka, że las itp itd. Ale ja proponuję coś całkiem lepszego, a mianowicie Relaks w cudnym SPA: www.hotelleda.pl/ Tak więc zimna woda w morzu nie będzie miała żadnego znaczenia!
  • julia.konieczko 29.09.16, 20:41
    Jak ma być spokojniej i ciszej, to ja polecam Krynicę Morską - byłam w tym roku w Continentalu i wypoczelam za wszystkie czasy... a i SPA się znalazło hihihi
  • yagna1 11.10.16, 16:12
    :)

--
    z widokiem na morze tel 602116113
  • maciej3331 25.11.16, 21:12
    Polecam noclegi Kąty Rybackie Kąty Rybackie noclegi blisko morza
    Jak chcesz dobrze wypocząć, to ta miejscowość jest idealna. Przyjeżdża tam bardzo dużo rodziców z dziećmi i raczej są bardzo zadowoleni z tego urokliwego miejsca między Zalewem Wiślanym, a Bałtykiem. Nie jest to jakaś wiocha zabita dechami, ale mała, spokojna miejscowość, piękne lasy, szerokie plaże, na których nie ma tłumów, jak w innych nadmorskich kurortach. Kąty Rybackie noclegi oferują w różnych cenach i standardach - taniej można dostać jakąś kwaterę lub domek przy kwaterze, a najdroższy jest luksusowy hotel czterogwiazdkowy. Coś pośredniego, to apartamenty, których w Kątach trochę jest. Jeśli ma być spokojnie, to polecam Apartamenty Kąty Rybackie
    Te są położone z dala od drogi głównej, prowadzącej do Krynicy Morskiej (w przeciwieństwie od mariny, która jest przy samej drodze).
    Nie wychodzi też dużo drożej, niż najtańsze oferty, bo gdy apartament wynajmie się w komplecie, to przeliczenie na osobę wyjdzie podobne, za to standard jest o wiele wyższy. Apartamenty Willa Turkusowa są na zamkniętym terenie, każdy ma swoje miejsce parkingowe z numerkiem, malownicza okolica, ładny teren, z boku budynku jest plac zabaw i wiata grillowa. Wieczorami jest spokój, nie ma tu głośnych imprez, bo to bardziej apartamenty rodzinne, niż miejsce wakacyjnych imprezek.
    Atrakcji tu i w okolicy jest dużo, w razie niepogody wszędzie jest blisko, a można sporo zwiedzić.
  • wakacjelato2014 26.11.16, 12:06

Wicie to niewielka, nadmorska wieś w na środkowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Ze środka miejscowości na plażę jest tylko około 400 metrów. Od Bałtyku miejscowość oddziela pasmo wydm porośniętych wydmową roślinnością i sosną czarną. Rośnie tu również Mikołajek Nadmorski. Na południu wioski znajduje się przybrzeżne jezioro Kopań. Obszar miejscowości wchodzi w skład Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego – obszaru chronionego. Plaża w Wiciu jest w większości piaszczysta, czasem z małymi kamieniami, przyjemnie niezatłoczona.
    Wicie położone są w niedaleko od miejscowości: Darłowo (około 12 km na wschód) oraz Jarosławiec (około 6 km na zachód).
    Wicie to doskonałe miejsce na odpoczynek z dziećmi lub dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.
  • bulwindrynek 24.07.17, 18:09
    Fajnie, tylko czy jest tu ośrodek z basenami wew.i zew. + wyżywienie 3X szwedzki stół???
  • zan26 10.02.17, 17:21
    USTKA - komfortowy apartament w centrum morski101.republika.pl/apartament_sloneczny lub jak kto woli spokojny ośrodek z dala od centrum www.morski101.republika.pl

--
    www.morski101.republika.pl
  • zan26 10.02.17, 17:22
    morski101.republika.pl/apartament_sloneczny
    --
    www.morski101.republika.pl
  • obsetawtor_turysta 18.02.17, 19:37
    Sprawdź Ostrowo, k. Karwii.
    Nie nad samym morzem, więc taniej, 10 minut spacerem do jednej z najlepszych plaż.
    Blisko Władysławowa i J. Góry więc zawsze można wyskoczyć na imprezkę czy kolację.
    Gdybyście jednak chcieli w mieście to polecam sprawdzić kaszebe.pl
  • anczi87 10.03.18, 17:52
    Ostrowo nie jest nad morzem a do plaży jest z samego centrum ponad 1,5 km a co dopiero z ośrodków czy jakichś domków. Także nie pisz bzdur że 10 min jest do plaży...poza tym to kompletna dziura rozumiem spokojne miejsce aby odpocząć ale są 3 knajpy i 5 stoisk z lodami i goframi masakra nie ma nawet gdzie pospacerować bo metrum miejscowości to jedno skrzyżowanie i Lewiatan.
  • kinga.cherubin 27.02.18, 14:54
    Rok temu byłam po raz pierwszy nad polskim morzem i się zakochałam :) Pojechaliśmy do Kołobrzegu i spędziliśmy cudowne 5 dni:) W tym roku planujemy powrót choć na weekend :) Po poleceniu od znajomych trafiliśmy do apartamentu przy samej plaży !!! Polecam, tu się zatrzymaliśmy kołobrzegnoclegi.pl Cudowna lokalizacja, wychodzilismy za bramę i widac plaże :) Na street view mozna zobaczyc, jak blisko jest plaża. Bajka, rewelacyjne tereny Natura 2000, spacery, jazda na rowerach, rejs na wyspę Bornholm, jak ktoś lubi zwiedzanie, tez będzie miał co robić.
  • internauta888 27.02.18, 22:52
    A ja polecam spokojny Rewal :) A w szczególności noclegi u Gąsiorowskich :) www.domwypoczynkowygasiorowski.pl/
  • anczi87 10.03.18, 17:49
    Polecam Karwię i Domki Balos. Miejscowość jest super jak ktoś mi mówi że był gdzieś i było tylko 15 min do plaży i że było ekstra to mi się śmiać chce- nam dojście do plaży z dziećmi zajmowało 5 min 🙃 miejscowość super niezbyt duża a mnóstwo knajp restauracji i Kramów, dużo atrakcji dla dzieci, jest scena kulturalna z fajnymi przedstawieniami i kinem...a ośrodek Balos to najlepszy w jakim byłam. Domki są śliczne i cYsciutkie a plac zabaw marzenie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka