09.01.13, 08:24
Poszukiwań miejsca na wakacje'13 cd.;) Znaleźliśmy domki w Sarbinowie, wydaje się fajnie. A może ktoś by sie podzielił opinią o samej miejscowości, czy to dobre miejsce dla rodziny z dziećmi, czy ładna plaża i czy jest gdzie pospacerować z wózkiem? Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo nigdy tam nie byliśmy, ale właśnie chcemy jechać w jakieś nowe miejsce:)
Obserwuj wątek
    • paulus32 Re: Sarbinowo 17.01.13, 23:14
      Miejscowość z własnym klimatem, trochę niedoinwestowana (asfalt lub chodnik kończy się w najbardziej niespodziewanym miejscu). Wzdłuż centrum ciągnie się betonowy falochron pełniący role promenady spacerowej, plaza w tym miejscu jest bardzo wąska. Znacznie szersza plaza znajduje się na wschód od promenady.Tłumów wielkich nie ma więc wyjazd z dziećmi jest dobrym pomysłem. Ogólnie całość na mały plus, a jeżeli weźmie się pod uwagę ze podają tu według mnie najlepszą rybę w tej cześci wybrzeża warto się zastanowić nad wyjazdem do Sarbinowa
          • kol.3 Re: Sarbinowo 20.01.13, 20:50
            W Sarbinowie jest na pewno najlepsza pizza w Polsce. Kiedyś pizzeria przy plaży zajęła 1 miejsce w jakimś rankingu prasowym.
            • asiakh Re: Sarbinowo 21.01.13, 17:07
              Jeśli chodzi o pizzerię przy plaży, gdzie jest szyld o wygranym konkursie w Gazecie, to jest to jakiś ponury żart. Dałam się zwieść tej "reklamie" i poszliśmy tam na pizzę. To co otrzymaliśmy na papierowej tacce na pewno pizzą nazwać nie można. To najgorsza pizza jaką jadłam. Nie dajcie się nabrać Nie polecam!
              • inka_34 Do asiakh 22.01.13, 09:22
                Witaj, skoro wypoczywałaś w Sarbinowie to możesz polecić jakieś sprawdzone knajpki na obiadki ? pozdrawiam Inka
                • kol.3 Re: Do asiakh 22.01.13, 19:23
                  Parę lat temu jadaliśmy w Neptunie , obok Neptuna w małej restauracyjce typu włoskiego, dalej było coś w rodzaju restauracji w szopie "U babci Maliny". W kawiarence przy głównej ulicy są dobre lody, ciastka i kawa. No i ta pizzeria. Koło restauracyjki jest sklep spożywczy w której jest kolektura lotto, wygrałam tam 3 razy w czasie jednego pobytu.
                  Ale bylam parę lat temu, pewnie się zmieniło.
              • kol.3 Re: Sarbinowo 22.01.13, 19:16
                Może się właściciel zmienił. Bo to co piszesz jest nie do uwierzenia. Ja byłam ostatnio parę lat temu i do dziś z łezką w oku wspominamy capriciosę z podwójnym serem.
    • marta4464 Re: Sarbinowo 23.01.13, 15:47
      Świetny wybór. Sama jeździłam tam z dziećmi, aby wypocząć. Nie wiem w jaki sposób szukasz ofert noclegów i kwater ja korzystam z topnocleg Co do miejsca to naprawdę polecam, sarbinowo nie jest bogate w jakieś wyszukane atrakcję, ale na pewno tam wypoczniesz wraz z rodziną.
      • heca7 Re: Sarbinowo 29.01.13, 20:13
        Mnie zawsze przerażał ruch na głównej ulicy. Na każdym ogródku grile, małpie gaje, stoiska z tanią odzieżą, książkami, zapiekanki, gofry, tatuaże, automaty do gier, pocztówki, pamiątki , kucyki itd. Wszystkiego nie wymieniłam ;) Na ulicy samochody wcale nie jadące wolno i tłum ludzi bo to jedyna główna ulica. Na promenadzie trochę lepiej bo samochody nie jeżdżą ;)
        Mając trójkę dzieci musieliśmy trzymać je cały czas za ręce. Bardzo gwarna ulica. Powoli pojawiają się kolejne , w głąb pól z nowymi domkami i kwaterami i są mniej ruchliwe. Niemniej miejsce polecam , plaża ładna. Można pójśc do Gąsek lub Chłopów. Miejscówkę miałam cudowną, czystą , niezagraconą i bezpieczną dla dzieci. Nie jeżdżę już tylko z jednego powodu -choler...j pogody :/ Ciągle lało a z trójką dzieci można w taką pogodę kota dostać.
        --
        Dzieciaki 2002
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
        • ekspert-doradzi Re: Sarbinowo 07.06.13, 14:07
          Pensjonat Amber Villa w Chłopach ma do zaoferowania wczasowiczom bardzo wygodne i w pełni wyposażone pokoje, parking dla klientów (teren ogrodzony), plac zabawa dla dzieci (piaskownica, zjeżdżalnia, trampolina, bujaki dla tych młodszych), basen, grill, liczne ławki i stoły na zewnątrz. Posiadamy zaplecze do organizowania rodzinnych wycieczek rowerowych. Organizujemy ogniska i karaoke. A gdy doskwiera niepogoda w ramach atrakcji profesjonalny bilard oraz stół do tenisa stołowego (ping-pong). Telemaniacy również nie będą się nudzić, ponieważ telewizory wyposażone są w rozszerzony pakiet kanałów CANAL+ (kanały sportowe, filmowe i rodzinne).
    • umizumi12 Re: Sarbinowo 30.01.13, 17:28
      Szukałaś już może po bazach w internecie noclegów? Sarbinowo to taka mieścinka, która z każdym rokiem mnoży swoje atrakcje. Owszem pozostaje tam nadal spokojnie, ale to już nie to co było kiedyś przed 10 laty. Swoją drogą popatrz na topnocleg- gdzie jeszcze możesz pojechać. Pełno zdjęć, oferty z cenami, może akurat coś ci wpadnie w oko.
      • stolberg Re: Sarbinowo 04.05.13, 13:09
        Ja bylam rok temu pod koniec czerwca wlasnie w Miejscowosci Sarbinowo ....Mnie bardzo sie podobalo ,tak smao jak mojej rodzinie ...Plaza super nie to co Kolobrzeg ,najlepsze jedzenie w "Restauracji po schodkach "super podejscie ,super jedzenie nawet zabawki dla dzieci ....siedzac patrzy sie na morze ....
      • daria196 Re: Sarbinowo 21.02.14, 15:56
        Polecamy super miejsce - Osada Kalina na ulicy Ku Słońcu 3. Blisko morze,bary,deptak.Domki świetnie wyposażone,2 sypialnie,kuchnia,super łazienka,tarasy,grille .Wszystko jest dostosowane dla rodzin z dzieciaczkami.
        www.osadakalina.pl
    • heca7 Re: Sarbinowo 15.06.13, 17:00
      Sarbinowo? Spokojne? Ruch na ulicy jak na Marszałkowskiej ;) Jeżdżą samochody, chodzą ludzie, bywa, że jeździ jednocześnie kolejka elektryczna i ludzie na rowerach- jedno, dwu lub czteroosobowych. Do tego praktycznie każdy ogródek i każdy trawnik zastawiony budami z jedzeniem, małpimi gajami, halą (wszystko po 5 zł) itd. Na chodniku trudno się minąć. Dlatego polecam znalezienie kwatery dalej od centrum. Albo "na początku" jadąc od Chłopów albo przy końcu w stronę Gąsek.
      --
      Dzieciaki 2002
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
      • daria196 Re: Sarbinowo 21.02.14, 15:58
        Polecamy super miejsce - Osada Kalina na ulicy Ku Słońcu 3.Spokojna dzielnica,żadnych aut i maszerujących ludzi Blisko morze 3-5 minut max, bary,deptak.Domki świetnie wyposażone,2 sypialnie,kuchnia,super łazienka,tarasy,grille .Wszystko jest dostosowane dla rodzin z dzieciaczkami.
        www.osadakalina.pl
    • intu-icja Re: Sarbinowo 11.02.14, 14:16
      Tak, ruch duży przy ulicy Nadmorskiej ale można odpoczywać w spokoju w innych częściach miasteczka. Polecam domki koralowe w spokojnej części Sarbinowa , ulica Ku Słońcu. Niedaleko od plaży , nowe, świetnie wyposażone, dużo atrakcji dla dzieciaków, parking, tarasy -naprawdę polecam. koral-sarbinowo.pl
      • agata1446 Re: Sarbinowo 05.07.14, 14:48
        jesli chodzi o odpoczynek to www.villadune.pl/index.php/pl/pokoje polecam jak najbardziej, super jedzenie, fajny klimat, mozna mile spedzic czas w restauracji przy drinku
    • xjanek1 Re: Sarbinowo 07.07.14, 09:13
      Byliśmy w czerwcu w Sarbinowie z 3 dzieci. Plaża jest szeroka i ładna. Największym plusem jest oddana w zeszłym roku do użytku promenada. Ma ponad kilometr i ciągnie się wzdłuż całego centrum. Jest nad samym morzem więc można przyjemnie spacerować z wózkiem omijając typowe straganowe atrakcje, których nie brakuje wzdłuż głównej ulicy - Nadmorskiej. Ulica ta biegnie ok 50m od morza i wdłuż niej jest wiele lokali tak więc łatwo znaleźć przyjemne miejsce gdzie można zjesć lub wypić kawę/piwo patrząc sobie na morze. Generalnie nam się podobało i być może za rok tam wrócimy.
    • xjanek1 Re: Sarbinowo 07.07.14, 09:14
      Byliśmy w czerwcu w Sarbinowie z 3 dzieci. Plaża jest szeroka i ładna. Największym plusem jest oddana w zeszłym roku do użytku promenada. Ma ponad kilometr i ciągnie się wzdłuż całego centrum. Jest nad samym morzem więc można przyjemnie spacerować z wózkiem omijając typowe straganowe atrakcje, których nie brakuje wzdłuż głównej ulicy - Nadmorskiej. Ulica ta biegnie ok 50m od morza i wdłuż niej jest wiele lokali tak więc łatwo znaleźć przyjemne miejsce gdzie można zjesć lub wypić kawę/piwo patrząc sobie na morze. Generalnie nam się podobało i być może za rok tam wrócimy.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka