• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Darłówko- jak dojechać? Dodaj do ulubionych

• IP: *.bitworld.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.04, 20:40
    Jade pociagiem z Wroclawia i nie wiem z ktorej miejscowosci jest lepiej
    dojechac do Darlowka (tzn. z Koszalina czy Sławna)jaskims autobusem??? Moze
    macie jakis rozklad jazdy autobusow ze slawna?
    Zaawansowany formularz
    • 20.07.04, 21:53
      Wiecej autobusow do darlowa odjezdza z Koszalina. Najkrotsza trasa przez
      Gorzebadz/Dabki lub przez Sianow /Wierciszewo/Dabki. Czas przejazdu ok 50 min.
      Sa polaczenia przez Malechowo lub Wiekowo. Ten przejazd jest o 10 do 15 minut
      dluzszy.
      Slawno lezy blizej Darlowa, bo tylko 20 km, ale z racji tego, ze kiedys to bylo
      inne wojewodztwo, wiec polaczenia sa znikome jesli chodzi o PKS. W ostatnich
      latach wyrosly jak grzyby po deszczu przewozy Busami i tych ze Slawna jest
      bardzo duzo.
      W Darlowie musisz przesiasc sie na autobus do Darlowka. Nie wiem, na jaka ulice
      jedziesz, wiec nie moge powiedziec, czy to jest po stronie wschodniej czy
      zachodniej. Do Darlowka kursuja tez Busy ale one nie wyjezdzaja z okolic dworca
      PKS. Najblizszy przystanek Busow jest przy ul. Zeromskiego ok 250 metrow od
      dworca.
      Ze Slawna mialbyc uruchomiony tzw. Autobus Kolejowy. Nie wiem czy do tego
      doszlo. Zobacz www.darlowo.com.pl lub www.darlowo.info.pl. Mysle, ze tam
      znajdziesz wiecej aktualnych wiadomosci na temat polaczen.
      Zycze milego odpoczynku w Krolewskim Miescie Darlowie. Jesli mozesz, to zamiesc
      swoja opinie na temat tego miasta na Darlowo w Twoich oczach, Plusy i Minusy.
      Zarowno krytyka i pochwaly mile widziane.
      Pozdrawiam
      Krzysztof z Columbusa2000
      • Gość: hania IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 21.07.04, 07:37
        cześć columbus-jak zwykle jesteś pierwszy w odpowiadaniu na posty o darłówku!:-)
        Ja jechałam od strony gdyni (miałam tam przesiadkę) do słupska (bardzo ładny ,
        nowy pks tam jest) i korzystałam ze strony www.pks.slupsk.pl/ -pks koszalin
        też ma swoją stronę (przecież wystarczy wpisać w wyszukiwarkę pks +koszalin).
        No i z tego słupska jechałam przez ustkę do darłowa - po drodze spytałam
        kierowcy gdzie najbliżej na busa do darłówka wysiąść i wyrzucił w mnie w
        darłowie 100 m. od początkowego przystanku busów - wystarczyło przejść pod
        łukiem bramy koło rynku i na wschodniej pierzeji rynku stoją busy
        • Gość: kazik IP: *.bitworld.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 15:21
          Czesc Wam wszystkim! Wielki dzieki za informacje, na pewno sie przydadza. A ha
          droga Haniu, przeciez napisalem wyraznie ze potrzebuje rozkladu autobusow ze
          slawna a nie z koszalina, to tak na marginesie. Na stronie z Koszalina bylem,
          tylko nie moglem znalezc PKS Slawno. Ale wielkie dzieki! Narazie. Takaze Wam
          zycze udanych wakacji
          • Gość: hania IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 22.07.04, 07:31
            Przecież ci napisałam adres www.pks.slupsk.pl/ - i tam jest rozkład ze
            sławna!!! Ale chyba ze sławna jest mało połączeń - chociaż latem może więcej -
            widziałam w sławnie jak odwozili z darłówka swoich turystów z ośrodka chyba
            Horyzont busem na pociąg
            • Gość: kazik IP: *.bitworld.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.04, 08:54
              wielkie dzieki!!!!
    • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.04, 14:58
      do Koszalina, z Koszalina do Darłowa odchodza co godzinę bus-y spod dworca PKP,
      w międzyczasie z pobliskiego PKS autobusy- życzę udanych wakacji
      Do Darłowa bezpośrednio można dojechać z Wrocławia autobusem i vice versa,
      wygodnie i chyba dużej różnicy w cenie nie ma
    • Gość: Łukasz IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 21.07.04, 15:18
      W 2000 r urlop spędzałem w Darłowie. Dojechałem pociągiem do Koszalina, a potem
      PKS. Tylko najlepiej najkrótszą trasę. W drodze powrotnej, najlepiej dojechać
      do Słupska na pociąg do Wrocławia. Pozdrawiam :)
    • 11.08.15, 19:06
      CZEŚĆ MAM PYTANKO CHCIAŁA BYM DOJECHAĆ DO DARŁOWA Z WARSZAWY,MOŻE KTOŚ Z WAS WIE JAKIE SĄ POŁĄCZENIA CZY TO POCIĄGIEM CZY TO AUTOKAREM I JAKIE SA TO KWOTY ZA BILET.PROSZĘ O INFORMACJE
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.