Dodaj do ulubionych

polecam ośrodek Bosman Sianożęty

07.05.13, 22:32
Z czystym sumieniem polecam ośrodek . Od kilku lat systematycznie przyjeżdżam z rodzina i przyjaciółmi na letni wypoczynek, gdzie spotykamy się z rodzinami które tak samo jak my przyjeżdżają rok rocznie na wypoczynek . Mamy kontakty tel. jak i mail -owy . Jesteśmy zbulwersowani opiniami jakie w ostatnim czasie pojawiają się na forum .Uważamy te wpisy za złośliwe i nie do przyjęcia . Ośrodek z roku na rok zmienia się na pozytywnie , jest w dużej części przebudowany i zadbany .
Edytor zaawansowany
  • marianoitaliano22 08.05.13, 09:09
    Od wielu lat z moją rodziną jestem stałym wczasowiczem ośrodka bosman Sianożęty. Do tej pory nie wystawiałem żadnej opinii na forum, lecz to co czytam o ośrodku w którym wypoczywamy od lat spowodowało moją decyzję wystawienia własnej opinii. Ośrodek ten pod kątem wypoczynku rodzinnego uważam za odpowiedni dla rodzin z dziećmi co jest potwierdzone faktem że na każdym turnusie kiedy tam byliśmy przebywało około 50-60 dzieci z rodzicami. Co za tym idzie jest to bardzo lubiany ośrodek przez rodziny posiadające dzieci. Chce nadmienić że z roku na rok widzimy zmiany ośrodka na lepsze. A dobre wyżywienie plus parkowanie auta przy domku gratis oraz bezpośrednie zejście na plaże nowymi bezpiecznymi schodami jak oznajmił nam właściciel odbudowanymi przez ośrodek. Więc od siebie polecam ten ośrodek. Do spotkania u BOSMANA.
  • tominex0 09.05.13, 08:22
    Nie piszcie nie prawdziwych informacji bo wstawię zdjęcia i skończą się kłamstwa. Po pierwsze faktycznie nowe drewniane domki są okej, ale tam jest tez drugi świat, druga kategoria domków które nie nadają się do zamieszkania, i co ? Panie ich nie widziały ? czy może są one również komfortowe ? Ja w każdej chwili mogę umieścić prawdziwe zdjęcia tych rozlatujących się domków, bo byłam i widziałam. Po drugie uważam że na samochód powinien być parking, co to za luksus kiedy auto stoi pod domkiem, a żeby tak podjechać jedzie przez ośrodek czyli między domkami gdzie bawią się dzieci ? Po trzecie fajny plac zabaw to bezpieczny i duży plac zabaw, a tu co mamy ? jedna zjeżdżalnia, a to co stoi przy wyjściu na plażę to stare metalowe huśtawki z prl, strach tam dziecko posadzić. Ja rozumiem, że każdy dzisiaj szuka klientów, ale proszę to robić uczciwie, a nie oszukując ludzi. Ja zdaję sobie sprawę, że są osoby które chętnie zamieszkają w tych starych domkach, tak samo jak mieszkają w namiotach,cóż cena jest niska a na głowę ( chyba) nie kapie, więc skoro komuś nie przeszkadza to okej, ale nie można pisać że są tam dobre warunki bo jest to kłamstwo, warunki są bardzo hmmm ekonomiczne, i nie koniecznie nadają się dla rodzin z małymi dziećmi. Dysponuję różnymi zdjęciami, różnych ośrodków, gdyż co roku odwiedzam rodzinę mieszkająca w Sianożętach, dużo spaceruję i fotografuję. Jeszcze raz podkreślam nowe drewniane domki, wyglądają i dobrze i solidnie.
  • seba27r 09.05.13, 18:14
    Witam.
    Od kilku lat z rodziną przyjeżdzam na wakacje do tego ośrodka wczasowego bosman. Z tego co wiem to białe domki zostały przeznaczone do rozbiórki. To co Pani napisała to skandal ! Ten ośrodek jest świetny. Moja rodzina i ja czujemy się tam bezpiecznie. Moja córka ma 6 lat i kiedy mówimy z żoną że jedziemy do ośrodka jest wniebowzięta.
    Pozdrawiam !
  • margolcia9555 09.05.13, 20:37
    Dlaczego Pan podważa moja opinię ? Jeżdżę tam z rodzina i będę jeździła ponieważ jest nam tam dobrze ! Uważam iż o gustach się nie dyskutuje , wiedzą to kulturalni ludzie . Widziałam stare domki które są przeznaczone do rozbiórki i nie są one wynajmowane . A czy Pan widział nowe domki, zachodzące coroczne zmiany ? Bo jak tak . Co do parkowania koło domku : bardzo jestem z tego zadowolona przyjeżdżając na wczasy zostawiam auto w bezpiecznym miejscu i nie martwię się o samochód. Mało tego nie płace ani złotówki za to że tam parkuję ! W sumie zawsze może Pan jechać do 5 * hotelu i tam też może Pan mieć zastrzeżenia ....... Tak Panie Tomaszu ognisko było !!!!! I zabawa przednia .
  • mm_62 08.06.13, 01:52
    Przypadkowo natrafiłam na to forum i oczy przecieram ze zdumienia! Od lat organizuję rodzinno-sąsiedzkie wyjazdy nad morze. Grupa zapełnia 50-osobowy autokar i z centralnej Polski jedziemy nad Bałtyk. Są to rodziny z dziećmi i osoby samotne. Tak się zdarzyło kilka temu, że trafiliśmy do "Bosmana" w Sianożętach. Urzekła nas gościnność gospodarzy, urok miejsca, a przede wszystkim bliskość morza. Nikt nie narzekał na warunki, czego dowodem jest fakt, że od lat na ten pobyt wyjeżdżają te same osoby, dla których pobyt u Bosmana jest chwilą wytchnienia, relaksu i prawdziwego wypoczynku. Do zobaczenia 29 czerwca!
  • mor-ko 10.05.13, 12:39
    Jestem żywo zainteresowany tymi wpisami na forum jeżdżę tam od lat i potrafię właściwie ocenić inwestycje prowadzone na tym ośrodku.Nie trzeba być ekspertem aby się domyśleć ,że niektóre wpisy pochodzą od pismaków nie życzliwych OW BOSMAN.Osoby te próbują pokazać ośrodek w jak najgorszym świetle. Po zagłębieniu się w teksty wypowiedzi można domniemać ,że pochodzą od konkurencji.Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zapomina się o łamaniu regulaminu forum negując kogoś innego a reklamując inne ośrodki wczasowe.Dla ścisłości są to wpisy tego samego autorstwa at-ez z dnia 1.05.2013 godz.15.21 oraz następne 2.05.2013 godz.17.12 oraz 9.05.2013 godz.9.30 i ostatni 9.05.2013 godz.9.33 Pozdrawiam
  • at-ez 12.05.13, 08:01
    Wypraszam sobie pomówień nie jestem konkurencją, jestem letnikiem, osobą wypoczywającą czwarty rok z rzędu w Sianożętach, a to że w innym ośrodku który polecam to chyba po to jest forum ????? A jak są jakieś wątpliwości to po pierwsze proszę sprawdzić IP , a po drugie na forum gazeta wypowiadałam sie tez na temat innych ośrodków w innych miastach ! Nie zależy mi aby pisać nie prawdę i piszę tylko to co widziałam lub widzę a pisze dlatego aby każdy wiedział gdzie jedzie. Sama kilka razy miałam przyjemność szukać na szybko noclegów gdyż miejsce gdzie miałam rezerwację było o 80% inne niż na zdjęciach, a ponieważ jeźdże z dzieckiem było to wszystko mało komfortowe.
    Ośrodek Bosman to ośrodek dla rodzin z dziećmi i powinno być przede wszystkim bezpiecznie, a nie jest kiedy na terenie stoją rudery ktoś napisał, że do wyburzenia to co w takim razie jeszcze tam robią ? kilka lat czekają aż je ktoś usunie ? poza tym plac zabaw prl, poza tym auta które jeżdżą po ośrodku aby dojechać do domku ....... od tego jest bezpieczny parking, a jeżeli nie ma to być powinien. To tyle w temacie więcej udzielać się nie będę, jak ktoś chce zobaczyć zdjęcia to proszę pisać na maila gazetowego. Aha i jeszcze jedno domki białe niby do rozbiórki na stronie ośrodka są przeznaczone do wynajęcia :) zatem ktoś tu mija się z prawdą.
  • antoni66 14.05.13, 09:05
    at-ez. Jeżeli nie masz innego zajęcia jak odbijać piłeczkę nadużywając zasad forum a masz dobre sugestie i pomysły to umów się na kawę z Bosmanem a na pewno z tego coś zrobi pożytecznego bo korzysta z każdej okazji jaką się nadarzy i dlatego ośrodek w którym wypoczywamy od lat, pieknieje z dnia na dzień. Pozdrawiam, stały wczasowicz Ośrodka BOSMAN.
  • 1nevada 11.05.13, 12:14
    Jaki by ten ośrodek nie był, to ja i tak tam nie pojadę, choćby mi dopłacali, na nic Wasza reklama :) Trzeba być głupcem, żeby spędzać lato nad zimnym Bałtykiem w strugach deszczu.
  • at-ez 15.05.13, 01:25
    Nie nadużywam regulaminu, gdyby tak było to wówczas moje posty byłyby skasowane. Mnie natomiast bardzo dziwne się wydaje że tylu tu nagle "dziwnych" fanów Ośrodka Bosman.....ciekawe....nagle wszyscy chwalą, czytają........bardzo dziwne :) Z nikim nie mam zamiaru się umawiać na kawę, bo nie szukam tutaj znajomości. Pisze prawdę, taka jaka jest, a nie taką jak ktoś chciałby żeby była. Szanowny "Bosman" niech rozbierze rudery, które straszą na ośrodku i to od strony plaży, niech zrobi plac zabaw jak należy i usunie prlowski i wówczas faktycznie nikt do niczego sie nie doczepi. Temat uważam za wyczerpany, przynajmniej z mojej strony, chociaż za chwile na pewno odezwie sie kolejny zadowolony i szczęśliwy "klient" który nie widział ani starych domków, ani zardzewiałych karuzeli :)
  • czudi10 18.05.13, 18:36
    Popieram jeszcze nie byłem jadę w tym roku pierwszy raz ,ale słyszałem wiele pozytywówna temat
    tego ośrodka
  • kol.3 18.05.13, 19:59
    Dlaczego popierasz skoro nie byleś? Nieudolne.
  • kol.3 18.05.13, 19:57
    No cóż wiele nicków jednorazowych założonych specjalnie, żeby zareklamować Bosmana. Szkoda że ludzie się nie pofatygowali zmienić styl pisania.

Byłam 2 lata temu w Sianożętach jest to typowa miejscowość, do której można przyjechać jeden raz, niczym specjalnym nie przyciąga. Przechodziłam koło tego Bosmana, trąci PRLem.
    No ale jak widać są ludzie, którzy jeżdżą latami do Sianożętów i do Bosmana ;) a przynajmniej tak piszą na forum.
    ,
  • anyaa 01.06.13, 19:56
    Akurat mnie Sianożęty bardzo się podobały i z czystym sumieniem mogę polecić tę miejscowość.
    Natomiast w samym Bosmanie byłam kilka lat temu i stanowczo go nie polecam. Rzeczywiście drewniane domki były ładne i wtedy w miarę nowe, ale reszta ośrodka to tragedia:(
    Zaniedbany, zarośnięty teren, samochody rzeczywiście parkowane między domkami (na dodatek w takim błocie, ze znajomy nie mógł wyjechać).
    Kiedyś trzeba było obowiązkowo wykupić obiady (nie wiem, jak jest teraz), które były paskudne.
    A najgorszy był bardzo nieuprzejmy właściciel, który skutecznie nas zniechęcił do dłuższego przebywania w Bosmanie.
    Jedyny plus tego ośrodka to jego położenie.
  • kol.3 01.06.13, 20:28
    Byłam 2 lata temu, w tym czasie przeprowadzano remont plaży. Na plaży pracowały kafary wbijające nowe słupy falochronów w ziemię, wypuszczające kłęby czarnego dymu w powietrze, plaża była zasypana kawałkami betonu, rozjeżdżona, syf totalny. Musieliśmy odchodzić nieco w bok w stronę dawnego lotniska w Bagiczu. Niestety dalej plaża jest brzydka i po prostu brudna przepływają przez nią ścieki prosto do morza. Lasu brak, jakieś paskudne zarośla. Z drugiej strony zatłoczone Ustronie Morskie. Naprawdę są dużo ładniejsze miejscowości, malownicze, oferujące o wiele więcej.
  • m.wesolowska90 05.06.13, 10:13
    Cały czas obserwuje sytuacje na tym forum OW BOSMAN i widze ciągle te same osoby, które chyba mają na celu kładzenie kłód pod nogi tego ośrodka, a wogóle zdziwieniem jest dla mnie wpis nicku anyaa która to osoba swoją pierwszą aktywność na tym forum miała w 2007 roku , myślę że po tylu latach nieobecności na ośrodku nie może Pani się wypowiadać na jego temat- ja jeżdze tam co roku z rodziną i widzę że od 2007 roku sporo się zmieniło.
  • kol.3 05.06.13, 18:28
    A Ty kobieto specjalnie nick zalożylaś żeby zareklamować ośrodek?
  • m.wesolowska90 05.06.13, 18:55
    Nie powinno nikgo interesować ile mam nicków! Mam dwa nazwiska i nie myślę się nikomu tłumaczyć mój porzedni nick m.grajnert dla dociekliwych! Nikogo nie muszę reklamować bo uważam że każdy i tak sam zadecyduje gdzie jechać na wczasy ja jade jak co roku do OW BOSMAN!
  • anyaa 06.06.13, 13:38
    Rzeczywiście minęło już parę lat od mojego pobytu w Bosmanie, więc chyba nie najlepiej świadczy o ośrodku to, że wciąż pamiętam go ze złej strony...
    W ostatnie wakacje Sianożęty odwiedziła nasza znajoma i powiedziała, ze ośrodek wydał jej się jeszcze bardziej zapuszczony niż zapamiętała to z tamtego nieszczęsnego (naszego wspólnego) pobytu.

Naprawdę, lepiej sobie darować to miejsce. W Sianożętach i Ustroniu są dużo lepsze ośrodki, bez niechlujnych i aroganckich właścicieli, których kulturę i "klasę" widać chociażby w tym wątku...
  • mor-ko 10.06.13, 17:34
    Widzę znowu dwa nowe wpisy tej samej Pani Ani ,która coraz to bardziej próbuje w złym świetle opisać ośrodek.
  • mor-ko 13.06.13, 15:48
    Jadę po raz kolejny do Ow Bosman w tym roku i mam nadzieję że znowu zaskoczy mnie miło. Dzieci odliczają dni do wyjazdu! Najlepszym i najszczerszym opiniodawcą są dzieci. One wprost przepadają za wyjazdami w to miejsce,a kiedy dzieci są szczęśliwe to rodzice tym bardziej. Pozdrawiam
  • izabela69m 13.06.13, 20:03
    ja również polecam ciekawa propozycja za rozsądne pieniądze, zgadzam się również z opiniami że w Sianożętach są lepsze ośrodki ( niestety dużo droższe szczególnie jak jedzie się z dwójką dzieci) ale proszę mi wierzyć są też dużo gorsze ( właściciel mówi że do plaży jest tylko 100 m szkoda tylko że droga prowadzi przez inne ośrodki lub wydłuża się do 800m a z BOSMANA tylko 20m i to jest PRAWDA), tak żeby zakończyć powiem tylko że nie jeżdżę co roku ale kilka razy już tam byłam i jeżeli w tym roku będzie jak zawsze to jeszcze tam pojadę ........ps pani Aniu jak jedzie pani na wakacje to proszę pamiętać że właściciele nie GWARANTUJĄ SŁOŃCA bo też nie mogą takie są uroki POLSKIEGO WYBRZEŻA a nad POLSKIM MORZEM najważniejsze jest TOWARZYSTWO a takie właśnie ośrodki umożliwiają poznanie ludzi z całej polski.......
  • karolcia7905 10.06.13, 21:59
    Właśnie wrócilam z długiego weekendu. Bardzo mili wlasciciele ! super lokalizacja :) bardzo czyste i zadbane domki :) polecam do wspanialego wypoczynku oraz przezycia niezapomnianych chwil :)Polecam ten ośrodek jeśli ktoś ceni spokój i kontakt z natura. Ogromny plus to bliskość morza, codziennie można podziwiać zachody słońca, zdala od zgiełku jaki panuje w centrum.
    Bardzo mila obsada, czystosc 1 klasa.Ośrodek z czystym sumieniem polecam wszystkim rodzicom z dziećmi !!! Ośrodek bardzo przyjazny dla dzieci, duży plac zabaw,na terenie ośrodka. POLECAM!!!!
  • nivea63 15.06.13, 05:52
    babyonline.pl/rodzice_wakacje_artykul_opinie,3647.html?cmc_id=10928
  • m.wesolowska90 17.06.13, 16:43
    Opinie na forum OW BOSMAN Sianożęty zaskakują mnie coraz to bardziej. W roku 2011 również byliśmy z mężem i znajomymi ktorzy maja dzieci w tym ośrodku. Rzeczywiście pogoda nie była zbyt fajna, padały ulewne deszcze ale czy ktoś Wam kiedyś powiedział że pogoda jest wliczona w cene? Faktycznie było błoto ale właściciel i jego pracownicy za wszelką cenę chcieli ułatwić poruszanie sie po ośrodku chociażby układając różne deski.. z tego co wiem to na całym OW BOSMAN mają być ułożone brukowe alejki miedzy domkami i parkingi. Zeszta jedna taka alejka juz jest. Uważam że ośrodek jest cały czas w rozwoju ciągle coś się zmienia i to moim zdaniem na PLUS. Jeżeli chodzi o atrakcje dla dzieci to myslę że wypowiedz z linku jest żenująca i świadczy tylko o rodzicach bo to wlasnie w gestii rodzica jest aby dziecko sie nie nudzilo i mysle ze taka deszczowa pogoda to fajna okazja do wspolnych zabaw i integracji rodziny a nie do pozbywania sie dzieci zeby miec swiety spokoj...! ale to jest moje zdanie Ja nadal zdania nie zmieniam i jade na wczasy do OW BOSMAN w Sianożętach.
  • faazi 12.08.13, 17:38
    Przebywałem na urlopie w OW Bosman w dniach 28.07-06.08 2013r, zatem mam dość świeże informacje.
    Napiszę kilka zdań więcej, aby opisać pokrótce mój pobyt w tym ośrodku i odnieść się do podawanych informacji.
    Czytałem przed przyjazdem opinie, oglądałem zdjęcia ośrodka (dostępne nie tylko na ich stronie), zejście na plażę, standard nowych domków (stare mnie nie interesowały skoro miałem w nich nie mieszkać). Doszedłem do wniosku, że ośrodek nie może być w takim stanie jak go niektórzy opisują. Ze względu na dodatkowy plus jakim jest odległość 30 m do morza, postanowiłem zatem domek wynająć, przyjechać i sprawdzić osobiście...
    Zostaliśmy mile zaskoczeni na Dzień Dobry, a w sumie na Dobry Wieczór, bo mając domek od 11:00, docierając na..22:30 jadąc z gór, mogliśmy o tej godz. otrzymać opłacony obiad z 13:30! I to z inicjatywy Ośrodka!
    Słynne białe domki są, ale nie są już wynajmowane i nie będą, czekają na rozbiórkę, zatem temat uważam za zamknięty. Nowe domki mają niezły standard, szczególnie kabina prysznicowa jest dość nowoczesna z wodnymi biczami. Każdy domek ma taras i tutaj przydałyby się świerki przed tarasami, tak jak rosną w pierwszym rzędzie domków 6 osobowych. Minimalna prywatność musi być.
    Grilla nie ma, ale jadąc do domku grilla zabiera się swojego. No chyba że ośrodek jasno określa że taki grill jest. Dzisiaj to 20zł w markecie, ludzie opamiętajcie się.
    Są 2 place zabaw dla dzieci, a nie ukrywam że to było jedno z najważniejszych kryteriów, gdyż jechałem z dwójką dzieci 6 i 8 lat. Są dobrze wyposażone - 90% to nowy sprzęt - 2 zjeżdżalnie, 8 huśtawek (w tym dwie 4-osobowe), piaskownica, mały mostek, gniazdo widokowe, drabinki do wspinania się. Jest też stara karuzela i 2 stare huśtawki, są odremontowane i tak umiejscowione że wszystko razem dobrze wygląda. Mimo wszystko ta stara karuzela była dość popularna wśród dzieciaków, jest w pełni sprawna. Na placu nie ma ani jednego sprzętu, który by wisiał, nie działał, jak to niektórzy tu wypisują.
    Cały ośrodek dość dobrze się prezentuje. Nie ma dziwnych nieuporządkowanych gratów, desek czy gruzu. Teren przy białych domkach pełni teraz rolę parkingu "wyjezdnych". Czyli tych, którzy jeszcze w dzień zdania klucza, chcą plażować ostatni raz, a parking przy swoim domku muszą zwolnić dla nowych wczasowiczów. Właściciel wykazuje tutaj pozytywną inicjatywę, nie wyrzucając byłych klientów za bramę już o 11:00, tylko wręcz podpowiada takie rozwiązanie.
    W piątek organizowane było ognisko, na której były darmowe kiełbaski i piwo! No ludzie dzisiaj za darmo to nawet o wpier* trudno, zatem ewentualne chamstwo i nie gościna właścicieli kazałaby te kiełbaski raczej sprzedawać, a nie rozdawać. Na ognisku gitara, śpiewy, nowe znajomości, także z Właścicielem zamienisz parę słów na luzie. To w porządku facet, do pogadania i pośmiania się. Przedstawione inwestycje na przyszłość i dokonane w ostatnim czasie na pewno przedstawiają tego człowieka w dobrym świetle.
    Po 4 dniach zepsuł się czajnik elektryczny, a wcale nie był stary. Wymiana na nowy czajnik nastąpiła w momencie zgłoszenia problemu, od ręki.
    Minusem na pewno jest internet działający do 50m od recepcji. W dzisiejszych czasach WiFi w ośrodku musi być wszędzie, to także w pewnym sensie oznaka nowoczesności. Problem do rozwiązania za max 300zł...
    Odległość od morza - 30 m pozwala na nie schodzenie z plaży na obiad, także wyklucza opłaty 2zł za toaletę na plaży. Zawsze można podejść do domku w każdej chwili. Chodząc na obiad wystarczy się podzielić na dwie grupy. Taka sytuacja pozwala na plażowanie do 18/19 :DDD. Sama plaża jest dość szeroka z naprawdę czystym piaskiem. Powodem jest zapewne sprzątanie po budowie falochronów w 2011r. Jeżeli wtedy było mnóstwo gruzu w piachu, to musieli go solidnie odsitkować. Teraz spokojnie piasek można rozwozić do piaskownic.

Jak najbardziej zachęcam do odwiedzenia tego ośrodka, przyjeżdża tam dużo rodzin z dziećmi, ludzie są dla siebie mili i otwarci. Cały personel i kierownictwo także pozostawił na Nas bardzo dobre wrażenie.
    Większość opinii na tym forum jest nieprawdziwych lub po prostu nieaktualnych.
    Komentarze ludzi, którzy tam nie byli, a tylko przechodzili lub słyszeli...są tyle wiarygodne co anonimowy post w internecie.

Pozdrawiam
    Marcin Mazur
    Kierownik Dz. Sprzedaży
    Bezkartek.pl SA
    606-677-794
  • mariusz_monika 08.01.14, 18:21
    Witam.
    Byłem już dwukrotnie z żoną i bliźniaczkami w ośrodku Bosman (21.06-01.07.12 i 26.06-05.07.13)
    Jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków w domkach jak i z całego ośrodka.
    1. place zabaw - nawet starsze karuzele w pełni sprawne co roku dodawany jest nowy sprzęt
    2. widać w koło porządek, trawa wykoszona śmieci zabierane każdego dnia spod domku
    3. z kawą w kubku żona schodziła po nowych schodach na plażę (30m)
    4. Piwko i kiełbaska od Bosmana dla gości w wybrany dzień Weekendu przy ognisku w doborowym towarzystwie gości pracowników i samego Bosmana
    5. W cenie pobytu obiady z dwóch dań i deseru ( zacne porcje).
    6. Boisko do siatkówki na terenie ośrodka
    7. Autko przy domku bezpłatnie
    8. Blisko sklep, puby, smażalnie, pizza, piwko, plac zabaw "kulki" pod dachem. czego chcieć więcej...?
    9. Właściciel ośrodka jak i cała załoga Bosmana to ludzie sympatyczni otwarci i mili.
    10. Domki komfortowe, nowe kabiny prysznicowe, lodówka, kuchenka elektr. zastawa dla wszystkich mieszkańców domku, parawan, koce, dwa składane krzesełka wędkarskie, stół składany w domku i stół ogrodowy na tarasie, ławeczka i krzesła.

Reasumując Pobyt w OW BOSMAN zaliczam do bardzo udanych i godnych polecenia.
    Ktoś kto pisze o BOSMANIE banialuki i ma wzdęcia polecam espumissan. A prawda jest taka że warto tam spędzić rodzinne wakacje!
    Pozdrawiamy Właściciela córki i całą zacną ekipę BOSMANA prawdopodobnie do zobaczenie w czerwcu.
    MARIUSZ MONIKA LENA i NELA z Polkowic
  • jarbrat 05.03.14, 18:55
    Byliśmy w tym ośrodku od 20.07 do 04.08 2013. Właściciel tragedia, powinien mieć zakaz kontaktu z innymi ludźmi, jego pomocnik z recepcji człowiek otępiały umysłowo lub celowo udający idiotę, na jakiekolwiek uwagi ma jedną odpowiedź, tak musi być. W domkach nieprzyjemnie, łóżka stare i skrzypiące, i z olbrzymią ilością piachu, na stołówce można przykleić się do stołu TAKI BRUDNY,jedzenie niskiej jakości, brak informacji o tym co będzie na obiad. Całość sprawia wrażenie zapuszczonego, starego i nieprzyjemnego miejsca, w nocy nie ma nawet latarni, a najgorszy jest nieprzyjemny właściciel i jego recepcjonista. SZCZERZE NIE POLECAM, zabawki na placu zabaw z PRL-u. Właściciel źle traktuje pracowników, którzy są najprzyjemniejsi w tym miejscu.
  • bosowsian 11.03.14, 18:59

Dementuję złośliwy wpis Pana. B.... o nicku (jarbrat), jest to zamierzone, celowe zniesławienie ośrodka " Bosman", mnie i moich pracowników. Fabrykuje Pan nierzeczywiste fakty, które stawiają Ośrodek " Bosman" w jak najgorszym świetle celem Pana działania, jest zemsta i odwet za to, że Panu i Pana całej ekipie zabroniłem terroru na pozostałych moich wczasowiczach. Terror ten polegał na co nocnych głośnych libacjach muzyczno- alkoholowych po godzinie 23.co jest wbrew regulaminu jaki obowiązuje na ośrodku "Bosman". Nocne telefony jaki otrzymywałem w tej kwestii zmuszały mnie do interwencji dla dobra wszystkich naszych gości. Chciałem zaznaczyć, że jesteśmy ośrodkiem prorodzinnym i większość wczasowiczów przyjeżdża do nas z dziećmi. Pozdrawiam właściciel ośrodka Józef Raniszewski.
  • antoni66 17.03.14, 21:12

Witam. Widzę że pojawiły się nowe komentarze na temat Ośrodka Wypoczynkowego "BOSMAN". Czytając opinię pana jarbrata i odpowiedź właściciela ośrodka BOSMAN muszę zgodzić się z tym co napisał sam właściciel. Sam osobiście byłem z rodziną w tym terminie co Pan który podaję się za JARBRAT i mogę domyślić się kto to jest. Mieszkałem blisko domku w którym jak zaznaczył właściciel odbywały się co nocne libacje alkoholowe a było to przy domku o ile dobrze pamiętam nr 11. Rozmawiając z innymi wczasowiczami wszyscy mieliśmy naprawdę dość tych "imprezowiczów" i byliśmy jednymi z tych którzy dzwonili ze skargą. Poza tym nie wiem dlaczego doczepia się pan do stołówki ( chyba tylko dla zasady ) skoro przed obiadem każdy przecież widzi że dziewczyny dokładnie przygotowują i sprzątają stołówke :) a poza tym dziwię bardzo że przy tak złej obsłudze i po takich złych obiadach przeżył Pan tyle czasu :)
    P.S. Jesteśmy z rodzinką stałymi klientami ośrodka BOSMAN, jesteśmy bardzo zadowoleni i jak na razie będziemy jeździć tylko tam :) Już na ten rok wczasy także zamówione... Do zobaczenia u BOSMANa!
  • antoni66 17.03.14, 21:14
    Witam. Widzę że pojawiły się nowe komentarze na temat Ośrodka Wypoczynkowego "BOSMAN". Czytając opinię pana jarbrata i odpowiedź właściciela ośrodka BOSMAN muszę zgodzić się z tym co napisał sam właściciel. Sam osobiście byłem z rodziną w tym terminie co Pan który podaję się za JARBRAT i mogę domyślić się kto to jest. Mieszkałem blisko domku w którym jak zaznaczył właściciel odbywały się co nocne libacje alkoholowe a było to przy domku o ile dobrze pamiętam nr 11. Rozmawiając z innymi wczasowiczami wszyscy mieliśmy naprawdę dość tych "imprezowiczów" i byliśmy jednymi z tych którzy dzwonili ze skargą. Poza tym nie wiem dlaczego doczepia się pan do stołówki ( chyba tylko dla zasady ) skoro przed obiadem każdy przecież widzi że dziewczyny dokładnie przygotowują i sprzątają stołówke :) a poza tym dziwię bardzo że przy tak złej obsłudze i po takich złych obiadach przeżył Pan tyle czasu :)
    P.S. Jesteśmy z rodzinką stałymi klientami ośrodka BOSMAN, jesteśmy bardzo zadowoleni i jak na razie będziemy jeździć tylko tam :) Już na ten rok wczasy także zamówione... Do zobaczenia u BOSMANa!
  • izabela69m 17.03.14, 21:34
    ja tez byłem w tym okresie ze znajomymi na trzy domki byliśmy z dziećmi i niestety panie JAROBRAT do dzisiaj w uszach mi rozbrzmiewa ten niby śpiew a raczej wrzask nocnych imprez lalalalalala "ona tańczy dla mnie " szkoda tylko że pisze pan o OW BOSMAN takie brednie jak wasze cywilizowane zachowanie pozostawia WIELE do życzenia (ten piasek na łóżkach tez na pewno przyniósł i rozsypał wam po złości właściciel !!!!! )......nie dziwię się że właściciel was uciszał i interweniował ale to nie powód żeby go teraz oczerniać krótko mówiąc towarzystwo pod nazwą JAROBRAT następnym razem jedźcie państwo gdzieś gdzie nie ma więcej domków niż sami zajmujecie i nie szukajcie miejsca wśród wyluzowanych ale cywilizowanych wczasowiczów........to tyle , a teraz do właściciela OW BOSMAN niech się pan nie przejmuje takimi wpisami to ludzie którzy najchętniej przyjechali by za darmo rozpie.... nie swoją własność uprzykrzyli pobyt innym a na końcu stwierdzą że i tak im się coś nie podobało.......no cóż są wśród nas i tacy rodacy !!!!!!!!
  • jarbrat 19.03.14, 22:19
    WITAM
    NIE DZIWIE SIĘ ŻE TEN WPIS JAK I WPIS "ANTONI" POJAWIŁ SIĘ DOPIERO TERAZ, A NIE BEZPOŚREDNIO PO MOIM PIERWSZYM WPISIE, ALE TO MOŻNA WYTŁUMACZYĆ TĄ WASZĄ BOSMANOWSKĄ CYWILIZACJĄ, A MIANOWICIE CHCIAŁBYM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH POWIADOMIĆ IŻ DOKŁADNIE DZIEŃ PRZED TYMI WPISAMI W NIEDZIELNE POPOŁUDNIE ZADZWONIŁ DO MNIE PAN BOSMAN I BEZPOŚREDNIO OZNAJMIŁ MI ŻE ZA TO ŻE BYLISMY NIEZADOWOLENI Z POBYTU W JEGO OŚRODKU PROPONUJE NAM DARMOWY POBYT NA MAJÓWKĘ, JA OCZYWIŚCIE ŻE DZIEKUJĘ, TO ON DALEJ ŻE W RAMACH REKOMPENSATY PRZEŚLE MI CYTUJĘ " PARĘ ZŁOTYCH" JA DALEJ ŻE NIE, TO ON W KOŃCU CO MA ZROBIĆ ŻEBYM WYCOFAŁ WCZEŚNIEJSZY WPIS A JA ŻE TO CO NAPISAŁEM TO PRAWDA I TEGO NIE WYCOFAM I TAK SIĘ ROZŁĄCZYLIŚMY. NASTĘPNEGO DNIA DWA WPISY CHWALĄCE TEN OŚRODEK I PRZEDSTAWIAJĄCE JEGO JAKO NORMALNEGO CZŁOWIEKA.
    NIE WIERZCIE W TE WPISY TO SĄ JEGO ZNAJOMI LUB RODZINA, NIEZŁA Z NICH CYWILIZACJA ZA "PARĘ ZŁOTY" I UWAŻAJCIE JAKI DOMEK DOSTAJECIE BO ZA TE SAME PIENIĄDZE WCISKAJĄ BRUD I STAROCIE JAK I NORMALNE DOMKI A NA STOŁÓWCE BYŁO NAPRAWDĘ BRUDNO.
  • margolcia9555 20.03.14, 10:06
    Coś mi się wydaje że jednak "Bosman" od razu wiedział iż to Wy zrobiliście taki wpis . Pytanie dlaczego ? Ponieważ tylko z Wami musiał być problem i właściciel zapamiętał Waszą ekipę . To prawda że byli głośni , nie mili dla otoczenia , mimo że przyjechali "odpocząć" od razu sąsiedzi odczuli obecność Państwa . Najbardziej podobały nam się śpiewy ( czytaj wycie) . Jeżeli był niegrzeczny to na prośbę wczasowiczów ponieważ zwracaliśmy właścicielowi uwagę że jest za głośno . " Zaproponował majówkę " - wydaje mi się że jednak chciał aby Państwo byli zadowoleni i zrobił to ze swojej inicjatywy . STWIERDZENIE zawsze można pojechać do ***** hotelu myślę że i tam nikt nie pozwoliłby na takie zachowanie . Pozdrawiam
  • izabela69m 20.03.14, 21:04
    nie zniżę się do bezsensownej wymiany zdań i powiem tylko że jak się wam nie podobało to szukajcie innych ośrodków które pozwolą wam na nocne wariactwa !!!!!! a o tym czy warunki w OW BOSMAN są ok niech świadczy fakt że normalni ludzie pragnący normalnego spokojnego wypoczynku wracają po raz kolejny do tego ośrodka .........a cha i tylko obecność takich wczasowiczów jak WY może ich do tego zniechęcić ........i to wszystko w tym temacie !!!!!!
  • olapiotr2004 20.03.14, 21:28
    WITAM.TO CO TU CZYTAM TO JAKAS MASAKRA.JAK MOZNA TAKIE BZDURY PISAC I OCZERNIAC.BYLISMY W OSRODKU BOSMAN I JES NAPRAWDE SWIETNIE.W TYM ROKU ZNOWU TAM JEDZIEMY.BYLISMY W TAMTYM ROKU AKURAT W OKRESIE KIEDY ZACZELY SIE NOCNE LIBACJE I SPIEWY :ONA TANCZY DLA MNIE:TEGO SIE SLUCHAC NIEDALO.DO WIADOMOSCI TEGO PANA TAM BYLY DZIECI I TO TRZEBA BRAC POD UWAGE(PANIE PANA NAWET DO MAM TALENT NIE PRZYJMA)A CO DO LUDZI KTORZY PISZA ZE SA STARE RZECZY NA PLACU ZABAW TO BREDNIE.A NA STOLOWCE ZADNYCH LEPIACYCH STOLOW NIEMA.JAK SIE NIEPODOBA TO WYJAZD GDZIE INDZIEJ.CIEKAWE CZY TAM BENDA TOLEROWAC NOCNE LIBACJE I SPIEWY.PAN BOSMAN PRAWIDLOWO POSTAPIL ZWRACAJAC UWAGE.PRZYZNAM ZE SAMA CHCIALAM TO ZROBIC.PANIE BOSMAN TAKICH LUDZI TO OD RAZU WYWALAC Z OSRODKA BEZ ZADNEGO ALE BO TO HOLOTA I PRYMITYW JEST.P.S.POZDRAWIAM CALY OSRODEK I PANA BOSMANA I DO ZOBACZENIA W BOSMANIE:)
  • jarbrat 21.03.14, 10:13
    MIŁEGO POBYTU
    Z WAMI JEST JAK Z GÓWNEM JAK JE RUSZYSZ TO STRASZNIE ŚMIERDZI
  • margolcia9555 21.03.14, 17:35
    No cóż czy trzeba cos dodawać ????? wypowiedź ,kultura osobista ,styl< pisownia samo mówi za siebie!!!!! Zastanawiam się czy warto pisać i dyskutować z taką osobą !!! PAnie "Bosman" nie warto !!!! Cywilizacja wyszła !!!!! Pokazał PAn klasę !!! Brawo , jedno wiem i zyczę innym wczasowiczą takim jak ja i moja rodzina , nigdy więcej takiego sąsiedztwa. Pozdrawiam ośrodek i właściciela .
  • izabela69m 21.03.14, 18:46
    I tym właśnie wpisem pokazałeś JAROBRAT jaki z Ciebie kulturalny gość ..........życzę udanego urlopu gdzieś na pustyni z dala od ludzi ..........a dla wszystkim innym oby podczas swojego urlopu nie spotykali takich jak WY !!!! (JAROBRAT i podobnych )......pozdrawiam ....
  • 32natalia 27.04.14, 20:04
    OW BOSMAN MOGE POLECIC NAPRAWDE KAZDEMU ;WLASNIE WROCILISMY Z SIANOZET :WLASCICIEL CALY CZAS W COS INWESTUJE TERAZ ZROBIL WSPANIALY PLAC ZABAW DLA DZIECI(zdjecia na Facebook)MY JEZDZIMY TAM ROK W ROK I NA OSRODKU CO ROKU SIE COS ZMIENIA NA JESZCZE FAJNIESZY;PANUJE TAM RODZINNA ATMOSFERA;OBIADKI PRZEPYSZNE;WLASCICIEL CO TYDZIEN ROBI OGNISKO;DO PLAZY PARE METROW I COZ CHCIEC WIECEJ :CIESZYMY SIE JUZ NA WAKACJE TAM ZAWSZE SPOTYKAMY SIE Z RODZINKA I ZNAJOMYMI:NAPRAWDE POLECAM OW BOSMAN:
  • bosowsian 06.07.13, 10:31
    Witam wszystkich serdecznie na naszym forum. Jestem właścicielem ośrodka Bosman Sianożęty.
    Obserwując ilość postów jakie ukazują się na forum Gazety pl. pod hasłami "Bosman Sianożęty" ,
    "Bosman opinie" lub "OW Bosman" uważam za swój obowiązek zająć stanowisko w temacie. Ośrodek pod nazwą Bosman prowadzę ponad 20 lat z pomocą całej rodziny. Z uwagi na tak dużą ilość wpisów na temat OW Bosman dziękuję za wszystkie uwagi pod moim adresem również te negatywne , które przyjmuję z pokorą. Jednak nie mogę zaakceptować głosów tych opiniodawców którzy jak sami piszą nigdy z naszych usług nie korzystali lub korzystali sporadycznie jeden raz i to siedem lat temu nie zgłaszając żadnych uwag w czasie swego pobytu, lecz z uporem maniaka zamieszczają siedmiokrotnie w odstępie czasu do chwili obecnej szkalujące paszkwile na temat ośrodka Bosman. Podaję dla zainteresowanych nick ania po zmianie nick anyaa. Siedem negatywnych wpisów na różnych forach . Czytając ostatnie zdanie tych postów łatwo można się domyśleć o jej intencję .
    Prawdą jest ze ośrodek Bosman jest zmodernizowany w 75% i ta część jest w eksploatacji. Pozostała część (białe domki) oczekują na przebudowę i obecnie nie są pod wynajem.
    Goście Ośrodka Bosman indywidualnie i rzetelnie są informowani o warunkach i zasadach wynajmu .
    Rzetelnej i wiarygodnej opinii o ośrodku można zasięgnąć -Gmina Ustronie Morskie informacja turystyczna. Jako właściciel zapraszam serdecznie do pobytu .
    Nasza strona www.owbosman.pl lub www.owbosman.eu
    Kontakt do nas owbosman@neostrada.pl tel.943515179 kom. 600052718
    Pozdrawiam serdecznie Józef Raniszewski
  • anyaa 10.07.13, 13:30
    Widzę, że właściciel nie ustaje i pomawia mnie w kolejnym wątku, więc również tu wklejam swoją odpowiedź:

Czuję się wywołana do odpowiedzi, więc odpowiem.
    Mam ten sam nick od początku i tylko nim się posługuję, na forum gazety (wcześniej edziecko) jestem od 2001 r., można sprawdzić moje posty, trochę ich już było.

W Bosmanie byłam raz i więcej nie wrócę, swoje uwagi starałam się opisać rzetelnie i obiektywnie, a rok temu ośrodek oglądała moja znajoma i potwierdziła, że nadal miejsce to sprawia odpychające wrażenie:( O plusach też pisałam (lokalizacja i przyzwoite nowe domki), ale minusy (postawa właściciela, ogólne zaniedbanie, chaos i bałagan, fatalne jedzenie) wielokrotnie nad nimi przeważyły. Swoje uwagi zgłaszałam też podczas pobytu - zresztą nie tylko ja, były też inne, bardzo niezadowolone rodziny.

Myślę, że gdyby właściciel tyle energii włożył w modernizację ośrodka, co w pisanie na tym forum wątków pochwalnych (pod różnymi, często jednorazowymi) nickami, to wszystkim by to wyszło na dobre. Podtrzymuję wszystko, co napisałam, wiem, że opinii na forach bardzo często poszukują rodzice z dziećmi, którym nie jest obojętne, w jakich warunkach spędzą wakacje - mnie też nie jest to obojętne i cieszę się, że takie forum istnieje i mogę korzystać z rekomendacji (bądź ostrzeżeń) innych.
    --
  • bosowsian 09.03.14, 20:43
    Dementuję złośliwy wpis Pana. B.... o nicku (jarbrat), jest to zamierzone, celowe zniesławienie ośrodka " Bosman", mnie i moich pracowników. Fabrykuje Pan nierzeczywiste fakty, które stawiają Ośrodek " Bosman" w jak najgorszym świetle celem Pana działania, jest zemsta i odwet za to, że Panu i Pana całej ekipie zabroniłem terroru na pozostałych moich wczasowiczach. Terror ten polegał na co nocnych głośnych libacjach muzyczno- alkoholowych co jest wbrew regulaminu jaki obowiązuje na ośrodku "Bosman". Nocne telefony jaki otrzymywałem w tej kwestii zmuszały mnie do interwencji dla dobra wszystkich naszych gości. Chciałem zaznaczyć, że jesteśmy ośrodkiem prorodzinnym i większość wczasowiczów przyjeżdża do nas z dziećmi. Pozdrawiam właściciel ośrodka Józef Raniszewski.
  • abudka1 01.08.13, 10:43
    Witam,
    jeżeli pojedziecie do ośrodka "Bosman" to nigdy nie wybierajcie pokoju w tz pensjonacie... przy stołówce,,,,,,, czas tam się zatrzymał w latach siedemdziesiatych, prysznic w pokoju obok łóżka, a ubikacja na korytarzu ....... wspólna dla kilku rodzin..... stare śmierdzące meble i stare śmierdzące łóżka....... oraz stara wykładzina PCV..... i to wszystko za 240 zł za dobę na 4 osoby to "trochę" za dużo.... myślałem że w XXI takich miejsc nie proponuje się nad morzem za taką KASĘ........ za darmo też bym tego nie wziął.......
    dlatego przeniosłem sie do drewnianego domku (za dopłatą) w tym samym ośrodku i tu jest wszystko ok, bardzo duży plus - faktycznie 30 metrów od morza, domki czyste i zadbane, spokój, cisza, idealne dla rodzin z dziećmi....

piszę o tym ponieważ, znalazłem w domkach jeszcze jedną rodzinę która zamówiła pokój 4 osobowy a przeniosła się do domku.... może to jest sposób na biznes.... proponować jakieś gó... a później za dopłatą normalne wakacyjne warunki....

pozdrawiam
  • faazi 12.08.13, 17:40
    Przebywałem na urlopie w OW Bosman w dniach 28.07-06.08 2013r, zatem mam dość świeże informacje.
    Napiszę kilka zdań więcej, aby opisać pokrótce mój pobyt w tym ośrodku i odnieść się do podawanych informacji.
    Czytałem przed przyjazdem opinie, oglądałem zdjęcia ośrodka (dostępne nie tylko na ich stronie), zejście na plażę, standard nowych domków (stare mnie nie interesowały skoro miałem w nich nie mieszkać). Doszedłem do wniosku, że ośrodek nie może być w takim stanie jak go niektórzy opisują. Ze względu na dodatkowy plus jakim jest odległość 30 m do morza, postanowiłem zatem domek wynająć, przyjechać i sprawdzić osobiście...
    Zostaliśmy mile zaskoczeni na Dzień Dobry, a w sumie na Dobry Wieczór, bo mając domek od 11:00, docierając na..22:30 jadąc z gór, mogliśmy o tej godz. otrzymać opłacony obiad z 13:30! I to z inicjatywy Ośrodka!
    Słynne białe domki są, ale nie są już wynajmowane i nie będą, czekają na rozbiórkę, zatem temat uważam za zamknięty. Nowe domki mają niezły standard, szczególnie kabina prysznicowa jest dość nowoczesna z wodnymi biczami. Każdy domek ma taras i tutaj przydałyby się świerki przed tarasami, tak jak rosną w pierwszym rzędzie domków 6 osobowych. Minimalna prywatność musi być.
    Grilla nie ma, ale jadąc do domku grilla zabiera się swojego. No chyba że ośrodek jasno określa że taki grill jest. Dzisiaj to 20zł w markecie, ludzie opamiętajcie się.
    Są 2 place zabaw dla dzieci, a nie ukrywam że to było jedno z najważniejszych kryteriów, gdyż jechałem z dwójką dzieci 6 i 8 lat. Są dobrze wyposażone - 90% to nowy sprzęt - 2 zjeżdżalnie, 8 huśtawek (w tym dwie 4-osobowe), piaskownica, mały mostek, gniazdo widokowe, drabinki do wspinania się. Jest też stara karuzela i 2 stare huśtawki, są odremontowane i tak umiejscowione że wszystko razem dobrze wygląda. Mimo wszystko ta stara karuzela była dość popularna wśród dzieciaków, jest w pełni sprawna. Na placu nie ma ani jednego sprzętu, który by wisiał, nie działał, jak to niektórzy tu wypisują.
    Cały ośrodek dość dobrze się prezentuje. Nie ma dziwnych nieuporządkowanych gratów, desek czy gruzu. Teren przy białych domkach pełni teraz rolę parkingu "wyjezdnych". Czyli tych, którzy jeszcze w dzień zdania klucza, chcą plażować ostatni raz, a parking przy swoim domku muszą zwolnić dla nowych wczasowiczów. Właściciel wykazuje tutaj pozytywną inicjatywę, nie wyrzucając byłych klientów za bramę już o 11:00, tylko wręcz podpowiada takie rozwiązanie.
    W piątek organizowane było ognisko, na której były darmowe kiełbaski i piwo! No ludzie dzisiaj za darmo to nawet o wpier* trudno, zatem ewentualne chamstwo i nie gościna właścicieli kazałaby te kiełbaski raczej sprzedawać, a nie rozdawać. Na ognisku gitara, śpiewy, nowe znajomości, także z Właścicielem zamienisz parę słów na luzie. To w porządku facet, do pogadania i pośmiania się. Przedstawione inwestycje na przyszłość i dokonane w ostatnim czasie na pewno przedstawiają tego człowieka w dobrym świetle.
    Po 4 dniach zepsuł się czajnik elektryczny, a wcale nie był stary. Wymiana na nowy czajnik nastąpiła w momencie zgłoszenia problemu, od ręki.
    Minusem na pewno jest internet działający do 50m od recepcji. W dzisiejszych czasach WiFi w ośrodku musi być wszędzie, to także w pewnym sensie oznaka nowoczesności. Problem do rozwiązania za max 300zł...
    Odległość od morza - 30 m pozwala na nie schodzenie z plaży na obiad, także wyklucza opłaty 2zł za toaletę na plaży. Zawsze można podejść do domku w każdej chwili. Chodząc na obiad wystarczy się podzielić na dwie grupy. Taka sytuacja pozwala na plażowanie do 18/19 :DDD. Sama plaża jest dość szeroka z naprawdę czystym piaskiem. Powodem jest zapewne sprzątanie po budowie falochronów w 2011r. Jeżeli wtedy było mnóstwo gruzu w piachu, to musieli go solidnie odsitkować. Teraz spokojnie piasek można rozwozić do piaskownic.

Jak najbardziej zachęcam do odwiedzenia tego ośrodka, przyjeżdża tam dużo rodzin z dziećmi, ludzie są dla siebie mili i otwarci. Cały personel i kierownictwo także pozostawił na Nas bardzo dobre wrażenie.
    Większość opinii na tym forum jest nieprawdziwych lub po prostu nieaktualnych.
    Komentarze ludzi, którzy tam nie byli, a tylko przechodzili lub słyszeli...są tyle wiarygodne co anonimowy post w internecie.

Pozdrawiam
    Marcin Mazur
    Kierownik Dz. Sprzedaży
    Bezkartek.pl SA
    606-677-794
  • kol.3 22.03.14, 08:22
    Spamujesz co parę dni na temat Bosmana.
  • dzidek1945 23.04.14, 20:10
    Po raz pierwszy wybieramy się z żoną na odpoczynek do OW Bosman w Sianożętach.Sianożęty są nam znane z "wypoczynku u P. Czesia"to taki miły Pan przy ul.Sztormowej.Będziemy u Pana Bosmana w dniach 1.05-8.05.2014 być może,że pobyt przedłużymy.Czytaliśmy wiele komentarzy na temat ośrodka i postanowiliśmy napisać recenzję po zakończeniu naszego pobytu.Dodam jeszcze,że jesteśmy emerytami.
  • tomaszpozn 27.04.14, 18:31
    Witam! Chciałbym napisać moją osobistą opinię na temat Ośrodka Wypoczynkowego BOSMAN w Sianożętach. Byliśmy po raz pierwszy w tym ośrodku w zesżłym roku. Pobyt tam zaliczamy do pobytu udanego. Mieszkaliśmy w domku 4 osobowym blisko placu zabaw ( ze względu na dzieci ). Na ośrodku panuje miła atmosfera ze względu na dużą ilość rodzin z dziećmi z czego byliśmy bardzo zadowoleni ponieważ dzieci nie bawiły się same i nie nudziły się. Miłym zaskoczeniem było ognisko z poczęstunkiem zoorganizowane przez właściela akurat w dzień naszego przyjazdu, dodatkową atrakcją była przejażdżka motorówką którą prowadził sam BOSMAN. Ogólnie nie możemy się do niczego przyczepić, czego konsekwencją są wczasy zamówione na ten rok:)
    Oczywiście to jest moja opinia i opisuję to co widziałem. Pozdrawiam Tomasz
  • dzidek1945 08.05.14, 15:55
    Właśnie wróciliśmy z ośmiodniowego pobytu u Bosmana.Otwarcie sezonu było fantastyczne(nie fatalne p.Małgosiu,przepraszam raz jeszcze). Domki wyposażone doskonale,obsługa jeszcze mała,ale bardzo miła,na pewno skorzystamy z oferty i wrócimy do Sianożęt.Panie Tadeuszu,niech się Pan nie przejmuje wpisami jarbrata,nie chcę użyć w stosunku do niego brzydkich określeń,ale jedno powiem,to chyba on jest otępiały umysłowo a nie pracownik recepcji.
  • maryla47 12.06.14, 18:51
    Nie mogę zrozumieć negatywnych opinii o ośrodku Bosman,wydaje mi się,że pisze je zazdrosna konkurencja,albo osoby nie mające wiele wspólnego z dobrym wychowaniem.Byłam z mężem na przełomie maja i czerwca,nowy piękny plac zabaw dla dzieci,chodniki w budowie(teraz być może już gotowe)Pan Bosman bardzo uprzejmy człowiek,Pani Małgosia również bardzo miła.Wrócimy jeszcze raz pod koniec sierpnia.Pozdrawiam Maryla
  • 32natalia 27.04.14, 19:51
    WLASNIE WROCILISMY Z SIANOZET;JESTESMY ZACHWYCENI NA OSRODKU WLASCICIEL POSTAWIL NOWY PLAC ZABAW DLA DZIECI (MOZNA ZOBACZYC ZDJECIA NA FACEBOOK):NAPRAWDE POLECAM TAM JECHAC NA URLOP Z RODZINKA;CIESZYMY SIE JUZ NA LIPIEC;A DZIECI ODLICZAJA JUZ DNI W KALENDARZU:MY NAPRAWDE NIE ROZUMIEMY TYCH ZLOSLIWOSCI CO ;CO NIEKTORZY WYPISUJA TO TOTALNA BZDURA ZRESZTA KTO TAM BYL TO WRACA PONOWNIE A NIE PODOBA SIE TYLKO TAKIM LUDZIOM KTORZY CHCA ROBIC LIBACJE NOCNE NA CO WLASCICIEL REAGUJE ;NO I TAK POWINNO BYC:A TACY LUDZIE NIE NA OSRODEK POWINNI JECHAC TYLKO DO PUSZCZY I TAM MOGA BALOWAC DO BIALEGO RANA:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka