Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

WILLA BURSZTYN, DĘBKI! ODRAWDZAM Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Wszedzie, byle nie tam! Kwatery pokazywane w Internecie odbiegaj zupełnie od
    tego co się zastanie na miejscu...
    Pokoje surowe, nawet lampki nocnej nie ma! Już nie wspomnę o radiu czy
    telewizorze. A cena ta sama/40 zł/osobe. Fakt, ze spore pokoje, ale w
    łazience wystają ze ściany, przy wejściu, na wysokości łydek 2 bolce długości
    20 cm (horror przy dzieciach). Jak przyjechaliśmy tam, to nawet schody nie
    były odpowiednio zabezpieczone barierkami, dzieciaki mogły by
    pospadać...dopiero po naszej interwencji poprzybijali barierki.
    Pani właścicielka reklamowała miejsce jak się da, miejsce na grilla, ależ
    oczywiście miało być, szkoda tylko, ze przed domkiem szefowej kuchni.....,
    czyli nie było mowy o jakiejś imprezce wieczornej, bo można byłą ją obudzić!
    Pani właścicielka troszkę nakłamała.....a uwieńczeniem całego pobytu był
    fakt, że zamawialiśmy kwatery na 2 tygodnie, a ona zapisała tylko na tydzień.
    Możecie sobie wyobrazić, przeprowadzać trzeba bylo 2 rodziny z 3 dzieci
    malutkich....cudownie!
    Sniadania ubogie bardzo-po 1 czy 2 plasterki sera, czasem jajiecznica to juz
    lepiej, ale kawy nie mają i mleka rtez nie, co wydawało by się podstawą.
    ODRADZAM!!!! Tym bardziej, że dookoła jest w czym wybierać!
    Miłego urlopu!
    Nati
    • hej, już wróciłam z Dębek i widziałam willę Bursztyn na własne oczy, twój opis
      był bardzo dokładny - nawet bolce w ścianie łazienki się zgadzają. Miałam
      zresztą niemiłą przygodę - przyjechałam do Dębek dzień wcześniej niż miałam
      zarezerwowany lokal, bo tak z kolei były miejsca w pociągu a jechałam z dwiema
      dziewczynkami, z czego jedna ma 4 miesiące (niecałe). Znajomi zakwaterowani w
      willi Bursztyn spytali się Właścicielki czy w razie gdybym nie znalazła miejsca
      mogę nocować u nich w pokoju przez jedną noc i za ile. Pani się zgodziła i
      podała cenę (25 zł/os, bez pościeli). Po moim przyjeżdzie okazało sie że nie
      mogę, gdyż, cytuję :" Proszę pani, ja tu mam takie przepełnienie dziećmi że już
      nie mogę wytrzymać, nie spałam do czwartej w nocy bo te dzieci hałasują, nie
      zgadzam się na żadne dodatkowe dzieci"...Przypominam, że miejsce to jest
      intensywnie reklamowane jako pensjonat dla rodzin z małymi dziećmi :)))
      A nocleg na szczęście znalazłam, u bardzo miłych ludzi i w świetnych warunkach.
      Dzieci nawet nie pisnęły.
    • Witam
      Byłam w lipcu w Willi Bursztyn i powiem szczerze, że bardzo nam się podobało. Pokoje ładne, nowe mebelki, pachnąca pościel i sprzątanie pokoi na życzenie przez sympatyczną panią Celinę. Moja córcia była przeszczęśliwa, bo były zajęcia plastyczne, bale na świezym powietrzu z konkursami no i ten super plac zabaw !!! Pan Mirek robił dla wszystkich wczasowiczów Willi Bursztyn kiełbaski na grillu w prezencie od właścicieli. Pozdrawiam właścicieli i dziękuję za miły pobyt, do zobaczenia za rok ! Polecam !!!
    • Jaka ona...
      chyba PANI WLASCICIELA.
      ona to jestes ty skoro placisz gó...ane pieniadze.
      Wlascicielka pensjonatu jest kims nie ty, bo ty nic nie masz
      skoro plaisz 40 dychy;-)))

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.