Dodaj do ulubionych

Sylwester nad morzem

05.12.13, 12:42
Co polecacie, tzn. jaka miejscowośc jest najlepsza albo może znacie jakąś fajną imprezę organizowaną gddzieś nad morzem?
Edytor zaawansowany
  • marek.111 05.12.13, 13:25
    Ja wybieram się w góry, jakoś lubię górski klimat w Sylwestra, ale morze to też fajny pomysł. Spróbuj złożyć zapytanie o nocleg tutaj i uwzględnij, że zależy Ci na imprezie sylwestrowej, na pewno na maila dostaniesz jakąś odpowiedź :) Zapewne w większych miejscowościach się coś dzieje ja np słyszałem o Kołobrzegu.
  • travel-on 16.12.13, 10:58
    Osobiście miałem okazję spędzić Sylwestra w Sopocie, klimat tego miejsca... niezaprzeczalny, obłędny, niepowtarzalny i niezaprzeczalny :P Nic tylko zabierać dobrą paczkę znajomych i balować do rana :) Nam się trafił jeszcze pierwszoligowy apartament Sopot Apartamenty, wspomnienia pierwsza klasa :D
  • morskaosada.pl 19.12.13, 11:52
    Może wynajęcie domu z kominkiem nad morzem to będzie to :-) morskaosada.pl
  • jacekcieslicki2 17.06.14, 15:11
    Moim zdaniem najlepszym serwisem do znalezienia noclegu nad morzem, który przelicza automatycznie odległość do plaży jest strona www.blizejmorza.pl
  • robcius 19.06.14, 13:00
    Polecam sylwester w Kołobrzegu
    www.koszalinska32.kolobrzeg.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.