Dodaj do ulubionych

Dziwnów-Pobierowo-Rewal ?

14.01.14, 06:52
Wybór padł pomiędzy tymi miejscowościami gdyż sa najbliżej i tu znalazłam najodpowiedniejsze ośrodki , pytanie gdzie jest najfajniej :)
Edytor zaawansowany
  • magda1039 14.01.14, 23:30
    Bardzo proszę o odpowiedz gdzie lepiej pojechać gdzie co zobaczyć, zależy mi żeby było trochę atrakcji dla dzieci i żeby cos zobaczyć a nie tylko plaza i sklepiki
  • klus-ter 20.02.14, 23:21
    Pobierowo jest dobrze zlokalizowane jak na mój gust. Masz w sumie blisko do różnych okolicznych miejscowości - jak się ma auto, to można łatwo dojechać do Dziwnowa (z 15 kilometrów), Międzyzdrojów, Trzęsacz jest bliziutko, Kołobrzeg z oceanarium i wiele innych. Polecam Pod Winogronem, jest na ulicy Zgody 11, to jest równoległa do Grunwaldzkiej - do morza jest blisko i jest ciszej niż przy głównej. Plaża i sklepiki są pod ręką ;) dla dzieci jest plac zabaw, wyżywienie można też wykupić, więc powinno ci się spodobać :)
  • rober-t1967 15.02.14, 23:31
    Pobierowo się robi nową letnią stolicą Polski :)
    A gdzie chcesz przenocować? Ja ze swojej strony polecam Pod Winogronem Zgody 11, ale tylko tam w sumie byłem. Może masz jakieś propozycje, bo może latem też wyskoczę do Pobierowa
  • ania-bell 21.02.14, 09:52
    Z tych miejscowości najlepiej znam Pobierowo, bo tutaj spędziłam całkiem przyjemne wczasy w Ośrodku Polo. Miejscowość długa (około 7 km) z ładnymi ścieżkami do spacerów i jazdy rowerem. Zejścia na plażę z klifu ale nie dużego ze sporą ilością wolnego miejsca do plażowania szczególnie na krańcach miejscowości.
    W centrum boiska orlik i spory las okalający miejscowość.
    W Dziwnowie i Rewalu byłam przejazdem.
    Dziwnów na pewno jest bardziej skonsolidowaną miejscowością niż Pobierowo, tak więc wolna plaża to raczej w stronę Dziwnówka. Może być też bardziej zatłoczony niż Pobierowo. Ma natomiast niewątpliwą atrakcję jaką jest port ze statkami wycieczkowymi i możliwość spacerów wzdłuż rzeki z dość ładnymi alejkami. Tego brakowało mi w Pobierowie.
    Rewal jest długi i rozrzucony więc można spać blisko plaży a można też bardzo daleko. Wokół Rewala jest stosunkowo mało lasu i Rewal ma spory klif, chyba największy spośród wymienionych miejscowości. Jednocześnie tam odbywa się sporo imprez.
    We wszystkich miejscowościach jest plaża oczywiście piaszczysta ale z kamyczkami przy wejściu do morza co jest charakterystyczne dla całego wybrzeża rewalskiego.
  • magda1039 21.02.14, 09:59
    Dziękuje za odpowiedzi, wybrałam Pobierowo domki letniskowe NawaraPark, faktycznie do Rewala i Dziwnowa 15 min. drogi wiec zawsze można podjechać a Pobierowo wydało mi się najbardziej kameralne i urokliwe :)
  • jacekcieslicki2 17.06.14, 14:05
    Podczas pobytu w Rewalu polecam nocleg:
    www.blizejmorza.pl/pl/rewal/pokoje-goscinne-blisko-morza/kwatery-prywatne-mila-281?q=Rewal
  • apartament13 26.05.15, 22:45
    Zapraszam do Kołobrzegu magiczne miasto.
    W naszym apartamencie na pewno znajdziesz ciszę i miejsce na relaks!!

www.apartament13.dobrynocleg.pl
  • eliza.kraszynska 25.02.16, 12:23
    Polecam apartamenty w Rewalu. Bardzo wysoki sandard i dobra lokalizacja.
  • igels 22.03.16, 07:14
    Byliśmy w każdej z tej miejscowości i jak dla mnie Dziwnów jest najlepszy.
  • dziki0209 22.03.16, 11:07
    Dziwnów super, ma swój niepowtarzalny klimat, Tych pozostałych dwóch miejscowości nie znam, ale w tym roku zobaczę Rewal , właśnie tę miejscowość wybraliśmy na tegoroczny wakacyjny wypoczynek, Może wpadniemy na 1 dzień do Dziwnowa odświeżyć wspomnienia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.