18.01.14, 19:30
Czy jest bardzo zatłoczone? Jak jest na plaży? Można na niej spokojnie wyszukać miejsce, czy trzeba "rezerwować" je o 5 rano ;)?
Edytor zaawansowany
  • dorota.skupa 31.01.14, 17:21
    W centrum zatłoczone (jak wszędzie), ale na brzegach np od strony Pustkowa - luz.
  • monokrome 19.02.14, 23:59
    Zależy o której wstaniesz ;) ja jak byłam to raczej nie było problemów ze znalezieniem miejsca, ale czasami było ciasnawo i wybieraliśmy się na mniej zaludnione tereny, z daleka od plaży "centralnej". Dobrze mieć blisko do plaży, żeby się nie nachodzić. Na ulicy Zgody jest kilka godnych polecenia miejsc na nocleg, na przykład Pod Winogronem.

--
    www.youtube.com/watch?v=aue3NrdtzN0&
  • maxxx29 24.02.14, 23:48
    Też polecam ten nocleg, byłem w zeszłym roku. Ceny w normie, pokoje nowe, czyste, łazieneczka z prysznicem też niczego sobie. Można coś sobie upichcić, bo jest kuchenka itp, więc takie samowystarczalne miejsce na wakacje. Jak ktoś nie chciałby gotować, to można wykupić śniadania i obiadokolacje - niedrogie, dużo jedzenia i smaczne.
  • torek2 25.02.14, 19:02
    Zgadzam się z przedmówcą, Pod Winogronem jest fajne dla rodzin z dziećmi. Pobierowo samo w sobie też ładne, ale dużo jest pięknych miejscowości nad Bałtykiem, warto zwiedzać i zmieniać, żeby wybrać coś dla siebie :)
  • ania-bell 20.02.14, 11:02
    Najbardziej zatłoczona jest plaża w centrum a po bokach od strony Pustkowa i Łukęcina spokojnie można znaleźć miejsce o dowolnej porze dnia. Jest też mnóstwo ścieżek np. do jazdy rowerem czy do długich spacerów.
  • dida321 25.02.14, 16:57
    Dzięki za opinie. Zdecydowaliśmy się jednak na inną miejscowość.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.