Dodaj do ulubionych

Jantar ???

21.06.14, 16:42
Myślę o wakacjach w Jantarze ,co sądzicie o tym miejscu - jakie wrażenia z pobytu, jaka plaża, gdzie dobrze zjeść z dziecmi? dzięki!
Obserwuj wątek
    • joasia_koo Re: Jantar ??? 24.06.14, 20:15
      Witam
      Kiedyś (jakieś 5 lat temu) był spokojnym miejscem, ale niesty już nie jest, na plaży przy wejściu głównym tłumy. Do morza spacerek chodnikiem przy asfaltowej drodze, można też dojść lasem do bocznych wejść. Kilka knajp typu smażalnie, pizzeria, bar szybkiej obsługi są sklepy. Ogólnie dobre wrażenie, ale przed rezerwacją należy dokładnie sprawdzić na mapie gdzie jest kwatera, bo są też oddalone od morza spory kawał.
    • margolka68 Re: Jantar ??? 24.06.14, 22:35
      Ja byłam dwa lata temu i nie byłam szczególnie zachwycona. Może dlatego, że "przemiesciłam się" z Chłapowa znad znacznie czystszego "pełniejszego" morza nad zatokę, gdzie akurat napłynęła masa wodorostów i zrobił się taki szlam przy brzegu,ze mój mały nie chciał wchodzić:-( Okropieństwo, trzeba było szukać miejsca gdzie można wejśc do wody - co prawda widziałam koneserów taplania sie w tym smierdzącym błocku, ale ja do nich nie należałam. Jedzenie też było droższe bo znacznie mniejszy wybór knajpek - w Chłapowie - wydaje mi się, że mniejszym -było tego bez liku. Wybieralismy tam codziennie inną knajpkę i jedzenie zdecydowanie lepsze i ceny niższe - chyba większa konkurencja. My ostatecznie w Jantarze znaleźlismy taką karczmę w młynie- tam jedzenie było ok, ale troche nieudanych prób w innych miejscach było. Kwaterę mielismy super,ale dość daleko od morza, ja lubię spacery więc dla mnie nie przeszkadzało,zwłaszcza droga przez pachnacy las , ale mały czasami marudził . Ale generalnie mam wrażenie,że taki lepsze, nowoczesniejsze kwatery w Jantarze są położone dalej od morza, blisko nie widziałam nic takiego co by mi się rzuciło w oczy. Ogólnie było nie najgorzej, zwłaszcza,ze pogoda w miarę dopisała, ale drugi raz nie pojadę- wolę nad pełne morze.
    • pogodnewczasy Re: Jantar ??? 23.07.14, 04:15
      Faktycznie niektore miejsca sa oddalone od plazy... ja bylam w pensjonacie pogodnewczasy na ulicy brzozowa 8 zlokalizowane przy samym lesie - 500m, pokoje czyste, z lazienkami, tv, aneksem kuchennym. mila wlascicielka, ceny niskie, atrakcje dla dzieci, hustawki, piaskownica
    • pogodnewczasy Re: Jantar ??? 23.07.14, 04:16
      Faktycznie niektore miejsca sa oddalone od plazy... polecam pensjonat pogodnewczasy na ulicy brzozowa 8 zlokalizowane przy samym lesie - 500m, pokoje czyste, z lazienkami, tv, aneksem kuchennym. Ceny niskie, atrakcje dla dzieci, hustawki, piaskownica
    • agnieszkakn Re: Jantar ??? 28.07.14, 22:02
      nie polecam
      byłam dwa lata temu i to był mój ostatni pobyt w Jantarze
      fakt- nasz pensjonat był daleko od morza ( choć w ofercie podane było 400m), przy dwójce małych dzieci bez auta się nie dało dojechać do plaży, tam parking 10 zł i tak codziennie. Sama miejscowość mało ciekawa, nie ma dobrych miejsc z jedzeniem. Plaża średnia, woda była brudna. Nigdy więcej...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka