Dodaj do ulubionych

Noclegi w Ustce blisko plaży i promenady

24.04.15, 12:59
Proszę o polecenie sprawdzonych miejsc na wczasy z 4-letnim dzieckiem w Ustce. Zależy mi, żeby był to pokój w pensjonacie, ośrodku (ewentualnie domek lub samodzielne mieszkanie) z łazienką, czysto i przyzwoite warunki. Przydałaby się lodówka i czajnik w pokoju. Może być wyżywienie całodzienne ale nie musi. Przede wszystkim, blisko plaży i blisko centrum, czyli promenady. Byliśmy już w dalszych częściach Ustki i zdecydowanie chcemy tym razem mieć bardzo blisko do centrum. No i jeszcze w rozsądnych cenach :-)
Edytor zaawansowany
  • fatima5 26.04.15, 09:38
    Zejdz na ziemie ,rozsądne ceny to sa ale w skromnych warunkach,
    żeby wymagac to trzeba placic.
  • agulek_30 01.05.15, 15:40
    U Bodzia, na Słowiańskiej dwie minutki i jesteś na promenadzie niedaleko sceny. Warunki przyzwoite czajnik i lodówka w pokojach, niestety bez wyżywienia i placu zabaw. Na Słowiańskiej są też mieszkania do wynajęcia.
  • ar11 01.05.15, 19:53
    I to jest podpowiedź. Dziękuję. Plac zabaw nie jest potrzebny bo i tak większość czasu spędza się poza domem. Sprawdzę to sobie.
  • nowinsky 02.05.15, 09:23
    Znajomi w zeszłym roku byli w pensjonacie Villa Wenel, 200m od morza. Ceny bardzo przystępne i standard na odpowiednim poziomie.
  • kasiuniaa 10.02.19, 23:46
    Ja spędziłam ostatnio parę dni z rodziną (2 małych dzieci) w Hotelu Lubicz w Ustce. Bardzo piękne miejsce, położone w fajnej okolicy. W końcu sobie odpoczęłam, mają bardzo dużą ofertę zabiegów spa, osoby wykonujące te czynności znają się na rzeczy, pełen profesjonalizm. Dzieci również się nie nudziły, chodziliśmy na spacery żeby pooddychały w końcu świeżym powietrzem. Również jedzenie oferowane w hotelu jest przepyszne, nie ma do czego się przyczepić!!
  • kaga9 11.02.19, 08:23
    kasiuniaa napisała:

> nie ma do czego się przyczepić!!

Do braku prawdziwych zadowolonych klientów i płacenia spamerom?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.