Dodaj do ulubionych

tani nocleg blisko morza -Sopot

12.06.15, 17:08
Czy ktoś może polecić tani fajny nocleg dla 3 osób blisko morza w Sopocie ?
Edytor zaawansowany
  • luksusfashion 12.06.15, 22:48
    PO PIERWSZE TANI NOCLEG NIE BEDZIE FAJNY!!!
    BO JEST TANI!!!! MALO PLACISZ -NIE MASZ PRAWA WYMAGAC !!!!
    I JESZCZE JEDNO JAK MA BYC TAIO TO NIE MOZE BYC BLISKO MORZA TYLKO DALEKO...BO TANIO!!!
    ZROZUM KOBIETO WRESZCIE
  • wodna_37 13.06.15, 07:32
    sfrustrowany człowieku "LUKSUS" po latach spędzonych w hotelach chcę raz spędzić wakacje bez wymagań i wybacz ale TY nie będziesz mi mówił co jest dla mnie fajne a co nie , zatem daruj sobie te idiotyczne komentarze
  • luksusfashion 13.06.15, 08:12
    sfrustrowany?...Hipokryto! ktoś przyzwyczajony do standardu zycia,nigdy go nie obniza!
    ty chcesz TANIO !!! i fajnie!! a tak się nie da;-))
    po prostu nie stać cie na godne warunki w hotelu;-)))
    samo slowo tanio wyjasnia wszystko;-))
    nie OSMIESZAJ SIE...
  • wodna_37 13.06.15, 09:53
    "Kultura to nie tylko bakterie w jogurcie " - Woody Allen - , to tyle co mam Ci do powiedzenia w tym temacie :D
  • magsmi1 12.06.15, 23:43
    Zależy co dla kogo oznacza tanio i blisko morza.
    I w jakim terminie, bo w ścisłym sezonie może być już wszystko zajęte.
    Warto zadzwonić do akademików...
    --
    Pokoje pod Klonami-Gdańsk-Wyspa Sobieszewska
    więcej info: tesa.fanti.pl/
  • wodna_37 13.06.15, 07:35
    magsmi1 interesuje mnie termin 9 -15.7 ,ale dzięki za podpowiedź , będę dalej szukać w internecie , pozdrawiam
  • luksusfashion 14.06.15, 09:58
    do akademików? ;-)) to może do brata albera? oni tez maja miejscówki będzie tanio!!!!! ahahahahahhahahahahhaha , jaki wstyd...w syfie grunt ze darmo
  • czar_bajry 15.06.15, 01:10
    Nie da się mieszkać tanio, blisko morza w ścisłym sezonie a na dodatek w Sopocie. Chociaż pojęcie tanio i blisko jest względne i dla każdego oznacza co innego.

--
    Misterni
  • marlenna4 30.06.15, 21:17
    Najlepiej zajrzyj na tą stronkę www.noclegownia.pl/search.php?query=&miasto=sopot&category=®ion=&location= masz tu informacje o wielu obiektach noclegowych w Sopocie. Często korzystam z tego portalu, gdy szukam noclegów w kraju.
  • dnexter 11.09.15, 21:45
    luksusfashion napisał(a):

"PO PIERWSZE TANI NOCLEG NIE BEDZIE FAJNY!!!
    BO JEST TANI!!!! MALO PLACISZ -NIE MASZ PRAWA WYMAGAC !!!!"

Do kogo to kierujesz bo chyba nie do społeczeństwa , najbiedniejszego kraju UE, w którym nawet nie ma klasy średniej a największym pracodawcą w kraju jest śmieciowy angolski dyskont Tesco. Kierując się twoim tokiem myślenia, kupując tańsze jedzenie w markecie, powinniśmy dostawać śmierdzące żarcie, zamawiając tańsze usługi otrzymywać fuszerę, chyba ci się we łbie poprzewracało i nie wiesz gdzie żyjesz!
  • syla66 15.09.15, 10:52
    Osobiście byłam w weekend 11-13 września w Sopocie zatrzymaliśmy się w www.infoliniaturystyczna.pl/oferta,infolinia-turystyczna,9f6992966d4c363ea0162a056cb45fe5 . Nie jest prawdą , że tani nocleg oznacza nieprzyjazne warunki. Znaleźliśmy pokój w przystępnej cenie i mieliśmy własną łazienkę do dyspozycji był mały aneks kuchenny ogólnodostępny. Na zaparzenie kawy, zrobienie śniadanka zupełnie nam wystarczał. Odpoczeliśmy i byliśmy zadowoleni z pobytu w Sopocie.
  • czar_bajry 25.10.15, 02:03

> Osobiście byłam w weekend 11-13 września w Sopocie
    Nie jest prawdą ,
    że tani nocleg oznacza nieprzyjazne warunki. Znaleźliśmy pokój w przystępnej cenie i mieliśmy własną łazienkę do dyspozycji był
    mały aneks kuchenny ogólnodostępny

A nie przyszło ci do głowy że w sezonie letnim cena byłaby inna?
    We wrześniu tani nocleg w dobrych warunkach jest normą.

Misterni
  • fa-fik 08.10.15, 06:46
    Olej polskie morze
  • marko903 24.10.15, 11:25
    Jeżeli ma to być komfortowy nocleg blisko Sopotu,to polecam Mechelinki,szczególnie na ostatni Andrzejkowy weekend listopada,gdzie będzie się sporo atrakcji,a wiem ze dworek Osada Wedrowca przygotował na ten czas atrakcyjne pakiety pobytowe.
  • kaga9 24.10.15, 22:11
    forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=+&author=marko903&title=&forum=
  • kaga9 07.12.15, 22:51
    wyszło grubo i po taniości.

To była wycieczka szkolna chyba?:D

A serio: co post, to reklama. forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=lucas331&title=&forum=
  • jakatocena 14.09.16, 13:36
    lepiej wziac normaly apartament typu : www.bentleyhomesopot.pl lub sun and snow
  • jakatocena 14.09.16, 13:37
    polecam jakieś apartamenty np sun and snow lub www.bentleyhomesopot.pl albo akademiki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka