Dodaj do ulubionych

Władysławowo noclegi

12.03.16, 11:43
Serdecznie zapraszamy do naszych całorocznych
domow letniskowych i apartamentów położonych
w ścisłym centrum turystycznym Władysławowa,
blisko Alei Gwiazd Sportu i ulicy Morskiej prowadzącej do plaży.
Jest to jedyna ulica tak blisko plaży, bez hałaśliwych dyskotek,
lokali rozrywkowych i pubów,dlatego wczasowicze uważają
to ciche miejsce za wielki atut.
--
www.domkiletniskowe-wladyslawowo.pl
Edytor zaawansowany
  • cyferka00 15.03.16, 13:59
    A jakie są Wasze opinie o Baltic Sport we Władysławowie bo zastanawiam sie nad wykupieniem tam pobytu.
  • kari.nak 16.04.16, 15:05
    Ja uważam, że Łeba jest lepsza. Ładniejsze plaże, więcej miejsc noclegowych. No i latem chyba więcej atrakcji niż we Władku.
  • kasia.k77 28.04.16, 15:17
    Oferuję mieszkanie dwupokojowe z balkonem położone w centrum miasta blisko dworca PKP i PKS, a jednocześnie niedaleko od morza. W każdym pokoju jest TV i sprzęt plażowy. Wi-fi. Miejsce parkingowe na ogrodzonej posesji oraz altanka do grillowania tel 607 131 741
  • goczalkowice 02.05.16, 09:36
    Widzę,że w tym roku będzie kłopot z noclegami,szukam pokoju dwuosobowego w pobliżu ulicy Morskiej na początku lipca w rozsądnej cenie (do 120 zł za dobę)
  • olgax7 21.05.18, 12:44
    Ja korzystam od kilku lat z tego noclegu apartamentyplock.pl/wladyslawowo-liczne-kwatery-na-wakacje/ i naprawdę mogę polecić. Czysto, atmosfera domowa, cena przystępna, sprzęt plażowy do dyspozycji, jest nawet nieopodal plac zabaw, a okolica spokojna.
  • kaga9 21.05.18, 18:20
    To niesamowite, jak ty się na wszystkim znasz... I tym wszystkim dzielisz się z forum gazety jednego dnia. Nawet płeć zmieniasz w trakcie.

forum.gazeta.pl/forum/search,.html?&author=olgax7&sortMode=SCORE&queryMode=SIMPLEALL&pageNumber=1
  • e.voytaszek 23.05.18, 09:27
    dla zainteresowanych, rezerwując przez booking.com noclegi (za min. 100zł) z poniższego linku, dostaniecie zwrot 50zł na kartę płatniczą: www.booking.com/s/35_6/4954edfb
  • kaga9 07.08.18, 13:01
    A gdzie mi tam do Szerloka, po prostu osoby, które biorą się za spamowanie, przeważnie nie grzeszą inteligencją i oplatają bzdurne historyjki, jak to były... widziały... korzystały... kupowały..., jakby nie kojarzyły, że istnieje wyszukiwarka. I jakby nie kojarzyły, że zarabiają, oszukując innych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka