Dodaj do ulubionych

nocleg Łeba- poszukuje

24.04.16, 17:17
Poszukuje niedrogiego noclegu w Łebie lub niedalekiej okolicy w terminie 23-30 lipca dla 9 osób w tym 4 dzieci, mogą być trzy pokoje (4+4+1) lub domek/mieszkanie z min. 3 sypialniani. Możecie coś polecić?
Edytor zaawansowany
  • bea_jas 24.04.16, 17:36
    Na pewno znajdziesz coś ciekawego po korzystnej cenie w kwaterach prywatnych lub na jakimś campingu. Poszukaj na portalu www.e-wczasy.pl/noclegi,leba Tam kwatery w Łebie są wyszczególnione na oddzielnej podstronie.
  • polskipodroznik83 14.07.16, 19:00
    Często jeżdżę do Łeby, a noclegów szukam na stronie www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+%a3eba.html Mają bardzo bogatą ofertę z aktualnymi danymi kwater :)
  • malinarek70 27.07.16, 22:36
    Byłem w Łebie w zeszłe wakacje. Sensowny nocleg w dobrej cenie znalazłem na stronce poświęconej noclegom w Łebie:
    --
    www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+%a3eba.html
  • ucho03 28.07.16, 08:40
    Nigdy nie korzystaj ze strony zaplanujwczasy.pl to wyłudzacze pieniędzy i oszuści
  • demonologic 28.07.16, 08:50
    a każdy oszust to złodziej.
  • grazyna.goszcz 28.06.18, 11:50
    Jak Łeba, to zawsze jeżdzę do Hanki. Pokoje gościnne Hanka. Dokładnie tak się to nazywa. Dla mnie super! Nie drogo, właścicielka miła i zawsze się dogadujemy.
  • kaga9 28.06.18, 16:44
    Dogadujemy, słowo klucz. Ile płaci za spamowanie (bez wątpliwości nick spamerski)? Czy daje bony na noclegi?
  • kingapolska 25.07.18, 23:17
    Tak jak ktoś tu pisał skontaktuj się z pokojami gościnnymi Hanka.
  • kaga9 26.07.18, 01:21
    Nie korzystam z poleceń spamerów:
    forum.gazeta.pl/forum/search,.html?pageNumber=1&query=&author=kingapolska&title=&forum=
    "Ktoś tu pisał". Cóż za żałość. Sama pisałaś, spamerko, tylko pod innym nickiem:
    forum.gazeta.pl/forum/search,.html?pageNumber=1&query=&author=grazyna.goszcz&title=&forum=
  • mrbpoczta 03.08.18, 12:56
    Tanie noclegi nad morzem na stronie kwatery-nad-morzem.pl. Dla większej grupy warto obejrzeć domki letniskowe - około sto ofert, łątwe przeglądanie ogłoszeń, zdjęcia i dane kontaktowe w ogłoszeniach. Ogłoszenia zawierają też linki do stron ogłaszających się obiektów noclegowych, więc bez trudu można zasięgnąć informacji u źródła.
  • adapter73 06.08.18, 15:47
    Jeśli cenicie sobie spokój i ciszę, bliskość morza, to pokoje Hanka w Łebie są dla Was.
  • kaga9 06.08.18, 16:19
    A jeśli uczciwa reklama ma dla Was znaczenie, to tam nie jedzcie.
  • mauretanian 25.09.18, 10:54
    Pierwszą połowę września moja mama w Hance spędziła. Mówi, że bardzo faj ne warunki.
  • kaga9 25.09.18, 18:49
    Serio? Mama Adaptera73 też była? A. Przeciez Mauretanian i Adapter to ten sam spamer.
  • joannamorowiec 17.10.18, 12:40
    raz byłam w Hance i jeszcze za jakiś czas powrócę, czyli musiało być dobrze!
  • kaga9 18.10.18, 11:51
    Kolejny spamer, który gdzie to nie był i jakich specjalistów nie zna: forum.gazeta.pl/forum/search,.html?&author=Joannamorowiec&sortMode=DATE&queryMode=SIMPLEALL&pageNumber=1
  • stokrotka_beauty 12.11.18, 20:10
    Nikt nikomu nie zakaże być w wielu miejscach. To swiadczy tylko, że człowiek światowy:). W kwaterach hanka była moja mama. Widziałam jej pokój.Przytulne miejsce.

--
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jw6f5024p.png[/img][/url]
  • kaga9 12.11.18, 20:20
    O, następny światowy nick: forum.gazeta.pl/forum/search,.html?&author=stokrotka_beauty&sortMode=DATE&queryMode=SIMPLEALL&pageNumber=1

Szkoda, że reklamuje to samo, co poprzednie nicki.

PS Światowcy nie poniżają się, zarabiając spamowaniem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.