Dodaj do ulubionych

Odstąpię wczasy-hotelu Panorama Morska w Jarosłwcu

08.06.16, 19:40
Mam do odsprzedania tygodniowe wakacje dla 3 osobowej rodziny we wspaniałym hotelu Panorama Morska w Jarosławcu nad polskim morzem w dniach 25 czerwca - 2 lipca 2016.

Niestety nie mogę pojechać na te wakacje, bo hotel nie akceptuje zwierząt i nie mam co zrobić z moim psem :(

Cała wartość wakacji to 4000 PLN.

Zaliczka już została wpłacona przeze mnie. Do zapłaty pozostaje 3059 PLN płatne na miejscu.
Opis oferty:
KULINARIA:
Pakiet All Inclusive light:
Bogate bufety szwedzkie + napoje:
? śniadanie: herbata, kawa,kakao, soki;
? obiadokolacja: kompot, woda;herbata, kawa;
Kącik dla dzieci podczas posiłku.
NIELIMITOWANY AQUAPARK ? kompleks basenów wewnętrznych oraz zewnętrznych z podgrzewaną wodą:
? basen rekreacyjny z rwącą rzeką (wewnętrzny) czynny przez cały rok,
? basen z atrakcjami dla dzieci (wewnętrzny) czynny przez cały rok,
? baseny wielofunkcyjne z atrakcjami (zewnętrzne) czynne od 29 maja do 16 września,
? basen z falą morską (zewnętrzny) otwarty od 16 czerwca do 9 września,
? łaźnia parowa w grocie z wodospadami.

SPORT
Fitness - siłownia, aerobik, aqua aerobik, kort tenisowy, boiska do piłki siatkowej i piłki nożnej - mini football, stoły do tenisa stołowego.

CODZIENNE IMPREZY - odbywają się według programu Resortu
Np. koncerty, dancingi, Aqua Party, dyskoteki, karaoke, imprezy tematyczne: "Na Fregacie w Panoramie", "Świat wg Nadmorskich Górali" itd.

CODZIENNE PARTY DLA DZIECI
Np. "Mini Disco Show", konkurs "Mam talent", "Kwiaty dla Księżniczki" - bukiety i wianki oraz wybór małej księżniczki, "Zabawy pod Elfim skrzydłem" - płachta animacyjna itd.

CODZIENNIE ROZRYWKA DLA DZIECI
? Świat dziecka "TROPI" - centrum zabaw z basenami, piłeczkami i zjeżdżalniami (3-8 lat),
? Mini club "COCO" (3-8 lat),
? Playland "JUMBO" - HIT 2016 r.,
? Zewnętrzne place zabaw: drewniane i plastikowe.

DODATKOWO w pakiecie:
drink powitalny x 2
Impreza nocna ze stołem szwedzkim x 2
Strefa Wellness x 6
Masaż fizykoterapeutyczny WellSystem Hydrojet Medical x 2

Link do strony hotelu:

www.panorama-morska.pl
W razie zainteresowania proszę o kontakt na priv: mgdalena.glinka@gazeta.pl lub na numer 508008861

POLECAM!!!

Edytor zaawansowany
  • fatima5 08.06.16, 21:59
    tu szukaja luksusów za 50 zl ,obawiam sie ze nie sprzedaz chyba ze za 50 zl od osoby hahaha,takie realia na tym forum
  • dziki0209 09.06.16, 18:27
    Tak szukają kwater za 50 zł , ale nie luksusów . Jak nie wiesz ,to nie pisz. Za tą cenę nikt nie wymaga Twoich luksusów, tylko warunków adekwatnych do ceny.
  • fatima5 09.06.16, 22:04
    no wspólne kible i wietrzona pościel to jest adekwatne za takie pieniądze ,20 zl już kosztuje godzina pracy nad morzem a chętnych nie ma..godzina! a ty chcesz 50 zl za caly dzień,wiec kto będzie robil za takie pieniądze?...nikt wysilać się nie bedzie
  • dziki0209 10.06.16, 12:55
    Kompletne bzdury piszesz. Tyle razy Ci zwracano na to uwagę ,a Ty ciągle to samo. więc pisze po raz kolejny, może w końcu dotrze to do Twojej makóweczki, że za 50 zł, są pokoje z łazienkami , czyste i pachnąca czyściutka pościel. Takie kwatery zazwyczaj sprzątają wynajmujący i zależy im ,żeby wczasowicz wracał do nich. I to jest adekwatne do ceny. Jeśli ktoś wynajmuje do sprzątania np. w hotelach i pensjonatach ,to z tym przykładaniem do pracy jest różnie. Jeszcze nie spotkałem brudu w kwaterach prywatnych, właśnie za 50 zł. Nie chciałbym trafić do Ciebie , jeśli czystość uzależniasz od ceny. Żal mi Ciebie i Twojej rodziny.
  • fatima5 10.06.16, 20:00
    co ty nie powiesz nie spotkales brudu? a moze masz taki syf ze tego nie widzisz...chyba nie wiesz o czym piszesz w kwaterach za 50 zl.Bzdur nie pisze bo znam tajniki od srodka, a nie pisze takie farmazony jak ty,50 zl to sa smieszne pieniadze,i za 20 zl/h mają problemy z pracownikami,logicznie myslac nikt nie bedzie sie starał za takie pieniadze....nie musze tu podawac przykladów bo znam setki ludzi którzy wynajmuje ile to kosztuje,meble itp..to sa ogromne kwoty inwestycji poczynajac od lokazlizacji!!!! ciekawe ze mase negatywnych opini o grzybie brudzie okropnych meblach sa wlasnie za takie pieniadze i bedą takie warunki bo nikt nie bedzie dokladal ,a wiesz kto wynajmuje w pozostale miesiace takie kwatery? jakie sa materace i po kim hehehehhe,nie napisze bo wiekszosc zwymiotuje no ale cóz co moze byc za 50 dych skoro w dobrych hotelach kosztuje tyle parking,najlepsze jest,ze wiekszosc takich klientów śmie jeszcze miec pretensje do jakosci;-)))ale to nie boja bajka stac mnie na hotele
  • dziki0209 10.06.16, 23:05
    Syf to może ty masz, bo uważasz że czystość ma się za pieniądze. a ja uważam czystość zależy jakim jest się człowiekiem. Poza tym nie pisałem ,że wszystkie kwatery tak wyglądają , a Ty piszesz ciągle ,że za 50 zł jest tylko syf. Zwrócę Ci też uwagę ,że jest wiele pozytywnych opinii o takich kwaterach, ale do Ciebie to nie dociera i ciągle piszesz te swoje farmazony. Wiem kto wynajmuje takie kwatery, ale nie oznacza to ,że człowiek biedniejszy to brudas i wyobraź sobie ,że mnie też stać na hotel, ale nie zawsze muszę z niego korzystać. Taką mam prace ,że jeżdżę po całej Europie i niestety w Londynie w renomowanym hotelu znalazłem nie tylko grzyb, ale za komodą zdążyło już coś wykiełkować i sprzątają tam za porządne wynagrodzenie. A zwymiotować to można od Twoich apodyktycznych poglądów,
  • ja.s.i.u 11.06.16, 08:52
    Fatima ma częściową rację. Częściową, bo Polak coraz częściej upodabnia się do innych narodów, robi później zdjęcia, wrzuca na różne fora. Dlatego jedni właściciele podnoszą ceny, bo muszą dołożyć i rzeczywiście np. zadbać o czystość, inni mają problemy z wezwanym przez wczasowiczów sanepidem. A dziś, rzeczywiście, czasem właściciel musi wziąć się do roboty i przygotować pokoje, nie może, jak kiedyś "leżeć i pachnieć", skoro nie umie znaleźć Ukrainek do roboty.
  • dziki0209 11.06.16, 10:53
    ja.s.i.u masz rację, Tylko tu nie chodzi o kwatery ,które mają dużą ilość pokoi do wynajmu a małe kameralne domki z pokojami do wynajęcia i w takich raczej wynajmujący sam sprząta, bo nie opłaci mu się wynajmować kogoś do sprzątania, Byłem w kilku takich kwaterach i gospodarze zawsze mili , uśmiechnięci i pachniało czystością, Oczywiście ,ze znajdą się brudasy i mają gdzieś wynajmujących. Ja osobiście mam szczęście i na takich nie trafiłem, Mieszkałem też w hotelach , ale preferuje małe zadbane kwaterę ze względu na atmosferę i mniejszą liczbę wynajmujących. Przepraszam założyciela tego wątku za dyskusję na tym forum ,ponieważ nie w takim celu go napisał. Mam nadzieję ,że pozytywnie załatwi pani swoją sprawę.
  • ja.s.i.u 12.06.16, 11:07
    A ja kwater w tradycyjnym rozumieniu nie lubię. Przyczyn jest kilka. Po pierwsze, dla mnie najważniejsza jest osobna łazienka. Po drugie, fajnie jak jest choćby minilodówka w pokoju. Pewnie, mogę to jedno piwo na wieczór wstawić do wspólnej, ale wolę zapłacić więcej i mieć te minimum luksusu.

Hotel? Absolutnie nie. Wystarczy pensjonat, czy jak to często się określa "Dom Wczasowy". Ale wypoczynek "przy miejscowej rodzinie" dla mnie jest krępujący.

Niby w większości pensjonatów pokojów się nie sprząta, ale trzeba posprzątać korytarze, otoczenie budynku. Ktoś to musi robić, a więc jakiś personel musi być zatrudniony. Poza tym np. pranie pościeli - również samo się nie zrobi.

Fakt, coraz więcej pensjonatów tuż przed sezonem podwyższa ceny. Nie wiem, czy ci, co rezerwowali wcześniej będą mieli policzone według "first minute", czy będą musieli ciut dopłacić. Z drugiej strony właściciele pensjonatów też nie mogą lekceważyć gościa, bo wystarczy, że ten po prostu odkręci kran. Autentyczne, kolega miał mieć darmowy parking, na miejscu okazało się, że musi zapłacić. Jak myślisz, ile kosztowała właściciela wylewająca się z kranu przez 24 godziny w łazience woda?

Ano właśnie, i wynajmujący i oferenci powinni się szanować, bo taka postawa opłaci się i jednym i drugim.
  • dziki0209 12.06.16, 12:43
    ja.s.i.u właśnie w tych tradycyjnych kwaterach za 50- 60 zł są osobne łazienki i lodówki w pokojach, korytarz właściciel mył 2 razy dziennie. Czyli to minimum o którym pisałeś a do tego mała liczba wynajmujących to co lubię. Parkingi były zawsze bezpłatne. Chyba miałem szczęście do fajnych kwater i oby tak pozostało. Oczywiście każdy wynajmuje to co lubi.
  • fatima5 11.06.16, 23:10
    jeżeli chodzi o sprzątanie to inaczej się sprząta w hotelach a inaczej w kwaterach,kwatery sa sprzatne z wierzchu,natomiast w hotelach jest już jakiś standard czyli wyglansowana kabina biale reczniczki pod nogi itpp,woda mineralna kawa herbata,tego nikt nie daje w kwaterach,ukrainki już teraz jadą do pracy do Niemiec,a do sprzątania na sezon ośrodki nie mają rąk do pracy, na dzień dzisiejszy placi się już 100 za posprzątanie apartamentu ..za mniej nie ma chętnych,z tym ze jest to sprzątanie ze nie ma prawa być kropki na kabinie prysznicowej..z tym ze apartament taki kosztuje w szczyscie 600 stówek i nie jest to najdrozsza opacja bo ceny skaczą nawet 2000 tys za noc np. w Sopocie na prywatnej plazy.
  • dziki0209 12.06.16, 12:54
    Fatima 5 kwatery nie są sprzątane po wierzchu, oczywiście zdarzają się brudasy co tak robią. Tak się składa ,że mam dziecko z dużą alergią na roztocza i pleśń, więc przed wejściem na dany pokój dokładnie sprawdzam , nawet za meblami , nie mogę sobie pozwolić na wstrząs alergiczny u dziecka. Przez dwadzieścia lat ,tylko raz poprosiłem o zmianę pokoju i to było niestety w hotelu.
  • fatima5 11.06.16, 23:15
    dziki,kogos kogo stać to jeździ po swietnych hotelach,przestan pisać brednie! Hotele 5* typu Sheraton nie mogą sobie pozwolić na syf!! w Polsce sypiasz aa 50 dych w Londynie w renomowanym hotelu, MITOMAN z ciebie do kwadratu...nie ośmieszaj się..
  • tomek_kemot 12.06.16, 10:58
    fatima5--600 stowek, 2000 tys, 50 dych- te wpisy dobitnie pokazuja jakie Ty masz pojecie o biznesie i ekonomii :-)
  • fatima5 12.06.16, 11:21
    na pewno wiesze od ciebie ;-))) ja nie szukam za 50 dych skamu;-))poza tym,nie wynajmuje za takie grosze ,bo znam swoją wartość! Ktos kto sie ceni nie bedzie robił..za takie pieniadze...ma innych klientów .O ile klinetem mozna nazwać takiego który szuka POKOIKU za 50 zl...mam alergie na gó...zjadów
  • tomek_kemot 12.06.16, 15:04
    I uwazasz, ze pokoik za 50 dych jest tani??
    Proponuje skonczyc conajmniej gimnazjum zalosna istoto
  • dziki0209 12.06.16, 13:07
    Niestety znów się mylisz, Nie ośmieszam się piszę prawdę . Pisałem ,że sypiam za 50 zł i tego się nie wstydzę oraz gdy mam ochotę to w hotelach., zależy od sytuacji.Nie możesz znieść ,że bywam w Londynie, a jeszcze częściej w Brighton i pół życia spędziłem w Niemczech. Nie robię z siebie bogobojnego bufona bo zarabiam trochę więcej ,niż inni w naszym kraju. Rozumiem położenie tych ludzi i nie wyśmiewam ich tak jak Ty Fatimo na forach. Moje kultura na to nie pozwala.
  • dziki0209 12.06.16, 13:19
    Fatimo ,pisałem już, że lubię prywatne kwatery ze względu na domową atmosferę, Niestety jestem ciągle w rozjazdach i mało czasu spędzam w rodzinnym domu. Dlatego tak tęsknię za takimi klimatami.
  • czar_bajry 13.06.16, 23:48
    fatima czemu takie bzdury wypisujesz?
    Lekarz ci zalecił w ramach terapii czy co???

--
    Tak żebym ja miała przedział dla siebie, bo ja też pracuję przez ileś tam czasu. Komfort pracy też bym chciała (...) bo w tym wieku to już muszę nogi wyłożyć – brzydko mówiąc, bo siedzenie 9 godzin to już jest nie na moje (...), to może młoda osoba – opowiada Witek.
    Misterni
  • tomek_kemot 12.06.16, 15:31
    fatima5: I uwazasz, ze pokoik za 50 dych jest tani??
    Proponuje skonczyc conajmniej gimnazjum zalosna istoto
  • dziki0209 12.06.16, 15:52
    Gdy czytam wpisy tej pani (jeśli można nazwać tak tę osobę) to przypomniały mi się dwa związki frazeologiczne, które idealnie pasują do tej osoby ,, Nosi nos wyżej głowy " a drugi trochę mniej kulturalny ,,Wyżej sra , niż dupę ma''
  • tomek_kemot 12.06.16, 15:58
    Mam dokladnie to samo ;-) Po stylu wypowiedzi, gramatyce itp. mozna wywnioskowac iz ta persona prawdopodobnie:
    -posiada pensjonacik a mysli, ze posiada hotel
    -usiluje sprzedac gowno w cenie zlota
    -jest najzwyklejszym internetowym trolem z 50000 tys postow ;-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka