Dodaj do ulubionych

fregata-ustka.pl - masakra

06.09.16, 19:07
masakra!!! Miałby być wymarzone wakacje nad morzem a wyszło jak najgorszy koszmar. W łazience śmierdziało szambem. Właścicielka miła do czasu otrzymania zapłaty, później gość jest traktowany jak stara zaschnięta musztarda na talerzu.

Edytor zaawansowany
  • 07.09.16, 08:58
    mila do otrzymania zaplaty.. zaraz,zaraz WSZEDZIE PLACI SIE W DNIU PRZYJAZDU PRZY OTRZYMANIU KLUCZY,juz widać ze migales się do zaplaty,ile plaicles za pokoj 50? 60? zloty..to miało prawo smnierdziec.niska cena=slabe warunki.Njawieksze wymagania,maja ci,co sami nic nie maja..
  • 07.09.16, 19:01
    Nie wszędzie, zawsze płaciłem zaraz po przyjeździe , a w tym roku miła niespodzianka , pani u której wynajmowałem kazała najpierw się rozpakować, odpocząć, zobaczyć miejscowość a zapłacić stwierdziła ,że zdążymy. Na drugi dzień powtórka, stwierdziła ,że się nie pal i mamy wypoczywać , bo po to przyjechaliśmy , a nie martwić się o zapłatę. Zapłaciliśmy w ostatni dzień i to my szukaliśmy naszą panią wynajmującą ,żeby uregulować rachunek. Warunki były adekwatne do ceny, a pani z mężem przemili ludzie.
  • 07.09.16, 20:51
    Najczęściej jest właśnie tak jak pisze dziki0209.
    A fatima5 ,znowu powiela nonsens za nonsensem.

--
    www.youtube.com/watch?v=8oj3oI_Mr50
  • 08.09.16, 13:47
    jasne,bo ja nigdzie nie jezdze ..i zawsze przy meldunku musze zaplacic od razu ba dowod tez musze pokazac...
  • 09.09.16, 11:00
    Ja też płace przy przyjezdzie no ale są osobniki widocznie szczególne.
    Racja jak ktoś płaci 50-60zł a wymaga wersalu to nie ma zmiłuj
    Pisze taki typ że smierdzi itp to płać min 150zł to będzie pachnieć
    W domu większy smród mają a wymagania nad morzem za 50zł jakby jakie paniska przyjechały,wioskowe ludki tylko tak robią.
  • 09.09.16, 13:54
    Płaciłem 55 zł. i pachniało czystością , ale jak ktoś urodzi się brudasem to i za 200 zł. będzie śmierdziało. Czystość nie zależy od ceny, a za 50 - 60 zł. nikt nie spodziewa w pokoju jacuzzi lub królewskiego łoża tylko warunków adekwatnych do ceny. Może być skromnie , ale czysto.
  • 09.09.16, 22:05
    zgadzam się z janem, czystość zależy od ceny!!! o pierwsze babka do sprzetania jak dobra,to się ceni!! srodki do sprzatnia dobre-kosztują!!! za 50 zl-warunki adekwatne do ceny to wlasnie byle co..bo za 50 zl nic nie kupisz!!!
  • 10.09.16, 13:09
    Współczuję jeśli ktoś uzależnia czystość od ceny. Całe szczęście ,że ja na takie osoby nie trafiłem i niech tak zostanie. Jeśli uważasz , że za 50 zł. nic się nie kupi to oznacza ,że w domu masz syf. Za taka cenę nie sprzątają sprzątaczki tylko sam wynajmujący , ponieważ ma niewiele pokoi do wynajęcia i zazwyczaj dba o czystość , żeby turyści do niego wrócili. Warunki adekwatne do ceny 50-60 to nie byle co , tylko może być skromnie , ale na pewno czysto. Tak zawsze miałem nigdy nie trafiłem na brudasów, na moje szczęście.
  • 10.09.16, 22:41
    Ty chyba nie wiesz co piszesz.J apisze o konkretnych apartamentach a nie u dziadka w domu ze wspolna lazienka,nikt kto ma pensjonat nie sprząta,od tego sa ludzie bo by się zajechal na 10 pokojach przy sobotniej zmianie..za 50 zl nie kupisz srodkow czystości nawet na 5 pokoi chyba ze na 1 dzień sam masz syf skoro kupujesz tanie badziwie.Ludzie którzy posiadaja nieruchomości od 5 milinow z zwyz nie sprzataja tylko zajmują się wynajmem reklamami itp..ty mylisz obskurne kwatery po 50 zl z hotelami i apartamentami tam tyle kosztuje PARKING. ten sezon był jednym z najlepszych sezonow,teraz a jest wrzesień jest zawalone ludzmi...i teraz nie ma po 50 zl co dopiero w sezonie! gdzie najtansza kwatera z lazienka kosztowala 300 zl.
  • 11.09.16, 13:10
    To Ty nie wiesz co piszesz. Każdy wie ( oprócz Ciebie) ,że za 50 zł. to nie są to ceny pokoi w hotelu tylko w kwaterach prywatnych) i nie koniecznie u dziadków ( chociaż znam niespełna 40 -sto latków ,którzy już zostali dziadkami) . W zeszłym roku wynajmowałem u 27 latków a w tym u 45 latków. Pisałem już kilkanaście razy ,że pokój z łazienką i parkingiem( nie dociera to do Twojej makówki ,czyżby jęz polski był za trudny do czytania ze zrozumieniem) . Nie było badziewia ani syfu. Do obskurności teżbyło im daleko.Cena była adekwatna do warunków) Było czysto, miło i przyjemnie. Widocznie trafiłem na ludzi porządnych , którzy czystości nie uzależniają od ceny, niestety z takimi cechami trzeba się urodzić.
  • 11.09.16, 07:02
    Lewizna, pieniążki do ręki, pewnie nie pobierana jest opłata miejscowa, czyli wczasowicz jest ale oficjalnie go nie ma, czyli wspieranie oszustów podatkowych !!!!
  • 11.09.16, 13:28
    Możesz spać spokojnie. Opłata klimatyczna była pobierana, pokwitowanie też dostałem. Fakturę vat też mi proponowana, lecz mi nie jest potrzebna i to w cenie za pokój 55 zł. Sam oceń czy to oszuści podatkowi, nie znam się na tym(a jasnowidzem nie jestem) dla mnie byli to wspaniali ludzie, gdzie spędziłem cudowny dziesięciodniowy urlop bo oprócz tego pogoda też dopisała.
  • 14.09.16, 12:02
    Srali bagdali, pozytywnych komentarzy nigdy nie bierze się pod uwagę, sami sobie piszą, nikt zadowolony po powrocie nie zawraca sobie dupy i nie pisze na jakich to cudownych wakacjach właśnie był, reklama kosztuje!!! tylko wkurzony zada sobie trud i ostrzega przed oszustami a takich jest 98% jeśli chodzi o wypoczynek w całej Polsce.
    i trzeba ujawniać i tępić.
  • 14.09.16, 13:25
    To ja jestem w tej grupie co wracają zadowoleni z wakacji i zawracają sobie pupę , żeby napisać coś pozytywnego.Na forum nie podaję nazwy i adresu kwatery , więc gdzie widzisz tu reklamę.(którą twoim zdaniem sami sobie piszą wynajmujący). Życzę więcej optymizmu do ludzi, a nasze życie będzie przyjemniejsze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.