Dodaj do ulubionych

SPA nad morzem z dziećmi

02.01.17, 13:55
Witajcie,

chcę zarezerwować już wakacyjny pobyt first minute nad morzem. Kryteria:

- hotel typu spa, raczej kameralny, nie jakiś moloch, preferowana też mniejsza miejscowość
- atrakcje dla dzieci, ważny basen wewnętrzny, dobre jedzenie.

Dzięki za polecenie czegoś!
Edytor zaawansowany
  • delewnik 20.01.17, 13:12
    Sprawdź sobie hotel Unitral w Mielnie. 4 gwiazdki, osobiście go uwielbiam. Wielki plusem jest ogrom atrakcji dla dzieci. Sama jeżdżę tam z córkami. Rzuć sobie okiem na ich stronę i sprawdź czy to coś dla Ciebie ;)
  • kaga9 20.01.17, 20:25
    Delewnik pisuje pod różnymi nickami i zawsze coś reklamuje (czasem na kilka nicków), tak że jego polecenia są wątpliwe.
    forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=delewnik&title=&forum=
  • lisi_jar50 10.02.17, 17:56
    Mi w Mielnie bardzo spodobał się ośrodek Mieleńsky - można miło odpocząć, ceny rozsądne, dzieci też się zabawią, jest plac zabaw... i bardzo blisko morza, to niezaprzeczalny atut:)
  • mag-da135 06.03.17, 12:47
    Villa Hoff Trzęsacz - mały kameralny hotel ze spa. Miejscowość także mała, klimatyczna co ma wiele zalet Basen i sauny na miejscu, dla dzieci brodzik z zabawkami. Specjalna karta menu oraz dania na obiadokolacji tylko dla dzieci.
    Obsługa cierpliwa i przemiła :) Pokoje przygotowane pod pobyt z dziećmi - prosiłam o wanienkę , podgrzewacz itp i wszystko było - bez dodatkowych opłat.

W wolnej chwili polecam skorzystanie ze SPA :)
  • marcelina_88 01.10.17, 17:29
    Zdecydowanie polecam Hotel Lubicz w Ustc.e Hotel bardzo przestronny, nie słychać głośnych sąsiadów za ściany. Jeżeli ktoś potrzebuje chwili spokoju po pobycie na hałaśliwej plaży oraz odpoczynku od miejskiego zgiełku polecam ten zaciszny hotel z wieloma dodatkowymi usługami.
  • marcelina_88 02.10.17, 18:51
    Wydawałoby się, że nad morzem nie potrzeba żadnych dodatkowych luksusów. Do tej pory też tak myślałam. Myliłam się. Do Unitral hotel trafiliśmy przypadkiem, gdyż spontaniczny wyjazd zmusił nas do wybrania tego hotelu. Nie żałuje! Medyczne zabiegi SPA powodują, że człowiek czuje się jak nowo narodzony. Idealne dla rodziny. Gdy korzystaliśmy z wielu przyjemności, nasze dzieci się nie nudziły, ponieważ Unitral jest przyjazny do dzieci.
  • vicica 31.12.18, 14:24
    Też byłam w Hotelu Lubicz :) i mogę rekomendować ten hotel jako świetne rozwiązanie dla pary z dziećmi. Byliśmy z mężem niecały miesiąc temu i było fantastycznie, bo korzystaliśmy z ich oferty spa&wellness, czyli z basenu, jacuzzi i innych atrakcji. Dzieci, jak i my byliśmy zachwyceni. Generalnie cały hotel jest tak pomyślany, że jest bardzo prorodzinny. Może w lecie też zawitamy.
  • kaga9 01.01.19, 20:40
    Serio? A nicki Marcelina_88 (pod którym spamowałaś już w tym wątku), Martuskaa966 i Donelka94 też z wami były? Mężowi (a może chłopakowi, bo zdaje się, że sama nie wiesz) się nie mylicie?
  • kaga9 01.01.19, 20:42
    A, i jeszcze Amkreuz.
  • ania42 15.01.19, 09:19
    Może Władysławowo? Ja szukam noclegów na www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+W%25B3adys%25B3awowo.html Bardzo fajna stronka z dużą bazą noclegową.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.