Dodaj do ulubionych

wakacje nad morzem gdzie?

06.02.17, 18:41
Witajcie, szukam i szukam i nie moge znaleźć, interesuja mnie domki letniskowe aby do plazy było max 400-500m, dla 4 dorosłych i 2 dzieci do lat 7 oraz jedno dziecko 1,5 roczne czyli taki 6 osobowy domek do 450zł doba, termin 6 dni od 29 lipca , nie interesują mnie zaciszne miejsca dla ludzi odpoczywających. Dobrze by było jak by w pobliżu znajdowała sie promenada, smażalnie ryb restauracje i inne atrakcje dla nas i dzieci.Ciekawi nas Darłowo ale moze byc tez cos podobnego jesli takie miejsce istnieje dla moich kryteriów :)
Edytor zaawansowany
  • 06.02.17, 19:48
    Mogę z czystym sumieniem polecić domki nad morzem Balfala. Mega komfortowe ślicznie urzadzone. My jesteśmy gośćmi już 3 raz. W tym roku wiem że właściciele dostawiają kolejne domki i aż jestem ciekawa - co ciekawego wymyślą. Do tego okolica - zielono z kompleksem boisku w pobliżu.
  • 07.02.17, 10:46
    dziekuje za propozycje, domki wyglądają super z tym ze w opisie jest "Jest to miejsce będące prawdziwą enklawą ciszy i spokoju" a to nie dla nas spacery po lesie itp:)
  • 07.02.17, 13:14
    juliaannaszelagowska napisał(a):

> Mogę z czystym sumieniem polecić domki nad morzem Balfala.

No, a ja się właśnie waham, czy jest to coś, co można polecić. Państwo dłuższy czas występowali na forum jako kwaterodawca, Domkinadmorzembalfala, ale w ubiegłym roku wrócili do niezrozumiałej praktyki z bodajże 2013 czy 2014 r. - udawania zadowolonych klientów (to na pewno przypadek, że owe "zadowolone" nicki zawierają imiona właścicieli, które jawnie widnieją we wpisach na FB i stronie ośrodka:P). Ludzie, jeśli budujecie sobie markę, to po co to tak głupio niszczycie?
  • 08.02.17, 12:14
    Witam serdecznie :)
    Wystarczy zobaczyć nasze opinie na Facebooku, żeby sprawdzić, że są zamieszczane przez naszych Gości, czy przeze mnie. Nick powyżej należy do osoby z mojej dalszej rodziny - są naszymi gośćmi od samego początku, co mnie bardzo cieszy. A, że wszystkich bez wyjątku, proszę zawsze o opinie, to chyba nie dziwi. I Kaga9 - masz rację - nikt przy zdrowych zmysłach pod własnym nickiem nie reklamowałby samego siebie, bo wygląda to co najmniej dziwnie. Jak zauważyłaś - od dłuższego czasu nie zamieszczam nowych wątków, rzadko kiedy zapraszam na forum do ośrodka. Pozdrawiam
  • 09.02.17, 13:36
    W Sianożętach widziałem dużo nowych i ładnych drewnianych domków.

--
    MAPY - Pogodowe - Turystyczne - Satelitarne - Ciekawe
  • 01.03.17, 10:36
    My w tym roku też wybieramy się na urlop do Sianożętów, bo podobna to wyjątkowo piękna a przy tym dość cicha okolica. Ofertę noclegów znaleźliśmy na stronie pod adresem www.imperiall.pl i chyba zarezerwujemy cały domek letniskowy.
  • 01.03.17, 10:47
    Znalezienie sprawdzonej kwatery noclegowej nad Morzem już teraz jest dość trudne. Mnie zachwyciła oferta ośrodka szkoleniowo wypoczynkowego w Sianożętach, którą znalazłam na stronie pod adresem imperiall.pl. Na urlop wybieramy się z maluchami więc to idealna propozycja dla nas.
  • 01.03.17, 14:03
    W wyszukiwarce widać, że pisze czasem jako kobieta, czasem jako mężczyzna. No i żadnego normalnego postu, tylko reklamowanie: forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=bobii522+&title=&forum=
  • 01.03.17, 22:03
    Czyżby Imperial miał małe zainteresowanie klientów,że tak nachalnie się reklamuje...
    W Sianożetach jest dużo fajnych domków ale wracając do poczatku,nie chodziło chyba o spokojne spokojne miejsce :) Ja w zeszłym roku byłam w domkach "Polskie Morze" w Pobierowie.Domki w samym centrum miejscowości ,50m od plaży, dla mnie trochę ciasne ale dało się wytrzymać. W tym roku Złota Plaża w Mielnie.
  • 04.03.17, 23:19
    Zapraszam
    gaski-noclegi.pl/index.php
  • 15.03.17, 11:05
    Tylko polskie morze :) W zeszłym roku w Wisełce, urokliwe miejsce nieskażone jeszcze komercją magnolia.wiselka.pl do tego czysta woda szeroka plaża, z jednej strony jezioro z drugiej Bałtyk... po prostu bajka ;)
  • 07.04.17, 10:41
    Ja zwykle jeżdżę do Ustki z dzieciakami i jakiś czas temu znalazłam ośrodek wypoczynkowy dagmor, wiem, że szukasz domków, ale w tym ośrodku jest naprawdę fajnie. Jest troszkę dalej do plaży niż 500 metrów, ale można się przejść. Okolica nie jest pustkowiem, na terenie przy ośrodku jest plac zabaw, boisko, wypożyczalnia rowerów i moje dzieciaki są zadowolone.
  • 07.04.17, 12:31
    Nie jest troszkę dalej, tylko czterokrotnie dalej. Z dzieckiem 1,5 roku plus 7-mio latek plus wszystkie potrzebne rzeczy to doprawdy wspaniałe spacery (godzinę do plaży, dla samych dorosłych pół godziny w jedną stronę).
  • 13.04.17, 00:08
    My z rodzinką już trzeci raz jedziemy do Dąbek do DOMKÓW MACIEJKA. Super domki, dobrze wyposażone, rzut beretem do morza, lasu i jeziora. Fajne ścieżki spacerowe. Słyszałam,że w tym roku jest remontowana droga i że latem będzie można ruszyć ścieżką rowerową nawet do Darłówka-super. Domki z czystym sumieniem polecam-super wyposażone a dla dzieciaków
    extra plac zabaw. No i mnóstwo zieleni i kwiatów. Właściciele zawsze doradzą co zwiedzić. Warto tam jechać :)
  • 10.05.17, 08:58
    W Ustce masz pokoje przy samej promenadzie w lagunie marine, do morza jest jakieś 30 metrów. Restauracja jest na dole więc będziesz miała wygodnie z dziećmi, nie trzeba będzie daleko chodzić. Byłam tam po majówce na kilka dni i pokoje są bardzo ładne i okolica fajna. Rano można otworzyć okno i popatrzeć na spokojne morze.
  • 11.05.17, 12:14
    Dużo domków jest w Dziwnowie, tak poszukaj, bardzo ładna miejscowość
  • 24.05.17, 21:43
    Wybieracie się nad morze i szukacie dobrej bazy noclegowej? Tutaj znajdziesz wysokiej jakości apartamenty w Darłówku apartamentydarlowko.pl/, mega wygodne z wieloma udogodnieniami i dobrym wyposażeniem

• 04.06.17, 17:18
    Polecam stronę www.swiatwkolorzeblond.com/2017/05/luksusowe-apartamenty-nad-batykiem.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.