Dodaj do ulubionych

Bałtyk po raz kolejny :)

16.03.17, 09:52
Jesteśmy 4 os. rodzinką, dzieci w wieku 4 i 9 lat.
Poszukuję hotelu, pensjonatu, bądź ośrodka wypoczynkowego nastawionego na animacje dla dzieci. Najlepiej blisko morza, z wyżywieniem śniadanie + obiadokolacje.

Odpada Darłówko, Mielno, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Sarbinowo, Niechorze, Łeba.
Tam już byliśmy:)

Czas ucieka, muszę wreszcie na coś się zdecydować...

Proszę Was o propozycje.

Jeśli ktoś zna Krynicę Morską, to chętnie wysłucham opinii.
Obserwuj wątek
    • czar_bajry Re: Bałtyk po raz kolejny :) 16.03.17, 10:59
      Krynica Morska jest super. Polecam:)

--
      To wszystko to jakieś średniowiecze, to jest niewyobrażalne ? stwierdziła aktorka, odnosząc się do proponowanych zmian zaostrzających ustawę antyaborcyjną. ? Byłam przerażona tym, jak w tej sprawie głosowały kobiety w Sejmie- Krystyna Janda
      Misterni
    • dziki0209 Re: Bałtyk po raz kolejny :) 16.03.17, 17:38
      Krynica Morska bardzo fajne miejsce, dużo atrakcji i całkiem inne ukształtowanie powierzchni. Z jednej strony morze, z drugiej Zalew Wiślany. Atrakcje i molo znajdują się od strony zatoki. Atrakcje to Luna Park, rejsy statkiem, koncerty co sobota na molo, park linowy, Wielbłądzi Garb-najwyższa wydma w Europie , znajduje się w kierunku miejscowości Piasków czyli w stronę granicy z Rosją. Jak ja byłem było dużo atrakcji dmuchanych dla dzieci na plaży, ale to się zmienia. Atrakcją są też dziki spacerujące po mieście, super doświadczenie jak się nie widziało takiego stworzenia na żywo. Na plaży są też różne rodzaje barów. Z noclegu nie doradzę, bo byłem na prywatnej kwaterze. Hel i Krynica M to moje ulubione miejscowości nadmorskie, a byłem w 14 w tym roku 15. Wszędzie było bardzo fajnie. Jeśli jeszcze panią coś interesuje, chętnie odpowiem, bo jestem miłośnikiem naszego Bałtyku.
    • jeziorowa Re: Bałtyk po raz kolejny :) 01.04.17, 18:04
      Wejherowo nie jest nad morzem, tylko ponad 30 km od niego. Jeśli ktoś chce wynajmować blisko morza to raczej rozważa ok. 10 minut spacerkiem, a nie 6 godzin spacerem w jedną stronę lub wakacje w samochodzie (w sezonie dojazd w obie strony plus znalezienie parkingu to pewnie ok. 1,5 godziny dziennie). Takie codzienne dojazdy z dwójką dzieci z pewnością zapewnią niezapomniany "wypoczynek".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka