Dodaj do ulubionych

szukam mieszkania 1-10 km od morza, w rozsądnej ce

02.06.17, 09:04
szukam lokum w okolicy morza na wakacje (koniec lipca - sierpień)
najlepiej mieszkanie, niekoniecznie blisko plaży,
nawet lepiej nie przy kurortach tak żeby nie było tłumów na pobliskich plażach.
córcia (1,5 roku) jest po zapaleniu płuc i chciałabym ją na miesiąc zabrać nad morze(niech się dojoiduje)
tak żeby też mąż z 2 dzieci mógł dojechać
nie ukrywam, że zależy mi na rozsądnej cenie
i by warunki były takie by można było mieszkać tam z małym dzieckiem...

--
Marysik,
MAR-GO galeria przedmiotów wyjątkowych
Edytor zaawansowany
  • jeziorowa 02.06.17, 18:46
    Ale wiesz, że dojodować się można nad Bałtykiem od jesieni do wiosny w pasie do 300 metrów od brzegu morza? Zatem przebywanie kilometr (nie mówiąc o 10km) od lini brzegowej i to latem nie da efektu na jaki liczysz.
  • marysik81 03.06.17, 06:56
    myslalam o mieszkaniu jako bazie na nocleg, tak by móc dojezdzac nad samo morze codziennie,
    ale faktycznie jakby było bliżej, to bym się nie obraziła...
    a co do terminu niestety nie jestem w stanie pojechać np we wrześniu i później bo mam dwójkę starszych dzieci,
    które chodzą do szkoły...

--
    Marysik, Toska 7.10.07, Staś 11.10.10 i Helenka 1.11.15
    MAR-GO galeria przedmiotów wyjątkowych
  • ksiezniczka777 04.06.17, 17:17
    Zapraszam do apartamentu „NA FALI” w kompleksie Blue Mare w Łukęcinie (3 km od Pobierowa), mieszczącego się w lesie sosnowym 250 m od morza. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Apartament posiada sypialnię oraz salon z pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienkę, sprzęt AGD i RTV, balkon ze stolikiem i krzesłami. Dla naszych gości czekają m.in. pościel, deska do prasowania z żelazkiem, suszarka do włosów, sprzęt plażowy,2 rowery, 3 komplety kijków do nordic walking. Kompleks jest zamknięty, strzeżony z parkingiem w cenie. Dla rodzin z dziećmi zapewniamy łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, zabawki do piasku, paletki, piłki. Wszyscy goście mają dostęp do basenu z wydzieloną częścią brodzikową dla maluchów, boiska do siatkówki, placu zabaw dla dzieci, miejsca na grilla i ognisko.
    Zapraszamy
    Apartament NA FALI
    668 39 38 39, apartamentnafali@wp.pl
  • adam.adamek945 16.12.18, 21:47
    Ja polecam apartament w BaltiCON w Kołobrzegu to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi. Można poczytać pod linkiem balticon.eu/apartamenty-nad-morzem-z-basenem.html . ładne jasne i funkcjonalne pokoje z widokiem na morze, WC oddzielne, duża łazienka, kuchnia z jadalnią. Jak ktoś nie lubi morskich kąpieli ma do dyspozycji basen, dla najmłodszych specjalny ze zjeżdżalniami. Plac zabaw. Można zamówić dodatkowe łóżeczko dla dziecka. Jak nie ma pogody to człowiek też się nie nudzi. Jest siłownia i itp. Dla dzieci bawialnia. Powiem tak idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Kiedyś też szukałem ale od czasu jak mi polecono BaltiCON przyjeżdżamy tiutaj. Nie jestem pewien czy honorują kartę dużej rodziny. Warto zapytać i wcześniej rezerwować. Myślę że i stali bywalcy jakieś rabaty dostaną. Naprawdę warto polecam to miejsce, jest sprawdzone.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.