Dodaj do ulubionych

Macie jakieś fajne miejsce na wakacje 2018 ?

20.03.18, 10:46
Witam.
Szukam ciekawego miejsca na wakacje dla rodzinki z trójką dzieci. Najlepiej ośrodek rodzinny, blisko morza, z basenem. Liczę, że pomożecie znaleźć coś fajnego.
Edytor zaawansowany
  • anetta1970 21.03.18, 10:07
    Jeżeli szukacie miejsca z dużą ilością atrakcji dla dzieci, z basenami i blisko morza to tylko Holiday Camping Resort w Łazach. Jeździmy tam od kilku lat. Co roku zaskakują nas nowymi atrakcjami. Mają animatorów z prawdziwego zdarzenia i przy tym animacje są dla praktycznie całej rodziny. Do morza jest bardzo blisko. Jeżeli chodzi o baseny to są dwa takie obiekty. Jeden głęboki, z częścią dla małych dzieci. Drugi to wodny plac zabaw i aquapark. Naprawdę w życiu bym nie pomyślała, że w Łazach kiedykolwiek będzie taki ośrodek. Pozdrawiam wszystkich animatorów, z którymi mieliśmy kontakt od 2013 roku. Szczególnie całujemy kochaną Aleksandrę. Podaję stronę www.holidaycamping.pl Pozdrawiam
  • bulwindrynek 01.08.18, 19:58
    Masakra ten ośrodek dzień w dzień jakiś gość wydziera się na całe bieda Łazy zero odpoczynku, Złotej Plaży też nie polecam !!!!
  • tomek99mlodzian 25.04.18, 17:04
    Polecam Ci jak najbardziej Apartamenty u Pati na ulicy Sobieskiego. Fajne miejsce dla rodzinki, blisko morza, na ogródku masz plac zabaw dla dzieciaków, jest gdzie zrobić grilla
  • asiana104 15.05.18, 21:40
    Polecam domki letniskowe Silver w Rusinowie. Duży plac zabaw, trampolina, boisko do siatkówki i piłki nożnej. Wieczorem można zrobić ognisko :) Więcej informacji można znaleźć na stronie www.domkinadmorzemsilver.pl/
  • vulturia 24.05.18, 15:16
    Willa Redłowski Klif w Gdyni! Mają taras i ogród, więc dzieciaki będą mogły się wyszaleć. Do morza jest rzut beretem a zaraz obok zaczyna się las. Piękne miejsce! Możesz ją obejrzeć tutaj: tgdproperty.pl/apartamenty/
  • 1poscard1 06.07.18, 10:26
    Blisko morza, podgrzewany basen oraz brodzik, siłownia, sauna. Apartament z aneksem kuchennym i sypialną. Dwa TV i wifi zapewniały wieczorem spokój z dzieciakami :)
    Okolica bardzo spokojna, niedaleko do centrum Kołobrzegu. W cenie mieliśmy rowery i garaż. Mogę polecić Namiary znajdziesz na kolobrzegapartments.pl
  • blanka72x 06.07.18, 14:23
    Ja lubię okolice Elbląga. A sama zatoka jest ok jak ktoś przyjeżdża żeby pozwiedzać, natomiast woda jest nie za czysta i na plażowanie to jak dla mnie średnio…
  • karolina.piros 09.07.18, 12:54
    Ja moge napisać czego nie polecam: Pensjotat / dom wczasowy Panasz w Karwi :/ Nie, nie i jeszcze raz NIE!!! Pensjonat dla dzieci a zarówno świetlica jak i pokoje nie remontowane od 15lat. Zabawki stare i zniszczone. W naszym pokoju było brudno już na samym wejściu- nie remontowany od dawna/ śmierdziało stęchlizną a widok z okna był na śmietnik...Miał być aneks kuchenny i był, ale na korytarzu a nie w pokoju. Plac zabaw...masakra. Zdjęcia nie mają nić wspólnego z rzeczywistością. Na "parkingu" samochodów naćkane, że nie da się przejść. Właścicielka uważa, że pozjadała wszystkie rozumy. Ogólnie co kto lubi, ale ja osobiście za takie pieniądze oczekuje troche wyższych standardów. Przenieśliśmy się po pierwszej nocy. Nie polecam!
  • milenka.3e 17.07.18, 14:32
    Witam, mogę Pani polecić Sopot. Sama byłam tam z rodziną i bardzo sobie chwale to miejsce. Hotel jak i ciekawe miejsca do zwiedzenia znalazłam na stronie wakacjenadmorzem.pl/. Polecam
  • agusiaagusowska 17.07.18, 19:26
    Oddam zniżki Vouchery 90 zł na noclegi na Booking.com
    Ważne do końca września 2018
    Vouchery wysyłam na maila
  • filip4398 25.07.18, 23:15
    Polecam ośrodek Polanki Park, kryty basen, jacuzzi, place zabaw, bawialnia dla dzieci. Na terenie ośrodka jest restauracja w której dostępne są śniadania. Wszystko to w przepieknym Kołobrzegu. Apartament dostępny przez cały rok.
  • marcinek320 26.07.18, 14:49
    Uwielbiam jeździć nad polskie morze. W tym roku jadę do Ustki, aby zjeść pyszną rybkę prosto z morza a nie mrożoną jak ze sklepu. Słyszałem że w laguna marina mają własny kuter i codziennie wypływają w morze na połowy. Podobno ich rybka z borowikami to prawdziwe mistrzostwo :)
  • mrbpoczta 03.08.18, 12:38
    Tanie pokoje nad morzem - kwatery-nad-morzem.pl. Na stronie znaleźć można tanie noclegi, w szczególności kwatery, ale także ośrodki wypoczynkowe i domy wczasowe. Polecam też uwadze właścicieli obiektów noclegowych nad Bałtykiem, którzy poszukują dodatkowej reklamy dla swoich usług.
  • powroty.do 11.09.18, 12:20
    Pewnie już trochę za późno, ale polecam miejscowość Junoszyno. Nie polecę konkretnego noclegu (ale jest ich sporo), ale plażę. Oddalona od drogi, nie da się niedaleko zaparkować - trzeba iść pieszo. Zniechęca to tłumy, nawet w sierpniu nie jest gęsto, a do plaży prowadzi piękna droga w lesie. Na plaży nie ma żadnej knajpy. Jednocześnie auto zostawić można 20-25 min od plaży przy głownej drodze, więc z dojazdem nie jest aż tak źle. Są też autobusy lub kolej wąskotorowa. Tu dość dobrze opisane Junoszyno - powroty.do/polska/junoszyno-spokojne-miejsce-nad-morzem
  • wejherowo1 25.09.18, 12:47
    Powinniście pojechać na Kaszuby, a konkretnie do Wejherowa. Jest tam mnóstwo atrakcji i dobra lokalna kuchnia! Z dziećmi można wybrać się na wycieczkę Szlakiem Nut Kaszubskich z pewnością nie będą się nudzić. Polecam wejść na stronę www.turystyka.wejherowo.pl i zapoznać się z innymi atrakcjami.
  • michal.kosinski60 18.10.18, 12:40
    A ja polecam ośrodek Plater74 w Darłowie. Miejsce dla rodziny, dzieci mają dużo atrakcji: plac zabaw, basen, bilard, tenis stołowy. Byłem i polecam
  • wejherowo1 31.10.18, 12:53
    Bardzo lubię podróżować po Polsce, a więc ostatnio odkrywam bardzo piękne miasto Wejherowo, na Pomorzu. Bliski dostęp do morza daje możliwość odwiedzenia za jednym razem kilku miejsc. Miasto jest bogate na zabytki, takie jak Pałac Przebendowskich i Keyserlingków, kościoły oraz ma uroczy rynek. Turysta może też skorzystać z oferty rekreacyjnej kortów dla gry w golfa czy tenisa, klubów bowling oraz restauracji z przepysznym kaszubskim jedzeniem. Więcej informacji na www.wejherowo.pl
  • harpia124 02.11.18, 12:14
    Zdecydowanie Gdańsk i to o każdej porze roku. Zatrzymaliśmy się dwa tygodnie temu w IBB Hotel Długi Targ w centrum gdańska i to była świetna decyzja.
  • anna_marcelek38 05.11.18, 14:20
    Jeśli ktoś szuka niedrogiego noclegu w Kołobrzegu to polecam z czystym sumieniem Pokoje u Pani Uli obok katedry z własnymi łazienkami: 668 225 528 Sprawdziłam-czysto, ciepło, miło i przytulnie

www.nocowanie.pl/noclegi/kolobrzeg/kwatery_i_pokoje/61348/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.