Dodaj do ulubionych

we wrzesniu nad morze?

28.08.05, 10:50
Mam urlop we wrzesniu, strasznie chcialabym pojechac nad morze, czy warto? Czy
ktos byl w tym miesiacu? Czy nie za zimno? mysle o Swinoujsciu. Jakie jest
morze o tej porze roku? Zimne? Jaki jest klimat nadmorski we wrzesniu? Prosze
o uwagi.
Inne kraje nie wchodza w rachube w tej chwlil.
Edytor zaawansowany
  • Gość: asiam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.05, 09:22
    byliśmy 2 lata temu właśnie w świnoujściu we wrześniu i znów marze o takich
    wakacjach :), mało ludzi, sami emeryci na potańcówkach :), cisza, spokój, brak
    rozwrzeszczanych małolatów. z pogodą to wiadomo - różnie my kupowaliśmy szybko
    olejki do opalania bo było gorąco, morze jak nan nasze warunki ciepłe, a w
    świnoujściu zawsze jest co robić, nie można się nudzić
  • katja 29.08.05, 09:55
    Hmm...to chyba zaryzykuje :-)
  • Gość: ostrów IP: *.promax.media.pl 29.08.05, 09:56
    ja myslalem o gorach ale jak widze prognozy pogody to moze raczej zdecydujemy
    sie na morze :) wyjezdzamy w czwartek..... tylko jeszcze nie wiem gdzie heheh
  • Gość: asiam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.05, 12:37
    polecam :), jest co robić i przy pogodzie i bez niej
  • jurek340 06.09.05, 00:08
    We wrzesniu nad morzem jest pieknie.Zupelna cisza.Prosze sobie wyobrazic plaze
    ktora od horyzontu do horyzontu jest P.wlasnoscia.Ten miesiac
    niejednokrotnie /czego obecny rok najlepszym dowodem/jest cieplejszy od lipca
    lub sierpnia.To co jest niepowtarzalne np.w Karwi gdzie chcialbym zaprosic to
    wieczorne tak geste mgly gdzie widocznosc spado do kilku metrow-nikt chyba nie
    wymyslil lepszej inhalacji.Zapraszam do siebie/20 zl. za
    osobe/tel.609354105.Pozdrawiam
  • Gość: MILA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.09.05, 15:51
    Naprawdę warto teraz przyjechać nad morze. Ja zapraszam do Helu. Nie ma już
    tłumów, jest za to piękna pogoda /można nawet jeszcze się kąpać w morzu/,
    otwarte fajne knajpki, dużo miejsc noclegowych i przede wszystkim jest taniej.
    Jeżeli ktoś jest zainteresowany noclegiem, to oferuję mieszkanie 2 pokojowe, z
    pełnym wyposażeniem za 70zł/doba za cały lokal/do 6 miejsc noclegowych/ tel 0
    505 010 846. A jeżeli nie chcecie u mnie mieszkać, przyjeżdżajcie i tak, bo
    grzechem byłoby nie wykorzystać tak ciepłego września. Pozdrawiam MILA.
  • Gość: morka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.05, 16:56
    Za zimno??
    Pojutrze ma być tam ok. 30oC!!
  • Gość: ostrów IP: *.promax.media.pl 06.09.05, 19:48
    oj pusto nie jest nad morzem :D bylem w swinoujsciu od czwartku za zachaczeniem
    o miedzyzdroje - ludzie za trzesienie, a ceny nadal sezonowe, ale i tak bylo
    suuuuuuuuuuuuper ;) jak ktos ma narzekac to niech nie jedzie wcale ;d
  • yvonne33 06.09.05, 21:16
    Juz piszę jak jest w tej chwili w Świnoujsciu. SŁONECZNIE, UPALNIE, pogoda
    wymarzona do plażowania. Woda w Baltyku cieplutka, ludzi troszke mniej... powiem
    inaczej: zmienila sie srednia wiekowa wypoczywających w Świnoujsciu. Jest taniej
    niz w lipcu i sierpniu, ceny noclegow spadły trochę. Pozdrawiam.
  • Gość: ostrów IP: *.promax.media.pl 06.09.05, 22:11
    fakt, srednia wiekowa wzrosla do >60 ;) dopiero w miedzyzdrojach mialem o co
    oprzec galki ;)
    kolezanka pisze ze ceny spadly, nie sadze moja droga ;) ja placilem za kwaterke
    z siusianiem 80 zl za pare, fakt - kwatera wypasiona, ul komandorska, najblizej
    morza ale to i tak wydaje mi sie kwota nie nizsza niz w lipcu
    co jednak mnie najbardziej rozwalilo: w miedzyzdrojach jest tuz przy molo
    knajpa, nazwy nie pamietam, ale ona jej taras jest nad plaza, a obsluga do bani
    - w tej knajpie piwko kosztuje 5 zl (co jeszcze zrozumiale, w przeciwienstwie do
    odmowy podania mi piwa w grubym szkle),ale pare metrow dalej, smazalnia ryb,
    piwo w plastiku(!) i to jeszcze nie pelne 0,5 także 5 zl!
    ale juz nie narzekam ;)
    pieknie bylo a z nadmorza wrocilem juz nie jako chlopak pewnej dziewczyny ale
    jako narzyczony ;) (piersionek jest piekny - polecam zareczyny na łajbie) ;)
    pozdro
  • lucy2017 02.11.17, 11:48
    lucyna:dość późno tu trafiłam,ale może innym się przyda.Ja "skoczyłam"do Władysławowa,bo-nad morzem,jod, a jednocześnie miasto.Przez"nocowanie.pl"trafiłam do "Korala" i to było to!(mój wpis jest w opiniach).Miasto,wiec z jedzeniem bez problemu,za rogiem sklep przetwórni rybnej(ach,te swieze i wędzone!mniam!).Swietna baza wypadowa na Hel-ach tten cypelek!,muzeum,gdzie na symulatorze(bezpłatny) udało mi się wreszcie nie przewrócić kutra w sztormie!I "nałowić" rybek na punkty,bar"Blue"( pełen talerz:dorsz,3surówki+osmażane ziemniaczki-TYLKO 18ZŁ!).Klifowe wybrzeże w Jastrzębiej Górze,sanktuarium W Swarzewie,po drodze Muzeum Bursztynu w Gdansku.Dużą pomoc i wskazówki udzielił mi właściciel pensjonatu,łacznie z wypożyczeniem mapy.Wracam tam,bo nawet 1/3 programu nie zrealizowałam.Oczywiście poza sezonem,nie lubię tłoku.
  • indovsky 06.11.17, 10:30
    Polskie wybrzeże o tej porze roku ma swój klimat. Spacery po plaży i zimna morska bryza dobrze wpływa na zdrowie. Garstka ludzi, cisza i spokój. Jeśli Pani lubi ciszę, nadmorski klimat i nie zamierza się kąpać w morzu to jak najbardziej polecam. Tanie noclegi w Świnoujściu znajdzie Pani na stronie www.przymorzu.pl/swinoujscie/noclegi Korzystam z tego serwisu od kilku lat i jak najbardziej polecam. Duża baza noclegowa więc znajdzie Pani coś dla siebie. Pozdrawiam
  • wejherowo1 28.12.17, 14:43
    Polecam wybrać się do Wejherowa, to zaledwie 25 km od morza. Pogoda fajna, ceny umiarkowane i do tego Kaszubski klimat. Ładna czysta miejscowość, a przede wszystkim spokojna. Miasto oferuje mnóstwo atrakcji na każdą pogodę, więc we wrześniu możesz spokojnie wybrać się na urlop do Wejherowa. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie: www.wejherowo.pl/
  • nauick78 23.03.18, 11:40
    we wrześniu to raczej pod jakieś wędrówki niż oapalanie. chociaz pogoda płatqa takie figle jak śnieg w maju to i morze we wrzesniu może będzie ciepłe :)
  • aniabasia1234 19.06.18, 11:12
    my jeżdzimy już 3 raz do Sianożęt koło Kołobrzegu super osrodek dla rodzin z dziecmi z basenami animacjami posiłki meeega , dla dzieci jeszcze dodatkowo jest obiad w porze południa wieć nie musimy się martwic , a cena tez fajna bo placilismy ok 2000zł za tygodniowy pobyt , www.imperiall.pl
  • ibron74 27.06.18, 19:24
    Wrzesień jest super w małych miejscowościach, gdy lubi się spokój i kameralny niemal nastrój. Może Rowy www.willaroza-rowy.pl
  • filip4398 03.07.18, 18:18
    Mysle ze fajna opcja bedzie apartament blisko morza z krytym basenem, jacuzzi i sauna. W razie jak pogoda nie dopisze, mozna odpoczac i sie zrelaksowac. Polanki Park w Kolobrzegu. seashell-apartment.pl
  • www.wladyslawowonocleg.pl 29.10.18, 14:41
    Zapraszamy do przepięknej nadmorskiej miejscowości Władysławowo na odpoczynek prze cały rok
  • wejherowo1 28.11.18, 09:01
    Wrześniowy odpoczynek nad polskim morzem tylko w Wejherowie! Wyjątkowy Kaszubski klimat, bliski dostęp do morza, różnorodna oferta rozrywkowa, ciekawe zabytkowe uliczki, no i przyjazne ceny. Wszystko to czyni Wejherowo idealnym miejscem na wyjazdy rodzinne i towarzyskie. O tym jak jeszcze można zrelaksować się w Wejherowie na www.turystyka.wejherowo.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.