Dodaj do ulubionych

DG Ewa i Pod Winogronem Pobierowo

03.03.08, 17:16
Jeśli znacie te ośrodki tj. Dom Gościnny Ewa na ul. Mickiewicza oraz
Pensjonat pod Winogronem na ul. Zgody to proszę o opinie. Muszę do
jutra podjąć decyzje. Wszystkie za i przeciw !!! Bardzo dziękuje.
Edytor zaawansowany
  • Gość: emila IP: 62.111.219.* 04.03.08, 09:18
    Mogę Ci polecić pensjonat Pod Winogronem jadę tam 3raz.
  • kryssia221 10.02.14, 22:29
    Też dołączam do koleżanki - Pod winogronem na zgody 11 świetna obsługa, pokój duży i dobrze wyposażony. W takiej samej cenie nie udało nam sie znaleźć w Pobierowie niczego o podobnym standardzie.
  • onaaa1989 21.02.14, 23:32
    Bardzo miłe miejsce na Zgody 11. Warto pojechać i się samemu przekonać. Warto tylko wcześniej zarezerwować, zwłaszcza jak się ma jakiś upatrzony pokój, bo w sumie każdy jest inny. Można wyżywienie dokupić, dania urozmaicone, zbilansowane.
  • fatima5 17.01.14, 08:06
  • rudapaskuda 03.02.14, 23:25
    Byłam tam dwa razy z mężem i córką i było ok. Nie wiemy, czy w tym roku też pojedziemy, bo planujemy wyjazd za granicę, ale Pod Winogronami to dobre miejsce, zwłaszcza jak się ma dzieci, bo jest placyk zabaw, pokój do zabawy. No i ceny też nie są wygórowane.
  • monokrome 12.02.14, 21:38
    Nie znam pierwszego domu, natomias byłam Pod Winogronem na Zgody 11. "Za" to na pewno świetna lokalizacja, blisko do morza, pokój ładny, z łazienką, wyremontowany, jedzenie też bardzo dobre - śniadania + obiadokolacje do wyboru. Minusem może być cena, ale jak dla mnie za ten standard to jest nawet plus :) są tańsze noclegi w Pobierowie, ale wiadomo, nie każdemu będzie niższy standard odpowiadał.
    --
    www.youtube.com/watch?v=aue3NrdtzN0&
  • rabke 18.02.14, 23:37
    Polecam Zgody 11, bardzo miłe miejsce i ceny do przełknięcia. Położenie jest świetne, blisko sklep no i oczywiście plaża. Pokój każdy inny, warto sobie sprawdzić wcześniej i pytać, czy wybrany jest wolny.
  • onaaa1989 18.02.14, 23:42
    Oj, przejechałabym się do Pobierowa, jak tam było faajnie :) Dużo dobrego nasłuchałam się o tej miejscowości i właśnie byłam w zeszłym roku w sierpniu. Noclegi Pod Winogronem wybrałyśmy z przyjaciółką, bo szukałyśmy miejsca, gdzie można sobie samemu gotować. W pokoju był aneks kuchenny ze wszystkim, co do gotowania potrzebne, więc nie było problemów. Cena oczywiście mogłaby być niższa, ale generalnie w porównaniu z tym, co oferowały inne ośrodki jest git :D
  • roszpunkax33 08.03.14, 17:15
    Ja też z Pobierowem mam świetne wspomnienia! A tani nocleg znalazłam na noclegowo.pl
  • maxxx29 24.02.14, 23:44
    Dom na Zgody 11 to miłe miejsce na wakacje. Dużo miejsca i swobody, pokoje wyposażone, z łazienkami, na miejscu wyżywienie - mieliśmy i bardzo dobre. Okolica też ok, więc jak ktoś szuka w Pobierowie, warto sprawdzić Pod Winogronem.
  • labek1 26.02.14, 23:07
    Zgadzam sie z poprzednikami co do noclegów Pod Winogronem - przemiłe miejsce, także dla seniorów, którzy szukają wypoczynku nad polskim morzem. Spokojna okolica, wszędzie blisko, nie trzeba sie daleko nachodzić. Wyżywienie bardzo na plus, zawsze było coś innego na śniadania i obiadokolacje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.