Dodaj do ulubionych

Jak WŁADZA Sandomierza traktuje problemy mieszkańc

14.11.16, 16:48
Od miesiąca maja 2016 r. nie świeci lampa oświetlenia ulicznego przy ul. Kwiatkowskiego Nikt nie sprawdza stanu oświetlenia i nie wyciąga wniosków. Najlepiej wszystko widać zza biurka. Sytuacja ta jest uciążliwa ponieważ noce są długie, ciemne i mgliste. Zwracałem się wielokrotnie od 01 lipca 2016 r. do Wydziału Techniczno - Inwestycyjnego o naprawienie lampy i jak widać bez skutku. Pierwsza odpowiedź - to czas urlopów i trzeba poczekać aż minie czas urlopowy. Druga odpowiedź – zakup materiałów w realizacji. Trzecia odpowiedź - proszę dać znać jak będzie ok. itd. Proponowałem też aby przenieść lampę (nie słupa z lampą) z drugiej strony ulicy gdyż to oświetlenie w ogóle nie jest używane. To nie są jakieś kosmiczne koszty - przełożenie dobrej lampy z innego słupa. Po mojej propozycji próbowano obejść problem i włączono oświetlenie po drugiej stronie ulicy. Niestety po drugiej stronie ulicy też lampa nie świeci. Teraz w jednym miejscu jest nadmiar oświetlenia i niepotrzebne koszty za energie, a w drugim miejscu ciemno jak w ……..
Kierowany doświadczeniem życiowym stawiam sobie pytanie jaką drogę w rozwiązywaniu bieżących problemów muszą pokonać mieszkańcy miasta do osiągnięcia danego celu. Na moim przykładzie mam poważne wątpliwości czy interes mieszkańców jest interesem nadrzędnym stanowiącym wystarczającą podstawę do podejmowania właściwych działań i decyzji w naszym mieście.
Kolejny raz zwróciłem się na piśmie i oto odpowiedź.
W wyniku szczegółowego rozpoznania sprawy informuję, iż Gmina Miejska Sandomierz stara się usuwać usterki na bieżąco. Zadanie powyższe zostało zgłoszone wykonawcy celem jak najszybszej naprawy. (Najszybsza naprawa trwa już 7 miesiąc)
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.