Dodaj do ulubionych

Czerwiec - miesiąc dwóch kreseczek :-)

• szukamloginu 26.05.16, 10:05
    Hope87 też czytałam że po zapłodnieniu poziom LH nie spada czyli że podobno jest w stanie wykryć wczesna ciążę. Nieśmiało ściskam kciuki!!
  • hope87 26.05.16, 10:22
    Dzięki dzięki smile wiem ze wszystko może się zdarzyć ale po cichutku liczę ze może się uda big_grin
  • poliwka 26.05.16, 10:51
    Hope A który to Twój dzień cyklu?
  • hope87 26.05.16, 17:18
    25 dc temp 37. Zobaczymy ? co ma być to będzie ?
  • poliwka 27.05.16, 12:23
    Ja bym na Twoim miejscu poczekała z 2 dni i zrobiła Bete. Ja przez te stresy testów sikanych nie chce ich robić, po prostu na Bete z krwi pojde i od razu bedzie wiadomo czy sie cos swieci czy nie.
  • janusz.asia1327 26.05.16, 17:47
    Ja też czekam jeszcze tydzień I się okaże a jak nie to od czerwca znowu zaczynam
  • poliwka 27.05.16, 12:18
    Hej dziewczynki mam pytanie/prośbę o radę.
    10dc -śluz lepki, test owu negatywny, przytulanko
    11dc -śluz rozciągliwy, test owu negatywny, przytulanko
    12dc -śluz rozciągliwy, test owu negatywny (ale kreska testowa widoczna dobrze, jednak nie identyko jak kontrolna), przytulanko
    13dc--śluz rozciągliwy, test owu negatywny (ale kreska testowa widoczna dobrze, jednak nie identyko jak kontrolna), przytulanko

Nie odnotowałam skoku temp ewidentnego bo niestety przez ostatni czas wstaje o różnych godzinach i różnie to bywa. Ale takiego konkretnego skoku nie było.
    Śluz miałam szczególnie w 13dc przepiękny, nitka rozciągliwa minimum na 8cm, podczas przytualania tak mokro nigdy nie miałam.
    Dziś 14 dc. No i nie wiem co robić. Cykle mam 26/27 dni. No i są dwie opcje.
    1. kochać się dzisiaj dalej mimo tego ze testy owu teoretycznie są negatywne?
    2. poczekać aż test owu wyjdzie pozytywny i dopiero wtedy?
    Chodzi mi o to, że nie chce zeby sex kojarzyl sie tylko ze staniami o dzidzie, a moze lepiej zeby tez mężuś się zregenerował? A z drugiej strony nie chce ominąć tego dnia... Co Wy myślicie? poradźcie mi...
  • jscibor 27.05.16, 14:30
    Spokojnie przytulanie moze byc co 2dni.

Testy ovu nie zawsze wychodza. Mi nigdy nie wyszedl test owu pozytywnie, a owu mam sprawdzone monitoringiem (i to dwa cykle po koleji sprawdzalam).
    Wg mnie powinni wycofac to ze sprzedarzy - to strata pieniedzy.

Zrobcie dzien przerwy na regeneracje i dzialajcie dalej.
  • poliwka 27.05.16, 15:18
    Dziękuje jscibor za odpowiedź. Ja na prawdę podeszłam do tego wszystkiego luźniej, ale oczywiście chce mieć dzidzię więc staramy się z mężem jak możemy, może bardziej udolniej niż ostatnio bo ostatnio to przez świrowanie testy ciążowe poszły w ruch od 11 dc wink co teraz jak troszkę bardziej się zagłębiliśmy w działanie kobiecego organizmu i obserwację i wyliczenia kiedy może być dzień płodny a kiedy nie i co to w ogóle jest dzień płodny. W sumie można nawet powiedzieć, że pierwszy to nasz pierwszy cykl starań bo tamten to było pomieszanie z poplątaniem, jak dzieci które chcą na cito już teraz dostać zabawkę.
    Ucieszyło mnie to co napisałaś bo się zmarwiłam, że testy ovu nic nie pokazują a mąż zgłupiał bo się pyta czy to dziś a ja że chyba tak i tak od 5 dni pod rządwink

A Ty jscibor jak tam się trzymasz? 31go testujesz prawda?
  • szukamloginu 27.05.16, 15:29
    Poliwka
  • jscibor 27.05.16, 15:41
    Wlasnie trwa @. Kolejne testowanie 19czerwca.
    Trzymam sie roznie. Raz lepiej raz gorzej.
    Teraz ide na basen to troche lepiej.
  • szukamloginu 27.05.16, 15:36
    Poliwka też słyszałam że najlepiej co drugi dzień bo wtedy plemniki się zdążą zregenerować są silniejsze mocniejsze itp smile
  • szukamloginu 27.05.16, 15:38
    A jeśli mogę zapytać To czym wy mówicie swoim mężom Tak to dzisiaj jest ten dzień dzisiaj jest w owu??
  • szukamloginu 27.05.16, 15:39
    Ja z moim mężem współżyjemy regularnie
  • szukamloginu 27.05.16, 15:40
    Regularnie to znaczy wtedy kiedy mąż wraca w weekendy miasto jest w piątek sobota i niedziela nie raz tylko jeden dzień weekend a czasami się zdarzy że niedziela wieczór w poniedziałek rano na pożegnanie nie ma reguły tak jak jest Ochota
  • szukamloginu 27.05.16, 15:42
    Ja nigdy mężowi nie mówiłam że dziś jest owulacja bo chcę żeby chociaż on był czysty psychicznie a nie nastawiony tylko na prokreacji więc kiedy zdarzy się że mam te dni A mąż jest w domu Zrobię wszystko żeby stworzyć miłą atmosferę do przytulanek Może to głupie ale nie chcę mężowi mówić że dzisiaj musimy bo jest owulacja
  • poliwka 27.05.16, 16:05
    Ja w 1 cyklu starań nic nie mówiłam, chociaż się pytał chwile coś tam itp, a potem tylko sie pytał czy może w ciąży nie jestem i się nakręcaliśmy jak cholera. Sama nie rozumialam cyklu kobiecego i tak jak pisałam, testowaliśmy i stresowaliśmy się zamiast skupić się na staraniach. Idiotyczne to bylo. Jak siadłam do kalendarzyka to zobaczyłam, że kochaliśmy się w miare regularnie co 2-3 dni a akurat przez splot wydarzeń od 11 do 16 dnia mieliśmy przerwe. Zmylił mnie ginekolog ktory powiedział jeszcze przed tym cyjklem 1 starań że pewnie bede miała wczesną owulację koło 6-9 dnia. No i tak nie patrzac na sluz plodny itp przyjęłam że kolejny cykl będzie tak samo. I tu się pomyliłam. I podczas okresu ostatniego powiedziałam mężowi z uśmiechem że jak miało nam się udać jak przez pewnie najbardziej płodne dni się nie kochaliśmy. To on miał żal że mu nie powiedziałam wtedy. Dlatego go w tym cyklu już wtajemniczyłam. I sam się pyta czy miałam już owulacje, czy dalej mam dni płodne itp.. W dodatku niestety ale często z mężem jestesmy tak padnieci ze nawet jak nam się chce to wybieramy opcję zeby isc spac i się usmiechamy ze no to moze jutro.. W tym cyklu i z jednej strony i z drugiej strony podjelismy decyzję o czestszym kochaniu się w dni płodne ale niestety już te ostatni kochanie się poczułam że i z jednej strony wymuszone i z drugiej więc robię przerwę dzisiajwink
  • szukamloginu 27.05.16, 16:12
    Myślę że przerwa dobrze zrobi A poza tym jak wspominaliśmy nawet wskazane jest kochanie się co drugi dzień smile Ja nadal mam nadzieję że mąż wróci na weekend i zaczniemy mam nadzieję owocne starania ja nigdy nie byłam na monitoringu Może to infantylne Ale liczę mniej więcej że owulacja jest około 2 tygodnie przed spodziewaną miesiączką więc w ten weekend jak tylko mąż wróci Nie omieszkam dobrać się do niego smile smile smile
  • szukamloginu 27.05.16, 16:16
    Hope87 podziwiam cię za twoją cierpliwość ja już bym nie wytrzymała i poleciała na bete. Pewnie w swoim terminie też nie wytrzymam i zamiast czekać spokojnie za @, polecę na badania
  • hope87 27.05.16, 20:05
    Tez o tym myślałam wink Miałam już nie robić testów ale dzisiaj rano tak z ciekawości zrobiłam owulacyjny....i znowu dwie kreski. Temp w okolicach 37... Trzymam za nas wszystkie kciuki smile
  • sydusia18 27.05.16, 20:59
    Hej dziewczyny mi spóźnia sie dopiero dwa dni. Zrobilam wczoraj test owulacyjny dwie kreski, jedna jasniejsza. Dzis zrobilam test ciążowy dwie, ale jedna jasniutka. Powtórzę jutro, bo do niedzieli chyba nie wytrzymam. Jak nie dostane @.
  • szukamloginu 27.05.16, 22:57
    Hope87 Nawet nie wiesz jak się cieszę!! a nie korci ciebie beta??
  • hope87 28.05.16, 07:08
    Oj korci i to bardzo wink Ale to tak strasznie boli jak biegnę po wyniki a tam 0.1 dlatego wymuszam na sobie spokój i opanowanie wink jeżeli coś by się działo w brzuszku to chyba beta by już pokazała, prawda?
  • szukamloginu 28.05.16, 07:44
    Myślę że by wykazała a już najpewniej będzie widać w poniedziałek.
  • szukamloginu 28.05.16, 07:53
    Bo planowany termin @ masz 3.06?? Kurcze tak bym chciała żeby się udało byłabyś hope87 pięknym początkiem czerwca!! smile
  • hope87 28.05.16, 16:41
    Teoretycznie tak. U mnie w tym miesiącu wszystko się pokręciło przez infekcje. Wszystko jest 3 dni wcześniej niż zwykle. Okresu powinnam dostać 3.06 ale biorąc pod uwagę ze w tym miesiącu wszystko szybciej się dzieje.... mam taki mętlik w glowie. Od tego cyklu mierze temp. Widoczny był spadek na owulacje i później po ok 6 dniach znowu był widoczny spadek. Sama już nie wiem co myśleć o tym.
  • vaikiria 28.05.16, 21:02
    Mój mężczyzna sam się dopytuje, jaki stan na pasku owulacyjnym wink Oczywiście to nie oznacza, że się ograniczamy tylko do tego, albo jakoś zmuszamy w konkretny dzień, bez przesady.
  • syla2521 28.05.16, 17:14
    Proszę p dopisanie w czerwcu w maju nie wyszło.trudno tak bywa.to mój 4cs.testuje 30.06.16r.i liczę na dwie kreseczki.trzymam kciuki za czerwcowe testerki.powodzenia kochane.ja mam już dwa łobuzy.ale chcielibyśmy jeszcze córunie.wielkie nadzieję.
  • jscibor 28.05.16, 20:12
    Rozi1989....... 16cs............. 2 czerwca
    Hope87...........4cs................3 czerwca
    Elmirka 89.........4cs.............. 9 czerwca
    Poliwka..............2cs..............9 czerwca
    Magdalenkatg.....11cs.........9 czerwca
    Keskusta.............10cs........11 czerwca
    Szukamloginu......4cs.........12 czerwca
    Beatafbb...............3cs.........16 czerwca
    Jscibor..................19cs.......19 czerwca
    madamadaa.........5cs.........21 czerwca
    Korag100............................22 czerwca
    Bzlkspr.................4cs.........22 czerwca
    Kici.kulka.............13cs.......23 czerwca
    Syla2521..............4cs.........30 czerwca
  • vaikiria 28.05.16, 21:00
    Niestety dołączam do wątku czerwcowego
    Vaikiria.......21 cs........22 czerwca
  • janusz.asia1327 29.05.16, 15:07
    Elmirka89 niestety nam też się w maju nie udało jedyny pozytyw ze końcu miałam owulacje teraz czekamy na czerwiec
  • elmirka89 29.05.16, 16:46
    Cześć dziewczyny smile widzę że nas coraz więcej, oby czerwiec był łaskawy dla nas. Ja brałam wiesiołka a teraz luteine zobaczymy.... smile
  • elmirka89 30.05.16, 07:45
    A kiedy testujesz? I który to wasz cykl starań?
  • poliwka 29.05.16, 18:01
    Hej dziewczyny. Po naradach i długich rozmowach z mężem zdecydowaliśmy wrócić do starań w testowaniu wrześniowym. Kiedyś wspominałam o egzaminie 2 września. Mam przed sobą za dużo stresu i nauki i to nie jest dobry czas na pierwszy trymestr ciazy. Poza tym przez ta cała otoczka która zbudowalam sobie wokół starań o dziecko zlecial kolejny miesiąc i powiem wam że tak jakbym przez miesiąc była zamknięta na świat. Życie sprowadzalo się na czekaniu aż kolejny dzień mienie. Pofolgowalam sobie za bardzo z jedzeniem bez sportu bo może już jestem w ciąży, przytyłam i w sumie tylko siedziałam w necie czytając o ciąży o objawach o owulacjach itp. Tak więc dziewczynki mam nadzieję że żadnej z Was nie zobaczę we wrześniu na tym forum i życzę każdej z osobna żeby się udało w szczególnie Tobie Jscibor i moim rowiesnicomsmile My z mężem odpuscilismy na tą chwilę starania. Poczekamy jeszcze z dzieckiemsmile rodzice szczęśliwi to i dziecko szczęśliwe. Trzymam za Was kciuki! kiss***
  • jscibor 29.05.16, 21:55
    Czuje sie wyrozniona i obciazona smile
    Dzieki ze we mnie wierzysz.
    Powodzenia na egz.
    Ja zycze Ci prawdziwej wpadki - bez ziolek i bez liczenia dni smile smile smile
  • daszutka 29.05.16, 19:22
    Hej kobietki. Witam się w czerwcu. Dopiszcie mnie proszę.
    Daszutka................36cs..................24.06
  • mercia_wu 29.05.16, 20:18
    Hej dziewczyny! Czytam Was od miesiąca mniej więcej i obiecałam sobie, że przez pierwszy cykl starań nie będę się nakręcac i pisać tu. Ale nie mam z kim pogadać bo nikt nie wie , że się staramy a mój partner mówi , że odbiera mu to radość z poczęcia małego człowieka bo ja wymyślam jakieś rzeczy typu A jak się nie uda. A co jak jesteśmy chorzy bla bla. No i tak. Może dwa słówa o sobie. Mam 26 lat i jest to mój pierwszy cykl starań. Na wizycie u ginekologa dowiedziałam się, że mogę mieć problemy z pękaniem pęcherzyków. I stad moje pytanie. Jak to możliwe , że do tej pory całe moje życie odkąd miesiaczkuje umiałam określić z dokładnością co do godziny niemalże kiedy mam owulacje. Czy możliwe ze mój organizm mnie tak oszukał? Starania zaczynamy dziś. 18 testuję. Proszę o dopisanie. Dzięki.
    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki.!
  • mercia_wu 29.05.16, 20:24
    Aj. Gapa.
    Mercia_wu. ...............1cs. ..............18.06....
  • jscibor 29.05.16, 21:41
    Lista startowa na czerwcowe testowanie:

Mercia_wu.............1cs........18 czerwca
    vaikiria.................21cs........22 czerwca
    Daszutka..............36cs......24 czerwca
  • elmirka89 30.05.16, 07:49
    Hej jak tam nasze pierwsze testerki? Jakieś objawy, przeczucia? smile
  • mercia_wu 30.05.16, 08:18
    No właśnie co tu taka cisza. Jak staranka? Pupie w górze były? Przeczucia, odczucia, nastawienie? Powiem Wam, że ja nie należę do osób, które potrafią cierpliwie czekać. Pamiętam jak kiedyś mówiłam ze okres powinien być raz na rok żeby się z nim nie męczyć (mam bardzo bolesne) i moja mama się ze mnie śmiała, że jeszcze mi się odwiedzi. No i faktycznie cholerka znów miała rację. Teraz miesiąc to wydaje mi się strasznie długo heh. Pozdrawiam słonecznie i trzymajcie kciuki dziś mam rozmowę o pracę. Stwierdziłam ze jak nie zacznę pracować to zbzikuje zanim w te ciążę zajde. Hehe smile
  • hope87 30.05.16, 17:59
    Hej big_grin u mnie dzisiaj straszny bol jajnikowsad wróciłam z pracy i leżę bo tak boli. Test owu pozytywny ale w glowie myśli, że raczej nie tym razem sad
  • sydusia18 30.05.16, 18:11
    Hej u mnie test owulacyjny pokazal dwie kreski dzien przed okresem ?? i test ciążowy dzien później tez dwie kreseczki. Objawy okresowe mi minely a jestem 5 dzien po spodziewanej miesiaczce.
  • hope87 30.05.16, 19:49
    Oo proszę supersmile Mamy pierwsza fasolkę. smile byłaś na becie?
  • mercia_wu 30.05.16, 20:30
    Super! Gratuluję dwóch kreseczek. Cudownie smile
  • sydusia18 30.05.16, 20:41
    Dziekuje ?? nie bylam na necie. Jutro umawiam sie na wizyte, ale dopiero tak za dwa tygodnie. Wtedy juz będzie lepiej widać. Mam nadzieje ze tym razem będzie oko. To moja szóstą ciaza w przeciągu 6 lat. Mam synka na szczęście. ??
  • sydusia18 30.05.16, 20:43
    Mialo byc ze nie bylam na necie. Czekam spokojnie z nadzieja, ze będzie dobrze. Ostatnio w 8 tyg. serduszko przestali bic. ??
  • mercia_wu 30.05.16, 21:07
    Na pewno wszystko będzie dobrze.. dbaj o siebie i myśl pozytywnie smile
  • rozi1989 30.05.16, 21:42
    Gratuluję!!!!
  • niuska85 30.05.16, 15:54
    Dziewczynki witam testuję 16 czerwca 4cs prosze o dopisanie mnie do listy testerek.Powodzenia dziewczyny
  • beatafbb 30.05.16, 23:25
    No to testujemy w ten sam dzień smile
  • vaikiria 30.05.16, 09:08
    A u mnie jakieś mocne zmiany w cyklach. Zawsze standardowo było 28 dni, na początek trzy dni mocnego krwawienia, dwa lekkiego. Teraz dwa cykle 25-dniowe za mną. @ od soboty rano, a teraz już praktycznie zero krwawienia, przez noc tyle co nic. Ciekawe, jak to wróży na starania w tym miesiącu.
  • elmirka89 30.05.16, 09:44
    Ja ostatni okres też taki miałam i nawet test robiłam ale wyszedł negatywny. Więc staramy się dalej zobaczymy koło 9 czy coś się udało smile
  • szukamloginu 30.05.16, 11:27
    Ja oczywiście miałam się nie nakręcać ale przytulanki były w sobotę po południu a dopiero wczoraj test owu czyli w niedziele był pozytywny. Mam wrażenie straconego cyklu..
  • szukamloginu 30.05.16, 11:29
    Trzymam kciuki oczywiście za wszystkie ale póki co najbliżej myślami jestem przy pierwszych testerkach. Dziewczyny musicie przetrzeć szlaki smile
  • rozi1989 30.05.16, 11:36
    Dziewczyny, ja mam przeczucie niepowodzenia. Z objawów to bolace piersi ale to standard. Dziś do endokrynologa idę zobaczę co mi powie na moje wyniki.
  • szukamloginu 30.05.16, 12:23
    Rozi1989 dopóki nie ma @ jest nadzieja smile odezwij się po lekarzu. A nie korci cię żeby na bete iść?
  • rozi1989 30.05.16, 16:06
    Mnie nigdy beta nie kusi bo panicznie boję się igieł i robię tylko to co muszę big_grin taki troszkę cykor jestem. Pani doktor mówi, ze bardzo dobrze, ze się pojawiłam bo tsh jest zdecydowanie za wysokie. Mam nowe pokłady nadziei
  • jscibor 30.05.16, 17:17
    I co dostalas? Eutyrox? Jaka dawka?
  • hope87 30.05.16, 17:55
    rozi1989 daj znać jakie masz zalecenia od lekarki smile za Twoim przykładem tez poszłam na tsh i wyszło 1.25 wiec chyba jest ok. Dodatkowo zrobiłam tez prolaktyne ale wyszło 16.92 wiec tez w normie. Wierzę że będą u Ciebie dwie kreseczki smile
  • hope87 30.05.16, 16:09
    Ja mam dokładnie to samo. Stwierdziłam, że lepiej oswajac się z myślą że nic z tego. Nawet winko kupiłam na poprawę humoruwink zanim się napije zrobiłam test owu i wyszły dwie kreski. Może jednak na wszelki wypadek nie będę pić.
  • mercia_wu 30.05.16, 16:34
    Trzymam kciuki bardzo smile i masz rację na wszelki wielki lepiej nie pić smile obys pięknie zaczęła ten miesiąc i później pociągnęła resztę za sobą smile
  • rozi1989 30.05.16, 18:55
    Dziewczyny ja dostałam letrox 50. Warto się badać Pani doktor powiedziała, ze bardzo możliwe, ze jest to przyczyna. 6 czerwca mąż też idzie na badania. Ojj jak ja liczę, ze "tylko" poziom tsh jest powodem.
  • hope87 30.05.16, 19:47
    Zobaczysz uregulujesz sobie tsh i od razu będą dwie kreseczki. Chociaż cały czas trzymam kciuki ze jako pierwsza czerwcowa testerka rozpoczniesz miesiąc nowina o fasolce w brzuszku smile
  • rozi1989 30.05.16, 21:44
    Nie dziękuję żeby nie zapeszyc smile Tobie życzę zdrowej, silnej fasolki!!
  • hope87 31.05.16, 15:16
    U mnie dzisiaj rano bardzo delikatne plamienie. Juz myślałam że @ się rozkręca ale po godzinie skończylo się plamienie i cisza..
  • elmirka89 31.05.16, 16:27
    A może to bobas się zagniezdza smile
  • hope87 31.05.16, 17:40
    Tez tak pomyślałam przez chwile. Temp 37.1. Pozostaje tylko czekać smile
  • mercia_wu 30.05.16, 12:47
    Czy jeżeli okres jest mniej obfity albo krótszy to znaczy ze z cyklem cos nie tak?
  • poliwka 30.05.16, 13:38
    Ja oficjalnie wypadlam z czerwca, 17 dc dostałam plamienia więc pewnie okres o te 9 dni wcześniej. Do nie zobaczenia we wrzesniusmile
  • szukamloginu 30.05.16, 15:50
    Poliwka A ja mam przeczucie poliwka że w lipcowym wątku się spotkamy smile ty nie jako testujaca ale wpadniesz do tam do mnie i opowiesz jak to odpuscilas a tu niespodzianka smile
  • 89andzia89 30.05.16, 22:46
    Hej hej można się dopisać ? nie wiem kiedy testuje bo dopiero dostałam @
  • beatafbb 30.05.16, 23:34
    Dziewczyny pytanie mam czy po tym wiesiołku mialyscie widoczne zmiany odnośnie śluzu? Bo u mnie od dzisiejszego dnia pojawia się taki jak w dni płodne a zazwyczaj miałam owu 12 lub 13 dc. To mój pierwszy cykl z wiesiolkiem i tak się zastanawiam czy tak szybko mógł by coś zmienić hmm....
  • beatafbb 30.05.16, 23:37
    Dodam jeszcze ze to dopiero 7 dc chyba że te ziola tez coś zmieniają
  • kiniajg 31.05.16, 08:16
    Hej, u mnie wiesiołek zadziałał w pierwszym cyklu, od razu piękny śluz - wreszcie
  • elmirka89 31.05.16, 09:38
    Ja z wiesiołkiem też miałam ładny śluz i dość długo już po 5-6 dniach brania do 16 dnia cyklu
  • jscibor 31.05.16, 10:00
    Kiniajg - a jak zadziałał wiesiołek na ciążę? Udało się w maju?
  • kiniajg 31.05.16, 10:27
    Kochana jeszcze nie wiem, dziś powinna przyjść @ , czuje się jakbym miała dostać mega @.
    Czekam
  • vaikiria 31.05.16, 09:46
    Witaj w klubie, ja mam za sobą tydzień picia ziół i dwa dni z wiesiołkiem smile
  • elmirka89 31.05.16, 11:56
    89 to rocznik jeśli tak to w czerwcu nas dużo z 89 wink
  • elmirka89 31.05.16, 11:57
    To miało być do 89 andzia 89
  • kiniajg 31.05.16, 13:13
    Hej, można mnie wpisać na czerwiec, zaczynam plamić, czekać tylko aż się rozkręci. termin koło 28 czerwca sad
  • 89andzia89 01.06.16, 00:10
    Elmirka tak 89 to rocznik i walka o pierwsze dziecko smile
  • elmirka89 01.06.16, 08:00
    To tak samo jak u nas a długo już się staracie? My po ślubie już 5 lat i od tamtej pory próbujemy, leczenie a teraz przyszła pora na zioła wink
  • 89andzia89 01.06.16, 14:05
    Elmirka my 5 lat razem 3 po ślubie staramy się ponad rok
  • elmirka89 01.06.16, 16:35
    To życzę powodzenia i owocnych starań smile a bierzesz jakieś leki?
  • jscibor 31.05.16, 14:12
    Niuska85..............4cs..........16 czerwca
    Kinjajg................4cs.........28 czerwca
  • szukamloginu 31.05.16, 21:48
    Rozi1989, Hope87 jak tam u was? Jak samopoczucie?
  • rozi1989 31.05.16, 22:19
    Ja trochę dziwnie się czuję, inaczej niż przed @. Piersi bolą i nic więcej. Czekam na rozwój sytuacji smile
  • hope87 31.05.16, 22:21
    Mnie zaniepokoilo plamienie rano. Od tamtej pory cisza bo juz myślałam że to dzień 0 przed @ . Przez chwilę pomyślałam że to może zagnieżdżenie. .. brzuch pobolewa jak na okres. Pozostaje mi czekać wink
  • szukamloginu 31.05.16, 22:45
    Dziewczyny podziwiam was za waszą cierpliwość smile że nie testujecie wcześniej. Ja już ukrocilam mój czas bo planowana @ jest 12.06 a już wiem że dzień wcześniej zatestuje :p jeszcze dwa trzy dni i czekamy na dobre wiadomości.
  • rozi1989 31.05.16, 22:55
    Obawiam się widoku jednej kreseczki. Na początku starań test robiłam już w 23 dc ; -) za każdym razem wmawiajac sobie objawy. Teraz nie chcę się nakręcić. Staram się wyluzować chociaż trochę
  • szukamloginu 31.05.16, 23:42
    No w dniu 11.06 kiedy mam w planie testować to będzie mój 23 dc bo mam 24-dniowe. Chociaż ostatnio to chyba też za dużo sobie wkrecalam bo pierwszy raz od dwóch lat spóźnił mi się okres i cykl był 26-dniowy. Wiesz jak to spóźnienie podziało na mnie?? Że na pewno beta się myli przecież ja nie mam @. No ale teraz chce zrobić 11.06 bo mamy w planie grilla ze znajomymi i nie chciałabym wiedzieć czy mogę drinka wypić smile
  • szukamloginu 31.05.16, 23:43
    Znaczy się chciałbym wiedzieć czy mogę drinka wypić smile
  • hope87 01.06.16, 08:15
    Ja niestety odpadam. Powitała mnie rano @ sad czyli nawet jeżeli coś tam się działo to kolejny raz się nie utrzymało. .. Moja siostra w ciąży, przyjaciółka to samo a ja chyba w wariatkowie wyląduje. Oj dzisiaj ciężko będzie zanim przetrawie to w sobie. Dziewczynki trzymam za Was kciuki big_grin
  • szukamloginu 01.06.16, 09:05
    Hope87 przykro mi.. ale jeszcze się nie wypisujesz bo następne testowanie też w czerwcu jeszcze z nami smile ściskam Ciebie mocno i tym razem wierzę że zamiast rozpocząć to pięknie zakonczysz ten miesiąc.
  • elmirka89 01.06.16, 11:56
    Ja również myślę że czerwiec to ten miesiąc i się uda nam zajść smile pierwszy dzień okresu jest najgorzej depresyjny ale my jesteśmy z tobąsmile jak chcesz to wieczorem możemy lampkę wina wypić razem a jednak osobno wink
  • hope87 01.06.16, 13:59
    Właśnie taki mam plansmile winko jak tylko wrócę wieczorkiem z pracy smile Musze się ogarnąć ...
  • poliwka 01.06.16, 12:36
    Hej dziewczyny. Miałam odpuścić i odpuscilam. No i w sumie z mężem zaczęliśmy szukać wakacji na wrzesień samolotem gdzieś dalej w egzotyczne miejsca, nawet kupił mąż gumki w sklepie przy okazji jak był i....
    Napisałam z 3 dni temu że przyszła @ o wiele dni za wcześnie. No nie przyszła jak się okazało. To było może z 6 kropelek małych na bieliźnie. No ale ok. Nawet nie myślałam o ciąży. Temp przestałam mierzyc, piersi które mniej więcej z 13 dni przed okresem zaczynają boleć to u mnie nic a nic teraz. No ale w nocy od 2 nocy mam takie sny o dziecku że muszę szybko się dowiedzieć bo coś tam jest zagrożone i krew i ogólnie wstając z lozka byłam tak mega spocona. Nigdy takich koszmarów. Dziś wstałam z bólem głowy i zaslablam. No i mąż kazał mi się ubrać że jedziemy na Bete z krwi a wracając w aptece kupiliśmy test ciazowy. No i zrobiłam i jedna kreska, mąż pojechał do pracy a ja po 15 minutach patrzę a tam druga bardzo wąska kreseczka. No i teraz znów dylemat. Wyniki bety o 15. Zeswiruje...
  • sydusia18 01.06.16, 12:56
    Tak ta niepewność jest najgorsza. U mnie tez kreseczka byla ledwo ledwo widoczna, moja mama powiedziala ze popadam juz w paranoje, ale po pięciu dniach drugi test i kreseczka grubsza.
  • oli-85 01.06.16, 13:16
    Hej Poliwka życzę Ci żeby to była twoja upragniona ciaza !Trzymam kciuki!
  • hope87 01.06.16, 13:57
    Wspaniale smile pewnie to było zagniezdzenie smile zobaczysz piękny wynik bety będzie smile
  • szukamloginu 01.06.16, 14:21
    Poliwka czekam z niecierpliwością na wynik nam nadzieję że odezwiesz się tutaj co i jaksmile
  • bzlkspr 01.06.16, 14:29
    Oj, ściskam mocno kciuki i jestem z Tobą !
  • szukamloginu 01.06.16, 15:48
    Poliwka to niehumanitarne tak trzymać nas w niepewności smile zaraz mi kciuki odpadną od trzymania smile
  • hope87 01.06.16, 15:50
    Ja co 5 min sprawdzam forum wink
  • szukamloginu 01.06.16, 16:32
    Hope87 ja tak samo co chwile wchodzę i sprawdzam. To niewiarygodne jak można wczuć się w drugiego człowieka i to jeszcze gdy w życiu się go na oczy nie widziało smile
  • sydusia18 01.06.16, 17:01
    Ja tez czekam na dobre wiesci ??
  • bzlkspr 01.06.16, 17:22
    też czekam na ten wynik smile ściskając!
  • rozi1989 01.06.16, 17:44
    Ja też odswiezam co 5 minut i czekam na wieści
  • hope87 01.06.16, 18:00
    Rozi1989 a jak u Ciebie z objawami? Bo ja już zwariowałam, myślałam że @ się rozkręca a tu nagle cisza.... jutro zrobię test rano na wszelki wypadek.
  • rozi1989 01.06.16, 18:43
    Ja już czuję za rogiem czyhajaca wredna @ ale z czerwca się mnie tak łatwo nie pozbedziecie tongue_out
  • jscibor 01.06.16, 17:05
    Poliwka, napisz jaki wynik i ktory to dzien cyklu.
  • madamadaa 01.06.16, 19:22
    Poliwka pewnie już świętuje smile a my tu wciąż czekamy smile
  • poliwka 01.06.16, 19:27
    Brak ciazysad beta 2.1 przy od 5 ciaza. A ja dalej ma sluz z nitkami krwiuncertain 19dc
  • poliwka 01.06.16, 19:33
    Przepraszam że nie odpisałam ale byłam świętować dzień dziecka z moim 1.5 rocznym chrześniskiem
  • poliwka 01.06.16, 19:42
    Bardzo Wam dziękuję za trzymanie kciukow smile to bardzo miłe. Poczekam formalnie do miesiaczki i powtórzę wtedy bete i akurat będę rezerwowac wyjazd na wrzesiensmile na pewno się uda we wrzesniusmile trochę smutno ale przecież kiedyś się uda!smile
  • keskusta 01.06.16, 19:45
    Dziewiętnasty dzień cyklu, to za wcześnie na test z moczu. Na betę jeszcze też na tyle wcześnie, że wynik nie przesądza do końca braku ciąży. Twoje krwawienie/plamienie trzeba by określić jako międzymiesiączkowe. Przyczyna może być hormonalna, infekcyjna, może ew. to plamienie implantacyjne...
  • jscibor 01.06.16, 19:42
    19dc to za wczesnie.
    Jeszcze kilka miesiecy staran i Ci sie odechce testowania przed dniem @!!!
    Moze to dopiero zagniezdzenie?!
    W ogole to co daje to wczesniejsze testowanie czy to z krwi czy sikaniec?
    Strata czasu i pieniedzy o emocjach nie wspomne.
  • keskusta 01.06.16, 19:47
    Beta we krwi może wykazać ciążę już po 8-9 dniach od owulacji, test z moczu po min. 14.
  • poliwka 01.06.16, 20:16
    Wiem. Miałam być spokojna i dałam się namówić mężowi. Dziwny ten sluz. Sluz kremowo beżowy z kilkoma nitkami zywoczerwonymi, temp pod skoczyła do 37.3. Aj zobaczymy. Okres dopiero ma być 8/9 czerwiec. Jak nie przyjdzie to trudno,stracę kasę ale robiąc tsh i bete zrobię. Wtedy to będzie wiadomo już czy urośnie czy zmaleje. Przecież to tylko tydzień.
  • zkarolina26 01.06.16, 23:43
    Hej dziewczyny i ja sie dolaczam u mnie 10 czerwiec.
    Starania po poronieniu
  • mercia_wu 02.06.16, 00:04
    Witaj smile do 10 juz niedługo. Trzymam kciuki smile
  • jscibor 02.06.16, 05:49
    Zkarolina26.........................10 czerwca
    89andzia89...........oblicz kiedy testing
  • rozi1989 02.06.16, 06:52
    @ jeszcze nie ma. Jeśli do jutra się nie pojawi to kupię test w drodze z pracy smile
  • hope87 02.06.16, 10:19
    U mnie się pojawiła @ ale i tak na wszelki wypadek zrobiłam test. Jedna krecha... Po @ działamy dalej i na koniec czerwca znowu wielkie testowanie.
  • piosku51 02.06.16, 13:38
    Szukam dziewczyn które zaszly w ciąże i na nia czekamy myslaly o niej codziennie bardzo bardzo jej wyczekiwaly planowaly..chodzi mi ze slyszalam ze jak za bardzo chcesz to psychika cos wplywa i nic z tego niema mimo ze zdrowym niezestresowanym sie jest. To prawda czy wymysl?
  • zkarolina26 02.06.16, 15:36
    Ja w sylwestra dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, bardzo sie ucieszylismy, niestety w lutym poronilam samoistnie sad od tamtej pory niee ma dnia zebym o tym nie myslala, teraz dziecko to moje marzenie...
  • bzlkspr 02.06.16, 14:12
    Ja rozpoczęłam dziś monitoring owu, jestem cała w skowronkach bo jest piękny pęcherzyk, mam kolejne wizyty 06/06 i 08/06 smile Dostanę jakiś zastrzyk na pęknięcie, jeszcze nie doczytałam co to.
    No i badają mi ponownie hormony. Mam nadzieję, że monitoring nam pomoże.
    Testowanie 22 czerwca ale raczej po ostatnich przebojach wstrzymam się z sikańcami... W ostatnim cyklu zużyłam 12 sikańców!!! szkoda kasy....
  • szukamloginu 02.06.16, 15:42
    Nigdy nie miałam monitoringu i może to głupie pytanie ale to po prostu zwykle usg tylko częstsze wizyty żeby obserwować czy coś jeszcze innego?
  • rozi1989 02.06.16, 17:05
    Jest to zwykle usg z tym ze częściej żeby zaobserwować pecherzyk jakich jest rozmiarów no i czy pękł. Lekarz wtedy wyznacza w których dniach się przytulać smile
  • bzlkspr 02.06.16, 17:59
    Monitoring to częste 2-3 wizyty USG w okolicach owu, badanie rozmiaru pęcherzyka, określenie poziomu LH i progesteronu oraz ewentualnie podanie zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka. Poza tym wskazówki kiedy przytulanie a kiedy regeneracja nasionek smile
  • szukamloginu 02.06.16, 18:05
    DZIĘKI dziewczyny nie jestem jeszcze weteranem w tym temacie. Rozi1989 jak u ciebie?
  • rozi1989 02.06.16, 20:30
    Czekam i jak narazie nie pojawią się smile test już czeka, trochę dziwnie bo nadal bolą tylko piersi i nic więcej. Zawsze na @ boli mnie jeszcze brzuch.
  • szukamloginu 02.06.16, 20:44
    Rozi1989 myślami jestem z tobą i czekam jutro na dobre wieści!! smile
  • oli-85 02.06.16, 20:51
    Ja też trzymam za Ciebie kciuki! Oby czerwiec był bardziej owocny niż maj!Powodzenia dla wszystkich dziewczyn!
  • sydusia18 02.06.16, 21:44
    Oli85 a co u Ciebie? Jestes juz po wizycie? Jak maluszek?
  • rozi1989 02.06.16, 21:44
    Dziękuję Wam, jesteście niezastąpione smile ja też mocno kciuki zaciskam za nas wszystkie
  • korag100 02.06.16, 22:37
    Ja chyba muszę odpuścić w tym miesiącu. Zero płodnego śluzu, zero ochoty na sex. Dużo pracy i dużo stresów.
  • mercia_wu 03.06.16, 14:44
    Zregeneruj siły kochana i wracaj z dobrymi wieściami smile ja też mam dużo stresu w tym miesiącu w ogóle jakoś się tak wszystko na raz składa. . Też mam wrażenie , że nie mam tyle śluzu co zazwyczaj, ale mimo to coś tam próbujemy. Może owulki nam się przesunely? ? Nie wiem odkąd myślę o dziecku to organizm płata mi figle jakbyśmy się wcześniej nie znali. .. esz. A kto teraz następny testuje. Jak u Was dziewczyny? Kurcze czytam z napięciem co u kolejnej testerki i trzymam kciuki za nas wszystkie! Buziaki kiss
  • poliwka 02.06.16, 22:39
    Trzymam kciuki Rozikiss mnie dziś zaczal kuc brzuch. Więc @niedaleko.
  • szukamloginu 03.06.16, 07:01
    Rozi1989 ty też umiesz trzymać napięcie smile czekamy kochana czekamy smile
  • elmirka89 03.06.16, 10:13
    Rozi1989 i jak?
  • rozi1989 03.06.16, 10:32
    Niestety rano test negatywny a teraz @ się zaczyna. Jednak zostaje z Wami i testuję 30.06. Zaczęłam smutną miną ale może zakończę pozytywnym akcentem. Za Was wszystkie trzymam kciuki żeby czerwiec był miesiącem szczęśliwym!!!!
  • szukamloginu 03.06.16, 10:57
    Kochana nadal jesteś w czerwcu trzymam kciuki w końcu przytulanki z mężem najprzyjemniejszych praca smile
  • 89andzia89 03.06.16, 11:47
    Elmirka biorę clo na wywołanie owulacji euthyrox 25 bo TSH mam 3,89 i siofor bo mam cukrzycę insulinozależną dowiedziałam się o niej niedawno
  • aves_89 03.06.16, 12:43
    Cześć dziewczyny, mogę się przyłączyć?
    Właśnie w tym miesiącu zdecydowaliśmy się odstawić zabezpieczenia i ( póki co bez ciśnienia) pomyśleć o rodzeństwie dla naszej 3 letniej córeczki.
    Nie wiem, czy jest sens wpisywać mnie co prawda do tabelki bo ten jeszcze cykl raczej będzie stracony, jesteśmy oboje lekko przeziębieni a poza tym w niedziele lecimy na urlop i to też trochę krzyżuje nam plany.
    Akurat w przyszłym tyg. wypadają dni płodne, ale będziemy dzielic pokój hotelowy z córeczką i nie wiem, czy będzie okazja i dogodne warunki wink żeby się starać.
    Na koniec pocieszę dziewczyny z chorą tarczycą - choruje od 10 lat na hashimoto, miałam przy tym olbrzymie problemy z innymi hormonami a w ciążę z córką zaszłam w drugim cyklu starań. Zobaczymy jak będzie teraz ale staram się być dobrej myśli. Życzę wszystkim z całego serca powodzenia i samych uśmiechniętych buziek smile
  • mercia_wu 03.06.16, 14:38
    Hej aves_89 To tez mój pierwszy cykl. Wpisz się, co Ci szkodzi - a nóż widelec uda Wam się poszaleć na wakacjach smile Powodzenia! smile no i udanego wypoczynku smile
  • aves_89 03.06.16, 15:16
    Mercia_wu, dzięki za ciepłe powitanie smile ok w takim razie spróbuję się wpisać, wybaczcie jeśli coś się poprzesuwa:

Aves_89................1cs.........19 czerwca
    89andzia89...........oblicz kiedy testing
  • hope87 03.06.16, 17:05
    Testujemy razem 30.06 smile Dokładnie, zakończymy ten miesiąc pozytywnym akcentem big_grin
  • rozi1989 03.06.16, 19:20
    Dziewczyny wyślą nam dużo fluidow ciazowych i musi nam się udać big_grin jak pisałam w wątku majowym w czerwcu mamy rocznicę i akurat w okresie owulacji
  • hope87 03.06.16, 19:41
    Ale fajniesmile Uparlam się jakoś na ten czerwiec żeby mieć prezent na walentynkiwink
  • hope87 03.06.16, 19:50
    Przepraszam pomyliłam się, rozi1989 będziemy mialy prezent na dzień kobiet big_grin
  • beatafbb 03.06.16, 20:56
    To będzie co świętować smile oby się wam i nam udało
  • jscibor 03.06.16, 21:01
    Ale teraz musimy dlugo czekac na testowanie.
    Do 9 czerwca prawie caly tydzien!
    O czym my bedziemy pisac?
  • elmirka89 03.06.16, 22:05
    Jakiś temat się znajdzie smile ja już odliczam dni a sporo z was jeszcze przed owulka wink
  • mercia_wu 03.06.16, 23:06
    Do 9ego jeszcze sporo ale za to trzy dziewczyny będą testować. smile
    A ja dostałam właśnie pracę i jutro idę na szkolenie pierwsze. Szybciej mi zleci czas dzięki nowym obowiazkom. Nie wiem czy to dobry czas na dziecko troszkę się pogmatwalo ale. . Ponoć nigdy nie jest dobry czas. Zawsze jest coś. A jak już się ma wszystko gotowe na przyjście dziecka to klops i fasolka nie chce wskoczyć do brzucha. Dlatego co ma być to będzie. Jak zaje w ciążę to będzie MUSIAŁO się ułożyć wszystko i nie będzie juz rozmów czy to dobry czas. Za rok mamy ślub. Idealnie by było zrobić wesele z chrzcinami smile co o tym sądzicie ? Mam nadzieje ze mnie poprzecie bo mam coraz więcej wątpliwości.
  • zkarolina26 03.06.16, 23:40
    Ja zaszlam w ciaze jak szukalam pracy, nowe miejscw przeprowadzka itd na koniec roku niespodzianka , niestety szczescie nie trwalo dlugo w lutym poronilam sad teraz tez mam nowa prace wszystko niby sie uklada do pelni szczescia brakuje nam tylko dziecka.
    Czekamy na 10go czerwca i sie okaze.
    Wiec mam nadzieje ze Tobie sie uda
  • mercia_wu 04.06.16, 02:12
    Dziękuję Ci bardzo za te słowa. Powodzenia. Do 10ego juz niedługo. Chociaż teraz najgorsze dni prawda? To czekanie, obserwacja, szukanie objawów. Miałam to w zeszłym miesiącu bo mimo że sex był po dniach płodnych to ja sobie nawkręca łam jak nie wiem i byłam wprost przekonana, że to ciąża. Teraz mam nadzieję tak nie swirowac smile niesamowita jest ludzka psychika smile trzymam kciuki za Ciebie! Dawaj znać co i jak. Na pewno będą dwie kreski!
  • zkarolina26 04.06.16, 06:46
    Tak to prawda, czas sie tak dluzy i dluzy a ja bym juz chciala wiedziec no i zobaczyc te 2 kreski smile Dam znac na pewno i czekam tez na Ciebie smile Powodzenie smile
  • zkarolina26 04.06.16, 11:14
    Mercia my tez mamy zaplanowany slub na nastepny rok smile
  • mercia_wu 04.06.16, 13:34
    A kiedy? My czerwiec smile
  • zkarolina26 04.06.16, 14:16
    My sierpien smile
  • elmirka89 04.06.16, 06:49
    Hej dziewczyny z 9 i 10 jak wasze objawy? Ja narazie mam tylko bolące i pełne piersi i czasem brzuszek boli na @. Mercia_wu trzymam kciuki żeby ci się udało być śliczna panną młoda a za razem mamą małego lobuziaka wink
  • poliwka 04.06.16, 08:17
    Ja już kiedyś pisałam że testuje 8mego ale już się skopiowalo na 9tego więc nie zmienialamsmile 8mego będę bete robić z krwi z badaniami. U mnie po tych plamieniach mam po bokach brzucha jakby ktoś mnie ciagnal, chwilowe i bardzo nieprzyjemne. Jeśli chodzi o biust to zawsze mnie z 10 dni wcześniej bolały piersi. Teraz nic. A temp. Cały czas 37.3-37.6. Co ma być to będziesmile a u Was dziewczyny z 9tego?smile)))
  • mercia_wu 04.06.16, 13:40
    Oo to tempka obiecujaca smile a mogłabyś mi powiedzieć jak to jest - kiedy temperatura powinna wzrosnąć? Na owulacje spada tak? I kiedy ma wzrosnąć? Jestem zielona w tym temacie. Pierwszy raz mierze. No i do tej pory miałam 36.9 dziś spadło do 36.7 i kiedy powinna mi skoczyć do góry? Czy to wtedy oznaczałoby ze owulacja jednak była? Z góry dzięki za odpowiedź smile
  • jscibor 04.06.16, 14:17
    Po okresie do owulacji jest to czas nizszych temperatur (u mnie max. 36,5). Nastepnie jest skok o co najmniej 2 kreski. Skok jest po owulacji. Czas wyzszych temperatur to czas progesteronu utrzymyje sie do @ albo jak to ciaza to trwa dalej.
    U mnie wyzsze tempki to 36,8 do 37,1.

Mozna zaobserwowac spadek tempki tuz przed ovu (ale nadal pozostajemy w strefie niskich temperatur) 0oraz spadek na implantacje, ale to spadek w zakresie wyzszych temp.
    Spadek na ovu i implantacje moze byc niezauwazalny.
  • mercia_wu 04.06.16, 15:04
    Aha! No dziękuje bardzo za wyjaśnienie. Mam chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem albo trafiłam wcześniej na złe źródło. Może w kolejnym cyklu juz mi lepiej pójdzie smile
  • mercia_wu 04.06.16, 13:37
    Dziękuję bardzo. Jesteście kochane smile niestety cos tak czuję w kościach ze i tak się nie uda w tym miesiącu. Coś mam nie tak z owulacja poza tym jeden jajnik mnie boli a czytałam ze tak właśnie jest jak pechrzyk nie pęknie. . No nic. Myślałam że utrę nosa ginowi a okazuje się , że będę musiała się porządnie przebadać i zająć tym.
  • carmelova87 04.06.16, 07:52
    Ja bym poczekała
  • mercia_wu 04.06.16, 13:47
    Na ślub? No tak po kolei by było prawda? Ale boję się że to za rok, później kolejne pół na wykończenie domu i boję się że jak już będzie ten czas to ja będę miała 28 lat i dopiero zaczniemy się starać ... tyle moich koleżanek ma problemy z zajściem od paru lat a też czekały na mieszkanie na umowę na warunki na ślub bla bla. No i tak źle tak nie dobrze heh.
  • jscibor 04.06.16, 14:26
    Mercia, Gratuluje Ci takiego myslenia w tym wieku.
    Szkoda ze ja tak nie myslalam.
    Wprawdzie coreczke urodzilam jak mialam 28 lat, ale z rodzenstwem czekalismy az bedzie awans, dom itp. Teraz staramy sie juz 1,5 roku i na razie nie wychodzi.
    Fajnie, ze sa mlode dziewczyny, ktore madrze mysla.
  • mercia_wu 04.06.16, 15:10
    Dzięki za te słowa. Koleżanki w moim wieku patrzą na mnie jak na wariatkę. A mnie nie zależy na karierze, chce być mamą i żoną i to jest dla mnie ważne. Co prawda dopiero od dwóch lat mam takie myślenie ale do wszystkiego trzeba dojrzeć. Coś się porobiło z tym światem, nasze mamy czy babcie to już w ogóle nie miały problemów. Moja babcia słuchajcie urodziła trzy razy bliźniaki. Niestety były takie czasy, że pierwsze dwie parki zmarły chyba na szkarlatyne. Moja prababcia tez miała bliźniaki a później jeszcze dwójkę dzieci. I nikt się nie martwił ze musi mieć miliony. Ej tak sobie teraz pomyślałam że jaja by były jakbym i ja miała bliźniaki smile co sądzicie o mnogiej ciąży? Z jednej strony fajnie a z drugiej pewnie ciężko ogarnąć dwójkę na raz smile
  • carmelova87 04.06.16, 07:52
    Mercia
  • zkarolina26 04.06.16, 14:18
    Mercia mysle ze jak bedziemy miec dzidzi przed slubem to tez bedzie ok smile ja nie moge sie nuz doczekac kiedy zobacze te 2 krechy smile
  • poliwka 04.06.16, 15:13
    A ja się zastanawiam czy ta mega wielka ilość sluzu kremowego to coś znaczy czy nie.
  • mercia_wu 04.06.16, 15:18
    Ja nigdy nie byłam w ciąży. Ale jak czytałam wiele wątków to tam dziewczyny często pisały ze taki mają a później chwaliły się dwoma kreskami smile trzymam kciukasy mocno smile
  • mercia_wu 04.06.16, 15:17
    No cudownie. A jak Twoje przeczucia? Ja coś czuję że nie tym razem.
  • 89andzia89 04.06.16, 19:37
    U mnie 8dc na teście owulacyjnym prawie identyczne 2 kreseczki smile
  • zkarolina26 04.06.16, 19:40
    Ja wlasnie mam to samo zadnych objawow. Ale w pierwszej ciazy tez nie mialam objawow.
  • szukamloginu 04.06.16, 22:41
    Ja też ani w pierwszej ciąży z synem (ani tym bardziej w drugiej ciąży z córką która była dla nas zaskoczeniem :p ) nie miałam żadnych początkowych objawów. Oczywiście później kibel (i nie tylko) był moim najlepszym przyjacielem (bo wymioty niestety nie nachodzily mnie tylko w domu). Ale to było już z 3 tygodnie po terminie spodziewanej miesiączki czyli około 7 tygodnia ciąży. Teraz też nie mam żadnych oprócz tego że co miesiąc wmawiam sobie że tak teraz to już na pewno się udało, że już na pewno jestem w ciąży. Ja mam zamiar testować za równy tydzień tj w sobotę 11.06. Matko niech te dni już zlecą bo to oczekiwanie jest najgorsze!!
  • zkarolina26 04.06.16, 23:03
    Ja nawet tego kibla nie mialam NIC ! Zrobilam test tylko dlatego ze miesiaczka mu sie spozniala tydzien. No wlasnie, tylko ze sie strasznie dluzy. Chociaz cos mi sie wydaje ze bede na lipcowym testowaniu...
  • szukamloginu 04.06.16, 23:19
    Też mi się tak wydaje chociaż nie ukrywam, że nadal mam nadzieję. Dopóki nie ma @ jest nadzieja smile
  • zkarolina26 04.06.16, 23:53
    Mam to samo a moze jednak sie udalo i ze moze jest zbyt wczesnie na objawy. Chyba juz swiruje :p
  • 89andzia89 05.06.16, 00:28
    Daszutka..............36cs......24 czerwca 89andzia89...............?..........24czerwiec Kinjajg................4cs.........28 czerwca
  • poliwka 05.06.16, 08:32
    Jak tam dziewczyny? Ja jednak testuje pozniej. Gadałam z moim wujkiem ginekologiem i powiedział że odradza mi testowanie w dniu spodziewanej @. Tylko żeby przy moich 26 dniowych cyklach wytrzymać do tego 30-35dc. O ile @nie przyjdzie. Wczoraj niestety znów sluz z krwiauncertain i dziś się pojawiły typowe objawy jak przed miesiączka a zostały jeszcze 4 dni. Wiec pewnie tak czy siak się okaże że nie będę musiała testować bo okres będzie jak w zegarku albo wcześniej.
  • zelka.94 05.06.16, 11:24
    Hej kobietki, jestem tu nowa, to mój 18cs, @ spóźnia się już 5 dni, poczekam jeszcze 2 i będę testować, bo moja gin mówiła, że u mnie spóźnienie do 7 dni jest w granicach normy wink Od miesiąca piję Inofolic, może coś pomógł big_grin Na @ się nie zapowiada, zero objawów, a zawsze strasznie bolą mnie piersi i brzuszek, może się uda tym razem smile
  • szukamloginu 05.06.16, 12:29
    Witaj zelka.94 trzymamy kciuki również za ciebie smile poliwka może każda kobieta inaczej reaguje ja mam cykle krótkie bo 24 dniowe i w ciąży z synem i w ciąży z córką test robiłam w dniu spodziewanej @ (tzn z córką dzień po bo tak jak kiedyś pisałam syn był planowany więc czekałam do 24dc a córka była niespodzianka więc nie miałam testu w domu i nie byłam przygotowana że @ się nie pojawi i testowałam 25dc) i zawsze się sprawdzały. Bo jeśli @ nie nadvhodzila tzn że "coś się dzieje" czyli u mnie ciaza nawet przy tak krótkich cyklach.
  • zelka.94 05.06.16, 13:04
    Więc również się dopisuję
    zelka.94...........18cs...........7 czerwca
    89andzia89...............?..........24czerwiec
  • piosku51 05.06.16, 16:26
    Jak którejś wyluzowanie pomogli albo pomorze to napisz jak wyluzowalas może sie przyda taka wiadomość . Nowa wiedza zawsze przydatna .
  • elmirka89 05.06.16, 21:48
    Dziewczyny już zaczynam sobie coś wmawiać smile mdłości szczególnie po kawie i zawroty głowy. Psychika mi płata figle a jak tam u was? ??
  • 89andzia89 05.06.16, 22:20
    A może nic se nie wmawiasz i będzie dzidzia smile
  • magdalenkatg 05.06.16, 22:40
    Hej, u mnie troche pobolewa brzuszek i bola plecy, ale to taki standardowy zesta boli przed @ wiec nie liczę na nic szczególnego
  • mercia_wu 05.06.16, 23:34
    Ja Wam powiem ze się gubię z tym wszystkim niby owulacji powinnam mieć wczoraj czy przedwczoraj ale nie widziałam żadnego śluzu potem zakul mnie jajnik tak dość boleśnie no i od tego czasu mam śluz, ale żeby on był płodny to chyba nie... i teraz nie wiem czy przegapilam czy jeszcze będzie czy co.. staranek nie było od piątku wiec raczej lipa..nie wiem czy sens jest jeszcze próbować w tym cyklu. ..a tam. . Dol mnie złapał chyba faktycznie nie mam tych pieprzonych owulacji..
  • poliwka 06.06.16, 06:43
    Ja dziewczynki też zeswirowalamsmile bolą mnie piersi mega i są praktycznie fioletowe od żyłek ale no przed @jestem. Wszystko spoko i że znowu miałam plamienia i biały sluz to będąc w odwiedzinach w domu poszłam do wujka ginekologa. Badanie spoko. Nie ma grzybkow ani innego cholesterstwasmile owulacje mialam na pewno, tylko endometrium dość grube. Wszystko cacy ale.... jest w ściance macicy pecherzyk!!!!!! 1.2 mm. Wujek nie chciał mi powiedzieć nic. Powiedział że szkoda ze tydzień później nie przyjechaliśmy. Powiedział żebym się oszczedzala i żebym dała działać matce naturze bo ona wie co robi. No i jak nie swirowac???? To był 23 dc.
  • zelka.94 06.06.16, 08:27
    Może akurat zaskoczyło!!! <3
  • bzlkspr 06.06.16, 09:02
    Słuchaj wuja i się oszczędzaj big_grin kciuuuuki ściskam
  • kici.kulka 06.06.16, 09:14
    Trzymam kciuki i słuchaj wujka, bo on wie co mówi smile kiss

• madamadaa 06.06.16, 11:11
    Dziewczyny a wy jak się staracie w dni płodne to codziennie czy co drugi dzień? Moja gin jak chodziłam na monitoring to kazywała codziennie. . Ale widzę po wpisach , że chyba sama tak miałam .. ? W tym cyklu postanowiłam co drugi dzień. . Nie wiem jak lepiej..
  • piosku51 06.06.16, 11:44
    Połówka a Ty też odpuszczalas czy coś bo mówią że to pomaga w zaciazeniu?
  • piosku51 06.06.16, 11:45
    Poliwka Ty też odpuszczalas teraz?bo mówią że to pomaga
  • poliwka 06.06.16, 13:12
    Ja nie odpuściłam. Starałam się od 10 do 15 dc codziennie z mężem. Wiesiołek +B6+B12+olej rybi+magnez+kwas foliowy i jakaś jedna zbiorcza witaminową. +dopegyt nadciśnienie +eutyrox na niedoczynność pooperacyjna. WIĘC NA PEWNO NIE ODPUSCILAM biorąc po 12 tabl dziennie. Ale można powiedzieć że wyluzowalam w tym wszystkim. Bo zobaczylam że perspektywa wakacji bez ciazy też może być fajna i mi wujek gin opowiedział o tym że jeśli było poronienie albo się nie zagniezdzilo to wbrew pozorom jest dużo w tym szczęścia bo Matka natura robi selekcję i że na pewno chcę zdrowe dziecko. I tak zrobiłam. Zaplanowałem wakacje i podeszłam do tego aż że w sumie to chyba wolę poczekać z dzieckiem. I tu bum. Najpierw coś ala implantacja a teraz pecherzyk i tylko korci żeby zrobić już test a dopiero 24dc. Przy cyklach 26/27
  • daszutka 06.06.16, 12:20
    To kolejny mit, który spowalnia diagnostykę niestety.
  • piosku51 06.06.16, 13:05
    Dlaczego spowalnia diagnostykę?
  • daszutka 06.06.16, 14:10
    Wmawianie sobie lub komukolwiek, że wystarczy się wyluzować i już powoduje tylko odkładanie koniecznych badań w czasie, bo a nuż na urlopie się uda itd. Jeśli Ty jesteś zdrowa i partner jest zdrowy to uda się bez względu na luzowanie czy jego brak. Nikt nie udowodnił stresu jako czynnika wywołującego niepłodność. Jeśli jest jakaś medyczna przeszkoda, to żadne luzowanie cudu nie spowoduje niestety. Jest to zdanie specjalistów, a nie tylko moje.
  • szukamloginu 06.06.16, 15:07
    Nie do końca się zgodzę ponieważ psychika ludzka jest niezbadana dlaczego w przypadku np chorób nowotworowych tak ważne jest nastawie psychiczne?? Dlaczego tak wiele par zdrowych ma problem z poczeciem dziecka?? Widocznie jakaś blokada psychiczna ma duży wpływ na to. A przypadków jest wiele, ile jest historii gdzie para pogodziła się z tym że nie będą mieć dziecka decydują się na adopcję jednocześnie nie myśląc obsesyjnie o zaciazeniu, skupiają uwagę na nowym członku rodziny tym przysposobionym a tu nagle niespodzianka bo kobieta zachodzi w ciążę...
  • daszutka 06.06.16, 15:49
    Ile znasz osobiście takich par, które po adopcji cudownie zaciążyły?
    Znam przynajmniej 2 u których na adopcji się skończyło. Cudu nie było.
    Jedną parę, która po adopcji miała biologiczne dziecko z In Vitro - rodzinie wmawiali cud, gdyż są bardzo wierzący.
  • szukamloginu 06.06.16, 16:03
    Ja osobiście znam tylko jedna parę taka. Parę lat starań (nie poddali się in vitro właśnie że względu religijnego) adopcja i po roku ciążą. I drugi przypadek z mojego miasta (choć nie znam osobiście) ale ta pani była w TVN że choruje na nowotwór i też że najpierw adopcja później naturalną ciążą która zagrazala jej zdrowiu ale nie usunęła i teraz nowotwór się pogłębil. To jest mój punkt widzenia do którego ciebie nie przekonam bo ty masz swój. Ja uważam że nastawienie i psychika ma ogromne znaczenie choć czasami ciężko walczyć z naszą podswiadomoscia.
  • daszutka 06.06.16, 20:33
    Nie przeczę, że psychika jest istotna. Natomiast odpuszczenie to żadne remedium na nasze problemy. Przez pierwsze 15 cykli ni liczylam nic nawet testow ciażowych nie robilam. Żyłam pracą i swoim hobby co i nic. A oboje jestesmy przebadani dokładnie i nie ma przyczyny takiego stanu rzeczy. Od 4 miesiecy mam.podejscie takie ze czekam na inseminacje i co i tez nic.
  • szukamloginu 06.06.16, 13:13
    Łatwo powiedzieć odpuścić jak w podświadomości wszystkie myśli krążą wokół dzidziusia smile jedyne co czego nie robię to seks tylko w owulacje. Seks z mężem sam w sobie przecież jest przyjemny a owocem tego ma być bobasek a nie seks tylko po to żeby zaciazyc smile
  • elmirka89 06.06.16, 16:56
    Popieram takie podejście smile sex to ma być przyjemność a nie tylko środek do celu czyli ciąży. wink
  • kici.kulka 06.06.16, 17:30
    Ehh dziewczyny, siedzę i czaruję z testów owulacyjnych ??
    Ma któraś z was doświadczenie z testami z allegro? Mam jakieś mieszane uczucia wobec nich i dlatego pytam. Dla porównania (marnego swoją drogą) odrzuciłam test z dzisiaj z godz 16:00, ale tak, czy tak powtórzę około 22.
    Zerkniecie? Ten z wczoraj (12dc) jest juz pozytywny, czy jeszcze nie? Temperatura nie wskazuje na owulację...

zapodaj.net/8439ce79ce2f2.png.html
  • szukamloginu 06.06.16, 18:08
    Ekspertem nie jestem ale wg mnie on nie jest pozytywny. Pozytywny jest wtedy kiedy kreska jet taka sama jak kontrolna bądź ciemniejsza tak jest napisane w instrukcji moich ale ja miałam inne nie z allegro, kupowane w Rossmannie
  • jscibor 06.06.16, 18:27
    Ja juz kolejny raz wypowiem sie krytycznie na temat ovu testow.
    Zarowno te z allegro jak i te z apteki nigdy nie wyszly mi pozytywnie. NIGDY!!!
    Mialam wlasnie takie paski jak Twoje. Z dnia na dzien widac bylo ze kreska testowa jest ciemniejsza ale NIGDY nie zrobila sie taka jak kontrolna.
    Owulacje potwierdzilam w 2 cyklach chodzac na monitoring. Owulacje mam.
    Jak dla mnie te testy to strata czasu i kasy.
  • poliwka 06.06.16, 18:56
    Popieram!
  • daszutka 06.06.16, 20:27
    Popieram. Nigdy niemialam pozytywnego testu a owulacja potwierdzona prez usg.
  • jscibor 06.06.16, 18:29
    A patrzac na wykres to staralabym sie juz, bo skoku tempki jeszcze nie bylo, wiec owu jest gdzies blisko (moze wlasnie pekl pecherzyk) smilesmilesmile
  • kici.kulka 06.06.16, 19:02
    Dla mnie te z rossmanna wychodziły pozytywnie, a ze znajomej zostały testy, to mi podarowała. Ale zamiast mi pomóc tylko przeszkadzają. Bo właśnie wiem,że powinna być taka sama albo ciemniejsza ale przy tych zglupialam kompletnie!
    Jascibor, właśnie dlatego były przytulanki dzisiaj rano,jutro powtoreczka i czekamy na tempkę smile
  • jscibor 06.06.16, 18:36
    Rozi1989....... 16cs......... 2 czerwca sad
    Hope87...........4cs............3 czerwca sad
    zelka.94...........18cs.........7 czerwca
    Elmirka 89.........4cs......... 9 czerwca
    Poliwka..............2cs.........9 czerwca
    Magdalenkatg.....11cs......9 czerwca
    Zkarolina26.......................10 czerwca
    Keskusta.............10cs......11 czerwca
    Szukamloginu......4cs.......12 czerwca
    Beatafbb...............3cs........16 czerwca
    Niuska85..............4cs........16 czerwca
    Mercia_wu.............1cs......18 czerwca
    Jscibor..................19cs.....19 czerwca
    Aves_89................1cs.......19 czerwca
    madamadaa.........5cs.......21 czerwca
    vaikiria.................21cs.......22 czerwca
    89andzia89.............?........24 czerwca
    Syla2521..............4cs.......30 czerwca
  • zkarolina26 06.06.16, 19:41
    Cos mi sie wydaje ze u mnie bedzie lipcowe testowanie, zaczal mnie bolec brzuch i jestem taka rozdrazniona... czesto tak mam przed @ sad no nic zobaczymy.
    A u was jak dziewczyny ?
  • elmirka89 06.06.16, 21:02
    U mnie narazie cisza piersi trochę bolą ale brzuch narazie delikatnie smile
  • szukamloginu 06.06.16, 19:50
    Przy rozi1989 i hope87 nie stawiajmy smutnych buziek tylko wykasujmy z początku czerwca i wpiszmy na koniec :p dziewczyny pisały że będą testować ba koniec czerwca a te smutne buźki wyglądają... smutno sad
  • rozi1989 06.06.16, 21:54
    Dziewczyny ja chyba wypadam całkowicie. Mąż był dzisiaj na badaniach i jest źle, wizytę u androloga musi umówić. Czytałam w necie, ze takie wyniki nie są dobre nawet na inseminacje tylko bardziej w kierunku in vitro.
  • jscibor 06.06.16, 22:00
    No to nieciekawie. Wspolczuje rozi. Trzymajcie sie teraz razem.
    Czy maz bral ostatnio antybiotyk? Podobno bardzo zabija plemniki nawet na kilka miesiecy.
    A jak z alkoholem?
  • rozi1989 06.06.16, 22:42
    Co do alkoholu to jest moja ostatnia deska ratunku. W weekend znajomi organizowali wieczór kawalerski i panieński no i pił. Dlatego decydujemy się na ponowne badania bo wierzę, ze to miało duży wpływ.
  • korag100 06.06.16, 23:15
    A ja chyba w tym miesiącu przegapiłam dni płodne. Z resztą nie wiem. Nie mierzyłam ani nic. Zastanawiam się tylko czy jak w jednym miesiącu (monitoring cyklu) miałam owu w 13 dniu cyklu a tym samym się skrócił do 26. To czy w każdym innym, który jest 28 dni mam owu później, czy tak samo czy jak?
  • daszutka 07.06.16, 10:35
    Owulacja zawsze jest w tym samym dniu licząc od końca cyklu.
    Cieszę się, że u Ciebie ok.
  • hope87 06.06.16, 22:40
    Ja będę testować 30 czerwcasmile Co prawda moja @ trwała 3 dni i byla jakas dziwna.... wizytę u lekarza mam 14.06 wiec pewnie dowiem się jaka zaburzona jestem wink
  • jscibor 06.06.16, 20:42
    Elmirka 89.........4cs......... 9 czerwca
    Poliwka..............2cs.........9 czerwca
    Rozi1989....... 17cs......... 30 czerwca
    Hope87...........5cs............30 czerwca
  • zelka.94 06.06.16, 22:03
    Jutro testuję big_grin Na razie na @ się nie zapowiada, żadnego bólu, zobaczymy co jutro wyjdzie smile
  • zkarolina26 06.06.16, 22:09
    Dawaj znac ! smile trzymam kciuki wink
  • zelka.94 06.06.16, 22:13
    Dam znać z samego rana smile
  • szukamloginu 06.06.16, 22:25
    Też czekam kochana na dobre wiadomości z rana!! smile
  • zelka.94 07.06.16, 05:08
    Niestety tylko jedna krecha sad a @ jak nie było tak nie ma.
  • poliwka 07.06.16, 06:20
    Może @ nie przyjdzie i za kilka dni będą dwie krechy. Póki nie ma okresu jest nadziejasmile
  • poliwka 07.06.16, 07:34
    Jak tam dziewczyny z 9tego się czujecie? Ja się zastanawiam czy dzisiaj nie zatestowac poznym wieczorem po pracysmile logika mówi że nie a ciekawość mówią że tak. Mój mąż dzisiaj ma urodziny i tak pomyślałam że gdyby coś to fajny by dostał prezent i dlatego tak myślę... dziś 25dc i 6 dni po plamienie pierwszym takim najbardziej widocznym.
  • szukamloginu 07.06.16, 08:17
    Poliwka pewnie że byłby świetny prezent ale szkoda że nie testowalas dziś rano smile w końcu zawsze lepiej rano niż wieczorem. A może masz możliwość na bete skoczyć? To na pewno byłoby wiarygodne smile
  • poliwka 07.06.16, 08:31
    No właśnie nie bo dziś mam dyzur i w pracy do 21sad od 7. Poza tym byłam nad ranem pewna ze dostałam okresu bo coś zaczęło lecieć. Tyle że zobaczyłam że to taki rozciągający się sluz a wyglądał jak budyń. A inna rzecz że zaspana zapomniałam o urodzinach :p straszna jestem żona. Chyba że w przerwie skocze jeszcze po testy i kupię dwasmile jak nie wyjdzie w przerwie to przytrzymam bez siusiania kilka godzin ostatnich pracy i wtedy zrobię jak dojadę do domu. I zaczęło się znów.
  • poliwka 07.06.16, 08:34
    I słowo daje jakbym kurde tego pęcherzyka nie zobaczyła na usg to bym odpuscila a wczoraj nawet mąż jak przekładal sterty papierów spojrzał na zaznaczony strzałka na usg kropkę ciemna i powiedział "rośnij szybko żebym mógł cie jeszcze zobaczyc" a ja się wtedy poplakalam najpierw że śmiechu a potem nie wiem czemu:p
  • szukamloginu 07.06.16, 08:45
    Ooo kochana to są takie emocje, więc placz jak masz ochotę smile pewnie jak masz możliwość to kup testy i rób smile p.s. zazdroszczę pracy, ja czasami już w domu na głowę dostaje :p
  • poliwka 07.06.16, 10:18
    Pierwszy negatywny. Przez chwilę myślałam że będzie jasna ale potem biało. Teraz zostaje mi zostaje dylemat. Robić wieczorem czy ranosmile
  • szukamloginu 07.06.16, 10:30
    Ja bym zaczekala do rana. Skoro teraz nie wykazał to co się zmieni wieczorem? A rano wiadomo stężenie hcg jest wyższe i rano prędzej wychwyci
  • szukamloginu 07.06.16, 10:31
    Elmirka a jak u ciebie?
  • szukamloginu 07.06.16, 10:38
    Poliwka a z jaką czułością miałaś test?
  • poliwka 07.06.16, 10:55
    25 i wcześniej zjadłam arbuza i pilam dużo. Test zrobię jutro. Chyba że dzisiaj wypije lampkę wina i wtedy możliwe że odbije mi. Czuję w środku że to ostatnia lampka wina na długi czas. Wcale się nie zniechęcilam. Te bolące sutki i piersi to wiecie przed okresem zawsze mam. Ale wystąpiły u mnie 3 rzeczy zupełnie nowe. 1. Plamienie 2.budyniowy sluz 3.Ten pecherzyk. Coś chyba musi być na rzeczy. Bo to że brzuch boli to może u każdej, piersi to samo, głowa boli, katar, temp i łamanie w kościach, żyłki na piersiach. To wszystko jak do okresu no ale po tym plamieniu i zobaczenia tego pęcherzyka to czuję że chyba to to.
  • elmirka89 07.06.16, 11:08
    Coś czuję że jutro będzie @sad . Dziś rano brzuch bolał i pojawił się różowy śluz.... Wkurzam się dziś z byle powodu a teraz jakąś smutna chodzę ech ciężkie jest życie kobiety
  • poliwka 07.06.16, 11:16
    Może nie rozkręci się. Trzymam kciuki!
  • piosku51 07.06.16, 12:43
    A prace macie stresujące? Bo ja niestety tak.
  • szukamloginu 07.06.16, 13:23
    Ja (nie)stety nie pracuje. Jestem z dzieciaczkami w domu a że syn pół dnia w szkole córka pół dnia w przedszkolu to nuuuda straszna smile
  • piosku51 07.06.16, 13:33
    A dlugo staralas sie o pierwsze dziecko?a teraz ile sie starasz ?ile masz lat jeśli można wiedzieć
  • szukamloginu 07.06.16, 13:45
    89r. - więc w tym roku 27 lat. Syn teraz 7 lat, jak odstawiłam antykoncepcje odczekalismy pół roku (zalecenie giną) i w 1 cyklu zaszłam w ciaze, z córką zaszłam podczas karmienia piersią syna jedną chwilą zapomnienia i córką gotowa smile teraz od roku nie biorę pigulek a teraz czekamy za efektem 4 cykl starań. A jak to wygląda u ciebie piosku51?
  • kiniajg 07.06.16, 13:34
    Ja mam bardzo stresującą, nie dość że kierownictwo dokręca śrubę non stop do do tego jeszcze praca z klientami, na szczęście Ci drudzy to 99 % świetni ludzie smile
  • elmirka89 07.06.16, 15:10
    Dzięki ty też czekasz na testowanie smile życzę powodzenia i ślicznych 2 kreseczek
  • piosku51 07.06.16, 13:19
    A robilyscie jakis test na chlamydie ??
  • elmirka89 07.06.16, 15:08
    Stres w pracy jest niestety to chyba nieuniknione jak się pracuje wśród ludzi.
  • poliwka 07.06.16, 21:18
    I jak tam Elmirka? Rozkręciła się @?
  • poliwka 08.06.16, 06:21
    U mnie test negatywny. Czekamy więc na @ która po wszystkich znakach pewnie dziś przyjdziesmile
  • elmirka89 08.06.16, 06:27
    Narazie cisza czekam
  • poliwka 08.06.16, 07:47
    Może akurat było zagniezdzeniesmile ja się poddalam. Czy w 26 dc przy cyklach 26/27 możliwe że nawet cienia cienia drugiej kreski nie ma?? Kurde tylko mi głupio. Dałabym sobie palec uciąć że jestem w ciąży. Bo tyle takich znaków ze to to... po prostu czuje ze po prostu zwariowalam. Kolejny raz. Wmówić sobie tyle objawów. Żenada.
  • poliwka 08.06.16, 08:21
    I chyba pójdę się leczyć na głowę. Po godzinie pojawił się różowy cień cienia. Do dupytanie te testy ciążowe. Wiem że po godzinie czasu się nie liczy i że pewnie tak wyszło bo te reakcję itp. Tymbardziej kiedyś już tak miałam a w ciazy nie byłam. Więc te testy tylko ryja mi banie. Niech przyjdzie okres i będzie po wszystkim. Tak, chcę już okresu bo zwariuje. Zawsze myślałam że jestem normalna a to staranie się o dziecko tylko mi w głowie poprzewracalo. O teraz płacze znowu więc kolejny dowód że @ blisko i już ją chce dostać i żeby było po wszystkimsad(((((
  • elmirka89 08.06.16, 09:30
    Poliwka poczekaj jeszcze dzień i jak nic się nie pojawi to idź na betę będziesz wtedy pewna. Trzymam kciuki za ciebie smile
  • szukamloginu 08.06.16, 09:51
    Właśnie poliwka beta rozwieje każda wątpliwość smile a ja termin @ mam co prawda za 4 dni ale chyba już ją czuję bo wahania nastroju mnie dobijają. Właśnie nachodzą mnie myśli że chyba sobie odpuszczę całkowicie, mamy już dwójkę dzieciaczków, a na mnie chyba czas żeby zacząć "normalnie żyć" w sensie iść do pracy a nie całe życie w domu... ale wam wszystkim życzę powodzenia, będę tu do końca co by zobaczyć jak wasze czerwcowe losy się toczą smile
  • poliwka 08.06.16, 10:34
    Ja nie wiem co się dzieje. Ale dziś cały dzień płacze bez powodu. Piersi bolą mnie tak że stanika nie jestem w stanie włożyć. Dotknąć się ich nie da. Sutki mnie po prostu parzą. Do tego mnie to skłoniło żeby zrobić sobie okład z lodu. Boli mnie brzuch, bym dzisiaj powiedziała że czuję w pochwie bol. Sprawdzam co chwile czy już ten okres jest czy nie. Wyszłam z psem na spacer to mi się tak słabo zrobiło że z porami wielkimi wracałam do domu żeby tylko usiąść. Czeka mnie mega @. Serio. Czytając wasze komentarze się poplakalam, poplakalam się że arbuz się rozjebał. Tak, do tego wyklinam wszystko. Można powiedzieć że wręcz modlę się żeby przyszedł okres. A do tego zaraz usne a dziś nie pracuje i chciałam zrobić porządki a ja nie mam siły. Czuję się jakbym dostała mega grypy. No i znów się poplakalam.
  • zkarolina26 08.06.16, 11:45
    Mnie sie tak nastroje zmienia co chwile, chodze zla nie wiadomo o co. W dole brzucha mnie boli i sutki niestety cos mi aie wydaje ze nadchodzi @ i ciagle mysli kiedy bede w ciazy jak dlufo bedziemy musieli sie starac...
  • poliwka 08.06.16, 15:02
    @ nadeszła. Stąd ta placzliwosc. Dziewczynki trzymam za Was wszystkie kciuki. Jak widać pecherzyk, plamienia, sluz budyniowy nic nie znaczasmile czasem organizm płata figle:p wymodlilam okres i go dostałam. Wewnątrz smuteczek ale i ulga że już po wszystkim. Buziaki dla Was! U mnie następne testowanie 21.09. Mam nadzieję że żadnej już tam nie spotkamsmile będę zaglądać i Wam wszystkim kibicowacsmile
  • jscibor 08.06.16, 16:08
    Poliwka.
    Jak postarasz sie z pol roku i nic nie wyjdzie to odechce Ci sie testow, bety i zrozumiesz, ze wszystkie objawy fazy progesteronowej swiadcza zarowno o mozliwosci bycia w ciazy jak i o zblizajacym sie okresie.
    Trzeba zyc normalnie.
    Ja kupilam sobie w zeszlym tygodniu rower stacjonarny, bylam 3x na masazu, pilam szampana, a nawet kupilam dodatkowe opakowania podpasek (promocja byla) - wszystko nie dla ciezarnych.
    Planowanie psulo mi psychike.
    Staram sie cieszyc z zycia codziennego i wszystkie plany robie na stan dnia dzisiejszego.
    Nie zycze Ci tego, ale zycie samo weryfikuje Twoje podejscie do staran.
    Odwiedzaj nas ale na spokojnie.
    Buzka.
  • poliwka 08.06.16, 20:20
    Byłam dziś na 3 godzinnej wyprawie rowerem choć ie było łatwo. Na samym starcie miałam mroczki przed oczami. Ale trochę wody i tak co chwila przerwa i jakoś przejechałam z mężem ponad 30 km. Co do @ to dalej mi organizm płata figle. To co miało być @ było tylko białym sluzem podbarwionym krwią. Czekam aż się rozkrecismile ale jeśli chodzi o nadzieję to już ich nie mam. Tylko chciałabym w spokoju ten okres już dostacsmile
    Jscibor
    Ja wiem ze za dużo paniki itp ale ja kiedyś pisałam że dopiero poznaje swój organizm i dlatego każda inna rzecz dla mnie jest już oznaką. Byłam słowo spokojna. Ale po tych kilku objawach odbiło mi. No nicsmile
  • korag100 08.06.16, 20:33
    Jednak można się stresować. Ja w tym cyklu przegapiłam dni płodne. Poza tym zaczęłam się odchudzać. I pierwszy miesiąc jestem taka szczęśliwa i wyluzowana. Czekam na okres i żyję smile Nie szukam objawów, nie myślę. Super taki jeden miesiąc przerwy.
  • smoczy_plomien 09.06.16, 10:09
    Poliwka, ja też miałam piękne objawy w każdym cyklu. W jednym piersi, w drugim brzuch, w trzecim senność, w czwartym mdłości itd. Co miesiąc co innego, w sumie pełna paleta. Przestałam ufać swojemu organizmowi do tego stopnia, że kiedy o mało nie zwymiotowałam w tramwaju to już tylko machnęłam na to ręką, że pewnie czymś się strułam, a jak zasypiałam na stojąco, to zwalałam na zmianę pogody. W każdym razie podejście zmieniło się o 180 stopni, szukałam pozaciązowych wyjaśnień dla objawów, a do testu już mi się nie spieszyło, bo bałam się rozczarowania. W tym właśnie cyklu udało się smile Natomiast skłamię, jeśli napiszę, że nie czułam tego, tylko to było jakieś takie nieuchwytne, bardziej w kategoriach intuicji. Najbardziej dało mi do myślenia, że po depilacji miałam silnie podrażnione nogi, co zdarzało mi się do tej pory tylko w poprzedniej ciąży. Tylko, że tym razem był to ekstremalnie wczesny objaw, bo już jakieś 5-7 dpo, więc ostrożnie do tego podchodziłam. Powodzenia!
  • zzofika 07.06.16, 15:51
    Hej Dziewczyny,
    poproszę o dopisanie mnie na listę:

zzofika........ 10cs............ 28 czerwca

Na trzy miesiące odpuściłam trochę starania, ale wracam bo w wieku 36 lat nie ma co czekać cierpliwie wink
  • lu-xa 08.06.16, 06:28
    Hej kochane smile ja na zeszłym roku skończyłam starania...I dobrze mi z tym było o dziwo.! Ale chyba czerwiec jest mój smile okres mi się spóźnia ...piersi zaczęły boleć w dniu spodziewanej miesiączki , ...zawroty głowy meeega , słabo mi no i takie rozpieranie ,drżenie macicy aż no-spa brałam i mam takie wrażenie że zaciążyłam..smile Tak na wszelki wypadek poczekam jeszcze dzień i testuje smile Ale by było normalnie Cud!!!! Po 15 latach znowu zaciążyć smile smile smile smile smile smile
  • daszutka 08.06.16, 08:50
    Witaj. Tak w ciekawości starałaś się 15 lat?
  • lu-xa 08.06.16, 13:27
    Nie starałam się od 2008 ....mam nadzieję że się udało...choć co ma być to będzie smile
  • daszutka 08.06.16, 15:10
    W takim razie trzymam bardzo mocno kciuki. Trochę z egoistycznych pobudek pod tytułem "cuda się jednak zdarzają". tongue_out
    Daj znać jak wyszło.
  • szukamloginu 08.06.16, 10:21
    Któraś z was nie wiem czy nie poliwka pisała kiedyś że musi odpuścić zacząć normalnie żyć bo nie będąc w ciąży dała sobie mnóstwo ograniczeń typu brak sportu "uzasadniony" apetyt i efekt tylko kilka kg w górę. Ja też zaczęłam świrować na zasadzie "nie zniosę rowerów dzieciom z drugiego piętra i tym bardziej nie wniose bo przecież nie mogę dźwigać bo MOGE BYC W CIAZY", nie bawimy się jak zwykle w samoloty i te sprawy (tak, 6-scio i 7-mio latkowie nadal lubią takie wygłupy smile ) no bo przecież też nie mogę tak ich podnosić (każde prawie 20kg) no bo W RAZIE CZEGO PRZECIEŻ NIE MOGE DŹWIGAĆ i tak popadłam w skrajność ze szkodą dla dzieci które już mam które są i które nadal mnie potrzebują . Dlatego więc "produkcje" kończymy ba dwóch smile
  • poliwka 08.06.16, 10:41
    Mi to staranie się o dziecko rozwaliło psychę. Od kwietnia czyli 2 miesiąc oglądanie pod światłem testów ciążowych, robienie ich bo chce się napić, przytyłam masakrycznie bo przecież nie zacznę się odchudzać, do parku linowego nie, biegać nie, rower nie, dźwiganie nie, ser plesniowy nie, fajki codziennie rzucanie. I co chwile odswiezanie forum, sprawdzanie w necie o owulacji, ciazach, nie ciazach. Pieprzyc to! Nie da się tak żyć. Cieszę się nawet ze następne starania o dziecko we wrześniu. Bo ja tęsknię za życiem przed staraniami. Pracowałam wtedy mega dużo i kasy było dużo a teraz? Nie będę siedzieć codziennie na dyzurach bo przecież mogę być w ciazy! Wale to wszystko, czekam na @, i idę dziś na rower!!!!
  • poliwka 08.06.16, 10:43
    I słowo honoru. Wolałabym a ta chwile @ niż widok testu z dwoma kreskami.
  • szukamloginu 08.06.16, 11:14
    Poliwka to tak jakbym czytała o sobie! Zadzwoniłam do męża z info że chyba idę do lekarza po pigułki ze jak w niedziele dostanę @ żeby zacząć opakowanie on trochę niepocieszony mówił żebym jeszcze pomyślała że jak wróci to pogadamy, itp. Mam mętlik w głowie podejrzewam że to efekt PMS . Ciężkie życie mają kobiety :p
  • kachna313 08.06.16, 13:23
    Dziewczyny no nie przesadzajcie z tego co wyczytałam to staracie się dopiero po kilka miesięcy. Myślę, że takie świrowania to mogą mieć kobitki które starają się co najmniej rok i tyka im zegar, bo mają 35+. Poza tym jeśli ciąża przebiega dobrze to przecież można funkcjonować normalnie i żyć aktywnie. Ja w dwóch ciążach zjeździłam pół Europy (taką mam pracę), jeździłam na rowerze, pływałam, itd. Jak po dwóch latach starań zaszłam w 3 ciąże to niestety miałam plamienia, leżałam, czułam się fatalnie, brałam leki na podtrzymanie, przez 3 miesiące przywaliłam 5 kilko na wadze. Ciążę i tak straciłamsad ,a powinnam za kilka dni rodzić 3 synasad. Teraz dokładnie od 23 maja wiem, że jestem w ciąży. Żyję zupełnie normalnie jak do tej pory (no zrezygnowałam z mojego ukochanego winkasmile) Codziennie jeżdżę rowerem (krótsze trasy), pływam, noszę siatki z zakupami i mojego 20 kilowego sześciolatka moszczę na rękach jak go najdzie ochota. Mam zaplanowane 4 zagraniczne wyjazdy i mam nadzieję na każdy pojechaćsmile. Wyszłam z założenia, że jak ma być dobrze to będzie.
    Kobitki młode jeszcze jesteście, nie świrujcie, spróbujcie odpuścić, a w końcu Wam się uda czego Wam z całego serducha życzęsmile
  • sydusia18 08.06.16, 13:54
    Hej ?? to jesteśmy w podobnym etapie ciąży ja dowiedzialam sie 26 maja. Nie bylam jeszcze na usg, mam wizyte dopiero 17 czerwca. Jak na razie nic mi nie dolega ??ale staram sie nie przepracowywac.
  • piosku51 08.06.16, 15:04
    A Ty sydusia18 masz już dzieci?ile czasu sie staralas
  • sydusia18 08.06.16, 15:48
    Tak mam juz synka prawie 3 latka. Rok temu bylam w ciąży, ale w 8 tyg serduszko nie bilo. Udalo nam sie od razu po przyjeździe męża na urlop.
  • jscibor 08.06.16, 15:54
    Piosku51. Po co zbierasz od nas dane?
    Ty nie starsz sie zajsc w ciaze tylko potrzebne Ci to do jakiejs pracy.
    Dziewczyny, proponuje bojkot tej Pani. Nie odpowiadac na jej pytania.
  • szukamloginu 08.06.16, 17:01
    Faktycznie ta pani tylko wypytuje...
  • kachna313 08.06.16, 18:48
    Ja też nie byłam jeszcze na usg. Idę w piątek, ale obawiam się, że jeszcze jest tak wcześnie że nic nie będzie widać. Poczekałabym z wizytą, ale mój lekarz od poniedziałku idzie na 3 tygodniowy urlop, a jak on wraca to ja wyjeżdżam. Robiłam 3 razy betę i póki co odpukać ładnie rośnie. W związku ze styczniowym poronieniem podchodzę bardzo sceptycznie do tej ciąży tzn. nawet się nie cieszę, bo przeważa strachsad Staram się ,,żyć" prawie normalnie i nie myśleć o ciąży. Ja póki co też nie mam żadnych objawów i dobrze mi z tymsmile Czasami pobolewa mnie brzuch i tyle. Nawet piersi mnie nie boląsad w każdej poprzedniej ciąży bolały. Zobaczymy jak się wszystko ułoży ja jestem gotowa na wszystkosmile
  • smoczy_plomien 09.06.16, 09:56
    Kachna, Sydusia, na kiedy wypada Wam termin porodu? Ja mam na 24.01, to Wy chyba jakoś podobnie?

Ja byłam już w zeszłym tygodniu na usg, było 6tc+2, a rozmiar dziecia tylko 2mm co odpowiada 5+5. Tak się składa, że ze starszą też miałam usg w 6+2 i tam z kolei była większa niż wypadało z wieku ciążowego [wtedy 8mm, teraz 2mm]. Jest niepokój, ale mam pozytywne nastawienie, bo co innego mi zostało? wink Na szczęście mam dużo pracy i nie mam czasu o tym myśleć.
  • sydusia18 09.06.16, 11:52
    Hej ja mam na 03.02. 2017 tak sobie wyliczylam. Ja tez sie stresuje czy wszystko sie dobrze rozwija. Nie mam na to wplywu trzeba czekac do ust. Później żeby nic sie nie wydarzylo.
  • kachna313 10.06.16, 10:00
    Ja dzisiaj idę na usg, ale obawiam się że jest tak wcześnie, że jeszcze nie będzie widać serduszka. Najgorsze jest to, że zaczyna mnie mdlićsad
  • smoczy_plomien 10.06.16, 11:05
    Kachna, daj znać! Już powinno być serducho smile
  • sydusia18 10.06.16, 22:04
    Ja idę za tydzień w piątek i myślę ze jak ma buc dobrze to będzie. Mnie tez juz mdli, ale jeszcze nie wymiotuje. Ty chociaz robilas betę, a ja jeszcze nic. Daj znac ??
  • kasiakasiowa 11.06.16, 07:11
    Kachna313 i jak usg?
  • kachna313 11.06.16, 07:52
    Narazie odpukac wszystko ok .Z OM wiek ciazy to 6,5 tyg a wielkosc zarodka to 2,5mm czyli odpowiada 5t6d. Serduszko bijesmile takze smoczy_plomien nie masz powodow do niepokoju bo u nas bardzo podobniesmile
  • smoczy_plomien 12.06.16, 17:39
    Kachna, super wiadomość! Nie powiem, podobne parametry bardzo podniosły mnie na duchu smile
  • szukamloginu 08.06.16, 14:01
    Kachna313 dzięki ci kobieto za ten wpis!!! Takie niby proste głupie oczywiste słowa ale jakże tego potrzebowałam!!! Kobieto jesteś wielka!! I oczywiście gratuluję fasolki!!
  • jscibor 08.06.16, 16:20
    Kachna 313 popieram myslenie.
    Jak bylam w pierwszej ciazy i moj maz zapytal sie kiedy zaczna sie wymioty to mu powiedzialam, ze to zdarza sie tylko w filmach - w prawdziwym zyciu to rzadkosc smile
    Pracowalam do 7 mies dojezdzajac codziennie do pracy 25km w jedna strone. Rano wymioty (bo mnie niestety dopadly), pobieranie krwi i do samochodu.
    I bez rozczulania.
  • elmirka89 08.06.16, 18:20
    I przyszła @ sad czyli teraz kupuje zioła i próbuje w lipcu. Powodzenia dla wszystkich testujacych dajcie czadu dziewczyny wink
  • lu-xa 08.06.16, 19:29
    Hej kochane smile okropnie ciągnie mnie brzuch . Mdłości i wzdęcia megaa .nie wiecie ile mogę wziąć no-spy by było bezpiecznie "w razie co"?
  • korag100 08.06.16, 19:34
    Dwie dziennie.
  • lu-xa 08.06.16, 19:47
    O kurczę tylko A ja już 3 wzięłam :-[
  • jscibor 08.06.16, 19:26
    Elmirka 89.........4cs......... 9 czerwca sad
    Poliwka..............2cs.........9 czerwca sad
    Zzofika...............10cs.......28 czerwca
    Rozi1989....... 17cs......... 30 czerwca
    Hope87...........5cs............30 czerwca
  • jscibor 08.06.16, 19:27
    Jak kolejne dziewczyny?
    Magdalenkatg, zkarolina26, keskusta?
  • zkarolina26 08.06.16, 19:52
    Ja juz sama nie wiem pojawil sie bialy sluz od 2 dni boli mnie brzuch i sutki. W dodatku dzisiaj pojawil sie wilczy apeptyt.
  • magdalenkatg 08.06.16, 22:37
    Ja czekam. Jutro ma przyjść @. Zobaczymy czy zawita smile poki co zadnych objawow ani na ciaze ani na miesiączke. Pozdrawiam !
  • zelka.94 09.06.16, 05:47
    Dziś zrobiłam kolejny test i dalej nic sad a na @ dalej się nie zapowiada, nigdy aż tak długo mi się @ nie spóźniała, muszę się wybrać do mojej gin po luteine jak do końca tyg nie dostanę i dziś jak będę miała możliwość to pójdę na betę, czy nie warto jak test negatywny? Co sądzicie?
  • lu-xa 09.06.16, 06:38
    Hej smile no u mnie negatywny test choć coś on dziwny bo i kontrolna kreska ledwo ledwie widoczna no cóż tragedii nie ma smile wszystkiego najlepszego kochane smile
  • rozi1989 09.06.16, 06:52
    Hej Zelka, warto pójść na bete będziesz miała wszystko jasne. Sikance często oszukują. Trzymam kciuki za piękną betę smile
  • poliwka 09.06.16, 10:47
    Ja bym poszła na Bete. W końcu sama poszłam dziś żeby dla świętego spokoju mieć czarno na białym i czekać w spokoju na @ która się nie rozbrykala. Test sikany dziś negatywny. Więc poszłam i zrobiłam. Teraz tylko poczekać muszę do wieczora żeby odetchnąć. Ginekolog powiedział dziś rano że albo zrobię sikany za tydzień i wtedy będzie coś wiadomo albo dziś bete i wtedy też będzie wiadomo. Wybrałam opcje bez tygodnia czekaniasmile
  • szukamloginu 09.06.16, 11:00
    Poliwka dziś wyniki? Wiem jestem głupia planowany termin @ dopiero w niedziele ale kupiłam test niby bardzo czuły i dziś rano oczywiście negatyw. Myślicie że jeszcze jest nadzieja na zmianę wyniku??
  • poliwka 09.06.16, 11:45
    Myślę że do terminu @wszystko może się zmienić. Gdybym była pewna na 100% że nie jestem w ciąży a od wczoraj powinnam dostać okres to bym na Bete nie szła mimo negatywnego testu. Ale że chce juz wiedzieć co i jak to poszłam. Wyniki albo będę miała w necie o 14.30 albo o 21.30. Tyle że od 13 mam sajgon w pracy do 20 więc pewnie dopiero wieczorem będę znała wynik to napisze. Nie będę w pracy sprawdzać bo zarówno przy zerowej becie jak i może innej za dużo emocji a ręce mi się nie mogą telepac! smile
  • szukamloginu 09.06.16, 11:59
    Poliwka czekam na info trzymam kciuki za ciebie a jednocześnie dasz mi nadzieję dla mnie smile
  • poliwka 09.06.16, 14:15
    Tak jak się spodziewałam. Beta hcg poniżej 0.1. Powodzenia dziewczynysmile
  • szukamloginu 09.06.16, 14:44
    Poliwka i co odpuszczasz teraz? Ja ostatnio kiepsko się czuję od wczoraj muli mnie na żołądku, brzuch wzdety i klucie z prawej strony. Byle do niedzieli.
  • poliwka 10.06.16, 08:57
    Ja odpuściłam. Oczywiście okres okazał się znów plamieniem więc w sumie się cieszę że ta bete z krwi zrobiłam. Oczywiście jeszcze przez chwilę myśl że a może owulacje mialam jednak później koło 16 dc i teraz dopiero po 11 dniach się zagnieżdża ale to już tylko działa psycha. Im szybciej wyzbyje się myśli o ciąży to szybciej przyjdzie prawdziwa @. Jeśli chodzi o odpuszczenie to tak. Od teraz się będziemy zabezpieczać do września. Czeka mnie egzamin i muszę schudnac to może i nadciśnienie zejdzie jak zacznę biegać tak jak kiedyś po 40-50 km tygodniowo. Wtedy pięknie schudłam i mam towarzysza mojego męża któremu też na zdrowie wyjdzie forma.
    Po długich rozmowach samej z sobą doszłam do wniosku że za bardzo się uzależnilam od tego forum i że czas chyba z niego zrezygnować. Jestem poddatna na tego typu uzaleznienia (w wieku 17 lat zaczęłam od forum o odchudzaniu a skończyło się na wyładowaniu w szpitalu z powodu rozwijajacej się anoreksji i byłam uzależniona od Motylkow odchudzających się że mna w internecie). Nie służy mi tego typu sposób rozładowywania emocji bo mnie jeszcze bardziej nakręca. Kasuje dziś swój profil i mam nadzieję że nie zajrzę już do Was. Mimo to każdej życzę upragnionego dzidziusia. Ja czuję że na mnie przyjdzie też pora i moze w ciagu roku zobacze na Usg maluszka. Matka Natura wie co robi. Taka terapia wstrząsowa będzie dla mnie ciężka ale myślę że pomoże. W myślach trzymam kciuki za Was!
  • elmirka89 10.06.16, 09:40
    Powodzenia Poliwka smile spełnienia upragnionego marzenia o dziecku i spokoju. kochaj i ciesz się życiem nie daj się zwariować wink
  • elmirka89 10.06.16, 09:42
    Jak tam nasze testerki? Jakaś buźka smile by się przydała
  • szukamloginu 10.06.16, 10:28
    No właśnie jak tam Magdalenkatg, Zkarolina26 i Keskusta?
  • zkarolina26 10.06.16, 11:20
    U mnie cisza @ sie jeszcze nie pojawila
  • keskusta 10.06.16, 13:18
    Ja czytam forum, chociaż ostatnio mało piszę. Jutro zatestuję i dam znać.
  • zkarolina26 10.06.16, 14:27
    Ja jeszcze poczekam chyba poczekam jeszcze. Wciaz jest bialy sluz
  • keskusta 10.06.16, 16:40
    Do mnie właśnie przyszła @, o dzień za wcześnie. Czyli życzę Wam szczęścia i do niezobaczenia w lipcu!
  • szukamloginu 10.06.16, 19:16
    U mnie wszystkie znaki na ziemi wskazują na @ jak w zegarku. Jak zwykle dwa dni przed @ taki ból piersi że szok.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.