Dodaj do ulubionych

Wrzesien - testujemy!!!

30.08.17, 10:53
Heja!
Babie latosmile zapraszam!

Ten cykl najdziwniejszy w zyciu, no ale oto jestem. Mam nadzieje, ze nie bede jedyna na liscie.

En_flicka..........6cs..........02.09
Edytor zaawansowany
  • 30.08.17, 13:03
    Chciałabym się dopisać po raz pierwszy, tylko nie wiem jak to działa, mam nadzieję, że dobrze to zrobiłam smile Ja też mam ten cykl dziwny.

katuszkas.........6cs..........06.09
  • No, to ja też wskakuję na listę smile To pierwszy cykl, kiedy idę na konsultacje do gina. Jutro mam wizytę, to będzie 8 dc, a więc tuż przed owulacją. Tradycyjnie trzymam kciuki za wszystkie starające się dziewczyny!

m_d_f.............11cs.........19.09
  • 30.08.17, 14:22
    Powodzeniabig_grin

rillia.................1cs..........12.09
    m_d_f.............11cs.........19.09
  • 30.08.17, 15:30
    Jestem i ja 😉
    En_flicka...........6cs.......... 02.09
    katuszkas.........6cs.......... 06.09
    rillia...................1cs...........12.09
    m_d_f...............11cs..........19.09
    akinimod12.....27cs......... 24.09
  • Jak tylko zalozylam watak przylazla @. Wiec przesuwam sie na koncowke miesiaca:

En_flicka......7cs..........29.09

Potem przekleje liste poprawnie, bo z telefonu trudno...
  • 31.08.17, 10:35
    Proszę o dopisanie na listę.

symallka...11 cs.... 10.09.
  • 18.10.17, 06:26
    Ja też chciałabym dołączyć nanaxxx...... 6cs....13.09
  • 19.10.17, 12:20
    Nie bo nie jest jeszcze wszystko pewne co do ciąży muszę powtórzyć beta ich i na 3 listopada mam wizytę więc dopiero będę wiedziała na 100 procent
  • 31.08.17, 13:08
    En_flicka...........6cs.......... 02.09 🙁
    symallka..........11cs......... 10.09
    katuszkas.........6cs.......... 06.09
    rillia...................1cs...........12.09
    akinimod12.....27cs......... 24.09
    En_flicka............7cs..........29.09
  • 31.08.17, 16:31
    Jeszcze ja, testuję 02.09., 41 cs

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • 31.08.17, 17:00
    Tol8..................41cs.........02.09
    katuszkas..........6cs.......... 06.09
    rillia...................1cs..........12.09
    akinimod12.......27cs......... 24.09
    Alicja .................7cs..........29.09
  • 01.09.17, 23:02
    Znowu klapa sad
    Dopiszcie mnie na 29.09., to będzie 42cs, trzy i pół roku złudzeń i nadziei. Chyba rzeczywiście mój mąż ma coś nie tak z nasieniem- badania niby w dolnej granicy normy, a tu nadal nic uncertain
    Ogółem to wszystkie badania są ok, amh wysokie, tarczyca i hormony wzorowe. Psychicznie też momentami odpuszczam i nic.

--
  • 02.09.17, 09:55
    Pisałam o tej metodzie w innym wątku
    m.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/leczenie-nieplodnosci/naprotechnologia-alternatywa-dla-in-vitro-na-czym-polega-naprotechnolo_34928.html
  • 02.09.17, 16:22
    Naprotechnologia czyli zgodnie z kościołem? Daleko nam do tego

--
  • 02.09.17, 17:28
    Naprotechnologia, czyli jeszcze jeden sposób, żeby sobie pomóc. Przyznam szczerze, że nie czytałam całego artykułu, ale na pewno moim celem nie było pokazanie, że jest to zgodne z nauką kościoła, bo co prawda jestem wierząca, ale z wieloma jego naukami się nie zgadzam. Jestem chociażby za in vitro, bo wiem, że to jest jedyna szansa dla wielu par.
  • 02.09.17, 11:11
    Dziewczyny, jakieś odczucia-przeczucia???
    Nie wiem dlaczego, ale od poniedziałku boli mnie podbrzusze jak na lekki okres. Jajniki mnie pobolewają, trochę piersi. Ogólnie się nakręcam - jak zawszewink Ale tak serio to nigdy nie miałam bóli poowulacyjnych.
    Nawet żadna infekcja nie dawałaby takich dziwnych bóli - to też już brałam pod uwagę.
    Wczoraj wieczorem zrobiło mi się tak zimno, że założyłam ciepłe dresy i gdyby nie to, że przyszli goście na mecz to padłabym przed 21. A tak musiałam trzymać fason, dyskretnie przysypiałam na kanapiewink
  • 02.09.17, 11:51
    Pełno odczuć i nie chcę się nakręcać, że się udało, ale od ok. 2 tyg. bywa mi niedobrze, wydaje mi się, że jestem częściej śpiąca, bolą mnie piersi, a w zasadzie sutki, dopadały mnie dziwne napady czkawki i bardzo często mi się odbija ( doczytałam, że takie efekty może dawać rosnący poziom progesteronu ), mam też wrażenie, że węch mi się wyostrzył (niektóre zapachy stały się dużo bardziej intensywne), szumi mi w uszach jak nigdy, od zeszłego piątku humor mam taki jak bym codziennie rano się czegoś najarała i na koniec coś czego sobie na pewno nie wyobraziłam dziwne krwawienie (implantacyjne? ) i od tego czasu pobolewanie podbrzusza, ale inne niż na @.
  • 02.09.17, 12:02
    O kurczesmile))) Katuszkas, Ty zaraz testujesz. Już nie mogę się doczekać co Ci test pokaże. Robisz wcześniej czy twardo się trzymasz terminu?
    Mi też się odbija, co nie zdarza mi się.
  • 02.09.17, 12:43
    Trzymam się twardo do 6, choć korci mnie żeby wcześniej zrobić, bo wg kalendarzyka od wczoraj mi się spóźnia, ale bazuje na własnych obserwacjach, że powinien być w poniedziałek + 1 dzień zapasu.
  • 02.09.17, 13:07
    Twarda babka z Ciebiesmile
    Zastanawiam czy nie spróbować 9.09. Według moich obserwacji owulację miałam 25-26 sierpnia. Wiec za tydzień test powinien już coś pokazać. Zobaczymy czy dam radę się powstrzymać do 12.09wink Tzn jak nie jestem to @ sama przyjdzie 12 ok 5-6 rano. Mogłaby zgubić drogę.
  • 02.09.17, 18:00
    Będę trzymała kciuki, żeby zgubiła drogę☺
  • U mnie chyba już po wszystkim, tzn. po owulacji smile Wczoraj test owu wyszedł pozytywny, dzisiaj skok temperatury. Znów pozostaje tylko czeeeekaaaanieee.

W ogóle to byłam u ginekologa, żeby zacząć coś działaś, ale z wizyty wyszłam średnio zadowolona. Przyniosłam wyniki badań, które zrobiłam na własną rękę (takich samych, które zalecił, gdy starałam się o pierwszą ciążę), popatrzył i powiedział, że wszystko ok. Chociaż TSH mi skoczyło ponad 2,5 - a sam mówił, że ma być poniżej. Niby bardzo niewiele jest ponad, ale kurczę, jak ci coś wychodzi na skraju normy, ale się mieści, to ok, bo norma, a jak ci przekracza - to też ok, bo przecież tylko trochę. Wrr.
    I poza tym to nic więcej nie zlecił (a zrobiłam tylko taką podstawę - progesteron, prolaktynę, TSH i testosteron) uncertain, powiedział tylko, że mąż ma nasienie zbadać i czeka mnie badanie drożności jajowodów. No, zdziwiłam się, bo to już takie dość zaawansowane badanie, a gdzie inne badania hormonalne? Poza tym jak mi robił USG, to nic mi nie powiedział, jaki duży pęcherzyk, jak szybko mogę się spodziewać owu i jeszcze stwierdził, że w prawym jajniku jest pęcherzyk, ale w lewym jest "coś" i zrozumiałam to tak, jakby sugerował, że to już po owulacji (?) i to też go nie zdziwiło, mimo że gdyby tak było, to byłaby mega wczesna owulacja, bo poszłam w 8 dc. A na koniec jeszcze powiedział, żeby normalnie się starać i nie liczyć żadnych dni, czyli dać na luz - kurde, już rok się staram, chyba najwyższy czas zacząć "liczyć"... Zwłaszcza, że młodsza i płodniejsza się nie robię. No nie wiem, jakoś tak ta wizyta mnie zawiodła.

Aha, i jeszcze jedno, mam jechać zbadać nasienie do sąsiedniego miasta, zupełnie mi to nie na rękę, bo nie jesteśmy zmotoryzowani i będzie to bardzo problematyczne. Chociaż gin powiedział, że do dwóch godzin można dowieźć próbkę i znowu się zdziwiłam, bo wszędzie czytam, że maks. pół godziny... Komu wierzyć? Chyba jednak poszukam jakiegoś laboratorium w moim mieście, które to robi...
  • 03.09.17, 10:57
    Mój ginek również stwierdził, że TSH 2,5 jest prawidłowe i nie mam czym się martwić. Zwłaszcza, że w dwóch poprzednich ciążach też takie miałam.
    Jeśli chodzi o badania nasienia, to powinniście zrobić jeśli przez rok nic nie udało Wam się zmajstrować. Ale ten czas dwóch godzin jest chyba zbyt długi. Rzeczywiście poszukaj innej przychodni na miejscu.
    Jakoś nie podoba mi się ten Twój ginekolog. Jakby był wypalony i mu się nie chciało rozmawiać z pacjentką.
  • No nic, mąż odda nasienie do badań, a ja resztą badań hormonalnych zrobię sobie sama, jak coś będzie nie tak to mu pokażę.
  • 05.09.17, 12:12
    katuszkas..........6cs.......... 06.09
    En_flicka.............7cs..........29.09
    tol8...................42cs......... 29.09

Katuszkas, jutro wielki dzień? Jak się czujesz? Jakieś przeczucia???
  • 05.09.17, 13:08
    Nie mam żadnych przeczuć, bo wczoraj wieczorem zaczęło mnie boleć podbrzusze jak na @ i dzisiaj od rana dalej boli nawet trochę mocniej niż wczoraj. Zastanawiam się czy to PMS nie zrobiło mi okrutnego żartu w postaci objawów ciąży i trochę stchórzyłam. W maju też miałam taki długi cykl i nic nie było, więc od rana humor mam wisielczy sad
  • 05.09.17, 14:28
    Duża część kobiet ma bóle miesiączkowe w bardzo wczesnej ciąży. Również takie miałam. Teraz męczą mnie od 15dc.

• 05.09.17, 15:39
    Już sama nie wiem co mam myśleć, bo ból jest taki jak przed @. Wcześniej w tym cyklu przez kilka dni też mnie pobolewało podbrzusze, ale znacznie słabiej. Test pewnie kupię, ale nie zdziwię się jutro jak już nie będę musiała go użyć.
  • Miałam dokładnie tak samo w pierwszej ciąży, pamiętam nawet jak robiłam notatkę na ovufriendzie, dwie noce przed testowaniem, że mnie tak boli brzuch, że na pewno przyjdzie @, i nie przyszła smile Więc akurat tym bym się nie przejmowała. Powodzenia!
  • 05.09.17, 17:43
    Jak rano nie nadejdzie to zrób. Ja chyba też spróbuje. Od prawdopodobnego dnia owulacji mija jutro 12 dni. Może test coś pokaże. Chodzę naładowana jak karabin. Odczuwam macicę rano, do południa łagodnie, a po południu i wieczorami aż boleśnie. Poza tym bywa mi mdło, mam zawroty głowy jeśli chociaż ciut się przegłodzę.
  • 05.09.17, 19:00
    Test zakupiony☺ Do jutra rana już niedaleko, za ok. 12 h powinnam znać wynik, chyba że wcześniej przyjdzie @. To będzie 36 dc. Odkąd przestałam brać tabletki w lipcu zeszłego roku to mój drugi taki długi cykl, poprzedni był w maju. Trzymajcie kciuki ☺
  • 05.09.17, 20:33
    Czekam na wieścismile Oby pozytywne!!!
  • 06.09.17, 08:01
    No to są 2 kreski☺
  • 06.09.17, 09:38
    Woooww!!!!! Gratulacjęsmile

Ja tez zrobiłam dziś teścik. Wyszło mi coś takiego:
    zapodaj.net/ad858493c3209.jpg.html

Co o tym myślisz?
  • Ja tam widzę, baaaaaaaaardzo blady cień kreski. Może zrób betę? smile
  • 06.09.17, 10:05
    Na spokojnie. Na razie wrzucam na luzzsmile Ale w głębi duszy już odtańczyłam taniec radościbig_grin
  • 06.09.17, 10:12
    Dziękuję☺
    Bardzo, bardzo blada krecha, ale coś tam widać☺ Poczekaj 2-3 dni i powtórz test, a potem beta. Ja betę zrobię dopiero w przyszłym tyg., bo mój mąż będzie miał na 11 do pracy to podrzuci mnie rano do laboratorium
  • 06.09.17, 10:13
    Dziękuję ☺ Trzymam kciuki za resztę dziewczyn☺
  • 06.09.17, 11:45
    Gratuluję Katuszkas! Tobie Rillia też, bo jako doświadczona wypatrywaczka drugiej kreski, dostrzegam ją na Twoim teściesmile
    Jakoś ociągałam się z dopisaniem w tym miesiącu, bo mam coraz mniej wiary, że jeszcze mi się udasad
    En_flicka...........6cs.......... 02.09 sad
    katuszkas..........6cs.......... 06.09 smile
    keskusta............26cs..........22.09
  • 07.09.17, 09:33
    Gratuluję katuszkas wink
    Rillia ja też tam widzę drugą kreseczkę, bardzo blada, ale jest. Masz jeszcze czas do terminu spodziewanej miesiączki, więc na tym etapie test mógłby nic nie pokazać, u Ciebie pokazał, więc myślę że już można Ci pogratulować smile a więc gratuluje smile szczesciara z Ciebie, udało Ci się w 1cs
  • 08.09.17, 12:32
    Hej smile
    Jestem tutaj nowa ale jak Wy wszystkie, również czekam na fasolkę smile tzn to mój pierwszy cykl z Clo więc zobaczymy ... smile
    Mam nadzieję, że przyjmiecie nie do swojego grona wsparcia i nadziei smile
  • 18.10.17, 16:57
    Super
  • 18.10.17, 06:20
    Witam chciałam się dopisać do testujących na wrzesień ale nie zdążyłam test pozytywny beta też rosnie bo tak naprawde myslalam ze nic we wrześniu nie wyjdzie a tu niespodzianka
  • 12.09.17, 10:11
    Kochane, dziś okres nie przyszedł, ale wyszły po raz kolejny dwie krechy na teściesmile
    Trzymam za Was wszystkie kciuki!!! Wysyłam wirtualne fluidki - zarażajcie się !!!
  • To może pozwolę sobie zrobić aktualizację:

katuszkas..........6cs.......... 06.09 smile
    rillia...................1cs..........12.09 smile !!!

Tyle uśmiechniętych buziek na liście staraczek to już dawno tutaj nie widziałam smile
  • 12.09.17, 11:57
    Gratulacje☺ To teraz beta☺ Ja robiłam wczoraj i prawie 5 tyś. wyszła☺ W piątek do lekarza idę.
  • 12.09.17, 13:00
    Dziękujęsmile
    Drżę na myśl o igłach, ale dziś podjadę i zrobię.
    Dziś jest mój termin okresu. Pobolewa mnie brzuch. Wiem, że ma prawdo, ale jakoś nie tak rozpierająco jak wcześniej.
    A wizytę na NFZ mam dopiero 10 października!!! Koszmar.
    Pójdę do swojego gina za 2 tygodnie.

Meblościanka - a może się uda. Wiesz jaka jest zasada? "Do póki nie zaleje, wszystko jest możliwe."

• 14.09.17, 14:19
    Dziewczyny! Gratki! Chwile mnie nie bylo a tu usmiechniete geby!!! Ja mam druga szanse pod koniec miesiaca. Oby: )
    Uprawiam afirmacje: "jestem zdrowa i plodna, zobacze 2 kreski" smile nie smiejcie sie ze mnie smile
  • 14.09.17, 14:44
    Ależ 50 % sukcesu to pozytywne myśleniesmile Ja oddawałam się modlitwie, aby jakiś Aniołek chciał mnie za mamę. Zechciałbig_grin
  • 14.09.17, 17:58
    Nie ma się z czego śmiać☺ Ja jakoś przed owulacją widziałam 2 latające bociany nad naszym budującym się domem i stwierdziłam, że to na pewno znak, że się uda☺ Tak jak napisała Rilla pozytywne myślenie to połowa sukcesu, więc trzymam kciuki, żeby się udało☺
  • 18.10.17, 14:51
    Rillia gratulacje pozytywnego testu!!! Ja dziś byłam na usg ale ciąży nie widać nie wiem co mam myśleć
  • A u mnie po staremu. Progesteron nie wskazuje na ciążę, więc pozostaje czekać na @, jedyny plus, to że powinna przyjść trochę wcześniej niż zakładałam.
  • No i przyszła wczoraj franca. Nie żebym się nie spodziewała... ale i tak jakoś tak smutno.
  • 19.09.17, 12:13
    Zawsze jest smutno, gdy franca przyłazisad Trzymaj się Meblościanko!
  • 19.09.17, 21:56
    Dokładnie... niby wiesz, że przyjdzie ale gdy się pojawia to jest cholernie przykro i to okropne uczucie niesprawiedliwości, ehh... ja juz mam doła choć do małpy jeszcze czas.
  • 20.09.17, 20:00
    Hej kobiety smile od czasu do czasu tu zagladam, chociaz już rzadziej, bo brak czasu. A ten wrzesien to juz wgl dla mnie sentymentalny, bo rok temu we wrześniowym wątku dokładnie 30.08 dowiedzialam sie, ze serca mam dwa smile gratuluje tym co sie.udalo, bedziecie miec prawdopodobnie piekne majówki smile no i z całego serca trzymam kciuki za reszte.
  • 21.09.17, 16:07
    Hej, Szukamloginu, fajnie, że wpadłaś. Ja właśnie jutro testuję, ale nie mam żadnych objawów, poza tym, że od wczoraj strasznie wszystko mnie wkur..ia. Jak Twoje maleństwo? Rośnie zdrowo?
  • 21.09.17, 19:52
    Dziękuję bardzo, rośnie jak placek drożdżowy. Ma 4 miesiące a juz z nadwyzka podwoila swoja wage urodzeniowa.. mowia, że.dzieci na piersi tak nie przybieraja, no my jestesmy wyjątkiem potwierdzającym regule.. ale moze kiedys zgubi :p
    Co do testowania trzymam kciuki. Nie wiem czt ktoras z was jest zainteresowana, ja szukajac grup wsparcia takich jak ta trafilam na super grupe nq facebooku. Nazywa sie "to w środku". Szczerze.to ja nie.udzielilam sie tam ani razu bo z moim staraniem sie kilka cykli bym sie nie odważyla. Ale.jesr to super grupa dla długotrwałych staraczek. Dziewczyny staraja sie po kilka.lat, podpowiadaja o najlepszycg specjalistach z różnych.regionow kraju, o badaniach jakie nalezt zrobic, o iui, in vitro itp, no taka typowa grupa wsparcia dla długotrwałych staraczek. I co najważniejsze grupa zamknieta czyli nikt spoza grupy nie widzi co tam sie dzieje i nie widzi naszych postów (obawialam sie tego ze znajomi beda widziec ze np naleze do takiej grupy i komentuje cos albo pisze). No w każdym bądź razie polecam.
    Keskusta zajrze jeszcze tutaj co u ciebie, a wiadomo co u poliwki?? Tak zapadla mi w pamiec, pojawiała sie i znikała i nie wiem czy przez.ten czas odezwała sie?
    Przesylam pozytywne fluidy kobiety smile
  • 21.09.17, 20:34
    Gratuluję córeczki i dzięki za rady na temat grupy. Też pamiętam Poliwkę, ale dawno jej tu nie było. Jeśli zaciążyła, to się nie pochwaliła.
  • 25.09.17, 20:01
    @ przyszła wczoraj, punktualnie jak w zegarku nie dając nawet cienia nadziei.
  • 27.09.17, 11:14
    Hej, dawno mnie nie było tu sad nadal walczę i w październiku idę na HSG już mam stresa.
  • 29.09.17, 16:23
    U mnie tez klops... eh
  • 01.10.17, 12:18
    sad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.