Dodaj do ulubionych

Odczynniki na teście po godzinach, miesiączki a ci

16.02.19, 22:25
01.01 .2019 odbył się niezabezpieczany stosunek. Partner zanim we mnie wszedł miał wytrysk i wytarł się we mnie już nie dochodził. 25.12 powinna skończyć się owulacja. 2.5 dnia po tym wzięłam ellaone. 5.01 zrobiłam 1 test ktory wyszedł negatywnie bo pewnie był za wcześnie. W tym samym dniu dostałam też miesiączkę 2 dni za wcześnie. Obfitość jak zwykle dosyć trwała 5 dni. Potem testy 12.01 (negatywny) 15.01 (negatywny) 1.02 (negatywny) 13.02 (negatywny) 15.02 (negatywny) i dzisiaj 16.02 (negatywny). 21 byłam u ginekologa powiedziała ze jajnik jest powiększony w trakcie owulacji. Nie było zmian oprócz infekcji ktora się powtórzyła i brałam na nią nystatynę. 6.02 dostalam kolejny okres normalna obfitość i trwał tyle co zwylke czyli 5 dni. Nie mam żadnych objawów oprócz wzdęć, i nie wiem czy to objaw czy nie ale mam widocznie żyłki na piersiach (biust mam duży i ciężki i nie wiem czy może być to z tum związane). I mam dwa pytania. Czy dwa okresy normalne (krew czerwona ze skrzepami) odrzucają ciążę? I czy jeśli test z 13 i dzisiaj w terminowym czasie (sprawdzić i odczytać wynik do 15 minut) był negatywny a po czasie kilkunastu godzin na wskaźniku widzę lekkie odbarwienie (w kolorze zbliżonym do tła ale nie różowym,jest to tylko zarys) w miejscu T pod światłem wyraźnym i odpowiednim kątem to jest to wynik pozytywny? Nie mam innych objawów jak nudności ból piersi czy ciemnienie sutków. Czy muszę obawiać się o ciążę?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.