Dodaj do ulubionych

Moj termometr chyba zwariowal

17.03.06, 08:00
No tak, wczoraj mialam pretensje do mojego organizmu, ze temperaturka nie drgnie, dzis rano
zdziwko...na termometrze pojawilo sie: 34.7, 3 razy patrzylam (nawet FF nie chcial mi takiej temp
zaakceptowac,najnizsza udalo mi sie wklepac 35.0), sama juz mam watpliwosci,mierzylam
temperature na szpiku, moe termometr nie byl do konca wlozony...( niestety nie mialam juz czasu by
zmierzyc ponownie ;/)chyba na marne te moje mierzenie, bo jakies bzdury mi wychodza...

www.fertilityfriend.com/home/ba5b8
Edytor zaawansowany
  • buzios 17.03.06, 12:08
    Calineczka, chyba faktycznie Ci zwariowal termometr, nie jestem ekspertem ale z
    taka tempka powinnas to jakos odczuc. Czy czujesz sie normalnie jak co dzien?
    Bo jezeli tak, to chyba musialo sie cos pokrecic. Nawet na implantacyjny dip
    wydaje mi sie to jakies dziwne. Najlepiej jak po prostu przestaniesz sie
    przejmowac faktycznie ta tepmka i juz.
    U mnie dzisiaj 36.7 co jak dla mnie to utrzymuje sie w wysokich partiach ale
    zaczelo sie lekkie plamienie, czasami pojawia sie na dwa trzy dni przed @, wiec
    tylko czekac.
    Pozdrowionka
  • caline-czka 17.03.06, 12:24
    Eh, wiesz...juz sama nie wiem, co myslec,jestem skolowana..moze to problem z hormonami...gin kazala
    przyjsc,jesli do maja nie zaciaze..coz zostala mi jeszcze jedna proba, jesli w tym cyklu nie uda sie,ale
    chyba pojde do niej juz w kwietniu,niech mi zleci badania hormonkow itd, przy okazji zrobie
    monitoring owulacji, chyba musze sie za siebie wziac porzadnie i sprawdzic,czy na pewno w moim
    organizmie wszystko jest ok...Trzymam za Ciebie kciuki, moze te plamienie to implantacja? daj znac w
    wekend jak sprawa u Ciebie sie rozwija...no i koniecznie link do wykresiku. Pozdrawiamsmile
  • buzios 17.03.06, 12:35
    nieee, plamienie wyraznie wskazuje na nadchodzaca wielkimi krokami @. Zreszta
    to nawet nie plamienie tylko taki innego troszke koloru sluz. Ja tez sie
    wybieram na badanka moze w przyszlym miesiacu, ale na razie nie panikuje.
    Milego weekendu i tez daj znac jak sie sprawy maja.
    Moj wykresik

www.fertilityfriend.com/home/115911
  • buzios 18.03.06, 19:25
    Calineczka, jak tam dzisiaj tempka, czy termometr ciagle plata figle? i jak sie
    czujesz, wszystko dobrze?
    u mnie wszystko jak najbardziej ok, dluzy mi sie juz ten cykl, ale co tu zrobic
    jak sie ma 36dniowe, pozostaje tylko czekac. Chcialabym miec takie krotkie jak
    Ty, fajnie by bylo zeby tyle czekania nie bylo.

• yskyerka 17.03.06, 12:49
    Lepiej sprawdź ten termometr. Zmierz sobie jeszcze raz tempkę albo daj
    termometr mężowi. wink Może bateria jest słaba i stąd te dziwactwa?
    A tę dzisiejszą tempkę bym wykasowała, bo ona jest nierealna.
    --
    do trzech razy sztuka
  • caline-czka 17.03.06, 12:59
    i tak tez zrobie....ta wykasuje i zaznacze, ze dzis nie mierzylam, a termometr sprawdzesmile
  • evcia80 19.03.06, 11:23
    Calineczko! Piękny ten Twój wykresik się robi smile Czekam z niecierpliwością na
    kolejne tempki i mam nadzieję, że będą się dalej tak piąć do góry! smile
    Pozdrawiam i trzymam kciuki!
  • caline-czka 19.03.06, 11:55
    eh, niby wykresik ładny, wczoraj 10dpo zrobiłam wpierw test owulacyjny od
    Ewy.Analityk...pojawiła się druga kreska, ale była trochę bledsza od testowej,
    potem zrobiłam test ciążowy też od Ewy..wpierw nic...potem niby pojawił się
    cień drugiej kreski (przy świetle dziennym), potem jak test wyschnął to wydaje
    mi sie że ten cień zniknął, to chyba moje złudzenia. Na stronie www.starania.pl
    (forum.starania.pl/viewtopic.php?t=165), Ewa pisze, że jak kreska na
    teście owulacyjnym jest bledsza od testowej to ciąży brak, więc porzuciłam
    nadzieje, tym bardziej, że na tym ciążowym powinno było coś widać. Czekam do
    czwartku na okres..
  • evcia80 19.03.06, 13:58
    Jeszcze nic nie przesądzone smile Od kiedy czytam to forum ( i dużooo innych smile)
    utwierdziłam się w przekonaniu, że testy robione przed dniem spodziewanej @ są
    guzik warte - na dwoje babka wróżyła. A i po @ naprawdę wielu dziewczynom nic
    nie pokazały a fasolka już była. Także nosek do góry, bez napędzania (jakby to
    było takie proste smile) się ale też bez dołów! Ja nadal trzymam kciuki smile
  • buzios 19.03.06, 21:12
    Calineczka, wykresik piekny! Nie trac nadziei smile Trzymam kciuki! Mam nadzieje,
    ze Ci sie uda smile
  • caline-czka 19.03.06, 21:48
    Dziewczynki, jesteście kochane smile, dziękuję za trzymanie kciuków, w ciągu
    najbliższych dni wszystko się wyjaśni, za 4 dni powinien przyjść okres...oby
    tempka nie spadała...
  • evcia80 20.03.06, 08:59
    ... Jak ja Ci zazdroszczę takich pięknych temperaturek!!! smile Jak samopoczucie?
    Fizyczne - bo nerwy masz pewnie zszargane smile Pozdrawiam cieplutko i nadal
    trzymam kciukasy smile
  • caline-czka 20.03.06, 09:33
    Witaj Evciasmile, powiem Ci, ze nie ma co zazdroscic...poki co jeszcze nie robie sobie nadziei. Nie czuje sie
    ani ciazowo, ani okresowo...piersi mam wrazliwe..jak co miesiac, wiec to dla mnie zaden
    wyznacznik...czasem ktorys jajnik zakluje,zaboli tak jak to bywa w II polowie cyklu..podbrzusze czasem
    boli,ale niziutko...na 100 % zlapalam zapalenie pecherza (znam ten bol), znowu musze isc zrobic
    posiew...tak wiec wszystko co sie dzieje z moim organizmem da sie jakos wytlumaczyc, analizujac moje
    poprzednie wykresy, tempka spadala najpozniej 2 dni przed okresem, jesli jutro nie zacznie spadac, to
    sie lekko zdziwie...a jesli pojutrze bedzie wysoka, bede miec nadziejesmile (moje cykle 26-27 dni)
    pozdrawiam
  • evcia80 20.03.06, 09:49
    Jasne że się wszystko da wytłumaczyć i wcale nie chciałam Cię nakręcać! Nie
    znam Twoich wcześniejszych wykresów, ale w tym cyklu temperaturka bardzo ładnie
    się wspięła! smile Czekam na wiadomości od Ciebie jutro smile Pozdrawiam!!!
  • buzios 20.03.06, 11:06
    Witaj Calineczka. Mam nadzieje, ze Twoj pecherz to nic powaznego. Wykresic
    ladny, trzymam za Ciebie kciuki!
  • buzios 21.03.06, 09:05
    Calineczka!!! Jaki piekny wykres!!! Trzymam kciuki kochana!!! Mam nadzieje, ze
    to jest wlasnie jest TO!!! Daj znac jak sie czujesz. Jak tam pecherz?
  • dobryduszek31 21.03.06, 09:37
    A mi to wygląda na całkiem dobrze obiecujący wykresik. Trzymam kciuki w kazdym
    bądx razie.
    --
    src="<a
    href="bd.lilypie.com/puBHp1.png""
    target="_blank">bd.lilypie.com/puBHp1.png"</a> alt="Lilypie Expecting a baby
    Ticker" border="0" width="400" height="80" /></a>
  • caline-czka 21.03.06, 09:56
    Tak bardzo chcialabym, zeby ten wykres cos oznaczal, nie chce sie jeszcze nakrecac...kiedys zdarzylo
    mi sie,ze tempka spadla dopiero w dniu miesiaczki, wiec jeszcze wszystko moze sie zdarzyc,
    codziennie rano boje sie mierzyc temperaturke z obawy ze spadnie...jeszcze 2 dni czekania...zaczynam
    odliczac godziny, jesli w dniu spodziewanego krwawienia tempka nie spadnie,robie test, modle sie!
  • dobryduszek31 21.03.06, 12:28
    wiem co to za uczucie i bardzo dobrze cie rozumiem....nie trać jednak nadziei,
    a masz jakieś nietypowe objawy ktore u siebie zaobserwowałaś?
    --
    src="<a
  • evcia80 21.03.06, 13:29
    Śliczności wykresik!!! Podziwiam Twój spokój, ja już bym pewnie przynajmniej
    jeden test zrobiła smile Kciuki nadal trzymam! Pozdrawiam cieplutko ze słonecznego
    Gdańska! smile
  • caline-czka 21.03.06, 13:40
    eh..mam objawy okresowe, brzuch mierzi jak na okres, dzis czuje totalna mokrosc...zolty sluz, cos
    miedzy sluzem a plamieniem, czuje sie okres sie rozkreca,test robilam w 10dpo, owulacyjny byl
    pozytywny,ciazowy negatywny (od Ewy Analityk), pewnie tempka jutro spadnie sad
  • evcia80 21.03.06, 13:53
    Oj, nie kracz! smile Dziwczyny nie raz pisały o objawach nadchodzącej @, a to nie
    była @ tylko Fasolka smile Testom nie ufam (chyba dla sprotu je robię hi hi),
    przynajmniej przed terminem @. Poczekaj spokojnie (hłe hłe fajnie się radzi),
    to już tylko dwa dni. Mimo że tempka stoi w miejscu, jakoś tak wiosennie mi
    dzisiaj smile Przyroda budzi się do życia! Ech... Musimy dziewczyny za nią
    nadążyć!!! smile Pozdrowionka!!!
  • yskyerka 21.03.06, 14:14
    Myślę, że jak jutro tempka nie spadnie,
    to możesz rano zrobić test. Trzymam kciuki! smile
    --
    do trzech razy sztuka
  • buzios 21.03.06, 23:14
    Calineczka, mysle sobie o Tobie i trzymam kciuki zeby jutro tempka Ci sie
    utrzymala i zebys wkrotce zobaczyla dwie tlusciuchne krechy. Koniecznie daj
    znac rano!
  • caline-czka 22.03.06, 07:03
    Dzieki Buzios !!!..no tempka trzyma sie na tym samym poziomie...jeszcze jutro, jesli nic sie nie zmieni,
    jutro robie test smile))))))), jesli moj organizm zrobi mi figla i tempka spadnie, teraz gdy zaczelam wierzyc,
    bede bardzo zawiedziona.
  • evcia80 22.03.06, 07:18
    Czekam z niecierpliwością na wyniki Twojego testu! Trzymam mooocno kciukasy!
    Miłego i spokojnego dnia! smile
  • caline-czka 22.03.06, 07:22
    Dzieki Evcia!, jesli chodzi o objawy, to powiem tak, wczoraj brzuch bolal jak na okres..identycznie,dzis
    cisza zupelna...no i piersi, normalnie tuz przed okresem bola coraz mniej, np. dzien przed okresem ten
    bol jest znikomy...a teraz bola mocno, tak jak kilka dni po owulacji...
  • caline-czka 22.03.06, 08:26
    Kochane dziewczynki, poradzcie! dzis zaczelam sie tak strasznie nakrecac, ze chyba pojde i kupie test,
    myslicie, ze wyjdzie dzien przed spodziewana miesiaczka? co prawda nie bedzie to juz tak ranny
    mocz...ale moze wyjdzie? nie wiem isc do apteki czy nie isc..podpowiedzcie cos, please!
  • dobryduszek31 22.03.06, 08:36
    Idź za głosem serca....oto moja rada wink))
    --
    src="<a
  • caline-czka 22.03.06, 09:23
    Wrocilam z apteki, zrobilam test i sa............sa II kreski, druga jasniejsza od kontrolnej o polowe, ale
    jest, az sie spocilam z wrazenia, Boze, byle jutro nie przyszedl okres....tak sie boje.mam nadzieje,ze nie
    jest to jakas ciaza biochemiczna. Nie wiem, czy moge juz sie cieszyc, czy jutro dopiero, jesli okres sie
    nie pojawi?
  • buzios 22.03.06, 09:35
    Calineczka Gratuluje!!!! Ciesze sie bardzo za Ciebie!!! Uwazaj na siebie.

P.S. A teraz ja cos Ci powiem, u mnie @ ani sladu, tempka dzisiaj w gore jak
    zwariowana, nie wiem co mam o tym myslec, bo juz wlasciwie spisalam ten cykl
    dawno na straty (przy okazji pozniej napisze dlaczego), nawet folik mi sie
    konczyl jakis czas temu i ciagle nie dokupilam. Dzisiaj 37.08 co jak dla mnie
    to juz goraczka doslownie a wczoraj/dzisiaj mial byc @, szyjka bardzo wysoko,
    miekka.... ????? Dodam ze nie mam przeziebienia az zadnej choroby.
    CO MAM ROBIC? Nie chce sie nakrecic bo sie tak juz bardzo odkrecilam w tym
    cyklu, ze szkoda by bylo teraz sie nastawiac a tu nic.

• caline-czka 22.03.06, 09:38
    Kurde, rzeczywiscie, skacze Ci,ale jest wysoko...wiec nadzieja jest! powiem Ci tak, ja tez w tym
    miesiacu mowie sobie, na pewno sie nie uda...i to chyba na przekor sie dzieje!! wiec skoro spisalas na
    straty cykl, to a noz sie udalo !!!
  • alusia_7 22.03.06, 09:46
    Calineczko gratuluję bardzo... Cieszę się że Ci się udało smile
  • dobryduszek31 22.03.06, 09:55
    Ooooo buzios a u ciebie wyglada jakby mial poczatek wykres trójfazowy! Jak
    jutro bedziesz miec 37 to wydaje mi sie ze na 90% to jest to moja kochana!!!!!
    Trzymam kciuki.
    Wlasciwie to nie chcę cie nakręcac ale ja własnie w 14 DPO zatestowałam i bylo
    pozytywnie. U ciebie widze ze owulacja była strasznie poźno (no chyba że takie
    masz cykle dlugie)
    Więc co czekasz do jutra? Bo potrzebujemy tutaj wiecej dobrych wieści !!!!
    --
    src="<a
  • dobryduszek31 22.03.06, 09:49
    ALE SUPER! I co wy ciagle z ta ciążą biochemiczną smile Co do cieszenia to ja też
    jestem powsciągliwa bo jeszcze nie bylam u gin a na dodatek tyle sie naczytałam
    na tym forum że mózg mi spuchł wink Ta twoja tempka jest b. stabilna. Od paru dni
    tak samo co swiadczy ze ciałko żółte nie zanika.
    Trzymam kciukasy i jeszcze raz GRATULACJE!!!!

--
    src="<a
  • yskyerka 22.03.06, 10:57
    Calineczko, gratulacje!
    Buzios, goń po test!
    Duszku, na forum czytaj tylko dobre wieści. smile
    --
    do trzech razy sztuka
  • buzios 22.03.06, 12:50
    Yskyerka, juz nie wiem co mam myslec o tej tempce mojej. Objawow nie ma zadnych
    niczego, tylko ta tempka taka dziwna. Wczoraj caly dzien bylo mi goraco mialam
    te 37 stopni, dzisiaj rano 37.08, az przywloklam termometr do pracy ze mna i
    mierze i mierze, tempka juz nie taka wysoka 36.5-36.6, ciagle powyzej linii
    poziomej, ale nie 37 juz. Wkurzylam sie i zglupialam calkowicie. Czyzby
    organizm bawil sie ze mna w chowanego. Chyba poczekam z tym testem do jutra
    jezeli @ nie przyjdzie. Co o tym myslisz? Nie chce sie nakrecac, ale
    rozkojarzylam sie na dobre.

• yskyerka 22.03.06, 13:31
    A po kiego grzyba mierzysz tempkę w pracy? Żeby się jeszcze bardziej stresować?
    Zmierzyłaś rano, wystarczy. Jeśli jutro nie spadnie, zrób rano test. Mimo
    wszystko najpewniejszy będzie z porannego moczu. I schowaj ten termometr, bo
    jeszcze ktoś cię zobaczy i będzie głupia sytuacja. wink
    --
    do trzech razy sztuka
  • buzios 22.03.06, 15:34
    Dzieki Yskyerka. Zastosowalam sie do zalecenia, termometr powedrowal do torby,
    torba zasunieta, zamknieta, wcisnieta pod biurko. Niestety nie wytrzymalam z
    testem, kupilam takie opakowanie gdzie sa dwa. Zrobilam jeden, zero, negatywny,
    zadnego cienia czy wyobrazenia drugiej krechy. Drugi test showalam do torby,
    jak @ nie przyjdzie i tempka nie spadnie do normalnego @ poziomu, robie drugi
    test rano. A taka bylam fajnie odkrecona i przygotowana na kolejny cykl, teraz
    caly spokoj poszedl w las.
  • kfilka 22.03.06, 11:48
    Calineczko - bardzo bardzo się cieszę z Twojej drugiej kreseczki smile). Myślę, że jest jaśniejsza, bo hCG jest jeszcze stosunkowo niedużo - tym bardziej, że dzień @ przypadałby jutro. Jak przetestujesz za kilka dni - na pewno zobaczysz przetłustą drugą krechę - tego Ci z całego serca życzę!!!
  • caline-czka 22.03.06, 11:53
    Serdecznie dziekuje Wam za gratulacje! za otuche i wspieranie przez te pare miesiecy. Wstepnie na
    sobote umowilam sie do gina, bo kazal przyjsc od razu, jesli test wyjdzie pozytywny, mam wielka
    nadzieje,ze jutro zadne krwawienie ani plamienie mnie nie zaskoczy...jeszcze jeden test mam zamiar
    zrobic w sobote rano, dzis znow lekko zaczal pobolewac brzuch identycznie jak na okres, bola tez
    piersi,nie bardziej niz normalnie, poza tym 0 objawow smile
  • evcia80 22.03.06, 12:47
    Huuuura!!! Wracam do domu i co widzę??? Tak się cieszę! smile)) GRATULACJE!!! PS.
    Nie mogę sobie darować: A NIE MÓWIŁAM??? smile)) Ściskam Was jeszcze raz bardzo
    mocno! smile
  • buzios 23.03.06, 09:12
    Calineczka, co u Ciebie? Czy krechy wyrazniejsze? czujesz sie ok?

U mnie dzisiaj ten zwariowany skok tempki wczorajszej nieco spadl, ale ciagle
    wysoko, no nie sadze ze dostane @ z taka tempka. Wczoraj wieczorem tempka grubo
    powyzej 37. Do tego zaczal mnie bolec w dole brzuch, nieznany mi dotad bol,
    takie cmienie na samym dole. No i dzisiaj rano na tescie jest slabiutka druga
    kropka (moj test robi kropki nie kreski)i pisze ze nawet jak kropka druga
    slaba, ciaza jest. No wiec zaczelo mnie mdlic od razu, ale to z wrazenia nic
    wspolnego z objawami. Wiec poczekam jeszcze do jutra i ide na bete, co
    myslicie. Moze ja musze po prostu na wszystko dlugo czekac, dlugi cykl, pozno
    owulacja, pozno test? Staram sie za wszelka cene nie nakrecic juz tak na
    wariata, w razie czego.

Moj wykresik, poprosze o subiektywne opinie, jestem 15dpo
  • yskyerka 23.03.06, 11:09
    Nie chcę cię nakręcać, ale trzymam kciuki za jutrzejszą betę. smile
    Mnie się ten wykres podoba.
    --
    do trzech razy sztuka
  • caline-czka 23.03.06, 11:31
    Cos mi sie wydaje Buzios, ze podzielisz moj lossmile))). Jesli chodzi o objawy patrze tu sceptycznie, bo ja
    oprocz bolu piersi nie mam praktycznie zadnych...ale kazda kobieta jest inna
  • buzios 23.03.06, 11:43
    Dzieki dziewczyny, powtarzam sobie "nie nakrecaj sie, nie nakrecaj sie" i co?
    Juz jestem zakrecona jak sloik na zime! Dam wam znac jutro jak sie sprawy
    rozwijaja.

Calineczka, Ty to masz super wykres, zadnych watpliwosci!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka