Dodaj do ulubionych

Nowy Szczesliwy watek;)))

25.05.06, 23:50
Mam nadzieje ze przyniesie wszystkim z nas to czego kazda z nas jabardziej
pragniewink)
Edytor zaawansowany
  • mariolka55 25.05.06, 23:57
    no wiec zarazki najpierw smile
    ################################################################################
    ################################################################################
    #############################################################
    moze niedługo beda swiezsze,na razie dalej staresmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 26.05.06, 00:00
    Faktycznie ja to mam glowe,zapomnialam o fluidkachwink
    ´/******************************************************************************
    ********************************************************************************
    ********************************************************************************
    *
  • sloneczko271 26.05.06, 00:04
    ja niestety fluidków wam nie mogę jeszcze przesłać ale mam nadzieję że już
    niedługosmile
    ale melduje się na nowym wąteczkusmile))))
  • sloneczko271 26.05.06, 00:06
    no dobra kochane moje laseczki, ja teraz to już spadam naprawde bo już 24 a ja
    jeszcze się ślepie w laptopasmile)) dobranocsmile życze wam spokojnej nocy i
    kolorowych snówsmile pa,pa,pa. do jutrasmile))
  • mariolka55 26.05.06, 00:07
    no ja tez uciekam do wyrka,bo tak sie zagadałam z wami ze nie zauwazyłam która
    godzina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    pa pa do jutrasmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 26.05.06, 00:04
    ja posłałam stare ale DUZEwink moze zadziałaja!!!
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • sloneczko271 26.05.06, 00:07
    mariolka55 napisała:

> ja posłałam stare ale DUZEwink moze zadziałaja!!!

mam nadzieję że zadziałająsmile daniczek się pierwszy zarazi(*)
  • sloneczko271 26.05.06, 00:09
    pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pa,pasmile))
    mnie to chyba trzeba WOŁAMI ODCIĄGNĄĆ OD TEGO KOMPAwink)))) hi,hi,hismile))
  • mariolka55 26.05.06, 00:10
    smile)))))))))))))))))) pa
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • sloneczko271 26.05.06, 00:10
    dziewczyny, idziemy wkońcu spać, bo skończyć nie możemysmile i wkońcu zapełnimy
    cały nowy wątekwink i dopiero będą jajawink))
  • sloneczko271 26.05.06, 00:11
    pasmile
  • olka9917 26.05.06, 00:12
    JA tez odchodze od kompa i wracam zobaczyc czy jeszcze klikaciewink))Ale teraz
    ide szorowac Miska,
  • olka9917 26.05.06, 00:12
    Pa pa pa
  • kattrin1 26.05.06, 08:09
    Witam sie na nowym wateczku - sloneczko mysle ze on bedzie szczesliwy dla
    Ciebie - operacja za pasem hihihi i staranka tez smile))

Daniczku czekam na wiesci smile))

Gosia, Anie, Mariolka, Olka jak sie czujecie w hihih Dniu Matki smile no niedługo
    od swojego maleństwa usłyszycie słowo "MAMO" smile) Niektóre z Was powtórnie a
    niektóre poraz pierwszy smile Dziewczynki wszystkiego najlepsiejszego smile)
  • sloneczko271 26.05.06, 22:24
    witam was dziewczynkismile))
    katrinsmile obyś skarbie miała racjesmile

ja dzisiaj jestem strasznie padnięta. wyobrazcie sobie że wczoraj poszłam spać
    o godz.03 normalnie chyba zgłupiałamsmile tak się szwędałam po mieszkaniu że sama
    nie wiedziałam co mi się chce. jak skończyłam z wami rozmawiać to zaczełam
    buszować po lodówce i zachciało mi się mielonegosmile)) no i sobie zjadłam
    takiego zimnego, pózniej leciał fajny film no i tak zleciało. niestety już 0
    godz.04 miałam pobudke i to już drugą noc pod rząd bo pod naszym oknem siedzi
    jakiś napalony kocur i tak strasznie głośno mrałczy że szok! najpierw jedną noc
    to myślałam że się jakaś kocica koci i tak strasznie głośno mrałczy (normalnie
    tak jak by jakieś dzieci płakały), no ale dzisiaj to przegioł normalnie nas
    obudził! i już o 7 musiałam wstawać do pracyuncertain
    a w pracy ludzi jak zwykle od zarąbania, dzisiaj prawie wszyscy mieli wolne to
    kobitki kożystałysmile
    po pracy przyszła moja siostra i wyciągła mnie na zakupy. kupiłam sobie
    fajne,czarne spodnie-rybaczkismile jak zwykle zresztą: ona mnie wyciąga na zakupy
    i zamiast niej zawsze kupuje coś jasmile))
    no i pózniej musiałam jechać do teściówki na dzień matki, ale raz dwa tą wizyte
    zaliczyliśmy i wróciliśmy do domku, a w domku następna imprezka z okazji dnia
    matkismile)) ale yło fajniesmile właśnie przed chwileczką moja siostra ze szwagrem
    pojechali do domku a ja weszłam do was na chwilke sie przywitać i was doczytać
    no i zaraz będę spadać lulu bo już mi się oczka kleją a jutro znowu musze wstać
    o 7 bo idę rano do pracysmile
  • sloneczko271 26.05.06, 22:25
    ale wam streściłam cały dzieńwink)) hi,hi,hismile))))
  • anie5 26.05.06, 09:31
    czes laseczki,
    witam na nowym watku smile fluidki przesylam
    Daniczek to juz zarazony pewnie smile
    ale sie nacvzytalam dziewczynki - wiecie, ze ja tez siedzialam wczoraj do 1:00
    i ksiegowalam dokumenty...mialam zamiar zajrzec ale tak sie zaglebilam w
    papierkach, ze nie wyszlo jakos - no i nie spodziewalam sie ze nasz watek taki
    aktywny w tych godzinach smile
    teraz tez siedze z papierkami, miedzy czasie Was czytam i jeszcze odkurzam smile

jak tam papiez - podobno z tej okazji macie dzis wolne?
    wczoraj bylam u lekarza - ale takiego rodzinnego po skierowanie na usg itd. i
    powiedzialam, ze mam chyba takie niskie cisnienie, bo do godz. 15 nie
    funkcjonuje normalnie tylko chodze jak pijana....on powiedzial, ze mam kawe pic
    i wiecej solic - czujecie - a ja tego wlasnie unikalam, on powiedzial, ze to
    lepsze niz jakies tabletki, ktore moglyby mnie podniesc - a niskie cisnienie to
    normalka...
    --
    raffaele
    zosia
    fotka12t1d
  • sloneczko271 26.05.06, 22:28
    anie5 napisała:

> czes laseczki,
    > witam na nowym watku smile fluidki przesylam
    >
    *******************************************************************************
    > *
    > **************************************************************************
    > Daniczek to juz zarazony pewnie smile
    > ale sie nacvzytalam dziewczynki - wiecie, ze ja tez siedzialam wczoraj do
    1:00
    > i ksiegowalam dokumenty...mialam zamiar zajrzec ale tak sie zaglebilam w
    > papierkach, ze nie wyszlo jakos - no i nie spodziewalam sie ze nasz watek
    taki
    > aktywny w tych godzinach smile
    > teraz tez siedze z papierkami, miedzy czasie Was czytam i jeszcze odkurzam smile
    >
    > jak tam papiez - podobno z tej okazji macie dzis wolne?
    > wczoraj bylam u lekarza - ale takiego rodzinnego po skierowanie na usg itd. i
    > powiedzialam, ze mam chyba takie niskie cisnienie, bo do godz. 15 nie
    > funkcjonuje normalnie tylko chodze jak pijana....on powiedzial, ze mam kawe
    pic
    >
    > i wiecej solic - czujecie - a ja tego wlasnie unikalam, on powiedzial, ze to
    > lepsze niz jakies tabletki, ktore moglyby mnie podniesc - a niskie cisnienie
    to
    >
    > normalka...

cześć aniusmile)) ano prawie wszyscy mają wolne ale prywaciaże to tracują
    normalniesmile wolne mają szkoły, banki, urzędy itp. biura.
  • goko1 27.05.06, 00:01
    cześć kobietki!

ale się rozpisałyście, jeszcze do nadrobienia poprzedni wątek mi został, bo ten
    doczytałam...

Liczyłam na wieści od Daniczka, ale ok trzymam kciuki jeszcze i czekam
    niecierpliwie... oby sie udało!

Ja dzisiaj pracowałam normalnie, zresztą to tak bardzo różnie z tym
    niepracowaniem było, bo niby poczta też urząd, a pracowała normalnie o sklepach
    i innych już nie wspomnę. Na nic zmkniętego się nie natknęłam.

Mieszkanko już mamy zarezerwowane, w przyszłym tygodniu podpisujemy dwie umowy
    przedsprzedażne u notariusza pierwsza na zakup nowego i druga na zbycie starego
    lokum. Poszło szybciej niż się spodziewałam.

Zaraz idę spać, pospałam dzisiaj wieczorem i teraz męcze jeszcze jakiś film i
    siedzę w necie.

Dobrejnocy,papa
    --
    Córeczka/Siostrzyczka
    Niunia macha rączką
    buzia i oczka
  • olka9917 27.05.06, 08:46
    Hej ja tylko na chwilkewinkWlasnie sie przebudzilam bardzo glodnawinkzjadlam
    bulke,to sobie mysle ze wpade do was na chwilke zobaczyc co slychacwinkJa tez
    sloneczko musze dzis polatac po sklepach,bo ja wszystkie zeczy ciazowe kupilam
    rybaczki/letnie zeczy a teraz tu u nas zimno ze normalnie dlugich spodni
    potrzebuje,bo te o nr.wwieksze od mojego to juz takie dopasowane sa,a po co mam
    sie meczycwinkMisiek jeszcze dzis musi pomalowac te rury w lazience,i wkoncu bede
    mogla tam posprzatacwinkAkurat mi pasuje ja pujde na miasto a on niech malujewink
    Goko to gratulacje ze tak fajnie szybko sie wam to wszystko udalo z tym
    mieszkankiemwinkMieliscie szczescie,myslalam ze to wszystko dluzej potrwa.To
    nagorsze masz z glowy,)Danik odezwij sie,co tam u CiebiewinkNo ja jeszcze chwilke
    i spadam jeszcze na wyrkowinkMisiek spi jeszcze,i ja chyba tez jeszcze
    pospie,pogoda jak zwykle nieciekawacrying
  • olka9917 27.05.06, 08:48
    Sloneczko ale macie z tym zakochanym kocuremwinkmy tez mamy na podworku 2 niczyje
    koty,jeden szary a drugi czarny,i tez ostatnio dawaly niezle popalic,ale pod
    wieczor.Zawsze siedza pod moja sypialniawinkja ich oczywiscie podkarmiamwink
    Najlepiej to parowki lubiawink
  • mariolka55 27.05.06, 15:57
    witam laskismile
    tradycyjna cisza przy sobocie???
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 27.05.06, 17:33
    Hejkawinkja odkurzamwinkCaly dzien prawie na dworze spedzilismywinkBylismy ogladac te
    samoloty ale super bylowinka ludzi fullwinkPuzniej bylismy po sklepach
    pochodzic,kupilam sobie fajne ciazowe jeansy z guma na brzuchu,)A sa tak fajnie
    dopasowane jak na mniewinkJutro moze nowe fotki porobie to wam wysle.Puzniej
    musze prasowac,wstawic pranie,zrobic sobie fryzure,pazury poobcinac,popilowac
    itp..Jak zwykle by sie Sloneczko przydalowinkale napewno znowu ma full
    ludzi.Mariolka ja fryzura?zadowolona?Wyslij fotki jak mozeszwinkPuzniej wpadne,pa
    pa
  • danik1 27.05.06, 18:53
    Witam dziewczynki!!!
    A my sie dzisiaj wzielismy za sprzatanie w naszym domku i tak sie zakrecilismy,
    ze caly balkon na glanc wysprzatalismy ktory czekal juz na nas dluzszy czas i
    nie moglismy sie za niego zabrac. Pomylam sobie wszystkie doniczki i teraz
    musze nakupowac kwiatkow do domu!!!

Kochane wiem, ze czekacie na wiadomosci ode mnie, ale nie mam dla Was dobrych
    wiesci. sad Niestety. Dzisiaj w 15 dpo iui przyszly plamienia i teraz nie wiem
    czy juz rozkreca sie w @ od razu czy jednak beda nazrazie same plamienia. Przez
    stymulacje wszystko mi sie pokrecilo dlatego nie wiem jak liczyc.
    Poplakalam sobie troszke w rekaw meza i juz mi lepiej. Jak tylko przyjdzie @ to
    zaczne znowu stymulacje i znowu iui, tym razem mam nadzieje udana. Bo jak nie
    to sie wkurze nie na zarty.

Pozdrowionka dla wszystkich i zycze milego wieczorku!!! smile

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • olka9917 27.05.06, 19:50
    Danik przytulam cie bardzo mocno.Glowa do gory,tym razem napewno sie udawinkJuz
    teraz zaczne trzymac kciukasy za nowy cykl i nowa szansewinkDanik fajnie ze sobie
    posprzatalas balkonwinkskoncz na spokojnie sprzatanie,bo jak juz fasolka w
    brzuszku bedzie to za sprzataniem (generalnym) trzeba uwazac.Pozdrawiam trzymaj
    sie pa pa
  • sloneczko271 27.05.06, 20:56
    danik1 napisała:

> Witam dziewczynki!!!
    > A my sie dzisiaj wzielismy za sprzatanie w naszym domku i tak sie
    zakrecilismy,
    >
    > ze caly balkon na glanc wysprzatalismy ktory czekal juz na nas dluzszy czas i
    > nie moglismy sie za niego zabrac. Pomylam sobie wszystkie doniczki i teraz
    > musze nakupowac kwiatkow do domu!!!
    >
    > Kochane wiem, ze czekacie na wiadomosci ode mnie, ale nie mam dla Was dobrych
    > wiesci. sad Niestety. Dzisiaj w 15 dpo iui przyszly plamienia i teraz nie
    wiem
    > czy juz rozkreca sie w @ od razu czy jednak beda nazrazie same plamienia.
    Przez
    >
    > stymulacje wszystko mi sie pokrecilo dlatego nie wiem jak liczyc.
    > Poplakalam sobie troszke w rekaw meza i juz mi lepiej. Jak tylko przyjdzie @
    to
    >
    > zaczne znowu stymulacje i znowu iui, tym razem mam nadzieje udana. Bo jak nie
    > to sie wkurze nie na zarty.
    >
    > Pozdrowionka dla wszystkich i zycze milego wieczorku!!! smile
    >

o kurcze! szkodasad przykro mi daniczku. ale bądz dobrej myśli, jak się nie
    udało za pierwszym razem to napewno uda się wam za drugimsmile mojej siostrze
    udało się dopiero za 4 razem ale najważniejsze że się udałosmile powiem ci że jak
    ja czytałam o iui to podobno powinno się próbować do 4-6 razy i no i jak 6 razy
    się nie uda to raczej przez iui się nie uda i trzeba próbować inną metodą.
  • danik1 27.05.06, 21:14
    sloneczko271 napisała:

> ja czytałam o iui to podobno powinno się próbować do 4-6 razy i no i jak 6
    razy
    >
    > się nie uda to raczej przez iui się nie uda i trzeba próbować inną metodą.

I juz sie zaczelam bac. sad

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • sloneczko271 27.05.06, 21:24
    danik1 napisała:
    > I juz sie zaczelam bac. sad

daniczku, nie ma się czego bać. trzeba poprostu próbować i tak nie mamy na to
    wpływu. pomyśl sobie o tym tak że wy przynajmniej nie płacicie za iui więc
    możecie próbować więcej razy (chociaż mam nadzieję że nie będzie takiej
    potrzeby), a u nas to kosztuje 500zł. dla nas to jest dużo. a powiedz mi
    jeszcze daniczku jak jest u was z ivf-też jest za darmo?
  • danik1 27.05.06, 21:39
    sloneczko271 napisała:

> danik1 napisała:
    > > I juz sie zaczelam bac. sad
    >
    > daniczku, nie ma się czego bać. trzeba poprostu próbować i tak nie mamy na to
    > wpływu. pomyśl sobie o tym tak że wy przynajmniej nie płacicie za iui więc
    > możecie próbować więcej razy (chociaż mam nadzieję że nie będzie takiej
    > potrzeby), a u nas to kosztuje 500zł. dla nas to jest dużo. a powiedz mi
    > jeszcze daniczku jak jest u was z ivf-też jest za darmo?

Sloneczko ale ja czytam na roznych watkach, np. dla starajacych sie, ze u Was w
    Polsce tez mozna zrobic iui na fundusz. Musialabys poszukac.

Co do in-vitro to jest za darmo ale tylko trzy zabiegi. Tak slyszalam. Za leki
    musisz oczywiscie sama zaplacic. Musze sie zapytac jak to jest z iui, czy tez
    jest limit czy do skutku. Wiesz co Sloneczko, moze my bedziemy zafasolkowane w
    tym samym czasie, albo moze podobnie. Hihihi to bedziemy sobie opowiadaly
    wrazenia tak jak teraz dziewczynki nasze.

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • sloneczko271 27.05.06, 21:50
    danik1 napisała:

> sloneczko271 napisała:
    >
    > > danik napisała:
    > Sloneczko ale ja czytam na roznych watkach, np. dla starajacych sie, ze u Was
    w
    >
    > Polsce tez mozna zrobic iui na fundusz. Musialabys poszukac.
    >
    > Co do in-vitro to jest za darmo ale tylko trzy zabiegi. Tak slyszalam. Za
    leki
    > musisz oczywiscie sama zaplacic. Musze sie zapytac jak to jest z iui, czy tez
    > jest limit czy do skutku. Wiesz co Sloneczko, moze my bedziemy zafasolkowane
    w
    > tym samym czasie, albo moze podobnie. Hihihi to bedziemy sobie opowiadaly
    > wrazenia tak jak teraz dziewczynki nasze.

mam nadzieję że masz racje daniczkusmile))
    ale powiem ci że nie słyszałam o tym że iui można w polsce zrobić na fundusz. a
    z tego co czytam jak piszesz jak jest u was w dani to widze że oni u was dbają
    o ludzi. fajnie macie z tym ivf że 3 razy jest za darmosmile super maciesmile
  • sloneczko271 27.05.06, 20:43
    olka9917 napisała:

> Hejkawinkja odkurzamwinkCaly dzien prawie na dworze spedzilismywinkBylismy ogladac
    te
    >
    > samoloty ale super bylowinka ludzi fullwinkPuzniej bylismy po sklepach
    > pochodzic,kupilam sobie fajne ciazowe jeansy z guma na brzuchu,)A sa tak
    fajnie
    >
    > dopasowane jak na mniewinkJutro moze nowe fotki porobie to wam wysle.Puzniej
    > musze prasowac,wstawic pranie,zrobic sobie fryzure,pazury poobcinac,popilowac
    > itp..Jak zwykle by sie Sloneczko przydalowinkale napewno znowu ma full
    > ludzi.Mariolka ja fryzura?zadowolona?Wyslij fotki jak mozeszwinkPuzniej
    wpadne,pa
    >
    > pa

oleńkosmile)) dawaj szybko pazurki to ci raz-dwa zrobiesmile))))
    no i koniecznie prześli nowe fotki, może ubież te nowe portki do zdjęciawink))
    no i jeszcze porób zdjęcia jak wam wyszedł pokój dla maleństwa i łazienkasmile
  • olka9917 27.05.06, 20:53
    Hej Sloneczko wlasnie sie mecze nad pazurkami,z checia bym ci je podeslalawinkW
    lazience musimy jeszcze grzejnik pomalowac i rury,ale dozorca wyjechal i niema
    kto wylaczyc pieca,a cieplych niemozna malowacsadi stanelismy z robota.Chyba w
    nastepny weekend wruci dozorca,a wtedy my do polski jedziemy,to jeszcze troche
    potrwa.Co do pokoju Malenstwa rozmyslilam sie co do kolorow,oddalismy
    je.Przewaznie wszystko dla dzieci jest w kolorach
    niebieski/zolty/pomaranczowy,chodzi mi o dodatki do luzeczkaitp.najpierw
    porozgladam sie co jakie mniej wiecej bym chciala a dopiero wtedy zdecyduje co
    do farbywinkA Misiek zadowolony bo na spokojnie przed laptopem siedzi a tak by
    musial malowac.Pozatym ten basen musimy wywiezc do polski bo stoi wlasnie w tym
    pokoju.No nic narazie spadam.Puzniej zajrzewinkMilego wieczorku,)
  • sloneczko271 27.05.06, 21:03
    olka9917 napisała:

> Hej Sloneczko wlasnie sie mecze nad pazurkami,z checia bym ci je podeslalawinkW
    > lazience musimy jeszcze grzejnik pomalowac i rury,ale dozorca wyjechal i
    niema
    >
    > kto wylaczyc pieca,a cieplych niemozna malowacsadi stanelismy z robota.Chyba
    w
    > nastepny weekend wruci dozorca,a wtedy my do polski jedziemy,to jeszcze
    troche
    > potrwa.Co do pokoju Malenstwa rozmyslilam sie co do kolorow,oddalismy
    > je.Przewaznie wszystko dla dzieci jest w kolorach
    > niebieski/zolty/pomaranczowy,chodzi mi o dodatki do luzeczkaitp.najpierw
    > porozgladam sie co jakie mniej wiecej bym chciala a dopiero wtedy zdecyduje
    co
    > do farbywinkA Misiek zadowolony bo na spokojnie przed laptopem siedzi a tak by
    > musial malowac.Pozatym ten basen musimy wywiezc do polski bo stoi wlasnie w
    tym
    >
    > pokoju.No nic narazie spadam.Puzniej zajrzewinkMilego wieczorku,)

masz racje. najpierw wszystkosobie pooglądaj i pózniej zdecydujesz na spokojnie
    jaki będzie kolor ścian a malowanie nie uciekniesmile)) w końcu malarza masz pod
    rękąwink
  • sloneczko271 27.05.06, 20:33
    witam was dziewczynkismile))
    oleńkosmile ty je jeszcze dokarmiasz a ja dzisiaj stwierdziłam że zamykam okno na
    noc bo jak mnie 3 noc obudzi to go chyba walne doniczkąwink

gokosmile super! że tak szybko wam to poszło z tymi mieszkaniamismile)) teraz tylko
    podpisanie umowy i przeprowadzkasmile moje gratulacjebig_grin
  • anie5 26.05.06, 09:33
    zapomnialam napisac co mi sie przytrafilo ostatnio - taka chodze pijana i
    spiaca i roztargniona, ze wlaczylam gaz i tak zostal (niezapalony) przez pare
    godzin - ale bardzo baly - minimum - no i przy otwartym balkonie....wiecie co -
    moglam sie zabic....na szczescie wyczulam dziwny zapach i zorjentowalam sie...a
    wczoraj zostawilam wode w kranie - tak na 2 godzinki - sobie leciala ladnie -
    dlatego - wiem, ze mi kawki trzeba !!!!
    --
    raffaele
    zosia
    fotka12t1d
  • sloneczko271 27.05.06, 21:11
    anie5 napisała:

> zapomnialam napisac co mi sie przytrafilo ostatnio - taka chodze pijana i
    > spiaca i roztargniona, ze wlaczylam gaz i tak zostal (niezapalony) przez pare
    > godzin - ale bardzo baly - minimum - no i przy otwartym balkonie....wiecie
    co -
    >
    > moglam sie zabic....na szczescie wyczulam dziwny zapach i zorjentowalam
    sie...a
    >
    > wczoraj zostawilam wode w kranie - tak na 2 godzinki - sobie leciala ladnie -
    > dlatego - wiem, ze mi kawki trzeba !!!!

aniusmile to ty ładne odwalasz numeryuncertain ale faktycznie to było BARDZO
    NIEBEZPIECZNE! przecież mogło się to skończyć tragicznie. dobrze że wyczułaś
    ten gaz! aniu, uażaj bardziej na siebie bo po dupie dostaniesz! smile
  • anie5 26.05.06, 09:36
    dziewczyny - pochwalcie sie jakie imiona podobaja sie Wam dla dzieci - tzn. te
    oczekujace - macie juz wybrane? Olka, Mariolka, Goko??? a starajace - jakie Wam
    sie podobaja? u mnie juz Raffaele - zostal przyjety przez wszystkich - tylko
    moj maz jeszcze sie zastanawia - choc to on sam wybral...mi sie podoba jeszcze
    henrik...ale raczej nie bedzie Henrik smile a Wy?
    --
    raffaele
    zosia
    fotka12t1d
  • mariolka55 26.05.06, 09:58
    anie henrik to na nasze henryk? raffaelle ładnie(po naszemu rafał?)

mnie sie podoba Mikołaj tylko meza nie moge przekonac,a na dziewczynke chyba
    Natalia???

Anie uwazaj!!!!!!!!!!! bo gaz to juz duze roztargnienie,pilnuj sie bardziejsmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • anie5 26.05.06, 10:00
    henrik - po dunsku - Henryk po naszemu wink ale Raffaele - to Rafal - chyba tak
    zostanie wink Natalia - bardzo ladnie - i Mikolaj tez - super!!!
    --
    raffaele
    zosia
    fotka12t1d
  • anie5 26.05.06, 10:01
    wiem, sama sie przestraszylam - jak moglam tak zrobic i jaka ja roztargniona
    jestem - teraz uwazam - a dzis od rana ropzpiera mnie energia - kawke sobie
    wypilam wink
    --
    raffaele
    zosia
    fotka12t1d
  • emania29 26.05.06, 11:39
    hejka
    dawno was nie czytałam i mam pewne zaległości... mam sporo pracy i musze
    wymyślać nową grafike dla gazety. Pozatym w pracy nie zaciekawie bo ludzie
    strasznie zawistni!!!!! jak tylko dostałam nowy przydział obowiązków to się
    zaczęło gadanie....
    a co tam u was???
    Daniczku przesyłasz jakieś fluidki w tym cyklu???? czy w następnym????
    Eryka chyba dziś już w ciąży smile)))
  • emania29 26.05.06, 11:42
    A jeśli chodzi o imiona to mi się podobają krótkie Jaś, Krzyś, Adaś, Antoś a z
    dziewczynką trudniej ale też podoba mi się Natalka
  • danik1 26.05.06, 12:06
    Dziewczynki no to mnie zaskoczylyscie z tym rozpisaniem sie wczoraj w nocy!!!
    Juz myslalam, ze sie cos stalo, jakis maly cudzik na naszym forum, hihihi.
    Jezeli chodzi o imiona to mi w pierwszej ciazy podobaly sie imiona Daniel i
    Mateusz. Wybralam Daniel bo pisze sie tak samo i tak samo wymawia jak w
    polskim. A dla dziewczynki podobalo mi sie Natalka i gdyby byla dziewczynka to
    tak by sie nazywala, wiec Mariolka bardzo ladne imie!!!!! A teraz mysle nad
    imieniem dla dziewczynki tak na przyszlosci i podoba mi sie Maria, mala Marysia
    po mojej mamie i tesciowej, ale moze wprowadze zmiany a moze bedzie drugi
    chlopak.

O fluidkach jeszcze nic nie wiem. Caly czas czekam na @. Dzisiaj moj 14 dpo.
    Zawsze mialam 12 dpo, ale po stymulacji mi sie przesuwa do 14 dpo, tak bylo
    ostatnio a teraz nie wiem jak bedzie. Caly czas jestem nastawiona na @ bo
    objawow nie ma, cycki jakie byly takie sa a brzucho pobolewa @-owo, wiec sie
    nie ludze. Zreszta teraz to i tak juz bez roznicy bo tak czy siak to koniec
    cyklu.

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • danik1 26.05.06, 12:08
    Ale dobrze, ze skopiowalam sobie posta bo znowu mnie wylogowalo i wszystko by
    przepadlo.

Zycze wszystkim milego dnia a dla mamusiek i przyszlych mamusiek duzo usmiechu
    na buzkach!!! Wszystko bedzie dobrze!!

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • sloneczko271 27.05.06, 21:41
    danik1 napisała:

> Dziewczynki no to mnie zaskoczylyscie z tym rozpisaniem sie wczoraj w nocy!!!
    > Juz myslalam, ze sie cos stalo, jakis maly cudzik na naszym forum, hihihi.
    > Jezeli chodzi o imiona to mi w pierwszej ciazy podobaly sie imiona Daniel i
    > Mateusz. Wybralam Daniel bo pisze sie tak samo i tak samo wymawia jak w
    > polskim. A dla dziewczynki podobalo mi sie Natalka i gdyby byla dziewczynka
    to
    > tak by sie nazywala, wiec Mariolka bardzo ladne imie!!!!! A teraz mysle nad
    > imieniem dla dziewczynki tak na przyszlosci i podoba mi sie Maria, mala
    Marysia
    >
    > po mojej mamie i tesciowej, ale moze wprowadze zmiany a moze bedzie drugi
    > chlopak.
    >
    > O fluidkach jeszcze nic nie wiem. Caly czas czekam na @. Dzisiaj moj 14 dpo.
    > Zawsze mialam 12 dpo, ale po stymulacji mi sie przesuwa do 14 dpo, tak bylo
    > ostatnio a teraz nie wiem jak bedzie. Caly czas jestem nastawiona na @ bo
    > objawow nie ma, cycki jakie byly takie sa a brzucho pobolewa @-owo, wiec sie
    > nie ludze. Zreszta teraz to i tak juz bez roznicy bo tak czy siak to koniec
    > cyklu.

daniczkusmile a może jeszcze nie wszystko stracone. moją siostre też brzuch
    pobolewał tak jak na @ a @ nie dostałasmile jeszcze trzymam kciukismile
  • bea1978 26.05.06, 12:09
    Hej Hej!!!

Ale laski nam tu naprodukowały wczoraj!!!
    Czytałam i czytałam...
    Wczoraj na wyjściu z pracy dostałąm @@@@ i o teraz konam z bólu... jak ja to
    uwielbiam, a dzis jeszcze dentysta, normalnie masakra,umrę tam na fotelu z bólu,
    ja zawsze taka cała obolała w @ jestem sad
    a nie mogę odwołać, bo juz ostatnio odwołałam sad

Dziewczynku, ja spadam, życzę Wam spokojnego weekendu i ładnej pogody, choć
    prognozy nie są zbuy łaskawe smile
    Całuski i do poniedziałku!
    --
    Czekamy na... smile
    Nasz małżeński staż -odliczanie!
  • danik1 26.05.06, 12:11
    Do poniedzialku Bea i powodzenia u dentysty, zeby nic nie bolalo!!!!!!!!!!

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • sloneczko271 27.05.06, 21:54
    bea1978 napisała:

> Hej Hej!!!
    >
    > Ale laski nam tu naprodukowały wczoraj!!!
    > Czytałam i czytałam...
    > Wczoraj na wyjściu z pracy dostałąm @@@@ i o teraz konam z bólu... jak ja to
    > uwielbiam, a dzis jeszcze dentysta, normalnie masakra,umrę tam na fotelu z
    bólu
    > ,
    > ja zawsze taka cała obolała w @ jestem sad
    > a nie mogę odwołać, bo juz ostatnio odwołałam sad
    >
    > Dziewczynku, ja spadam, życzę Wam spokojnego weekendu i ładnej pogody, choć
    > prognozy nie są zbuy łaskawe smile
    > Całuski i do poniedziałku!

miłego weekendu beatuśsmile)) i powodzenia u dentysty brrrrryyyyyyyuncertain do
    poniedziałku kochanasmile))
  • olka9917 26.05.06, 12:13
    Hej Katrin dzieki za zyczenia z ikazji dnia mamy.Ja zaraz do swojej dzwonie,bo
    znowu wyjda jajawinkAnie ale sie wystrszylam jak o tym gazie napislalas,kurde
    musisz naprawde ta kawke picwinkJa teraz po 2-3 razy sprawdzam czy wszystko
    wylaczylam itp.Bo ostatnio na pol dnia rzeczy wyprane w pralce zostawilamwinkAle
    z gazem niem zartow.Emania fajnie ze sie odezwalas,i co robiliscie wodowanie
    pontonu?A ludzmi w pracy sie nieprzejmuj.Wogole to jeszcze w pizamach siedze,)
    bo dzis z budzikiem wstalismy o 12:00.Milego dnia dziewczyny.Zaraz spadam sie
    szykowac,i na zakupy idziemy bo nic w domu niemamy.Pa pa
  • olka9917 26.05.06, 12:16
    Tobie tez Bea milego weekendu,)Pozdrawiam i Dexsia tez,)
  • mariolka55 26.05.06, 14:27
    no wiec jak mnie napadło wczoraj,to dzis na swierzo realizujewink czyli zaraz ide
    do fryzjera!smile

Danik nie kusi cie zatestowac?

Olka miałas dzis wstac o siódmej chyba ,nie w południewink

Katrrin Bea miłego wekendu-do poniedziałkusmilepa
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 26.05.06, 19:26
    Hi hi to Sloneczko-Olka miala wstac o 07:00,)))a ja w poludniewink))Dzis mielismy
    gosci,wiec niemalujemy jeszcze pokuj.Nawet barwniki do farby oddalam bo jeszcze
    niejestem zdecydowana co do kolorowwinkAle co tam mamy jeszcze czas.Mariolka jak
    fryzura?Bylismy dzis popatrzec na lotnisku jak cwiczyli te loty wyczynowe,a
    jutro juz sa zawody kto najlepszy.Nawet ciekawie to wygladalo,Moze jutro
    pujdziemywinkjak nie zaspimy.
  • olka9917 26.05.06, 21:46
    Wlasnie kupilam duzy dywan do duzego pokojuwinkChcem zakryc spora czesc
    laminatu,bo jak bedzie Malenstwo to niebede miec tyle czasu na polerowaniewink
    Dywan super gruby 2cm,bezowo Niebieski.I nawet niedrogo z wyslaniem 130eurwinkJak
    go dostane to zrobie fotke to wam przeslewink
  • sloneczko271 27.05.06, 22:01
    olka9917 napisała:

> Wlasnie kupilam duzy dywan do duzego pokojuwinkChcem zakryc spora czesc
    > laminatu,bo jak bedzie Malenstwo to niebede miec tyle czasu na polerowaniewink
    > Dywan super gruby 2cm,bezowo Niebieski.I nawet niedrogo z wyslaniem 130eurwink
    Jak
    >
    > go dostane to zrobie fotke to wam przeslewink

fajniesmile czekamy na zdjęciasmile
  • sloneczko271 27.05.06, 21:58
    mariolka55 napisała:

> no wiec jak mnie napadło wczoraj,to dzis na swierzo realizujewink czyli zaraz
    ide
    >
    > do fryzjera!smile
    >
    > Danik nie kusi cie zatestowac?
    >
    > Olka miałas dzis wstac o siódmej chyba ,nie w południewink
    >
    > Katrrin Bea miłego wekendu-do poniedziałkusmilepa

marioluśsmile o 7 to miałam wstać jasmile też olkasmile
  • sloneczko271 27.05.06, 21:59
    mariolka55 napisała:

> no wiec jak mnie napadło wczoraj,to dzis na swierzo realizujewink czyli zaraz
    ide
    >
    > do fryzjera!smile

marioluś, no i jak fryzura? fajnie cię obcieła? smile
  • sloneczko271 27.05.06, 21:35
    emania29 napisała:
    > Eryka chyba dziś już w ciąży smile)))

chyba nie emaniu. chyba miała mieć transfer 1 czerwcasmile
    eryczkosmile odezwi się do nas! smile)))) i pochwal się troszkesmile
  • sloneczko271 27.05.06, 21:17
    anie5 napisała:

> dziewczyny - pochwalcie sie jakie imiona podobaja sie Wam dla dzieci - tzn.
    te
    > oczekujace - macie juz wybrane? Olka, Mariolka, Goko??? a starajace - jakie
    Wam
    >
    > sie podobaja? u mnie juz Raffaele - zostal przyjety przez wszystkich - tylko
    > moj maz jeszcze sie zastanawia - choc to on sam wybral...mi sie podoba
    jeszcze
    > henrik...ale raczej nie bedzie Henrik smile a Wy?

aniusmile mi dla chłopczyka podoba się imie: marcel, nikodem, oliwier i sewerynsmile
  • sloneczko271 27.05.06, 22:09
    wiecie co? dzisiaj oglądałam papieża jak spotkał się z młodzieżą na błoniach w
    krakowie i oczywiście się popłakałam:'-) ja to już taki mięczak jestem. to było
    takie wzruszające. żałuje że mnie tam nie było, to napewno musiało być
    niezapomniane przeżyciesmile najpierw cały czas podchodziłam do tego jakoś tak
    obojętnie. mówiłam że to już napewno nie będzie to samo, no i napewno to nie
    było to samo ale młodzież przyjeła go naprawde super! smile oglądałyście?
  • sloneczko271 27.05.06, 22:21
    ja już pomalutko spadam. musze się jeszcze wykompać i wyciągnąć pranie z pralki
    i idę lulusmile))
    a jutro dopołudnia jedziemy znowu do babci bo coś z nią jest zle. wyobrazcie
    sobie że wypisali ją ze szpitala w jeszcze gorszym stanie niż byłauncertain
    dziadostwo!!! uncertain

wejde do was jutro wieczorkiemsmile pa,pa,pa. do jutrasmile dobranoc.
  • olka9917 27.05.06, 22:30
    Hej Sloneczko ja dzis na laptopiewinkbo Misiek oglada Box,a ja tak jednym okiem
    tv a jednym laptopwinkMysle ze w tym tygodniu powinien przyjsc dywanwinkjuz dzis
    nawet Misiek poodsowal kanapy a ja posprzatalamwinkA po tym malowaniu w lazience
    tak dobrze posprzatal ze nic prawie niemusze robicwink)Kafelki i wogogole
    wszystko pomyl,najpierw w szoku bylamwinkale pozytywnym,nawet sie
    niespodziewalam.Co do Twojej babci to duzo zdowka zycze.To znaczy nic
    nieznalezli?Przyczyny zlego samopoczucia?To musicie babci troche
    przypilnowac,bo i wiek robi swoje.A babcia mieszka z wami?Czy sama?Moze to od
    cisnienia?Jeszcze raz pozdrowienia i duzo duzo zdrowka dla Babciwink
  • olka9917 27.05.06, 22:30
    A Mariolka to gdzie???I nowa fryzurka???
  • anie5 28.05.06, 08:59
    czesc dziewczyny,
    Daniczku, oby te plamienia nie na @, a jesli tak to uda sie w nastepnym
    cyklu!!!!
    sloneczko - a jak twoj zabieg - juz cos wiadomo, pamietam, ze mialas czekac az
    do 15 dc - z zabiegiem...

Mariolka - jak fryzurka? tez poprosze o zdjecie smile
    ja od tygodnia na kuchni wloskiej, ktora wbrew pozorom wcale nie jest
    kaloryczna (pamietam, ze zawsze myslalam, ze wlosi to tylko makarony i same
    grube babki sa - a to nie prawda) sklada sie gownie z warzyw, owocow i lekkich
    posilkow. Dzis sie zwazylam i schudlam 1 kg? tzn - nie odchudzalam sie - nie
    myslcie, ze taka wyrodna mama jestem wink ale chyba zmiana jedzenie tak na mnie
    wplynela - wiec wynika, ze mam + 3kg od wagi z przed ciazy...ok - dosc o
    wazeniu...
    jestem uziemniona cale dnie u mojej tesciowej, bo milal operacje (halux i palce
    u stopy - nie wiem czy dobrze napisalam) i biedulka teraz nie moze sie ruszac -
    tylko siedzi w fotelu. jestem z nia cale dnie - i tak sobie gadulimy i tv
    ogladamy, wczoraj w fotelach pospalysmy smile przynajmniej tez sie relaksuje, a i
    tak sama w domku az do wtorku jestem.
    Kupilam firanki do domu, bo caly czas nie mielismy...i teraz musze je tylko
    wykonczyc i powiesic - to sa takie wieszane bezposrednio na oknie - tak mi sie
    podobaja smile tylko cena ich mnie przerazila - ale podobno maja nam sluzyc
    dlugo. co do pokoju dla maluszka naszego - tez juz sie przymierzam, malowac nie
    bedziemy raczej - ale trzeba poprzestawiac troszke. Moja tesciowa wyciagnela ze
    strychu takie lozeczko wiklinowe na kulkach - dla dziecka - do 3, 4 miesiecy -
    mysle - super mowie wam, teraz bedzie trzba je odswiezyc, obszyc materialem w
    srodku, kolka wymienic - wysle Wam zdjecie jak bedzie gotowe smile
    a tak to powiem Wam, ze mam takie dni, ze jestem zflaczala od rana do poludnia,
    a nawet do 15 i czuje, ze glowa od cisnienia niskiego mi peka - i jestem zla na
    wszystkich, pozniej mi przechodzi i czuje wyrzuty sumienia - dzis, zaraz
    wybieram sie do kosciolka smile wiec mam nadzieje, ze zaczerpie dobrej, swiezej
    energii!!!

Buziaki i milej niedzieli
    --
    raffaele
    zosia
    fotka12t1d
  • olka9917 28.05.06, 12:35
    Hej dziewczyny ja dopiero z wyrka sie zwleklamwinkWpadlam tylko na chwilke,zaraz
    musze sie podszykowac,i obiad odgarzac bo mam gotowy.U nas leje deszczsadWiec
    caly dzien napewno w domu bedziemy,no chyba ze by sie cos zmienilo.Wam tez
    milej niedzieli pozdrawiam pa pa
  • mariolka55 28.05.06, 13:40
    Daniczku moze jeszcze nic nie jest przesadzone co? jak nie teraz to nastepnym
    zrobicie ta iui bardziej perfekt i bedzie(*) zapytaj lekarza o ta podwójna iui
    co ci kiedys pisałam***************************************************

Moja fryzura taka sobie,zapłaciłam 130 zł bo chciałam miec lux a jestem srednio
    zadowolona.w kazdym razie wole robic u kuzunki bo tez jestem srednio zadowolona
    ale przynajmniej nie przepłacam!

Anie ale długi post no no,ty zadko takie produkujeszwink
    schudłas moze tez ogólnie od zmiany i jedzenia i klimatu,moja siostra jak
    wyjezdza za granice to zawsze tyje,w kazdym razie jedz wszystko i łykaj
    witaminki zeby dzidziusiowi nie brakowało niczegosmile a raczej tobie,bo dzidzius
    to sobie pociagnie z twoich zapasów a brakowac bedzie tobiesmile jak masz niskie
    cisnienie to nie bój sie wypic kawy,jedna mozesz spokojnie, naprawde ja piłam
    cała pierwsza ciaze i teraz tez i lekarz pozwoliłsmile

uwazaj z tym wieszaniem firanek,najlepiej niech ci ktos powiesi,zeby sie za
    bardzo nie "naciagac"smile to nie przesad,trzeba uwazac smile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 28.05.06, 13:46
    u was ciezarówki????? seksujecie sie bez oporów? bo ja mam taki dziwny
    strach,nie ma przeciwskazan a jednak mam taki lek i staram sie ograniczacwink
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 28.05.06, 14:15
    Hej Mariolka u nas z sexem wszystko tak jak bylowinkJakos niemam oporowwinkNo moze
    staramy sie teraz "sexsic" delikatniej tak "namietnie"wink raczej niz
    tak "dziko"winkNo i pozycjie nie wszystkiewinkale jest gicior i nienazekamwinkZ
    ochota na sex tez niezauwazylam zeby byla wieksza lub mniejszawinkMylse ze jak
    niema przeciwskazan to niema co sie stresowc i do dzielawinkBo puzniej jak juz
    bedzie duzy brzuszek to zobaczymy jak wtedy to bedzie wgladacwinkWsumie tylko
    zapomnialam gin zapytac do ktorego miesiaga mozna sie sexsic?Wyczytalam raz w
    necie ze do 7miesiaca,ale niewiem czy to prawda.Slyszalas cos Mariolka?
  • olka9917 28.05.06, 14:22
    Na nowym forum,na ciaza jest taki watek "A co z sexem?"Mozesz poczytac,calkiem
    ciekawy.Pozdrawiam
  • mariolka55 28.05.06, 14:36
    no napewno trzeba zrezygnowac na miesiac przed,a zaczac jak np.jest juz termin
    tuz tuz,lub po terminie i chcesz przyspieszyc poródsmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 28.05.06, 14:39
    Dziekiwink)
  • sloneczko271 28.05.06, 20:41
    olka9917 napisała:

> Hej Mariolka u nas z sexem wszystko tak jak bylowinkJakos niemam oporowwinkNo
    moze
    > staramy sie teraz "sexsic" delikatniej tak "namietnie"wink raczej niz
    > tak "dziko"winkNo i pozycjie nie wszystkiewinkale jest gicior i nienazekamwinkZ
    > ochota na sex tez niezauwazylam zeby byla wieksza lub mniejszawinkMylse ze jak
    > niema przeciwskazan to niema co sie stresowc i do dzielawinkBo puzniej jak juz
    > bedzie duzy brzuszek to zobaczymy jak wtedy to bedzie wgladacwinkWsumie tylko
    > zapomnialam gin zapytac do ktorego miesiaga mozna sie sexsic?Wyczytalam raz w
    > necie ze do 7miesiaca,ale niewiem czy to prawda.Slyszalas cos Mariolka?

nic nie wiem na ten tematsmile ale słyszałam że dobrze jest się posexić przed
    samym pójściem do szpitala już na poród. podobno wtedy łatwiej i szybciej poród
    przebiega. słyszałam o tym w tvsmile
  • sloneczko271 28.05.06, 20:33
    anie5 napisała:

> czesc dziewczyny,
    > Daniczku, oby te plamienia nie na @, a jesli tak to uda sie w nastepnym
    > cyklu!!!!
    > sloneczko - a jak twoj zabieg - juz cos wiadomo, pamietam, ze mialas czekac
    az
    > do 15 dc - z zabiegiem...
    >
    > Mariolka - jak fryzurka? tez poprosze o zdjecie smile
    > ja od tygodnia na kuchni wloskiej, ktora wbrew pozorom wcale nie jest
    > kaloryczna (pamietam, ze zawsze myslalam, ze wlosi to tylko makarony i same
    > grube babki sa - a to nie prawda) sklada sie gownie z warzyw, owocow i
    lekkich
    > posilkow. Dzis sie zwazylam i schudlam 1 kg? tzn - nie odchudzalam sie - nie
    > myslcie, ze taka wyrodna mama jestem wink ale chyba zmiana jedzenie tak na
    mnie
    > wplynela - wiec wynika, ze mam + 3kg od wagi z przed ciazy...ok - dosc o
    > wazeniu...
    > jestem uziemniona cale dnie u mojej tesciowej, bo milal operacje (halux i
    palce

aniusmile)) dobrze napisałaś-haluxysmile współczuje jej bardzo bo napewno cierpi.
    coprawda nie chce jej martwić ale z tego co wiem to haluxy lubią się odnawiać
    uncertain ale oby u niej się nie odnowiłysmile

a co do mojej operacji to będziemy ponownie dzwonić do profesora we wtorek, no
    i zobaczymy może się uda że pójde do szpitala w środe a jeśli się okaże że we
    wtorek jeszcze będą strajkować to już maj musze sobie odpuścić bo już dla mnie
    będzie za pózno. wtedy będę czekała do połowy czerwcasmile ale to już niedługo
    jeszcze tylko 3 tygodniesmile)) tylko mam nadzieję że przez te 3 tygodnie skończą
    już te cholerne strajki! bo jak nie to ja się chyba wykończe tymi strajkamiuncertain
  • sloneczko271 28.05.06, 20:19
    witam was dziewczynysmile
    ja niedawno wróciłam od babcismile i ciesze się bardzo bo dzisiaj już się lepiej
    czułabig_grin
    oleńko, moja babcia mieszka z siostrą mojego taty, jakieś 50km od mojego miasta.
    my podejrzewamy że w szpitalu, pielęgniarki dały jej jakieś tabletki
    uspokajające albo na spanie (chciały mieć cisze w nocy), a moja babcia jest
    uczulona na takie leki i poprostu miała objawy uboczne po nich: majaczyła,
    mówiła jakieś bzdury, nie poznawała nikogo i mówiła że po suficie chodzą jakieś
    robaki, małpy. normalnie byliśmy wszyscy w szoku! a teraz (po 2 dniach)
    tabletki którymi ją nafaszerowali przestały działać i dzisiaj już była normalna
    i przespała spokojnie całą nocsmile jednym słowem kryzys minoł-całe szczęściesmile
    ale narobiła nam strachasmile

olasmile wczoraj robiliśmy z miśkiem zapiekankismile)) mniam,mniam,mniamsmile))
    narobiliśmy ich 28 sztuk i dzisiaj już tylko zostało 5 smile)))) hi,hi,hismile tak
    się znowu nimi najadłam że ledwo zipiewink
  • olka9917 28.05.06, 20:26
    Hej Sloneczko,to super ze babcia juz dobrze sie czuje,ale wiesz co to co dzieje
    sie w szpitalach to normalnie szok.Dac biednej kobiecie zle lekisado
    matko,jestem w szoku,ale najwazniejsze ze babci lepiej i dobrze ze niemiszka
    sama,a jak ma opieke to zawsze lepiejwinkJa tez dzis na kolacje robilam
    zapiekankiwinkale tylko 6,bo wiecej pieczarek niemialamsadi juz wciagnelam swoje
    3,a Misiek jeszcze swoich niezjadlwinkto zaraz sie podkoleguje do niego.Kurde muj
    Misiek znowu ma nockisadjuz to wiedze jak bede zasypiacsad
  • sloneczko271 28.05.06, 20:58
    olka9917 napisała:

> Hej Sloneczko,to super ze babcia juz dobrze sie czuje,ale wiesz co to co
    dzieje
    >
    > sie w szpitalach to normalnie szok.Dac biednej kobiecie zle lekisado
    > matko,jestem w szoku,ale najwazniejsze ze babci lepiej i dobrze ze niemiszka
    > sama,a jak ma opieke to zawsze lepiejwinkJa tez dzis na kolacje robilam
    > zapiekankiwinkale tylko 6,bo wiecej pieczarek niemialamsadi juz wciagnelam swoje
    > 3,a Misiek jeszcze swoich niezjadlwinkto zaraz sie podkoleguje do niego.Kurde
    muj
    >
    > Misiek znowu ma nockisadjuz to wiedze jak bede zasypiacsad

oleńkosmile)))) pewnie że się podkoleguj do niegowink)) wkońcu was dzidziuś też
    musi zjeść ze dwie zapiekankismile)))))) hi,hi,hismile))
    co do sypiania samej to ci współczujesad ja też nienawidze spać samasmile tylko
    ja mam to szczęście że mój misiek nie chodzi na nocki do pracy. tak naprawde od
    dnia ślubu to spałam bez niego może z 4-5 noce, jak byłam w szpitalu w tamtym
    roku na drożności jajowodów i jak ze dwa razy byłam na babskiej impezce z moimi
    przyjaciółkami i wtedy spałam u mojej przyjaciółki. a tak to zawsze śpimy
    razemsmile
    a co do szpitali w polsce, to szkoda gadać! ja to się ich boje jak ognia!
    najlepiej je omijać i to szerokim łukiem.
  • mariolka55 28.05.06, 08:46
    sloneczko271 napisała:

> wiecie co? dzisiaj oglądałam papieża jak spotkał się z młodzieżą na błoniach
    w
    > krakowie i oczywiście się popłakałam:'-) ja to już taki mięczak jestem. to
    było
    >
    > takie wzruszające. żałuje że mnie tam nie było, to napewno musiało być
    > niezapomniane przeżyciesmile najpierw cały czas podchodziłam do tego jakoś tak
    > obojętnie. mówiłam że to już napewno nie będzie to samo, no i napewno to nie
    > było to samo ale młodzież przyjeła go naprawde super! smile oglądałyście?

Tez na poczatku podchodziłam do tej pielgrzymki obojetniesmile a wczoraj tak sie
    wzruszyłam ,pieknie było na błoniach,wogule ludzie go przyjeli super,wiary było
    bardzo duzo i wogule bardzo mi sie podobało a on sam był tez widac wzruszony i
    chyba mocno oszołomiony tym wszystkim i na pewno nie spodziewał sie takiego
    przyjecia,ogladałam potem bardzo długo 3 i studio papieskie i gdybym nie była w
    ciazy to dzis bym pojechała na błonia,ale pada wiem ze nie wystoje długo ,nie
    mam przy kim małego zostawic i to wszystko składa sie na to zeby pozostac przed
    telewizorem i ogladac,własnie ide na sniadanie ,kapiel bo 9.15 sie zaczynasmilepa
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • sloneczko271 28.05.06, 21:04
    marioluś, a co się zaczyna o 9.15?
    ja teraz oglądam jak papieża żegnają na lotniskusmile
    naprawde super go przyjelismile)) papież sam pewnie się nie spodziewał że będzie
    aż tak serdecznie przyjętysmile
    teraz mam do niego zupełnie inne podejście- TO JEST NAPRAWDE NASZ PAPIEŻsmile
  • olka9917 28.05.06, 21:12
    Ide przebrac nam posciel,i wkoncu zmienic koldre z zimowej na lateniawinkbo ja to
    staszny zmarzluch jestem i ciagle odkladalam ta zmiane grubej koldrysmileFajnie ze
    to nie tylko ja mam takie problemy,z zasnieciem bez Miska.I wlasnie jak Misiek
    ma nocki to ja niemoge zasnac i albo buszuje w necie albo do puzna ogladam tv.A
    puzniej spie z Miskiem do popoludniawinkale co tam jeszcze korzystam z spania do
    kiedy sie dawinkCzas szybko leci jeszcze troche i bedezie Malenstwo to juz bede
    wstawac normalniewinkU nas to tak wieje wiatr ze doniczki na podworku
    powywalao.Cos sie narazie niezanosi na zmiane pogodysadA w paitek jade do
    polski,i myslalam ze bedzie cieplosadale co tam nawet brzydka pogoda niezepsuje
    nam wizyzty u Mamy,)Juz musze wyslac mamie sms-a zeby nagotowala mi wielki
    garnek bigosiku z mlodej kapustkiwinkmnia mniam ja go uwielbiam,a tu jeszcze
    niema mlodej kapustkisadale za to wczoraj najedlismy sie czeresnismilefakt ze
    droge,ale tak sie nam chcillo.No nic napewno jeszcze zajrze,teraz spadam do
    sypialniwinkRobic porzadek pa pa
  • sloneczko271 28.05.06, 21:43
    oleńkosmile ja słyszałam że taka beznadziejna pogoda w kratke ma być w polsce do
    połowy czerwca-niestetyuncertain

a wyobrazcie sobie że jak dzisiaj wracaliśmy od babci to przed nami przewróciło
    się drzewo. na całe szczęście my mieliśmy jeszcze kawałek drogi do tego drzewa
    i nic się nikomu nie stało. ale normalnie strach było jechać tak strasznie
    wiało! uncertain bryyyyyyyyuncertain
  • sloneczko271 28.05.06, 21:34
    wracając jeszcze do papieża to zobaczcie jak to wszystko jest poukładane i
    zapisane z góry. chodzi mi tu o obóz koncentracyjny. niemcy wymordowali tyle
    ludzi, pózniej papież Jan Paweł II jak był na pielgrzymce i odwiedził obóz
    koncentracyjny to był jako przedstawiciel narodu wymordowanego a teraz Benedykt
    XVI przyjechał do obozu jako Papież a jednocześnie niemiec.
    już sobie wyobrażam jak musiało mu być ciężko, i wcale się mu nie dziwie że
    większość czasu przemilczał bo co tu powiedzieć? przecież nie będzie
    przepraszał. przecież on w czasie wojny był dzieckiem. zresztą jak by na to nie
    patrzeć to ta cała jego pielgrzyka w polsce była bardzo wzruszająca i napewno
    trudna dla niego ale jestem pewna że wraca do watykanu zadowolony i spokajnysmile
  • sloneczko271 28.05.06, 21:46
    marioluśsmile zrób sobie zdjęcie w nowej fryzurce i wyśli namsmile
    prosimyyyyyyyyy!!! smile))
  • sloneczko271 28.05.06, 21:47
    daniczku kochany, no i jak? przyszła @, czy nie? a może tc robiłaś?
  • sloneczko271 28.05.06, 21:58
    dzisiaj znowu pobuszowałam na allegro i troszke kasy musze szykowaćsmile
    ja to jestem chora jak raz na jakiś czas nie zajrze na allegrosmile)) i kurcze!
    zawsze coś mnie podkusi kupić! wink))
  • sloneczko271 28.05.06, 22:03
    no dobrasmile widze że znowu monolog prowadze więc spadam się wykompać i o
    godz.22.35 oglądam ,,kube wojewódzkiego" smile))
    teraz cały tydzień chodze do pracy na godz.14 więc będę do was zaglądać troszke
    dopołudnia przed pracą i troszke wieczorkiem po pracysmile))
    dobranoc skarby mojesmile)))) pa,pa,pasmile życze wam miłej nocki i kolorowych
    snówsmile pa,pa,pasmile
  • danik1 28.05.06, 22:22
    Czesc dziewczynki!!!
    Wczoraj nie zagladalam bo bylo mi troszke smutno i chcialam sie od tego
    wszystkiego oderwac na chwilke. Dzisiaj juz jest lepiej i chociaz mam dzisiaj
    drugi dzien plamien czyli planowo jutro @ przyjdzie to jestem juz radosna bo
    wiem, ze nastepna iui w czerwcu musi sie udac i termin bede miala na marzec!!!
    Chcialabym urodzic w marcu bo ja jestem z marca a moje chlopaki z kwietnia,
    wiec byloby wyrownane!!! wink

My dzisiaj bylismy z Danielem w takim malym zoo a zarazem lunaparku z
    karuzelami i placami zabaw. Bylo bardzo fajnie mimo, ze pogoda nam nie
    dopisala, ale ubralismy Daniela w ciuchy przeciwdeszczowe i kalosze do tego
    jeszcze parasolka ktora mu ostatnio kupilismy i bylo dobrze. Bylo duzo ludzi bo
    tutaj w Danii jak pada deszcze to dla nich zadna przeszkoda. Ja tez mam
    specjalne ciuchy na deszcz, jeszcze tylko musze sobie kupic kalosze i bedzie
    komplet. Mojemu Danielowi najbardziej podobaja sie zyrafy, lwy i foki. W tym
    zoo byl wystep fok i bylo to bardzo zabawne.

Pozdrawiam Was kochane i do uslyszenia jutro!!

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • olka9917 29.05.06, 00:32
    Hej ja oczywiscie niespiesadZajadam sobie loda multivitaminewinkWiedzialam ze tak
    bedzie,ze niezasne samasadJeszcze jak sprzatalam w sypialni i wycieralam kurze
    to przypadkiem wlaczylam alarm w zegarku(a dokladniej w radiu co jest wbudowane
    w luzko)i siedze sobie w necie a tu nagle muzyka na cala pare z sypialni leci surprised
    Malo zawalu niedostalam,bo ja taki bojek troche jestemwinkAle poznalam ze to moje
    cd,i poszlam wylaczyc,ale co sie strachu najadlam to lepiej niemuwie.Teraz ide
    sie myc,jak sie umyje to juz wogole chyba niezasnesadSloneczko ale mieliscie
    szczescie z tym drzewem,ze nieuderzylo w was.To znaczy w polsce tez wieja te
    wiatry,co za pogoda.Dobra spadamwinkdo jutra pa pa
  • olka9917 29.05.06, 00:33
    Danik nowy cykl-nowa szansa.Wiem ze 1 dzien @ najgorszy jest,a puzniej to juz
    sie nowy cykl planuje.Pozdrawiam
  • siuba79 29.05.06, 06:50
    Cześć smile
    Wpadłam na chwilkę, by poinformować Was co i jak. Moja siostra (po trzech
    latach starania i w miesiącu w którym miała zacząć leczenie)zaszła w ciążę. 23
    maja zrobiła test i wyszedł pozytywny. Dzień później miała krwawienie (bo
    dźwigała w pracy), ale poszła do ginki i dała jej Duphaston i musi przez dwa
    tygodnie leżeć. Wszystko jest ok, to jest 6 tydzień ciąży. Nawet nie wiecie jak
    się cieszę, bo ona była już na skraju załamania nerwowego. Ja jeszcze
    wytrzymam, czekam na rezultaty, a 1 czerwca a może3 później zrobię teściora.
    Narazie jest ok. (dziś 29dc), tempka od 36,7 do 36,8 i tak już kilkanaście dni,
    ale nie wiem czy to czasem nie efekt brania Duphastonu. No zobaczymy 31 maja
    powinnam dostać @, mam nadzieję że nie przyjdzie, ale nauczona doświadczeniami
    poprzednich cykli nie podpalam się, tylko czekam cierpliwie i uwierzę dopiero
    jak zobaczę dwie krechy na teście. Nie wiem czy zrobię teściora 1 czerwca, bo
    to trochę za wcześnie, może odczekam jeszcze tydzień. Trzymajcie za mnie
    kciukasy i pamiętajcie o mnie w swoich modlitwach (proszę).
    Pozdrawiam
    Siuba79
  • mariolka55 29.05.06, 08:18
    siuba gratulacje dla siostrysmile a ty mozesz spokojnie zrobic test juz w dniu @
    czyli 31,juz przed @ wychodzasmile a w dniu @(jak nie przyjdzie i nic sie nie
    bedzie zapowiadało)to mozesz robic,dla pewnosci z porannego moczu ,ale wtedy
    juz wychodza nawet z "dniowego i wieczornego"smiletrzymam kciuki!!!

A moja fryzura nic specjalnego,na zdjeciach nie widac nawet tych pasemek,no i
    juz miałam włosy dwudniowe wiec nie zaciekawesmileale zrobiłam zdjecia bo leci 20
    tc i strasznie zgrubłam a brzuszek wyrósł w oczachsmilemam juz 4 kg. na plusie!!!
    tyje ostatnio bardzo szybko i tak dalej pójdzie to do porodu bede słonica,mam
    taki apetyt ze nie moge sie opanowac!!! jadłabym cały czas i wszystko! no i mam
    postanowienie od dzis troche uwazac czyli odpuscic słodycze ,wiec ich nie
    kupowac bo jak mam w domu to sie nie opre,bo jem mase słodkiego np. wieczór
    cała nutelle a to nic dobrego oprócz własnie kalorii,jeszcze wiecej
    owoców,jogurtów itp. a swoja droga podobno swietna na zaparcia jest danon
    activia pisało to juz kilka dziewczyn na "c i p"

pozdrawiam was laski i zycze miłego dzionka i miłej pracki naszym pracusiom
    czyli Beacie i Kasismile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • siuba79 29.05.06, 09:38
    Ale tu dzisiaj cicho sad
  • sloneczko271 29.05.06, 22:13
    siuba79 napisała:

> Cześć smile
    > Wpadłam na chwilkę, by poinformować Was co i jak. Moja siostra (po trzech
    > latach starania i w miesiącu w którym miała zacząć leczenie)zaszła w ciążę.
    23
    > maja zrobiła test i wyszedł pozytywny. Dzień później miała krwawienie (bo
    > dźwigała w pracy), ale poszła do ginki i dała jej Duphaston i musi przez dwa
    > tygodnie leżeć. Wszystko jest ok, to jest 6 tydzień ciąży. Nawet nie wiecie
    jak
    >
    > się cieszę, bo ona była już na skraju załamania nerwowego. Ja jeszcze
    > wytrzymam, czekam na rezultaty, a 1 czerwca a może3 później zrobię teściora.
    > Narazie jest ok. (dziś 29dc), tempka od 36,7 do 36,8 i tak już kilkanaście
    dni,
    >
    > ale nie wiem czy to czasem nie efekt brania Duphastonu. No zobaczymy 31 maja
    > powinnam dostać @, mam nadzieję że nie przyjdzie, ale nauczona
    doświadczeniami
    > poprzednich cykli nie podpalam się, tylko czekam cierpliwie i uwierzę dopiero
    > jak zobaczę dwie krechy na teście. Nie wiem czy zrobię teściora 1 czerwca, bo
    > to trochę za wcześnie, może odczekam jeszcze tydzień. Trzymajcie za mnie
    > kciukasy i pamiętajcie o mnie w swoich modlitwach (proszę).
    > Pozdrawiam
    > Siuba79

siubuśsmile)) POGRATULUJ GORĄCO SIOSTRZE! smile)))) SUPERRRRRRRRRR!!! smile)))))) MAM
    NADZIEJĘ ŻE TOBIE TEŻ SIĘ TERAZ UDA(*) TRZYMAM MOCNO KCIUKIsmile ale byście
    miały fajniesmile)) dzieciaczki w tym samym czasiesmile
  • olka9917 29.05.06, 22:22
    Hej Slonkowinkwpadlam na chwilke,bo sa reklamy hi hi ogladam film,i musze jeszcze
    pazurki pomalowac,pomyslec co jutro ubiore na wizyte.A co najwzniejsze zasnac
    szybciej musze,ale czarno to widze bo czuje sie taka wyspana i pelna energiwink
    Dzis znowu poparzylam sobie prawa reka w piekarnikusadjaka ja niezdara jestem
    ostatnocrying
  • olka9917 29.05.06, 22:23
    Milego wieczoru ja juz lece bo niezdaze na reklamie sie wyrobicwinkDo poklikania
    jutro.Pa pa
  • sloneczko271 29.05.06, 22:24
    olka9917 napisała:

> Hej Slonkowinkwpadlam na chwilke,bo sa reklamy hi hi ogladam film,i musze
    jeszcze
    >
    > pazurki pomalowac,pomyslec co jutro ubiore na wizyte.A co najwzniejsze zasnac
    > szybciej musze,ale czarno to widze bo czuje sie taka wyspana i pelna energiwink
    > Dzis znowu poparzylam sobie prawa reka w piekarnikusadjaka ja niezdara jestem
    > ostatnocrying

och ty mój mały roztrzepańcuwink)) uważaj na siebie bardziej. a co teraz
    oglądasz?
  • olka9917 29.05.06, 22:26
    Crosiing Jordanwink Serie kryminalnawink
  • olka9917 29.05.06, 22:27
    No dobra reklama sie skonczyla a ja dalej w necie,) teraz juz naprawde lece.Pa
    pa
  • mariolka55 29.05.06, 11:47
    no co jest z wami laseczki? zyjecie?
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • natali7a 29.05.06, 12:08
    Cześć dziewczyny!
    Tak tak, to znowu ja.
    Przepraszam, że tak długo sie nie odzywałam, ale musiałam od tego wszystkiego
    odpocząć.
    Byłam z mężem na zasłużonych wakacjach i prawdę mówiąc liczyłam, że może teraz
    się uda. ale minął urlop i miesiąc po, więc teraz muszę zacząc znowu próbować,
    choć same dobrze wiecie, jakie to trudne i jaki lęk ciągle towarzyszy
    starankom...
    Ale cóż, kto nie próbuje, ten nie ma....
    Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i obiecuję się poprawić...
    Pa pa
    miłego dzionka dla wszystkich
  • olka9917 29.05.06, 12:23
    Hej ja dopiero wstalam,odespalam fakt ze zasnelam chyba po 03:00 sad
    Siuba serdeczne gratulacje dla siostrywinkCo za nowinawinkSuper uslyszec cos
    takiego od ranawinka i faktycznie cuda sie zdarzajawinkOczywiscie Siuba dalej
    trzymam kciuki za Ciebie.Pewnie lepiej na lzie podchodzic,wtedy sa najlepsze
    rezultaty,czego Ci zycze.A mnie gardlo troche boli od wczorajszych
    lodow.Pozdrawia i Milego dnia.
  • mariolka55 29.05.06, 12:36
    natali7a napisała:

> Cześć dziewczyny!
    > Tak tak, to znowu ja.
    > Przepraszam, że tak długo sie nie odzywałam, ale musiałam od tego wszystkiego
    > odpocząć.
    > Byłam z mężem na zasłużonych wakacjach i prawdę mówiąc liczyłam, że może
    teraz
    > się uda. ale minął urlop i miesiąc po, więc teraz muszę zacząc znowu
    próbować,
    > choć same dobrze wiecie, jakie to trudne i jaki lęk ciągle towarzyszy
    > starankom...
    > Ale cóż, kto nie próbuje, ten nie ma....
    > Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i obiecuję się poprawić...
    > Pa pa
    > miłego dzionka dla wszystkich

no popraw sie konieczniesmile bo wpadasz srednio co 3-miesiacesmilei zycze
    powodzenia!!!!
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • goko1 29.05.06, 13:52
    cześć kobietki!

już chyba nie nadrobię... crying

no chyba, że wieczorkiem zasiądę i poczytam, co żeście napisały, u mnie ok,
    trochę sporo pracy ze wszystkim, bo zmieniliśmy siedzibę firmy, no i wszystkich
    trzeba powiadomić, po drugie w tym tygodniu powinniśmy podpisać dwie umowy
    przedwstępne na zakup i sprzedaż mieszkania, a więc witam sie i zmykam,
    obiecuję jak znajdę chwilę wytchnienia to zajrzę do Was.

--
    Córeczka/Siostrzyczka
    Niunia macha rączką
    buzia i oczka
  • bea1978 29.05.06, 14:28
    Witam po weekendzie...

Danik, ja i tak trzymam kciuki za iui...nieważne którą, ale mam nadzieje, że
    drugą i ostatnią, i wierzę, ze 6 na pewno nie będzie potrzebnych smile))
    Siuba... usciski i gratulacje dla siostry!

A ja wcale nie wypoczęłam przez ten weekend sad Ubzdryngoliłam się w piątek winem
    u znajomych, spałam pół soboty, drugie pół i całą niedzielę siedziałam obłożona
    materiałami do nauki (startuję do nowej pracy). 7 czerwca będzie dla mnie bardzo
    ważny dzień! Już dziś Was błagam, pomódlcie się o tą pracę dla mnie...
    Tej mam już dość i marzę o zmianie na tamtą...
    Spełniłoby się choć to moje marzenie smile

Więc nie robię teraz nic innego w pracy jak tylko zakłuwam, bo nie ma dziś mojej
    szefowej i koleżanki, ale wpadłam napisać...
    W tym tygodniu się już chyba nie odezwę bo tak zamierzam ryć aż do 7 właśnie
    czerwca...
    Trzymajcie kciuki plizzzzzzzz, Całuski i papatki!

--
    Czekamy na... smile
  • olka9917 29.05.06, 15:33
    Bea wtakim razie trzymam kciuki za nowa pracewinki wytrwalosci w zakowaniuwinkA
    wiec 07.06 niedaleko,ale czas na nakuke jestwinkJaka praca to bedzie?pozdrawiam
    pa pa
  • olka9917 29.05.06, 21:05
    Hej niewiem jak wam ale mi dzis caly portal tak powoli chodzi/laduje sie ze
    zeby wejsc tu na forum potrzebuje 10minsadTeraz bede sie szykowac,bo jutro
    idziemy na te badania polowkowewinkMoze jeszcze wpadne,ale dzis musze isc
    szybciej spac bo jutro o 10:00 wstaje.Pa pa
  • sloneczko271 29.05.06, 22:38
    olka9917 napisała:

> Hej niewiem jak wam ale mi dzis caly portal tak powoli chodzi/laduje sie ze
    > zeby wejsc tu na forum potrzebuje 10minsadTeraz bede sie szykowac,bo jutro
    > idziemy na te badania polowkowewinkMoze jeszcze wpadne,ale dzis musze isc
    > szybciej spac bo jutro o 10:00 wstaje.Pa pa

oleńkosmile jutro czekamy na szczegółowe sprawozdanie z przebiegu badaniasmile))
    ale macie fajniebig_grin jutro znowu popatrzysz sobie na swojego synalkasmile no i
    idziesz z mężem, już sobie wyobrażam jakie to dla niego będzie przeżyciesmile))
    powodzeniabig_grin
  • sloneczko271 29.05.06, 22:34
    beatkosmile)) zakówaj, zakówajsmile trzymam mocno kciuki za twoją nową pracęsmile
    wiem że cię przyjmną i będzie dobrzesmile a na starą pracę lej ciepłym moczemwink
    hi,hi,hismile)))) jeszcze będą żałować że cię tak zamęczalismile
  • sloneczko271 29.05.06, 22:29
    goko1 napisała:

> cześć kobietki!
    >
    > już chyba nie nadrobię... crying
    >
    > no chyba, że wieczorkiem zasiądę i poczytam, co żeście napisały, u mnie ok,
    > trochę sporo pracy ze wszystkim, bo zmieniliśmy siedzibę firmy, no i
    wszystkich
    >
    > trzeba powiadomić, po drugie w tym tygodniu powinniśmy podpisać dwie umowy
    > przedwstępne na zakup i sprzedaż mieszkania, a więc witam sie i zmykam,
    > obiecuję jak znajdę chwilę wytchnienia to zajrzę do Was.

gokuśsmile ty się troszke oszczędzaj skarbie.
  • sloneczko271 29.05.06, 22:21
    natali7a napisała:

> Cześć dziewczyny!
    > Tak tak, to znowu ja.
    > Przepraszam, że tak długo sie nie odzywałam, ale musiałam od tego wszystkiego
    > odpocząć.
    > Byłam z mężem na zasłużonych wakacjach i prawdę mówiąc liczyłam, że może
    teraz
    > się uda. ale minął urlop i miesiąc po, więc teraz muszę zacząc znowu
    próbować,
    > choć same dobrze wiecie, jakie to trudne i jaki lęk ciągle towarzyszy
    > starankom...
    > Ale cóż, kto nie próbuje, ten nie ma....
    > Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i obiecuję się poprawić...
    > Pa pa
    > miłego dzionka dla wszystkich

cześć natalkosmile fajnie że się do nas odezwałaśsmile
    teraz jesteś wypoczęta to do roboty skarbiesmile BĘDZIE DOBRZEsmile trzeba
    próbować. powodzeniabig_grin trzymam za ciebie kciukismile))
  • sloneczko271 29.05.06, 22:06
    olka9917 napisała:

> Hej ja oczywiscie niespiesadZajadam sobie loda multivitaminewinkWiedzialam ze
    tak
    > bedzie,ze niezasne samasadJeszcze jak sprzatalam w sypialni i wycieralam kurze
    > to przypadkiem wlaczylam alarm w zegarku(a dokladniej w radiu co jest
    wbudowane
    >
    > w luzko)i siedze sobie w necie a tu nagle muzyka na cala pare z sypialni
    leci :
    > O
    > Malo zawalu niedostalam,bo ja taki bojek troche jestemwinkAle poznalam ze to
    moje
    >
    > cd,i poszlam wylaczyc,ale co sie strachu najadlam to lepiej niemuwie.Teraz
    ide
    > sie myc,jak sie umyje to juz wogole chyba niezasnesadSloneczko ale mieliscie
    > szczescie z tym drzewem,ze nieuderzylo w was.To znaczy w polsce tez wieja te
    > wiatry,co za pogoda.Dobra spadamwinkdo jutra pa pa

ano mieliśmy szczęściesmile
  • sloneczko271 29.05.06, 22:02
    witam dziewczynysmile

daniczku, nic się nie martw kochanasmile ciesz się że już za chwileczke będziesz
    miała nowe iui i ciąże masz jak banku(*) smile ja bym chciała być na twoim
    miejsu. zobacz na mnie: ja już w kwietniu byłam 3 dni przed pierwszym iui i już
    byłam nastawiona na nią na maxa a tu DUPA BLADA! teraz jest już zaraz czerwiec
    a ja jestem w polu z inseminacjąsad i co ja mam powiedzieć?
  • sloneczko271 29.05.06, 22:50
    wiecie co? mi już sie oczka klejąsmile idę umyć kły i idę luluwink))
    dobranocbig_grin życze wszystkim kolorowych snówsmile pa,pa,pa do poklikania jutrosmile
    olkeńkosmile uciekaj do spania ty nocny markusmile)))) hi,hi,hibig_grin
  • siuba79 30.05.06, 06:12
    Cześć
    Dziś niestety nie mam powodu do radości, bo wczoraj pod koniec dnia zaczęło mi
    się plamienie, więc najdalej jutro będę miała @. Mam już dosyć, przestaję już o
    tym wszystkim myśleć, potrzebuję odpoczynku, bo zwariuję. Niestety kolejny raz
    wielkie rozczarowanie, ale tego można było się spodziewać, bo dwa cuda w jednej
    rodzinie, to chyba za dużo sad Chyba pod koniec cyklu będę brała zawsze wolne,
    bo to właśnie w pracy pojawiają się pierwsze oznaki @. Mam wtedy cholernego
    doła. Muszę wrzucić na luz, choć powinnam umówić się na zbadanie drożności
    jajowodów, ale nie wiem czy pójdę już teraz czy jeszcze odczekam. Narazie muszę
    to odchorować. Pozdrawiam i życzę Wam lepszych i radośniejszych wieści niż
    moje.
  • sloneczko271 30.05.06, 11:23
    siuba79 napisała:

> Cześć
    > Dziś niestety nie mam powodu do radości, bo wczoraj pod koniec dnia zaczęło
    mi
    > się plamienie, więc najdalej jutro będę miała @. Mam już dosyć, przestaję już
    o
    >
    > tym wszystkim myśleć, potrzebuję odpoczynku, bo zwariuję. Niestety kolejny
    raz
    > wielkie rozczarowanie, ale tego można było się spodziewać, bo dwa cuda w
    jednej
    >
    > rodzinie, to chyba za dużo sad Chyba pod koniec cyklu będę brała zawsze
    wolne,
    > bo to właśnie w pracy pojawiają się pierwsze oznaki @. Mam wtedy cholernego
    > doła. Muszę wrzucić na luz, choć powinnam umówić się na zbadanie drożności
    > jajowodów, ale nie wiem czy pójdę już teraz czy jeszcze odczekam. Narazie
    muszę
    >
    > to odchorować. Pozdrawiam i życzę Wam lepszych i radośniejszych wieści niż
    > moje.

siubuś, wiem co czujesz. z jednej strony radość z (*) twojej siostry a z
    drógiej strony beznadziejnego doła-giganta że ci się kolejny raz nie udało. ale
    uda się wkońcu i tobie-zobaczysz, będzie dobrze! smile głowa do górysmile
    a co do badania na drożność jajowodów to zrób to badanie koniecznie, nie
    odkładaj je na pózniej. wiesz że dużo kobiet po tym badaniu zachodzi w (*) bo
    jajowody są troszke przepchane i plemnikom łatwiej jest się w nich poruszać.
    więc nie marudz tylko umów się ze swoim ginkiem na to badanie! smile to nic nie
    boli i trwa ze 30 sekundsmile powodzeniasmile
  • olka9917 30.05.06, 08:32
    Hej Siuba szkoda,wiem ze ten pierwszy dzien plamien/@ jest najgorszy.Musisz byc
    silnawinkZycze powodzenia w nowym cylku.Wierze ze i Tobie niedlugo sie
    uda.Pozdrawiam pa
  • olka9917 30.05.06, 08:38
    Hej ja juz niespie,wczoraj oczywiscie do 4:00 lezalam i niemoglam zasnacsadA
    dzis mialam wstac o 10:00,a obudzilam sie przed 08:00 bo bolal mnie zoladeksadi
    pije herbatke,taraz juz mnie nieboli.Kurde wsumie to ciekawe czemu mnie
    bolal..A ze ja panikara jestem to bede rozmyslacsadZobacze czy jeszcze si
    poloze,czy juz bede sie szykowac.Wczoraj golilam nogi,i zacielam sie na
    kolanie,krew mi tak mocno leciala ze musialam plaster przykleic.I dzis rano go
    zrywam a tam odrazu znowu mi krew leci???I to mocno,ja to zawsze cos odwalesadNa
    kolanie tylko skora jest i tak zeby krew leciala,to bym niepomyslala.
  • olka9917 30.05.06, 10:20
    Hej jednak juz nieposzlam spacwinki sie wyszykowalam,o 11:00 budze Miska i
    idziemy.Niewiem co ubrac,bo raz swieci slonce a raz jest tak zachmurzone ze
    szoksadA wy co porabiacie?Cos tak cicho dzisaj?Jeszcze na dodatek teraz mi sie
    chce spac.Zaraz ide poogladac tv.Pozdrawiam pa.
  • mariolka55 30.05.06, 10:58
    czescwink
    Olka daj znac co i jaksmile zaraz jak wrócisz!
    ja wczoraj dzwoniłam do kliniki o połówkowe 3D i mam zadzwonic sie
    zarejestrowac za dwa tygodniesmile tez sie nie moge doczekac i trochu sie boje...a
    w czwartek ide do gina i tez sie trochu bojesad ale mam nadzieje ze bedzie okey!
    chciałabym juz pewnie poznac płec bo zaczyna mnie kusic zeby kupic jakies
    fatałaszkismilebo tak to nic nie musze kupowac,jedynie jeszcze jedna komodesmilebo
    sie nie miescimy z betamismile

Siuba przykro,ale nie załamuj sie bo w przypadku tych leków co ty bierzesz to
    podobno najwiecej ciaz jest miedzy 4-a któryms tam cyklem leczenia,czy jakos
    tak... wiec szykuj sie na nastepny cykl w koncu sie udasmile))
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • natali7a 30.05.06, 11:24
    hej!
    Siuba nie łam się! Jesteśmy z Tobą!
    Teraz masz doła, ale za kilka dzionków będziecie mogli znowu się starać...
    Będzie dobrze, zobaczysz...
    Pozdrawiam
  • sloneczko271 30.05.06, 11:31
    mariolka55 napisała:

> czescwink
    > Olka daj znac co i jaksmile zaraz jak wrócisz!
    > ja wczoraj dzwoniłam do kliniki o połówkowe 3D i mam zadzwonic sie
    > zarejestrowac za dwa tygodniesmile tez sie nie moge doczekac i trochu sie
    boje...a
    >
    > w czwartek ide do gina i tez sie trochu bojesad ale mam nadzieje ze bedzie
    okey!
    > chciałabym juz pewnie poznac płec bo zaczyna mnie kusic zeby kupic jakies
    > fatałaszkismilebo tak to nic nie musze kupowac,jedynie jeszcze jedna komodesmilebo
    > sie nie miescimy z betamismile
    >
    > Siuba przykro,ale nie załamuj sie bo w przypadku tych leków co ty bierzesz to
    > podobno najwiecej ciaz jest miedzy 4-a któryms tam cyklem leczenia,czy jakos
    > tak... wiec szykuj sie na nastepny cykl w koncu sie udasmile))

marioluśsmile)) ale macie fajnie z tym usg 3dsmile już sobie wyobrażam jak fajnie
    będzie dzieciątko widaćsmile no i mam nadzieję że już się dowiesz co tam za łobuz
    w brzuszku siedzi, a najlepiej by było gdyby to była mała łobuzicasmile trzymam
    kciuki za tosmile
  • sloneczko271 30.05.06, 11:27
    olka9917 napisała:

> Hej jednak juz nieposzlam spacwinki sie wyszykowalam,o 11:00 budze Miska i
    > idziemy.Niewiem co ubrac,bo raz swieci slonce a raz jest tak zachmurzone ze
    > szoksadA wy co porabiacie?Cos tak cicho dzisaj?Jeszcze na dodatek teraz mi sie
    > chce spac.Zaraz ide poogladac tv.Pozdrawiam pa.

u nas jest zimno jak djabli brrrrrrryyyyuncertain chociaż słoneczko świeci ładnie.
    lepiej ubierz się cieplutkosmile
  • sloneczko271 30.05.06, 11:26
    olka9917 napisała:

> Hej ja juz niespie,wczoraj oczywiscie do 4:00 lezalam i niemoglam zasnacsadA
    > dzis mialam wstac o 10:00,a obudzilam sie przed 08:00 bo bolal mnie zoladek:
    (i
    > pije herbatke,taraz juz mnie nieboli.Kurde wsumie to ciekawe czemu mnie
    > bolal..A ze ja panikara jestem to bede rozmyslacsadZobacze czy jeszcze si
    > poloze,czy juz bede sie szykowac.Wczoraj golilam nogi,i zacielam sie na
    > kolanie,krew mi tak mocno leciala ze musialam plaster przykleic.I dzis rano
    go
    > zrywam a tam odrazu znowu mi krew leci???I to mocno,ja to zawsze cos odwale:
    (Na
    >
    > kolanie tylko skora jest i tak zeby krew leciala,to bym niepomyslala.

cześć oleńkosmile a o której godz. idziecie na to usg?
  • sloneczko271 30.05.06, 12:44
    no, ja już jestem po śniadanku, po kąpieli i po myciu włowówsmile))
    teraz makijaż i do pracybig_grin
    życze wam wszystkim milutkiego dniasmile pa,pa,pasmile do poklikania wieczorkiemsmile
  • danik1 30.05.06, 13:46
    Czesc dziewczynki!!!
    Ja tez nie mam dobrych wiesci o sobie. sad Moj lekarz jest na zwolnieniu az do
    sierpnia i nie ma go kto zastapic, tzn. jest jeden, ale on iui nie robi.
    Wczoraj jak sie o tym dowiedzialam to bylam taka wsciekla, ze szok. Dzisiaj juz
    mi przeszlo mimo, ze moj maz nie mial dobrych wiesci bo dzisiaj ponownie
    dzwonil do kliniki dowiedziec sie czegos wiecej. Tak wiec przerywam narazie
    stymulacje i zaczynam dopiero w sierpniu albo we wrzesniu bo nie wiem jak
    dostene @. Mam zadzwonic do kliniki w sierpniu jak tylko dostane @, ale
    pierwszy tydzien jestem w Polsce i mam nadzieje, ze tam nie dostane. Jeszcze
    nie wiem czy bede sie starala naturalnie podczas najblizszych cykli czy
    odpuszcze i wyluzuje. Wiem tylko jedno, ze nic nie dzieje sie bez przyczyny i z
    pokora przyjme to co mi los daje. Nie jest latwo, ale coz takie jest zycie.

Sloneczko czyli szanse na to, ze bedziemy w jednym czasie zafasolkowane rosna.
    Hihi. wink

Siuba przytulam Cie i nie poddawaj sie. Jestes juz blisko i niedlugo Ty sie
    bedziesz cieszyc swoja fasolka.

Bea trzymam kciuki oczywiscie!!!

Goko, Sloneczko ma racje, nie przepracowywuj sie za bardzo!!! Wiecej
    odpoczynku!!!

Ola czekamy na relacje z polowkowego???

Mariolka to Ty tez juz niedlugo bedziesz miala polowkowe. Ciekawa jestem kto u
    Ciebie siedzi w brzuszku??

Anie, Emania, Kattrin co u Was slychac???

Pozdrowionka dla wszystkich!!!

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • sloneczko271 30.05.06, 23:39
    witam dziewczynysmile

daniczku, normalnie szok! jak on mógł wyjechać na urlop i cię zostawić!!! i to
    do sierpnia! nie dziwie ci się że jesteś wściekła. ja też bym na twoim miejscu
    się wkurwiła. no jak tak dalej pójdzie to faktycznie będziemy miały w tym samym
    czasie robioną iuiwink ale wiesz co? to jest dziwne że nie ma nikogo innego kto
    by mógł ci zrobić tą iui. szkoda że ci się to tak odwleczeuncertain ale jak
    przysłowie mówi: ,,co się odwlecze to nie uciecze" smile tylko najgorsze jest to
    czekanie, wiem coś na ten temat. mam nadzieję że szybko nam zleci ten czas.
    wiesz czym ja się pocieszam? że przynajmniej jesień będzie fajna bo mam
    nadzieję że wkońcu będę miała iui i że może na drugą rocznice ślubu dostane
    śliczny prezęt (*) smile)) no i powiem ci że ostatnio czekałam tak z
    niecierpliwością na wrzesień właśnie na nasz ślubsmile
  • danik1 31.05.06, 09:49
    sloneczko271 napisała:

> witam dziewczynysmile
    >
    > daniczku, normalnie szok! jak on mógł wyjechać na urlop i cię zostawić!!! i
    to
    > do sierpnia!

Sloneczko zle przeczytalas!!!!!!!! On jest na zwolnieniu lekarskim a nie na
    urlopie, no co Ty??? Jak by sobie wyjechal na urlop to bym za nim pojechala i
    tam by mi robil iui. Hihihi.

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • danik1 31.05.06, 09:55
    Widze, ze jestem tu dzisiaj pierwsza!!!
    Dzien dobry wszystki i prosze sie meldowac!!!

Ola super wiadomosci!!! Gratuuuuuuuuluje!!! To teraz tylko Mariolka nam zostala.

U nas dzisiaj ladna pogoda chociaz jest chlodnawo. Mam nadzieje, ze wkrotce sie
    wypogodzi i znowu bedzie mozna chodzic w krotkim rekawku!!!

Pozdrowionka dla wszystkich!!!

A co z nowymi dziewczynkami??? Natalka, Laryska co u Was???

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • olka9917 31.05.06, 12:17
    Hej ja dopiero wstalamwink)Wczoraj szybko zasnelamwinkRano wstaloam o 6:30 jak
    Misiek z nocki wrucil,zrobilam nam sniadanko,posiedzielismy chwilke.Ja chcialam
    zobaczyc co w necie i tu slychac,ale Misiek mnie wolal na wyrko,bo
    niewuwiezycie ale on ma to samo co ja ze jedno bez drugiego zasac niemozewink)))))
    I tak lezal z 15min.a jak przyszlam sie przytulil i odrazu zasnalwink)U nas
    pogoda bez zmiansadA jeszcze musze razaz wyjsc na male zakupysadMam nadzieje ze
    padac niebedzie.
    Nasze pracujace dziewczyny,to chyba bardzo mocno sa zapracowane,bo malo
    zagladaja.
    Bea tego uczenia,faktycznie Ci niezazdroszcze,bo ja len jestem,)ale pomysl ze
    juz niedlugo zmieniasz pracewinkbo my tu kciuki trzymamy,a TY sie uczysz i
    napewno cos zapamietaszwink
  • olka9917 31.05.06, 12:50
    Niewiem czy Wam pisalam ze od kiedy jestem w ciazy,to muj Misiek mowil do
    brzszka typowo po imieniusmile "Bruce" i ja tez tak mowilam,i od kiedy sie wszyscy
    dowiedzieli o ciazy to odrazu od nas nauczyli sie mowiec "Bruce" caly rodzina i
    znajomi tak mowiliwinka teraz jak juz wiemy ze chlopak bedzeie to poszukamy
    jeszcze jakichs imionwinki zobaczymy,ale narazie jeszcze jest Bruce.Ale misiek
    mial nosa z tym imieniemwinkPozatym kazdy mowil ze to bedzei chlopakwink i moja
    rodzina i rodzina Miska i znajomiwinkTylko jedna kolezanka sie pomylila,bo
    mowiela ze ona jadla kwasne i mam corke,i myslala ze i tak bedzie u naswinkNawet
    jak wymyslimy inne imie,to mysle ze do porodu bedziemy mowic do niego Brucewink
    Dobra spadam sie podszykowac,i lece na zakupy,bo dzis mam ochote na rybkewink)
    Pozdrawiam pa
  • mariolka55 31.05.06, 13:02
    witam laseczkismile
    nasz watek kuleje straszniesad jedynie Olka dba o frekfencje,no Olka ja tez ci
    wrózyłam chłopcawink

no zgadza sie goko ze jutro ide do lekarzasmile a na połówkowe to dopiero za
    jakies 2-3 tygodniesmile kurcze jak zwykle mam stresa przed wizyta....

--
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 31.05.06, 13:08
    Gosiu jak ci sie stawia czesto brzuch,to łyknij sobie tez magnez,nie martw sie
    magnezu tak szybko nie przedawkujesz,mówiło mi to dwóch lekarzy i aptekarka,a
    chyba gorsze jest twardnienie brzucha za czeste niz łykniecie magnezu,przy tych
    witaminach co bierzemy (prenatal 2x dziennie)ja łykam profilaktycznie 1 magne
    b6,to mozesz spokojnie i bez obawy,a o wieksza dawke zapytaj lekarza ,no chyba
    ze juz bierzeszsmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • goko1 31.05.06, 20:03
    Mariolka dzięki za podpowiedź, kupię jak nie dzisiaj to jutro i będę brać po 1
    sztuce dziennie, za tydzień mam wizytę zobaczymy co lekarz powie.
    Dzisiaj już spokojniej, ale i tak od czasu do czasu napina się, tyle, że trwa
    krótko kilkadziesiąt sekund, i widzę, że jak zmienię pozycję, np z siedzącej
    pochodzę, lub z leżącej posiedzę to zanika. Juz sama nie wiem czy tak ma być,
    czy nie, zapytam lekarza.

Jutro idę chyba na badania: bad. ogólne moczu i morfologię krwi muszę zrobić no
    i obciążenie gluzkozą. Może uda mi sie wizytę przesunąć o dwa dni wcześniej
    zamiast na czwartek 8.06.06 na wtorek 06.06.06, zobaczę jutro.
    --
    Córeczka/Siostrzyczka
    Niunia macha rączką
    buzia i oczka
  • olka9917 31.05.06, 21:02
    Hej wpadalm na chwilke,bo zaraz ma byc fajny filmwinkBylam w necie z laptopu
    Miska i jadalm kruche cistkawinkI troche (bardzo) zakruszyl sie ten laptopwinkMusze
    go wyczyscic.Taka bylam zaczytana ze dopiero na koniec zauwazylam jak sie
    ciacha fajnie kruszylywinkMilego wieczoru.Moze jeszcze wpadne.Pa pa
  • sloneczko271 31.05.06, 21:51
    witam dziewczynkismile))
    oleńkosmile ty to agenciara jesteśsmile)))))) czyść szybko tego laptopa bo jak twój
    mąż to zobaczy to cię chyba zastrzeliwink))))
  • anie5 30.05.06, 14:05
    czes wam smile
    nie pisze ostatnio, bo siedze cale dbnie u mojej tesciowej - musze jej npomoc,
    bo siedzi cale dnie w fotelu i ruszac sie nie moze....

Daniczku - wlasnie nic nie dzieje sie bez przyczyny...ale ...wiem, ze sie
    denerwujesz - faktycznie dluuuuugie zwolnienie - i bez zastepstwa...

Siuba - moze faktycznie ta droznosc cos przyspieszy - trzymaj sie i miej caly
    czas nadzieje!!!

Bea - trzymam kciuki za prace i czekam na wiesci 7 czerwca smile

Olka - a juz dzis czekam na sprawozdanie z polowkowego
    Mariolka - juz w czwartek - to tylko dwa dni i moze bedzie wiadomo, czy to
    dziewuszka???

Sloneczko - milego dnia w pracy!!

ja od czwartku zaczynam prace i nawet sie ciesze, juz mam dosc siedzenia w
    domciu smile

Kattrin i Emania sie nie odzywa....Goko - zmienia mieszkanko smile powodzenia
    dziewczyny!!!

--
    raffaele
    zosia
    fotka12t1d
  • mariolka55 30.05.06, 14:26
    anie5 napisała:
    > Mariolka - juz w czwartek - to tylko dwa dni i moze bedzie wiadomo, czy to
    > dziewuszka???
    >

> raczej chłopaczeksmile jak bedzie drugi chłopaczek to bede miec ładne urwanie
    głowy z dwoma urwisamismileale Kubus by chyba wolał,na razie mówi ze chce
    siostrzyczke ale chyba nie rozumie co mówiwink

mam juz wybrane imiona:Mikołaj-Mateusz albo Natalia-Luiza ,raczej juz przez
    meza zaakceptowanewink

Danik ale pech!!!!!!!! wrzuccie na luz przez te 2-miesiace,moze akurat cos
    wyjdzie naturalnie? a masz mozliwosc sobie zrobic samo badanie tej droznosci
    jajowodów????? moze własnie masz cos-gdzies przyblokowane?????

Anie nie myslałam ze po operacji haluksów tak boli....

Moze wam przesle za chwile fotki z 20 tcsmile
    >

--
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • danik1 30.05.06, 15:03
    mariolka55 napisała:

a masz mozliwosc sobie zrobic samo badanie tej droznosci
    > jajowodów????? moze własnie masz cos-gdzies przyblokowane?????
    >

Nie Mariolka. Jak zrobie hsg to tylko przed iui bo wtedy jest najwieksze
    prawdopodobienstwo zafasolkowania i nie bede marnowala takiej okazji. Jak nam
    naturalnie przez dwa lata nie wyszlo to i te dwa miesiace spokojnie przeczekam.
    Rodzic w maju tez super bo juz wiosna bedzie w pelni i cieplo!!!

>
    > Moze wam przesle za chwile fotki z 20 tcsmile
    > >
    >

Ja poprosze!!!! Bardzo lubie ogladac zdjecia!!!

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • bea1978 30.05.06, 15:32
    Boże Laseczki...
    jak mi ciężko idzie...
    nie nauczę się tego wcale, nie dam rady, jestem załamana i tuman ze mnie
    wiuelki, a leń to juz nie wspomnę...

Daniczku... przykre wieści, ale tak jak piszesz (i ja to doskonale odczułam na
    sobie) wszystko nas uczy pokory. Jestem z Toba, wiem, że Ci przykro, ale czas
    mija szybko, czasami niestety... Poświęć ten czas mężulkowi... Spędzcie go jakoś
    tak romantyczniej niż zwykle, okaż mu swoje zainteresowanie, zobaczysz, że
    wyjdzie Wam to na dobre wink
    Siuba, Tobie życzę dużo siły i głowa do góry... na pewno już niedługo...

Anie...pozdrowienia dla teściowej, niech szybko wraca do zdrowia, a Tobie dużo
    siły do pracy...

Ola, Mariola, fajnego podglądania bobasków i wiele radości z tego Wam życzę

Słoneczko, a Tobie cierpliwości... i tak dzielnie to znosisz...

Dziękuję Wam za kciuki... na pewno się przydadzą... tak wpadłam na chwilkę, bo
    mi już czacha dymi a i tak nic prawie nie umiem

Pozdrawiam, pa!

--
    Czekamy na... smile
  • olka9917 30.05.06, 16:14
    Hej dziewczynyny dopiero niedawno weszlismy do domu,i musialam najpierw cos
    zjesc bo bylam gloda jak wilk.Ale juz po wszystkim jestem taka
    szczesliwawink))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Wszystko sie przedluzo zamiast o 11:00 weszlismy 0 13:00.ale atmosfera super,na
    poczekalni jak w domu skorzane tapczanywinkOpieka usmiechnieta,pozapalane
    swieczkiwinktak nastrojowo a w tle leciala "muzyka powarzna"No super
    poprostu,bardzo mi sie podobalo.I wnetrze pomalowane na takie
    cieple/pomaranczowe kolory ze wogole jak u lekarza sie nie czujewink

A teraz o badaniuwink

Weszlismy razem z miskiem,najpierw maly wywiad,a puzniej ja na lezanke,a Misiek
    do "lozy" taka aparatka byla z tej gin,ze odrazu sie przestalam stresowacwink
    Usg bylo 2D,i czulismy sie jak w kine,tylko ja na lezacowinkbo caly obraz z
    usg,byl wyswietlany na scianie i to w duzych rozmiarach zebysmy oboje mogli
    wszystko dobrze widziecwink

I Misiek oczywiscie o plec pytal,na i gin przyklada glowice zatrzymuje ujecie i
    pyta nas "co to?"A Misiek odraz sie skapnal,ze to maly SiusiakwinkI ze napewno to
    bedzie chlopczykwink)))))Jestesmy z tego faktu zadowoleni,)Zreszta kazdy nam tak
    wrozylwink

Obraz byl super,Malenstwo jak zwykle niespalwinkwszystkie wymiary sa bardzo dobre
    i malenstwa,i macicy itp.Gin mowila ze Maly ma w srodku jak hotelu
    pieciogwiazdkowymwinkWszystkie organy pracuja superwinkWszystko nam tlumaczyla krok
    po kroku,ze nawet Misiek wszystko widzial i zrozumialwinka jak Miskowi oczy
    blyszczyly jak patrzal na Malenstwo,a teraz obdzwonil juz pol rodziny i
    oznajmia dumny tata ze synka bedziemy mieliwink

Malenstwo ma 24cm,wazy 371g.Inne wymiary niepamietam ale mam zapisane,ale
    najwazniejsze ze Maly jest zdrowy;DZnowu ssal kciuka,mamy to nawet na fotce,i
    dowod ze to chlopak tez Misiek dostal.Wsumie 5 fotek dostalismy,4 czarnobiale a
    jedna 2D.

Jak mi sie cos przypomi to jeszcze dopiszewinkBo narazie pisze to w
    emocjach.Pozdrawiamy Pa
  • olka9917 30.05.06, 16:49
    Gin to super babka bylawinkprzy mierzeniu brzszka mowi:"Gdyby wasz synek nosil
    pasek,to by potrzebowal 16,5 centymetrowego" Przy mierzeniu stopki
    mowi: "Rozmiar buta 3,4cm" Fanja byla calkiem sie odstresowalam przez te
    okreslenasmileAcha glowe/budowe ma za MiskiemwinkA i piekne dlugie nogiwinkto chyba po
    mamusiwinkJestem zmeczona ale szczesliwa.Mariolka,moze juz w czwartek pochwalisz
    sie "Mala Ksiezniczka" musisz wyrownac,bo teraz jest 2 do 1 i Goko jest sama z
    swoja "Mala" a tak bedzei rownowink
  • mariolka55 30.05.06, 17:12
    olka wielkie graaaaaaaaaaaaaaaatulacjesmile)))))))))
    no wszedzie jest przewaga chłopcówwink i statystycznie chyba tez wiecej, wiec
    zobaczymy jak to bedzie z ta równowaga na naszym watkuwinkmi intuicja mówi ze tez
    chłopaksmile))

Bea trzymam kciuki za twoja prace,ucz sie babo uczsmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 30.05.06, 17:37
    Dzieki Mariolka za grtulacjewinkWlasnie zjadlam kolacje,a Misiek to z wrazenia
    zasnalwinkPozatym spal dzis tylko 4 godz.Tez bym sie polozyla z checia,ale
    puzniej w nocy spac niebede.A pozatym pogoda u nas to akurat nadaje sie do
    spania,bo leje deszczsad
  • anie5 30.05.06, 17:49
    Olka Gratulaaaaacje!!!!!!!
    Super! Ciesze sie bardzo, ze wszystko ok i maly jak w hotelu wink poglaszcz
    synka ode mnie po brzuszku!
    Buziaki
    --
    raffaele
    zosia
    fotka12t1d
  • olka9917 30.05.06, 17:57
    Hej Anie dziekiwinkjuz poglaskalamwinkodemnie tez poglaskaj swojego Synka.A co do
    tych holuxow,to ja tez mam haluxa na lewej nodze sad Dlugo byla twoja tesciowa w
    szpitalu?A moze juz chodzic?Kurde ja tez kiedys bede musiala,operowc tego
    haluxsa.Moglam to wczesniej zalatwic,ale zawsze jakos mi niepodrodze do lekarza
    bylo.I nieboli mnie,i niejest strasznie duzy.Duzo zdowka dla tesciowejsmile
  • anie5 30.05.06, 18:06
    Olka - to jest zabieg pod znieczuleniem - takim w kregoslup. Tesciowa byla dobe
    w szpitalu - ale teraz nie moze chodzic przez 2 tygodnie, pozniej powoli moze
    zaczac rozchodzic. Bardzo ja bolalo na poczatku - dwa pierwsze dni - i brala
    przeciwbolowe tabletki - ALE ona miala tez prostowane 3 palce...wiec to moze
    dlatego...byc moze ze sam halux - szybciej i mniej bolesnie sie przechodzi...

Poglaskalam syneczka - dzieki smile
    --
    raffaele
    zosia
    fotka12t1d
  • mariolka55 30.05.06, 18:22
    Olka to nie chodz duzo w butach z waskimi noskami,bo te buty podobno sprzyjaja
    takim deformacja...
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 30.05.06, 18:32
    Teraz ckodze na calkowicie plaskich,niewiem jak sie one nazywaja ale wszyscy je
    teraz noszawinkja nazywam je "cichobiegi"Ale kiedys faktycznie chodzialam w
    bardzo wyskoich butach,ale moja babcia od strony taty ma tez haluxsy,i moze to
    rodzinnesad
  • mariolka55 30.05.06, 18:36
    no obcasy to swoja droga,ale najbardziej deformuja buty za ciasne i własnie z
    cienkimi noskami ,które królowały w modzie kilka latsmile ja na szczescie rzadko
    nosze takie buty,bo jak tylko robi sie ciepło i do póznej jesieni latam w
    sandałkach,japonkach itpsmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 30.05.06, 21:10
    Zaraz obejze film,i spadam sie umyc,jestem padnieta,mysle ze dzis szybko zasne,)
    A teraz zajadam sobie rosolekwink)Taka mialam ochote,ze sobie zrobilam,ale
    taki "goracy kubek".
  • olka9917 30.05.06, 22:22
    Ja juz spadam na wyrko,bo oczy same mi sie zamykajawinkMilej nocywinkDo jutra pa pa
    pa
  • goko1 30.05.06, 22:41
    cześć kobietki!

Olka gratulacje oczywiście, super, że wszystko ok. smile

Kolejna to chyba Mariolka ma wizytę u gina, tak? 1 czerwca dobrze pamietam, czy
    są jakieś zmiany?

Mi sie dzisiaj brzuszek trochę buntuje, wzięłam jedną nospę, bo już przesadzał
    trochę, za często się stawiał dzisiaj, a poza tym dzidzia też nieźle dokopać
    potrafi, i wcale to nie sa takie niewinne uderzenia i kopniaki, czasami aż bolą.

Ide Was doczytać...
    --
    Córeczka/Siostrzyczka
    Niunia macha rączką
    buzia i oczka
  • sloneczko271 31.05.06, 00:22
    olka9917 napisała:

> Ja juz spadam na wyrko,bo oczy same mi sie zamykajawinkMilej nocywinkDo jutra pa
    pa
    >
    > pa

dobranoc oleńkosmile śpi smaczniebig_grin nie dziwie ci się że jesteś padnięta po
    takich emocjach i do tego w nocy długo nie spałaś i rano wcześnie wstałaśsmile
    kolorowych snów ci życzesmile))
  • mariolka55 30.05.06, 18:19
    olka9917 napisała:

> Dzieki Mariolka za grtulacjewinkWlasnie zjadlam kolacje,a Misiek to z wrazenia
    > zasnalwinkPozatym spal dzis tylko 4 godz.Tez bym sie polozyla z checia,ale
    > puzniej w nocy spac niebede.A pozatym pogoda u nas to akurat nadaje sie do
    > spania,bo leje deszczsad

u nas tez leje i zimno,jak w jesieni
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • sloneczko271 31.05.06, 00:08
    oleńkosmile)) SUPEROWO! MOJE GRATULACJE! smile)))) naprawde świetnie się czyta
    takie wiadomoścismile)))) normalnie uśmiech mi z twarzy nie schodzibig_grin naprawde
    extra! bardzo się cieszęsmile)))) no i czekam na zdjęciasmile pochwal się nam
    swoim syneczkiemsmile no i powiedz jak będzie miał na imie-zdecydowaliście już?
    smile
  • goko1 30.05.06, 22:57
    przeczytałam po "łebkach", liczyłam na więcej dobrych wieści, Daniczku nie
    martw się, może faktycznie trzeba teraz wrzucić na luz na ten czas nieobecności
    lekarza a nóż widelec akurat sie uda... smile

Siuba nie poddawaj się, pamietasz co ja pisałam kiedyś największy odsetek ciąż
    przy stymulacjach jest między 6 a 9 cyklem, ja miałam fuksa zachodząc już w
    czwartym. Tobie też życzę fuksa smile

Anie a co teraz będziesz porabiać w pracy?

Mariolka odnośnie seksu to seksimy, ale żadziej i inaczej bo brzuszek
    trochę "zawadza", hihi nie da się go ani schować ani wciągnąć, pozostało
    dostosowanie się. No i oczywiście seksik spokojny, żadnych wariacji w tej
    dziedzinie.
    --
    Córeczka/Siostrzyczka
    Niunia macha rączką
    buzia i oczka
  • sloneczko271 30.05.06, 23:58
    beatuśsmile nie wolno ci mówić o sobie że jesteś tuman! NIE POZWALAM!!! jesteś
    mądrą, zdolną i śliczną kobietkąsmile i tak masz o sobie myśleć! bo jak nie to po
    dupie dostaniesz i dopiero będziesz miałasmile
    WIERZE W CIEBIE. UCZ SIĘ. NAPEWNO CI SIĘ UDA! smile mocno trzymam kciuki skarbie
    za ciebiesmile powodzeniasmile wszystko będzie dobrzebig_grin
  • sloneczko271 30.05.06, 23:48
    aniu, współczuje twojej teściowej z tymi haluxami-to jest napewno okropny ból
    bryyyyyuncertain tylko mam nadzieję że ci teściówka za bardzo nie truje? co? wink
    dobre masz z nią kontakty? a ty skarbie dobrze mówisz po włosku? smile pewnie
    zadaje głupie pytaniasmile napewno mówisz świetnie po włoskusmile)) pozdrawiam cię
    serdecznie i twoją teściówke równieżsmile
  • sloneczko271 30.05.06, 23:50
    aniu, a do jakiej pracy teraz idziesz? czyżby joga? smile
  • olka9917 31.05.06, 13:55
    Hej wlasnie wrucilam z zakupow,zdazylam doslownie przed ulewawinkale mielismy
    farta z Brucem,)Jak juz pisalam w piatek lub w sobote jedziemy do
    polskiwink)))))))))))))))))))))I wrucimy w poniedzialekwinkJeszcze tylko musimy
    jakies zakupy zrobic i sie spakowacwinkFaktycznie duzo tu piszewinkjak jakas
    maniaczkawinkale lubie tu wam pisacwinkI wy tez piszcie,bo ja tez lubie bardzo
    czytacwinkMariolka niewiem czy juz wysylalas fotki,bo ja niemamsadJa narobie w
    polsce to jak przyjade to poprzesylam.Tez mi sie nowa fryzura marzy,to moze cos
    wykombinujewinkDobra musze spadac,obiad robic,jak juz pisala dzis rybka z
    frytkamiwink))I Miska musze obudzicwinkTo pa pa
  • mariolka55 31.05.06, 14:54
    nie jeszcze,potem wam poslewink
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 31.05.06, 16:08
    Ok.PoczekamywinkPowodzenia na jutrzejszej wizyciewinkI moze akurat plec pozasz w
    Dzien DzieckawinkFajowo by bylowinkTrzymam kciuki za zdrowa corciewinkA na ktora
    godz.masz wizyte?Pa
  • olka9917 31.05.06, 16:12
    Sloneczko niewiem czy czytalas,ze w szpitalu niepamietam gdzie dokladnie,chyba
    Lodz.Dyrektor zwolnil wszystkich strajkujacych,moze inni pujda jego sladami,i
    moze reszta lekarzy sie przestraszy i wkoncu skoncza ten strajk.No bo tak dalej
    byc niemoze.Dlugo juz trwa ten strajk,za dlugo.Moze cos da ten
    przyklad,zwolnienia,i moze sie wkoncu dogadaja.Wkoncu to lekarze,i niemozna
    srajkowac,kosztem biednych chorych ludzi.
  • olka9917 31.05.06, 16:13
    Ja teraz musze poodkurzac,a puzniej jeszcze musze skoczyc do piekarni po
    swierze buleczkiwinkNo to spadam.Pa
  • mariolka55 31.05.06, 18:51
    olka9917 napisała:

> Sloneczko niewiem czy czytalas,ze w szpitalu niepamietam gdzie
    dokladnie,chyba
    > Lodz.Dyrektor zwolnil wszystkich strajkujacych,moze inni pujda jego sladami,i
    > moze reszta lekarzy sie przestraszy i wkoncu skoncza ten strajk.No bo tak
    dalej
    >
    > byc niemoze.Dlugo juz trwa ten strajk,za dlugo.Moze cos da ten
    > przyklad,zwolnienia,i moze sie wkoncu dogadaja.Wkoncu to lekarze,i niemozna
    > srajkowac,kosztem biednych chorych ludzi.

BO IM MAŁO CIAGLE PAJACOM!!!! prawie kazdy ma swój prywatny gabinet,do tego
    jeszcze nadal biora łapówy i jeszcze im zle,mnie to tak wkurza ze wogule
    przełaczam nas inny kanał jak widze co sie dzieje,to tego wiekszosc z nich to
    NIEDOUCZONE KONOWAŁY!!!! przynajmniej ja miałam z takimi "przyjemosc"

--
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • sloneczko271 31.05.06, 22:15
    marioluś, zgadzam się z tobą w 100% wiesz co? mi to jest tylko szkoda tych
    biednych pielęgniarek, bo w sumie one odwalają całą czarną robote w szpitalu a
    dostają marne 700zł. pensij.

no dobra, a teraz z innej beczkismile marioluś już nie mogę się doczekać jak
    jutro wrócisz od lekarza i pochwalisz się nam co tam za człowieczek mały w
    brzuszku u ciebie siedzismile
  • olka9917 31.05.06, 23:06
    Hej SloneczkowinkLaptop juz wyczyszczonywinkAle Misiek i tak rano przychodzi ta mam
    czaswinkTeraz jem nektarynkiwinki uwazam,bo jeszcze raz niechce mi sie go czyscicwink
    Ja o tym zwolnieniu wszystkich lekarzy na Onecie czytalam/wczoraj.Ja mysle ze
    do czerwca to ten strajk na 1000000000000000%musi skonczyc,bo jak nie to ja juz
    niewiem,kazdy moze robic co chce???Powinni juz dawno cos z tym zrobic.Oj jak ja
    bym tam wpadla,to bym, im dala popalic...
  • olka9917 31.05.06, 23:14
    Ja to od poczatku ciazy wcinam mase owocowwinkJak jestesmy z Miskiem na zakupach
    i ja laduje kosz na warzywniaku to Misiek patrzy i mowi:" Ty to teraz jesz jak
    na jakiejs diecie"Najpierw jadlam i to w duzych ilosciach
    winogron,mandarynki,pomarancze,arbuzywinkPuzniej truskawkiwinka teraz tylko
    nektarynki i brzoskwiniewinkAle juz mi sie marza czeresnie,ale poczekam az beda
    slodkie i dojrzale.W sumie to dobrze ze jem owoce,zamiast slodyczy ktore
    kochalamwink))bo juz bym przytyla ze ho howink
  • olka9917 31.05.06, 23:24
    Spadam sie umyc,i wysmaruje sie samoopalaczemwinkMam nadzieje ze dobrze mi
    pujdzie smarowanie,bo inaczej pojade do polski w plamach,)))))))))Nie nie bede
    uwazac,tylko zebym rece umyla,musze pamietac,bo beda jaja,)Pa
  • sloneczko271 01.06.06, 00:18
    olka9917 napisała:

> Spadam sie umyc,i wysmaruje sie samoopalaczemwinkMam nadzieje ze dobrze mi
    > pujdzie smarowanie,bo inaczej pojade do polski w plamach,)))))))))Nie nie
    bede
    > uwazac,tylko zebym rece umyla,musze pamietac,bo beda jaja,)Pa

oleńkosmile jeśli ci moge coś doradzić, to najpierw zrób sobie peeling ciała to
    wtedy samoopalacz ładniej ci się rozprowadzismile no i koniecznie nie zapomni
    umyć rąkwink)) bo faktycznie będziesz miała pózniej problemwink)))) hi,hi,hismile))
    to kiedy dokładnie wyjeżdzacie do polski? w piątek czy w sobote?
  • olka9917 01.06.06, 00:19
    sad juz zapuzna na peelingwinkjuz po fakcie jestem juz wysmarowana
    samoopalaczem,ale zapamietam na przszlosc,dzieki.Do polski jedziemy
    prawdopodobnie w sobote bo Misiek musi pracowac 6 nocke.
  • olka9917 01.06.06, 00:20
    Ale ta 6 nocka jest bardzo dobrze platna to sie oplacawink100euro za ta nocke
    placa,)
  • sloneczko271 01.06.06, 00:23
    olka9917 napisała:

> Ale ta 6 nocka jest bardzo dobrze platna to sie oplacawink100euro za ta nocke
    > placa,)

no to niezle! smile pewnie że się opłacasmile))
  • sloneczko271 01.06.06, 00:22
    olka9917 napisała:

> sad juz zapuzna na peelingwinkjuz po fakcie jestem juz wysmarowana
    > samoopalaczem,ale zapamietam na przszlosc,dzieki.Do polski jedziemy
    > prawdopodobnie w sobote bo Misiek musi pracowac 6 nocke.

no to fajnie że w sobote dopierobig_grin to dłużej będziesz z namismile)) bo pewnie
    jak pojedziesz do polski to w weekend się nie odezwiesz do nas.
  • sloneczko271 01.06.06, 00:11
    olka9917 napisała:

> Ja to od poczatku ciazy wcinam mase owocowwinkJak jestesmy z Miskiem na
    zakupach
    > i ja laduje kosz na warzywniaku to Misiek patrzy i mowi:" Ty to teraz jesz
    jak
    > na jakiejs diecie"Najpierw jadlam i to w duzych ilosciach
    > winogron,mandarynki,pomarancze,arbuzywinkPuzniej truskawkiwinka teraz tylko
    > nektarynki i brzoskwiniewinkAle juz mi sie marza czeresnie,ale poczekam az beda
    > slodkie i dojrzale.W sumie to dobrze ze jem owoce,zamiast slodyczy ktore
    > kochalamwink))bo juz bym przytyla ze ho howink

mniam, mniamsmile jesz oleńko same smakowitoścismile))
  • olka9917 01.06.06, 00:13
    hej Sloneczko tak myslalam ze jeszcze wpadniesz,))))))))))bo nienapisalas
    dobranoc,)))
  • olka9917 01.06.06, 00:18
    Ja juz spadamna wyrko zaczal sie fajny film,pa pa do jutra,))))
  • sloneczko271 01.06.06, 00:25
    olka9917 napisała:

> Ja juz spadamna wyrko zaczal sie fajny film,pa pa do jutra,))))

pa,pa skarbiesmile)) idz oglądaj ten film i do spaniawink do jutrasmile)) dobranoc
    smile)) śpij smaczniesmile
  • sloneczko271 01.06.06, 00:20
    olka9917 napisała:

> hej Sloneczko tak myslalam ze jeszcze wpadniesz,))))))))))bo nienapisalas
    > dobranoc,)))

no oczywiście że zawsze musze się z wami pożegnać i życzyć wam kolorowych snów
    smile)))) tylko wczoraj się nie pożegnałam bo mi net padł i dupa bladauncertain nic nie
    mogłam zrobićsmile
  • olka9917 01.06.06, 00:22
    Tez tak nieraz mamsad a zwlaszcza jak Misiek cos "grzebie" przy sygnale do netu
    hi hi
  • olka9917 01.06.06, 00:24
    Zapomnialam i trzymam laptopa na kolanach surprised mam nadzieje ze to niezrobi mi
    plamwink)))No nic lece bo reklama sie skonczyla.Dobranoc Olenko,milych snowwink))))
    Pa pa
  • sloneczko271 01.06.06, 00:27
    olka9917 napisała:

> Zapomnialam i trzymam laptopa na kolanach surprised mam nadzieje ze to niezrobi mi
    > plamwink)))No nic lece bo reklama sie skonczyla.Dobranoc Olenko,milych
    snowwink))))
    > Pa pa

to opalisz troche laptopawink)))) hi,hi,hismile))))
  • sloneczko271 31.05.06, 22:02
    olka9917 napisała:

> Sloneczko niewiem czy czytalas,ze w szpitalu niepamietam gdzie
    dokladnie,chyba
    > Lodz.Dyrektor zwolnil wszystkich strajkujacych,moze inni pujda jego sladami,i
    > moze reszta lekarzy sie przestraszy i wkoncu skoncza ten strajk.No bo tak
    dalej
    >
    > byc niemoze.Dlugo juz trwa ten strajk,za dlugo.Moze cos da ten
    > przyklad,zwolnienia,i moze sie wkoncu dogadaja.Wkoncu to lekarze,i niemozna
    > srajkowac,kosztem biednych chorych ludzi.

oleńkosmile tego nie słyszałam. ale dobrze niech ich zwalnia, w końcu ile można
    strajkować! ja mam iść do szpitala ,,matki polki w łodzi". a jak wczoraj mój
    misiek dzwonił do profesora to on miał przez cały dzień wyłączony telefon.
    coprawda ja wcale nie liczyłam na to że mnie teraz wezmie do tego szpitala ale
    chciałam mu troche potruć żeby wiedział że ja ciągle czekam na tą laparoskopie
    i że bardzo mi na tym zależy. no ale cóż, miał wyłączony telefon to trudnouncertain
    dla mnie w tym miesiącu i tak jest już za pózno. teraz modle się za to żeby się
    strajki skończyły, żebym się załapała na operacje w czerwcu.
  • olka9917 01.06.06, 00:10
    Juz sie wysmarowalam,i jak narazie jestem zadowolonawinkefekt natychmiastowywinki
    rece umylam,)to niepowinno byc jutro niespodzianekwinkno chyba ze cos
    przeoczylamwinkja jak zwykle wogole niejstem spiacasadjuz po kosciach czuje ze
    dzis posiedze przynajmniej do 3:00.no nic spadam dobranocwink
  • sloneczko271 01.06.06, 00:32
    ja jutro po pracy idę na urodzinki do mojej siostrysmile)) fajny moja mama miała
    prezent na dzień mamy 32 lata temu co nie? smile)) a mój młodszy brat urodził się
    w dzień ojcasmile))
  • sloneczko271 01.06.06, 00:42
    musze się wam jeszcze pochwalić że jutro sprzedaje mój samochód-WKOŃCU! smile))
    bo już nie miałam siły do tego złomasmile bezprzerwy stał u mechanika, poprostu
    koszmar! smile coprawda sprzedaje go za grosze ale naprawde mam już DOSYĆ tego
    złomasmile niech się baruje z nim ktoś innywink teraz jak będę kupować samochód to
    chce jakiś nowszy samochód albo wogóle zupełnie nowy z salonusmile taki mi się
    przynajmniej marzysmile)) jak się przeprowadzimy we wrześniu to zaczne już
    dojeżdzać do pracy więc samochód będzie mi bardzo potrzebnysmile coprawda napewno
    na początku będę musiała jezdzić autobusem ale jakoś to przeżyjesmile))
  • sloneczko271 01.06.06, 00:47
    wiecie co? ja już będę spadaćsmile
    oczka mi się same zamykająsmile)) idę lulusmile
    dobranoc wam wszystkimsmile)) kolorowych snów wam życzesmile)) pa,pa,pasmile))
    całusków 100002wink)) hi,hi,hismile)) do poklikania jutrosmile)) dobranocbig_grin
  • goko1 01.06.06, 08:41
    Witajcie

a ja miałam dzisiaj ciężką noc, jak nie napinanie brzucha to kopniaki małej,
    juz myślałam, że będziemy jechać do szpitala w nocy, skończyło się jednak na
    wzięciu nospy ok. 2 w nocy i zasnięciu dobrze po 3.
    Chyba jednak dzisiaj umówię się do lekarza.
    Już z rana poleciałam zrobić badania (miałam iśc wczoraj ale stwierdziłam, że
    do wizyty jeszcze tyle czasu to zdążę, dzisiaj jednak inna decyzja zapadła),
    więc teraz siedzę i się nie ruszam, hihi ruszam tylko paluszkami na klawiaturze
    i głową patrząc na monitor, bo wlałam w siebie kubeł wody z glukozą i zaraz
    muszę wracać do laboratorium na pobranie krwi.

Odezwę się jak mi się uda zmienić termin wizyty.Trzymajcie kciuki, pa
    --
    Córeczka/Siostrzyczka
    Niunia macha rączką
    buzia i oczka
  • mariolka55 01.06.06, 09:17
    czesc
    No goko jak sie da to zmien wizyte,po co masz sie denerwowac,pamietam ze mi tez
    sie potwooooornie stawiał brzuch przy Kubie,
    jak to jest z ta glukoza? bo własnie wczoraj wyczytałam ze po wypiciu nie wolno
    isc na spacer czy na zakupy i najlepiej siedziec w przychodni,no i byłam w
    szoku bo jak robiłam to badanie(w 1 ciazy) to własnie poszłam na miastosmilei nikt
    mi nie powiedział zeby nie byc aktywnym...

daj znac potem co i jaksmilejak zmienisz to bedziemy miec razem wizytesmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • goko1 01.06.06, 09:44
    Witaj Mariolka!

Ja miałam badanie obciążenia glukozą 50 g, kazali wypić (oczywiście z cytrynką,
    wystarczy wziąć 1/2 cytryny i spokojnie przechodzi przez gardło), nie
    wiedziałam, że nie trzeba być na czczo, ale trudno już po pobraniu krwi
    nadrobiłam śniadanko smile,a co do aktywności to faktycznie nie wolno zbytnio nic
    robić, ja mam blisko z biura do pracy i do laboratorium, więc prosto z domu
    pojechałam do laboratorium, wypiłam co trzeba, przyjechałam na 40 minut do
    biura, posiedziałam (bardziej poleżałam na fotelu, napisałam do Was post i
    pojechałam do laboratorium na pobranie krwi (tam też odczekałam jeszcze ok 15
    minut zanim mnie laborantka wywołała).
    Tak więc najlepiej nic nie robić, ale siedzieć w laboratorium nie chciałam,
    pewnie jakby było dalej to bym tam tą godzinkę odczekała, ale że mam bliziutko
    to przyjechałam do firmy.

Pamiętam, że Ty dzisiaj masz wizytę, zobacze co u mnie uda się zmienić...
    --
    Córeczka/Siostrzyczka
    Niunia macha rączką
    buzia i oczka
  • danik1 01.06.06, 09:57
    mariolka55 napisała:

> jak to jest z ta glukoza? bo własnie wczoraj wyczytałam ze po wypiciu nie
    wolno
    >
    > isc na spacer czy na zakupy i najlepiej siedziec w przychodni,no i byłam w
    > szoku bo jak robiłam to badanie(w 1 ciazy) to własnie poszłam na miastosmilei
    nikt
    >
    > mi nie powiedział zeby nie byc aktywnym...

Mariolka jest tak jak wyczytalas. Ostatnio siostra mojego meza tez robila to
    badanie i wlasnie mowila, ze najgorsze jest to, ze nic nie mozesz po tym robic
    az do badania tylko siedziec w przychodni i tylku i czekac. Jej lekarz od razu
    to zaznaczyl i ona wziela ze soba ksiazke.

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • danik1 01.06.06, 09:59
    A swoja droga to ja nie pamietam zebym miala takie badanie jak bylam w ciazy.

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • danik1 01.06.06, 10:05
    Dzisiaj odebralam swoje wyniki z badania krwi na toxo i dwie dzieciece choroby
    te najbardziej grozne dla dziecka i wszytsko ok, wiec nie musze sie martwic, ze
    Daniel przyniesie cos z przedszkola.

Mariolka a na ktora masz te wizyte???

Goko idz do lekarza i nie przemeczaj sie juz tak bo to wszystko pozniej
    wychodzi.
    --
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • goko1 01.06.06, 10:17
    Daniczku ja się nie przemęczam, kiwam sie na fotelu w pracy, robię swoja
    papierkowa robotę tyle ile zdążę, reszta zaczeka...

W domciu z zasadzie ostatnie dwa dni to leń totalny, nic nie robię, dużo leżę,
    gram na łózku z synem w monopol itp, nawet przy komputerze nie przesiaduje
    zbytnio, bo wyczytałam, że nie za zdrowo, więc sie ogranmiczam i czasami tylko
    wieczorkiem napisze cos do Was, albo i nie, wczoraj pół dnia przespałam (może
    to też błąd, bo wtedy w nocy ciężko się ułożyć), stresów teraz też żadnych, bo
    umowę przedsprzedażną na zakup podpisujemy za tydzień to jeszcze kupa czasu
    została.

Co do mojej wizyty to dziewczynki właśnie przełożyłam ją na dzisiaj, bardzo
    późno, ale się cieszę, bo bardzo chciałam dzisiaj iść, sprawdzić co i jak, czy
    nic złego się nie dzieje z szyjka, itp. (mam nadzieję, że nie wyląduję z tego
    wszystkiego w szpitalu, bo przy i ciąży przy napinaniach brzucha jak tylko
    wspomniałam, to mnie położyli od razu na patologii, ale kiedyś to trochę inne
    czasy były, przecież było to ponad 11 lat temu)

A więc dam pewnie znać co i jak dopiero jutro, trzymajcie kciuki, papapa
    --
    Córeczka/Siostrzyczka
    Niunia macha rączką
    buzia i oczka
  • danik1 01.06.06, 10:21
    goko1 napisała:

> A więc dam pewnie znać co i jak dopiero jutro, trzymajcie kciuki, papapa

Trzymam, trzymam!!!! Wszystko bedzie dobrze!!!

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • mariolka55 01.06.06, 11:09
    danik1 napisała:

> goko1 napisała:
    >
    >
    > > A więc dam pewnie znać co i jak dopiero jutro, trzymajcie kciuki, papapa
    >
    >
    > Trzymam, trzymam!!!! Wszystko bedzie dobrze!!!
    >
    >

Za mnie tez kciukasy proszesmile
    Goko daj znac dzisiaj,ja tez mam bardzo pózno wizyte ,pewnie bede w domu
    dopiero ok 22
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 01.06.06, 11:19
    Hej to trzymam kciuki dziewczyny za wasze wizyzytywinkTylko dajcie nam tu znac co
    i jak,bo bedziemy czekacwinkA Mariolce dodatkowo kciuki za DziewczynkewinkPa
  • olka9917 01.06.06, 11:22
    Ja juz wstalam,opalona jestem ladnie ale jak ja smierdze samoopalaczem to
    szok sad Tez okolo 4:00 zasnelam.Goko,wypoczywaj duzo.To sie tak wydaje,ze to
    niejest stres,ale jednak z tymi mieszkankami bylo troche
    roboty,kupia/niekupia.teraz wypoczywajwinkI powodzenia na wizyciewink
  • olka9917 01.06.06, 11:25
    A co do glukaozy to tez czytalam ze niemozna chodzic.Nawet u mojej gin gdzie
    chodze,juz pare razy pare dziewczyn,siedzialo i pilo ta glukoze i czytalo
    ksiazkiwinkJa ksiazek nielubie czytac to wezme Miska z soba wink I Mariolka
    niestresuj sie wyztawink ja tez tak zawsze robie,ale to jest zbedny streswink
  • danik1 01.06.06, 11:30
    olka9917 napisała:

> Hej to trzymam kciuki dziewczyny za wasze wizyzytywinkTylko dajcie nam tu znac
    co
    >
    > i jak,bo bedziemy czekacwinkA Mariolce dodatkowo kciuki za DziewczynkewinkPa

Podpisuje sie pod tym obiema lapkami!!! wink

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • olka9917 01.06.06, 13:21
    Hej LaskiwinkBylam na miescie troche i kupilam sobie 2 bluzki na ramionczkachwink
    Rozowa i niebieska,ale nie ciazowe tylko o rozmiar wieksze od normalnego
    nr,akurat do jeansow bede mialawinki brzucholek taki fajny okraglutki w tych
    bluzkachwinkNo i jak wracalam to oczywiscie zlapal mnie deszczsaddobrze ze nie
    taka totalna ulewa jak tu u nas ostatnio sa,bo bym dopiero wygladala.Musze
    leciec robic obiad,dzis mam ochote na kotlety z kurczaka.Tylko robic mi sie
    niechce.Ale za to jak pojade do mamy na weekend to sobie poleniuchujewinkWiecie
    co i juz zpowrotem swieci slonce.Ale ta pogoda zakrecona gorzej niz jawink)))To
    narazie.Pa
  • olka9917 01.06.06, 20:42
    No Mariolka trzymam kciuki;I i mysle o TobiewinkTrzymaj siewinkPa i czekamy na
    wiesciwink))
  • goko1 01.06.06, 23:08
    cześć kobietki!

ja jestem po wizycie, lekarz oczywiście pytał czy napięcie brzucha jest
    częstsze niż 10 razy w ciągu dnia (e tej książce w oczekiwaniu na dziecko piszą
    o 4 napięciach na godzinę i tak pewnie każdy lekarz ma inną teorię), nie
    kłamałam, bo tak też było, chyba we wtorek, chciał mi wypisać 2 tygodnie
    zwolnienia, ale ja wezmę raczej zaległy urlop, zobaczymy, albo tak sobie
    maksymalnie skrócę dni pracy, do 4-5 godzin dziennie.Jutro uzgodnię wszystko.

Podobno ta pozycja siedząca w pracy najbardziej źle na to wpływa (i pewnie ta
    teraz jak do Was piszę z laptopem na kolanach), bo przy niej żebra podrażniaja
    macicę i ona się potem stawia. Mam brac nospę jak mnie mocno chwyci i nie
    będzie chciało szybko ustąpić, nawet 2 na raz i potem po 4 godzinach znów 2,
    zapobiegawczo nie, tylko doraźnie jak ból nie będzie chciał odejść. Poza tym
    kupiłam ten magnez z wit. b6, lekarz też go zalecił, nawet 3 razy dziennie,
    faktycznie Mariolka tak jak mówiłaś, nie ma zagrożenia przedawkowania tego
    magnezu. Kupiłam w nocnej aptece od razu, magvit b6, bo nie było magneb6, ale
    to podobno to samo, tylko inna firma produkuje.
    Posłuchaliśmy tętna, zbadał mnie, żadnego skracania szyjka ok, napięcie macicy
    też ok, wszystko gra.
    Waże już 60 kg!, a przed wizyta zjadłam chyba z kilogram truskawek i z pół
    kilograma arbuza, już widzę jak będę biegać w nocy siusiu. Po tych owocach to
    dopiero głodna byłam, po powrocie zjadłam sałatkę z pomidorów, ogórków
    małosolnych, młodej cebulki z majonezem.
    Wyniki też ok, wszystko w normie, kolejna wizyta 29 czerwca, chyba, że mnie coś
    zaniepokoi czy jak to mam przyjeżdżać wcześniej lub dzwonić o każdej porze na
    komórkę.

trochę sie uspokoiłam tą wizytą i dobrze że jednak dzisiaj pojechałam.

Mariolka co u Ciebie, dawaj znać.
    --
    Córeczka/Siostrzyczka
    Niunia macha rączką
    buzia i oczka
  • mariolka55 01.06.06, 23:14
    jestes jeszcze goko?
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 01.06.06, 23:20
    No widzisz Gosiu z tym magnezem? przeciez ja ci chciałam dobrze doradzic,ja
    teraz biore profilaktycznie jedna,ale przy Kubie to brałam własnie 3x razy
    dziennie,oprócz multiwitamin na poczatku i potem cały 3-trymestr głównie przez
    to stawianie sie brzucha,tez mi sie napinało mocno i czesto!

a teraz w nastepnym liscie o mniesmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 01.06.06, 23:22
    No hej Laski fajnie ze juz jestescie.Goko odpoczywajwinki nieprzemeczaj
    sie.Mariolka co tam u Ciebie?
  • goko1 01.06.06, 23:22
    wiem Mariolka, że chciałas dobrze, ale wiesz jak człowiek z ciąża to czasami
    delikatniej niż z jajkiem, hihi
    Pomagał Ci wtedy ten magnez?
    Mam nadzieję, że mi pomoże.
    --
    Córeczka/Siostrzyczka
    Niunia macha rączką
    buzia i oczka
  • goko1 01.06.06, 23:25
    Olka musisz przysiąść w końcu do suwaczka, bo ja lubię podglądać jak u Was
    mijaja dni i tygodnie , łatwiej wtedy ... czas się zabrać do pracy, powodzenia.

Czekam na post Mariolki i idę lulu,
    --
    Córeczka/Siostrzyczka
    Niunia macha rączką
    buzia i oczka
  • olka9917 01.06.06, 23:27
    Obiecuje ze juz niedugo postaram sie o ten suwaczekwinkNajpierw musze instrukcje
    znajscwinkI wtedy moze juz jakos pujdziewinkAle fajnie ze tak wszystko ok Gokowink
  • olka9917 01.06.06, 23:31
    Hi hi ja mam nadzieje ze Mariolka produkuje postawinka nie ze my tu czekamy a ona
    w wyrku hi hi hi Ale by bylo,)
  • mariolka55 01.06.06, 23:34
    olka9917 napisała:

> Hi hi ja mam nadzieje ze Mariolka produkuje postawinka nie ze my tu czekamy a
    ona
    >
    > w wyrku hi hi hi Ale by bylo,)

ha ha wyprodukowałamsmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 01.06.06, 23:35
    serduszko tak fajnie juz było słychacsmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 01.06.06, 23:37
    Hi hi po takich przezyciach to ciazko ciezko zasnacwink z wrazeniawink
  • mariolka55 01.06.06, 23:41
    olka9917 napisała:

> Hi hi po takich przezyciach to ciazko ciezko zasnacwink z wrazeniawink

nosmile ja zawsze ide zestresowana,a wracam rozanielonasmile raz tylko wróciłam
    przybita jak rozpoczełam temat przeziernosci karkowej i miałam dylemat czy
    robic to badanie i wtedy mi rózne mysli po głowie chodziły
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 01.06.06, 23:43
    Ale fajowo ze wszystko okwinkA kiedy masz te polowkowe?
  • mariolka55 01.06.06, 23:47
    olka9917 napisała:

> Ale fajowo ze wszystko okwinkA kiedy masz te polowkowe?

wiesz i w klinice i moja lekarka mi powiedzieli jednogłosnie ze idealnie jest
    robic w 22 tc i tak tez czytałamsmile wiec za 2 tyg.z hakiemsmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 01.06.06, 23:49
    To niedlugo.I wtedy moze juz plec poznasz bo tam lepiej widacwink
  • olka9917 01.06.06, 23:50
    Ale najwazniejsze ze wszystko okwink
  • mariolka55 01.06.06, 23:56
    olka9917 napisała:

> Ale najwazniejsze ze wszystko okwink

no najwazniejszesmile i szkrab pomachał do mnie raczkasmile.... ale te długie
    stopy .......to pewnie facetasmile

--
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 02.06.06, 00:01
    Nikoniecznie sa tez dziewczyny z duzymi stopamiwinkNo wszystkich dzidzia trzyma w
    napieciuwink))a bylam pewna ze juz bedziesz wiedziec kto tam w brzuszku siedzi,)))
  • mariolka55 02.06.06, 00:06
    olka9917 napisała:

> Nikoniecznie sa tez dziewczyny z duzymi stopamiwink
    >
    czego przykładem jestem jawink
    no nic pora sie zegnac i lulu,czekam na goko ale ona chyba juz w łózku-
    niedobrasmile

jutro chyba jade na zakupy,bo musze cos kupic sobie na wesele,(1-lipiec) nie
    chce czekac na ostatnia chwile,myslałam o białych spodniach i jakiejs dłuzszej
    tuniczce w ciemnym kolorze(wyszczuplawink) albo czarnym,co wy na to??? no i
    Kubusiowi musze cos kupic ekstrasmile

--
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 02.06.06, 00:10
    Ja tez raczej bym wybrala kreacje typu spodnie i tunikawinkale poogladaj,sobie co
    wogole jestwinknieraz znajdzie sie cos ciekawego.A co do wesela,to ja wlasnie
    ogladam moje weselewink))))bo nic w tv niebylowink))Niedlugo rocznice bedziemy
    mieliwinkMusze cos wymyslecwink
  • olka9917 02.06.06, 00:11
    Tu na takich 2 letnich chlopcow widzialam fajne garniturkiwink
  • olka9917 02.06.06, 00:14
    Ogladala bluzki na polskich stronach to sa super i eleganckie.To mysle ze cos
    znajdziesz,najwazniejsze zeby Ci sie podobalo i zeby ci bylo wgodniewink
    Powodzenia na zakupachwink
  • mariolka55 02.06.06, 00:19
    olka9917 napisała:

> Tu na takich 2 letnich chlopcow widzialam fajne garniturkiwink

ojjjj...nie podobaja mi sie maluchy w garniturkach,raczej wole takie ubranka
    typu :jakies giciary spodnie szerokie,albo rybaczki poszerzane na dole
    (widziałam takie fajne) do tego jakas fajna koszulkasmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 02.06.06, 00:20
    no chyba ze te garnitórki jakies "odjazdy"wink
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 02.06.06, 00:23
    garniturki!!!! napisałam przedtem przez ó,oj juz nie widze co pisze bo mi sie
    ślipka zamykaja

to do jutra
    pa pa
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 02.06.06, 00:17
    a no i nie zapytałam sie z tego wszystkiego czy moge zaczac cwiczyc? ale chyba
    tak nie? na poczatku delikatnie -cwiczycie? oprócz cwiczen na miesnie dna
    miednicy które chyba napewno mozna,chciałam cos pocwiczyc na biust,bo strasznie
    sie boje zeby potem nie "opadł" ja mam z natury bardzo mały to pewnie nie
    bedzie miało co opascsmile ale mysle ze cwiczenia+kremy napewno pomoga w
    utrzymaniu dobrej formy,a i od jutra zaczynam regularnie brac naprzemienne
    natryski ciepłe i zimne to tez super ujedrnia,wogule całe ciało,dobrze tez
    działa na celulit,no i wogule zaczynam dbac o siebie,bo niestety
    sie "zapusciłam" trochusad jezeli chodzi o balsamowanie,zapobieganie rozstepom
    itp...
    ale małe buszuje w nocy,kopie juz bardzo wyrazniewink
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 02.06.06, 00:21
    Hi hi moj Maly tez wnocy bardz aktywny jestwink))O cwiczeniach nic niewiemsadi ja
    niecwiczesadA jakie to cwiczenia na dno miednicy???Pierwsze slysze,a na biust to
    jakie wykonujesz?To moze i ja zaczne cwiczycwinkAle o tym prysznicu zimnym to
    niema mowy ja nieznosze zimnasadbrrrrrrr chyba bym zamarzlawink
  • olka9917 02.06.06, 00:23
    Widzialam w C&A te garniturki,super uszyste a do tego super kszulki i krawatywink
    Mi sie naprawde podobalo,i byly to takie modne garniturkiwink
  • olka9917 02.06.06, 00:24
    A Sloneczko to gdzie dzis jest????
  • olka9917 02.06.06, 00:26
    A ja sie zasiedziam dzis przed tym laptopemwinka jeszcze nawet umyta niejestemsadI
    do tego glodna jestem.Powoli bede sie zbierac.Dobranocwink
  • mariolka55 02.06.06, 00:27
    olka9917 napisała:

> A Sloneczko to gdzie dzis jest????

no dziwne???
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 02.06.06, 00:31
    dobra to teraz naprawde dobranocsmilebo u mnie 00.31
    do jutra a własciwie do ranasmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 02.06.06, 07:13
    a ja juz nie spiewinkposzłam spac o 1-szej,cała noc sniłam o usg i dzidziuluwink i
    juz (emocje jeszcze?) nie moge spacsmile

no ja strasznie emocjonalnie do wszystkiego podchodze i ciezko mi nad emocjami
    pnowac,jak to ktos raz powiedział "emocjonalny popapraniec"

miłego dzionka dziewuszki
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • danik1 02.06.06, 11:37
    Dziendoberek Mariolka!!!
    Fajnie, ze wszystko jest ok i dzidziulek zdrowy a plec to juz mniej wazna. Ja
    jak bylam w ciazy to powiedzieli mi na 70% chlopak, ale ja i tak czulam, ze to
    bedzie synek a ciuszki jak kupowalam to zolte, zielone i niebieskie bo
    dziewczynka w niebieskim ladnie wyglada, ale juz chlopak w rozowym to nie. smile

Goko dobrze, ze sie uspokoilas juz po tej wizycie. Teraz sobie odpoczywaj i
    zazywaj ten magnez a wszystko bedzie dobrze!!!

No wlasnie gdzie jest Sloneczko??? Pewnie dzisiaj zajrzy przed pracka o ile jej
    siostra na zakupy nie wyciagnie. Chociaz przy takiej pogodzie to male szanse!

U Was tez pada tak jak u mnie??? A dzisiaj mamy ognisko u Daniela w przedszkolu
    i jestem ciekawa jak to wyjdzie?

U mnie dzisiaj 5dc, jeszcze piec dni i zaczne mierzyc tempke, zeby sie
    przygotowac na zloty strzal!!! wink Moj maz juz czeka zwarty i gotowy!!! Hihihi.
    Do mojej dyspozycji!!!

Pozdrowionka dla wszystkich na dzisiejszy dzionek!!!

--
    Danielek
    Danielek ma
    Wykres FF
  • olka9917 02.06.06, 12:31
    Hej ja dopiero wstalamwinkNarazie u mnie swieci slonko,ale tak jest co rano a
    puzniej pada deszczsadWlasnie przed chwilka byla poczta i dostalam swoj dywanwink
    Ale Misiek spi,to musze czekac na niego z polozeniem go w pokoju.(Bo on ma
    27kg.Rozcielam sobie chociaz opakowanie i popatrzalam troszkewink))Chociaz
    tyle.Ale dobrze ze Misiek wczesniej dzis wstaje,bo idze odebrac samochod,bo od
    poniedzialku jest na przerobcewinkMojemu Miskowi sie podobaja amerykanskie
    samochody,a one duzo pala,wiec ten co go teraz mamy,podoba nam sie obojgu,mymy
    Chrysler 300M i jest elegancki,a bagaznik to ma tak wielki ze takiego
    niewidzilam,wiec jak Bruce juz bedziewink z nami to sie pomiescimy i jeszcze
    miejsce zostaniewinkI przerabial go na gaz zeby jezdzilwinkI dzis go odbiera.Mamy
    nadzieje ze skonczyli bo w sobote do Polski jedziemywink))))
  • olka9917 02.06.06, 12:38
    Ja tez Mariolka przezywam nieraz po wizycie te emocje sa mocniejsze niz
    przedwink))i siedze z wypiekami na twarzy i rozmyslamwink)))Ale rano wstalaswinkTaki
    ranny ptaszekwink

Danik ale masz fajnie z tym ogniskiemwinkA kielbaski beda???To zjedz jeda za
    mniewinkTez bym miala ochotewinkTylko zeby wam pogoda dopisalwinkMoze jak
    bedziepogoda to w niedziele grila zrobimywinkPowodzonka w zlotym strzalewink

Tak jak mowilam u mnie juz sie chmurzy,i napewno bedzei lac a ja musze wyjsc na
    zakupysad

A co zreszta dziewczyn??

Bea to mysle ze dalej sie uczy,i ja trzymam kciukasy za nowa pracewinkAle jak juz
    Bea zmienisz prace,to musisz nam tu czesciej pisac,bo ja uwielbiam czytac Twoje
    PostywinkNo i co tam u Dexa?

Sloneczka wczoraj niebylo,i dzis tez nie,moze pracy miala full i niemiala sily
    do nas wejsc.

Emania pamietam ze cos w gazecie miala zmieniac,to chyba zapracowana na
    maxa.Ale mysle ze przed urlopem jeszcze sie do nas odezwiewink

A Kattrin???Znowu urlopik?Czy tez duzo pracy?Oj te nasze dziewczyny maja tyle
    pracy ze szok.Ale odezwijcie sie czasami co tam u waswink
  • olka9917 02.06.06, 14:27
    Hej dziewczyny,ja mam chwilke czasu wiec pracuje nad suwaczkiem,))Trzymajcie
    kciukiwink
  • olka9917 02.06.06, 22:25
    Hej dziewczyny,co tu taka cisza???My caly dzien zaganiani,zakupy,rozkladanie
    dywanu itp.Ale dywan extra wygladawink))Do teraz nas pakowalam,wsumie jedziemy na
    3 dni a ja lepiej niemowie ile mamy torebwink))Ale niewiem jaka pogoda bedzie i
    musialam wziasc igrubsze zeczy i cienkie,i ten basen ile miejsca zajmuje,to
    szok,ale na szczescie bagaznik wielki to sie zapakujemy.Jeszcze musze sie
    umyc,pomalowac pazury.I pomyslec czy wszystko wzielam i spakowalam,bo z moja
    glowa ostatnio to niejest tak pewniewink
  • olka9917 02.06.06, 23:42
    Hej juz jestem gotowa,jutro budze Miska o 12:00 i startujemy,)Niewiem czy jutro
    bede miala czas wpasc,wiec juz dzis zycze wam milego weekendu i do poklikania w
    poniedzialekwink
  • olka9917 02.06.06, 23:47
    Troche sie martwie o SloneczkosadDlatego ze sie niodzywasadMam nadzieje ze
    wszystko ok,i ze albo padl jej net,albo moze przestali strajkowac???Ale ta
    operacje miala byc do 15dc,a niestety niewiem w jakim dc jest Sloneczko.Ale
    mysle ze raczej cos z netem.No nic ja raczej wpadne w poniedzialek,bo jutro
    musze wczesniej wstacsad i isc jeszcze na male zakupki,a puzniej to juz bede
    zaganiana przed droga jak zwykle,i sprawdzanie czy wszystko wzielismywinkNo to pa
  • sloneczko271 03.06.06, 00:31
    olka9917 napisała:

> A Sloneczko to gdzie dzis jest????

jestem skarbiewink wczoraj odrazu po pracy pojechaliśmy do mojej siostry na
    urodzinkismile było fajnie-popiłam z moim szwagrem i mamą winkasmile)) i jak
    wróciliśmy to już nie byłam wstanie siedzieć przy laptopiewink)))) a dzisiaj od
    samego rano czekałam na lodówke bo mojej mamie się zachciało nowej lodówki i
    poszła do sklepu i kupiła, no a ja rano miałam ja odebrać. no i dzisiaj po
    pracy przyjechała po mnie moja siostra ze szwogrem i zabrali mnie na amfiteatr
    bo byl zespół ,,te love" bo są dni mojego mistasmile no i pojechałam z nimibig_grin
    niedawno wrócilismysmile)) ale było fajnie! smile)) przypomniały mi się stare dobre
    czasy jak często-gęsto jezdziliśmy całą naszą poczką na różne koncerty i
    szaleliśmy na całeosmile)) a teraz wszyscy się gdzieś rozjechali po świecie i
    wszystko się skończyłouncertain
  • mariolka55 02.06.06, 00:26
    olka9917 napisała:

> Hi hi moj Maly tez wnocy bardz aktywny jestwink))O cwiczeniach nic niewiemsadi
    ja
    > niecwiczesadA jakie to cwiczenia na dno miednicy???Pierwsze slysze,a na biust
    to
    >
    > jakie wykonujesz?To moze i ja zaczne cwiczycwinkAle o tym prysznicu zimnym to
    > niema mowy ja nieznosze zimnasadbrrrrrrr chyba bym zamarzlawink

jeszcze nie wiem ,musze postudiowac cwiczenia dla ciezarów
    a prysznic -super sprawa,brałam regularne takie natryski jak chudłam po ciazy!
    czujesz sie jak nowo-narodzona,tez myslałem ze nie zniose zimnego,ale to nie
    puszczam lodowatej wody tylko chłodna i nie goraca tylko ciepła!!! dla zdrowia
    i urody mówie ci!!!!
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 01.06.06, 23:36
    Juz napewno lepiej sie dziewczyny czujeciewinkSpokojniejsze itp.Milej nocy wam
    zycze.
  • mariolka55 01.06.06, 23:31
    i nie pokazał nic!!! pewnie specjalnie ze sie tak nie mogłam doczekac,to sie
    tak ułozył ze za nic w swiecie doktorka nie mogła dobrze podejrzecsmileszukała
    chyba 15 min.smileniby cycorka nie widac,ale spokojnie moze sie z tego zrobic
    chłopczyksmile wiec na dzien dzisiejszy płec nieznanasmile))) ale wszystko okey to
    najwazniejsze,waga 375,długosc nie pamietam musze popatrzyc w tych wymiarach,ma
    strasznie długa stópke 33 mm lekarka mówi ze długa no i sobie tak pomyslałam ze
    pewnie facetsmile po mnie maja te stopy bo Kubus tez ma długasmile ja nosze 39,a
    ostatnio to kupiłam sobie 40 -ale to była jakas mocno zanizona numeracja

A u mnie wszystko dobrze,pozamykane,łozysko prawidłowo na tylnej scianie,ilosc
    wód tez,cytologia okey i badania tez super i nawet anemi nie mam,hem.12,4 co u
    mnie to az dziwne,bo zawsze mam na granicy normy,a w ciazy ponizej granicy

Takze póki co nie mam zadnych ograniczen,zyc spokojnie cieszyc sie ciazasmile
    kurcze a miałam stresa ty goko tez nie?

A płec no to juz chyba napewno poznam na połówkowym bo to bedzie3Dsmile))
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • olka9917 01.06.06, 23:33
    To super ze wszystko okwinkAle Lobuziak niepokazal sie Mamie na dzien dziecka,)
    Ale na polowkowym to mysle ze juz nieda rady sie wykrecicwinkGratuluje dobrych
    wynikowwink
  • mariolka55 01.06.06, 23:38
    nawet nie wiem czy by mi robiła usg,bo słuchała serduszka,ale ja sie pytam ,nie
    bedziemy robic usg??? nie podgladniemy nic? a ona sie usmiechneła i mówi ze
    zrobimy,płec-płcia ale tez chciałam zobaczyc malenstwo czy dobrze rosnie,no a
    płec to mnie strasznie ciekawiła smile i za kare dalej nie wiemsmile)))
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 01.06.06, 11:05
    danik1 napisała:

>
    > Mariolka a na ktora masz te wizyte???
    >
    > Goko idz do lekarza i nie przemeczaj sie juz tak bo to wszystko pozniej
    > wychodzi.

o 20,ale znajac zycie wejde z godz.pózniejwink
    goko no własnie zwolnij trochu,Danik ma racjesmileu ciebie juz bedzie sie 3-
    trymestr zaczynał wiec czas trochu swolgowac

A ja mam taki wilczy apetyt ze cały czas cos jem przeraza mnie to!!! słoik
    nutelli to pestka,po słodkim musze cos przegryzc np. słonego,lub kanapke,owoce
    całe tony,od wczoraj chodzi za mna winogron ,no szok,tez tak wcinacie?
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 01.06.06, 10:59
    danik1 napisała:

>
    >
    > Mariolka jest tak jak wyczytalas. Ostatnio siostra mojego meza tez robila to
    > badanie i wlasnie mowila, ze najgorsze jest to, ze nic nie mozesz po tym
    robic
    > az do badania tylko siedziec w przychodni i tylku i czekac. Jej lekarz od
    razu
    > to zaznaczyl i ona wziela ze soba ksiazke.
    >
    >
    >
    no i ile z tego forum mozna sie dowiedziecsmile
    gdybym nie czytała to dalej bym nie wiedziała i pewnie bym goniła w tym czasie
    wszystkie sprawy załatwiac zeby wykorzystac ta godzine,no chyba ze tym razem
    laborantka by mnie ŁASKAWIE poinformowała
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • sloneczko271 02.06.06, 23:53
    witam was dziewczynkismile

no ładnie gokuśuncertain coś często ci się stawia ten twój brzuszek. prosze się
    oszczędzaj się bardziej.
  • olka9917 02.06.06, 23:54
    No Sloneczko wkoncu jesteswink)))Myslalam ze nam ucieklassad
  • olka9917 02.06.06, 23:54
    Co slachac?
  • olka9917 02.06.06, 23:55
    Hi hi zle napisalamwink Mialo byc Co slychac?
  • olka9917 03.06.06, 00:21
    Ja juz spadam,dobranoc,pa pa
  • mariolka55 01.06.06, 09:18
    sloneczko271 napisała:

> ja jutro po pracy idę na urodzinki do mojej siostrysmile)) fajny moja mama
    miała
    > prezent na dzień mamy 32 lata temu co nie? smile)) a mój młodszy brat urodził
    się
    >
    > w dzień ojcasmile))

a nie na dzien dziecka?smile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • sloneczko271 03.06.06, 00:57
    jeszcze raz was witam kochanesmile i dziękuję że się o mnie dopytywałyściesmile to
    jest bardzo miłesmile ale wiecie że ja jak tylko mogę to wchodzę na forum, no i
    ostatnio ciągle coś się działo i do tego wszystkiego żeczywiście mam ostatnio w
    pracy zatrzęsienie ludzi-jestem wykończona.
    nie wiem czy wam pisałam że sprzedałam przed wczoraj mój samochód? janie pisała
    to piszesmile sprzedałam wkońcu tego mojego złoma i się cieszę że się go wkońcu
    pozbyłamsmile))

marioluśsmile my byliśmy wczoraj 01 czerwca na urodzinach mojej siostry bo ona
    urodziła się właśnie w dzień dzieckasmile))

oleńkosmile życze wam skarbie miłego weekendu u mamysmile)) leniuchuj na całego i
    obrzeraj się pysznym bigosikiem z młodej kapustki swojej mamysmile tylko jedzcie
    ostrożnie i szybko wracaj do nas bo będę tęsknićbig_grin
  • sloneczko271 03.06.06, 01:06
    wiecie co? wczoraj usłyszałam w tv że lekarze 20 czerwca robią strajk generalny
    i jadą do warszawy robić demonstracjeuncertain no i albo tego 20 czerwca się dogadają
    albo będą dalej strajkowaćsad w każdym bądz razie najprawdopodobniej na
    czerwiec też się nie załapie na tą operacje przez te cholerne strajki!!!!! :'-(
    normalnie nic-tylko się pochlasrać! :"-(((
  • sloneczko271 03.06.06, 01:12
    marioluś i gokuśsmile gratuluję wam zdrowych bobaskówsmile superowo że się dobrze
    rozwijająsmile))
    daniczkusmile a za ciebie skarbie mocno trzymam kciuki żeby wam się udało
    naturalniesmile bo widzisz sama że na mnie nie masz na co czekaćuncertain bezprzerwy
    się mi wszystko odwlekasad
  • sloneczko271 03.06.06, 01:13
    skarby mojesmile mi już się oczka kejąsmile idę lulusmile)))) dobranocsmile
  • olka9917 03.06.06, 06:15
    Hej jednak zaraz startujemywinkPrzyszedl Misiek i mnie obudzil,i sie
    namyslilismy,papappapapappap
  • mariolka55 03.06.06, 08:30
    olka9917 napisała:

> Hej jednak zaraz startujemywinkPrzyszedl Misiek i mnie obudzil,i sie
    > namyslilismy,papappapapappap

czescsmile
    no niemozliwe Olkasmile wy tak wczesnie jedziecie???????????????
    szczesliwej podrózy,pa do poniedziałkusmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • anie5 03.06.06, 10:34
    Hej laseczki,
    Przepraszam, ze nic nie pisalam...zaczelam prace i zmieniali mi
    komputer...wczoraj caly dzien technik komputerowy cos grzebal w moim
    kopmuterku...
    Mariolka - ciesze sie, ze z dzidzia wszystko ok i masz takie dobre wyniki!!!!!
    A co do plci, to cos mi sie wydaje, ze jednak dziwczynka bedzie wink skoro
    malego siusiaczka nie widac jeszcze smile
    Goko - oszczedzaj sie i dbaj o siebie i coreczke!!! a tak zapytam - jak wam sie
    objawia to stawianie macicy? moze tez mam i nie zauwazam...jak to sie czuje?

u mnie ok! jestem juz na stanowisku pracy.... - kiedys ktoras z was pytala czym
    sie zajmuje - ja pracuje w turystyce - caly rok. Pracuje w takim osrodku,
    campingu ( www.marinadivenezia.it - to jest nasz link ) i jestem odpowiedzialna
    za marketing i za klientoe - glownie skandynawii - dlatego zima, jesienia
    jestem w Danii wink aha pracujemy razem z moim mezem - wiec tak sie sklada, ze
    dzielimy i prace razem - co w moim przypadku (teraz w ciazy )jest super, moge
    sobie odpoczac a mezulek moje zaleglosci odrabia wink
    buziaczki kochane i milego dnia Wam zycze!!!
    --
    raffaele
    zosia
    fotka12t1d
  • anie5 03.06.06, 10:36
    Sloneczko - ja trzymam kciukasy aby te strajki skonczyly sie nareszcie - jak to
    dlugo moze trwac!!!!!!!!!
    Daniczku - a Tobie szczesliwego cyklu!!!
    --
    raffaele
    zosia
    fotka12t1d
  • mariolka55 03.06.06, 14:25
    dzieki aniesmile
    ale masz faaaajnie z ta praca z mezusiemsmile a swoja droga nie skaczecie na
    siebie przez to czesciej? no bo tak 24 na dobe??? to czasem zwariowac mozna
    nie winkale i tak bym tak chciała,lato we włoszech,zima w danii zyc nie
    umierac..................

Co do stawiania macicy to u mnie jeszcze za wczesnie,ale pamietam jak to jest z
    poprzedniej ciazy,to jest takie napinanie-twardnienie brzucha na kilka sekund
    takie masz wrazenie jakby ci sie własnie macica "stawiała" do pionu,to sa takie
    skurcze prawie kazda to ma to jest normalne byle nie za czesto,dlatego dobrze
    juz wczesniej dbac zeby w diecie było duzo magnezu,potasu i chyba wapnia
    tez,mniej jesc fosforu (tylko z tym fosforem nie dokładnie wiem w czym jestsmile)
    najlepiej właczyc ostrzegawcza lampke jak sie pojawi pierwszy skurcz nogismile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • emania29 03.06.06, 22:25
    hejka
    ostatnio was troszke zaniedbuje ale miałam strasznie duuużo pracy i brałam
    robote do domu a poniewaz chciałam złośliwym udowodnić że zdąże na czas i
    zrobie to dobrze więc się zawzięłam i zrobiłam!!!!!!!!!!!!!! a pozatym to nic
    ciekawego pomału szykujemy się do wyjazdu. A za 2 tygodnie wybieram się na
    wesele mojej kuzynki. Kupiłam już sobie sukienke ale nadal nie moge dostać
    żadnych butów. Kupiłam sobie też takie cycki przyklejane smile)))) mam sukienke
    bez pleców i biustonosz nie pasuje. Może któraś z was miała już na sobie takie
    silikonowe przyklejane wkładki???????? jestem ciekawa jak to się sprawdzi i czy
    mi to nie zjedzie np podczas wygibasów tanecznych smile)))) ale byłaby
    kicha!!!!!!!!!!!!!!! nie wiem też jak to się przykleja i co później z tym
    zrobić?
    U mnie dziś 5 albo 6 dc czyli @ przylazła 30 dni po zabiegu w sumie tak się
    spodziewałam tylko strasznie się ze mnie lało! niedługo wybieram się do ginia
    to zerknie czy wszystko ok

Przeczytałam was tak szybciorem troszke po łebkach ale wszystkim wielkie
    gratulacje bo widze że dzidzuśki zdrowiutkie a olcie będzie miała synka czyli
    kolejny siusiak w nasze e-rodzince smile niedługo mariolka będzie wiedziała a
    niebawem to już się zaczną porody i to dopiero będzie!!!!! czas tak szybko
    leci!!!!!
    pozdrawiam was cieplutko
    papulki
  • emania29 03.06.06, 22:28
    a jak będziecie wysyłać jakieś zdjęcia brzuszków czy dzidziuśków
    czy ....cokolwiek to pamiętajcie o mnie!!!!!!!!!!!!!!!
  • goko1 03.06.06, 23:27
    cześć kobietki!

No Mariolka ja tak czekałam w czwartek, az mi bateria w laptopie padła, wink i
    się nie dozekałam, a potem to już za bardzo nie miałam czasu w piątek odpisać,
    ale przeczytałam.
    Psikus niezły z tego dzidziulka Twojego. Kiedy masz to usg 3 d???, ciekawe czy
    wtedy dzidzia pokaże co ma między nóżkami.

u mnie ok, jeszcze do końca nie wiem co z pracą, na ile godzin będę chodzić,
    czy może teraz na urlop się wybiorę, zobaczę w poniedziałek. We wtorek
    podpisujemy umowę i od środy możemy działać, dzisiaj mąż zrobił mi małą
    wycieczke po sklepach, naoglądąłam się mebli kuchennych, płytek do łazienek,
    itp, itd, że aż mnie głowa rozbolała, ale po południu odespałam wszystko.

Anie pytałaś o stawianie się macicy, to taki objaw jakby od środka coś się
    nagle zebrałoi ścisnęło wszystko na kilkadziesiąt sekund, brzuszek robi się
    twardy jak skała, ale przechodzi. I na to przyjdzie u Ciebie czas, najbardziej
    można wyczuć siedząc lub leżąc, chodząc niby też, ale to podobno już inny układ
    i można przeoczyć. Wszystkie ciężarne przez to przechodzą, mocniej lub mnie,
    ale przechodzą.

Emania, ale Ci dobrze u nas paskudna pogoda wygrzej się za nas w tej Chorwcji.
    Ciekawe czy w ogóle jakieś lato będzie w tym roku. Na razie kiepsko, zimno,
    pada i truskawki drogie (i tak z południa przywiezione, Mariolka po ile u Was
    truskawki, u nas 8,50 obecnie, zajadam się nimi strasznie smile, jak na razie
    codziennie ale mam nadzieję, że stanieją.

dobrej nocy kobietki smile
    --
    Córeczka/Siostrzyczka
    Niunia macha rączką
    buzia i oczka
  • mariolka55 04.06.06, 09:23
    czesc
    kurka wczoraj kupowałam pierwszy raz zreszta,bo mi sie zachciało koktajlu to
    były po 10 zł!!!!!!!!!!truskawki, a fasolka szparagowa 16 zł,winogrono 10 zł !!!
    szok,ale i tak musiałam wszystkiego po trochu kupic,zrobiłam se koktajl i
    fasolke na masełku,wogule to jem teraz duzo owoców miałam wczoraj dwie
    reklamówki tych owoców i warzyw i dzis juz nic nie zostało,troche tylko sałaty
    i 2 banany,ciekawe ile w tych owocach witamin,a ile chemii???

Emania odnosnie tych cyckówsmilenie ryzykowałabym w nich isc na wesele,zapoca ci
    sie cycki pod tym,zaczniesz skakac,wypijesz cos i ci jeszcze wylecismile))))a jak
    by wyleciał to obciach nie do przezyciasmile)) i byłabys długo sławna,bo to
    wyglada jak sztuczny cyceksmile)) ja sobie to kupiłam w tamtym roku ale na wesele
    nie poszłam,bo na szczescie przetestowałam je wczesniej,na poczatku niby
    trzymaja dobrze,ale potem własnie jak sie trochu przypocisz(a to nie uniknione
    bo ten silikon powietrza nie przepuszcza) to mi sie odklejały i zjezdzały
    troche,wiec przy wiekszych ruchach by mi odpadły,zle bym sie czuła i
    zrezygnowałam,po kazdym uzyciu myjesz dokładnie woda.
    Poszukaj moze zwykłego stanika z silikonowym tyłem? albo sobie sama taki
    skombinuj(zrób) albo idz bezsmile

3D bede robic w 22 tc,czyli gdzies za 2 tygodniesmile nie moge sie doczekac i
    denerwuje sie troszku.
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 04.06.06, 09:25
    a u mnie skonczone 20 tcsmile)) czyli wchodze w druga połówkesmile
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • emania29 04.06.06, 13:30
    No to mnie mariolka zasmuciłaś tymi cycuchami... myślałam że zachuśtam
    balonami smile))faktycznie wyprubóje wcześniej. A jak je później zdejme i umyje
    mydłem to co mam z nimi zrobić???????? nakleić na coś???????
  • mariolka55 04.06.06, 13:37
    no wypróbuj sobie wczesniej,myjesz je sama woda-chyba ciepła (powinnas miec
    opis jak je uzywac,kupowałas na alegro?) i kładziesz je w pudełku,do "góry
    nogami"
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • mariolka55 04.06.06, 13:47
    aukcja.onet.pl/show_item.php?item=106544237
    taki kupiłas??? a swoja droga to staniały szok,jak ja kupowałam to były po 49,a
    potem poszły w dół na 26 czy 27 zł i ja za tyle kupiłam,a teraz po 13 zł ,ja
    mam jeszcze takie całe z silikonu,takie cieliste
    --
    Kubuś
    maleństwo
    rosnę
  • emania29 04.06.06, 15:46
    Kupiłam coś podobnego tylko z silikonu i cieliste ale widze że przepłaciłam bo
    dałam 49zł. Instrukcja tylko po angielsku więc nie dla mnie sad Czyli co???
    odklejam teraz tą folie i mam silikon z klejem następnie nalepiam to na cycuchy
    i jak chce ściągnąć to odklejam, myje i co??? poźniej już się nie kleją???? nie
    muszę nalepiać żadnej folii żeby razem w podełku się nie zlepiły??? boje się bo
    jak coś zpsuje to później ich nie użyje!!!
  • sloneczko271 04.06.06, 19:52
    anie5 napisała:

> Sloneczko - ja trzymam kciukasy aby te strajki skonczyly sie nareszcie - jak
    to
    >
    > dlugo moze trwac!!!!!!!!!
    > Daniczku - a Tobie szczesliwego cyklu!!!

aniusmile trzymaj mocnosmile bo ja już nie mam siły do tych CHORYCH STRAJKÓW! uncertain
    najgorsze jest to że tyle cykli mi przepada i nawet się starać nie możemy zanim
    mi nie usuną tego cholernego guzasad
  • sloneczko271 04.06.06, 19:48
    witam was wszystkie dziewczynkismile))

aniusmile to masz bardzo ciekawą pracesmile fajnie.
    no i faktycznie masz extra że pracujesz z mężembig_grin
  • sloneczko271 04.06.06, 20:28
    dzisiaj wchodze na forum. myślałam że będę miała sporo do nadrobienia a tu
    ciszasmile
    w piątek zaraz po pracy moja siostra wyciągła mnie na amfiteatr.
    w sobote od samego rana znowu moja siostra wyciągła mnie na szwędaczke po
    sklepach ale nic nie kupiłam, tylko troche owocówsmile u nas truskawki są po
    9zł., fasolka po 14zł. DROŻYZNA JAK CHOLERA! smile no ale co zrobić? kupiłamsmile
    popołudniu w sobote pojechaliśmy z miśkiem do mojej kuzynki-robiłam jej
    pazurkismile i przy okazji troszke sobie poplotkowałyśmy i podrinkowaliśmysmile))
    fajnie byłosmile)) tylko dzisiaj rano musiałam kaca leczyćwink))
    no a popołudniu musieliśmy jechać do moich teściów bo nas zaprosili na objadek.-
    tak strasznie mi się nie chciało jechać że szok! no ale raz-dwa
    ich ,,zaliczyliśmy" i wróciliśmy do domkusmile))
    no to po krótce wam streściłam mój weekendsmile)) nic a nic nie odpoczełamsmile
    teraz jednym okiem oglądam ,,opole" a drógim okiem potrze w laptopabig_grin

oleńkosmile pogode masz w polsce okropną-co? uncertain szkoda. no ale co zrobić? lata
    chyba nie będzie w tym roku. szybko oleńko wracaj do nassmile bo nie ma co
    czytaćsmile)) bo chyba ty oleńko i mariolka piszecie tu ostatnio najwięcejwink
  • sloneczko271 04.06.06, 20:33
    wiecie co? idę zrobić sobie coś do jedzenia bo mi burczy w brzuszkusmile)) zrobie
    sobie twarożek z pomidorkiem, rzodkiewką i ogóreczkiembig_grin mniam,mniamsmile))))

no i pózniej idę pobuszować troche po ,,allegro" smile może upoluje coś
    ciekawegowink

no to pa,pa skarby mojesmile))

zajrze do was pózniejsmile
  • sloneczko271 04.06.06, 23:44
    no, kobietkismile)) 3 godziny mineły, i widze że nadal żadnej z was nie mauncertain
    szkodasad
    ja troszke pobuszowałam po allegro ale nic nie kupiłam. poczytałam troche o
    strajkach i kompletnie straciłam humorsad(( wyczytałam że w tym szpitalu w
    którym mam mieć robioną operacje to jeszcze bardziej zaostrzają strajksad ja
    myślałam że to już koniec strajków a tu wręcz przeciwnie! :'-( no i jeszcze do
    tego wszystkiego temu szpitalowi grozi zamknięcie. jednym słowem nic tylko się
    pochlastać!!!!! :"-( boję się tego wszystkiego!
  • sloneczko271 04.06.06, 23:51
    idę lulu. dobranoc skarby moje. życzę wam wszystkim kolorowych snówsmile
    pa,pa,pa. do jutra. jutro będę z wami ok.godz.21.30.
    pa,pa,pasmile buziaczkismile

• anie5 05.06.06, 11:18
    Dziendoberek!!!!!
    dziewczyny, dzis poniedzialek i taka cisza nadal???? czyzby wszystkie na
    urlopiku?
    Ja od rana w pracy. Wczoraj poopalalam sie troszke, a ze mi ciagle zimno...to
    wystawilam sie plackiem na sloneczku i troszke opalilam - i wlasnie jak to
    jest - mozna brzuch opalac? nie mowie tu oczywiscie o masakrowaniu sie
    godzinami w pelnym sloncu...bylismy wczoraj z mezem na plazy cale popoludnie i
    nie wyobrazam sobie, ze cale lato musialabym tego unikac...ale jak bedzie
    trzeba?
    A co do zimna - ciagle mam rece zimne i w pracy i po pracy chodze w dlugim
    rekawie - nie wiem, czemu mi tak zimno ciagle - czy to niskie
    cisnienie....wszyscy w moim otoczeniu w krotkich letnich ciuszkach i nikt nie
    trzesie sie tak jak ja...
    co u Was?????
    --
    raffaele
    zosia
    fotka12t1d
  • anie5 05.06.06, 11:21

-- chodzilo mi o to co u Was slychac?????? jak minal weekendzik...
    Emania - przygotowania do chorwacji - i juz niedlugo staranka - Tak? bedziecie
    mogli juz zaczac w Chorwacji?
    Bea - jak Dexik...Kattrin - nic nie wiemy co u Ciebie..
    reszta dziewczynek - prosze do raportu..
    raffaele
    zosia
    fotka12t1d
  • sloneczko271 05.06.06, 23:56
    witam was wszystkie dziewczynysmile

aniusmile ja też jestem strasznym zmarzluchemsmile)) i też mi jest ciągle zimnosmile
    brrrryyyyyyyyybig_grin

ja dzisiaj w pracy miałam beznadziejny dzieńuncertain nie było zbyt dużo ludzi i nie
    przemęczyłam się fizycznie ale moją szefową dzisiaj coś ,,w dupe ugryzło" i
    wykańczała nas psychicznie. normalnie nie wiem co się dzisiaj jej stało? ona
    zawsze taka spoko babka była a dzisiaj od samego rana jak by inna kobitka
    przyszła do pracyuncertain mówie wam-nie ciekawie było. mam tylko nadzieję że to
    byłotak beznadziejnie tylko dzisiaj bo jak tak ma być codziennie to ja się
    wykończeuncertain
    po pracy położyłam się spać i jak na złość przyjechała do mojej mamy taka jej
    znajoma a że mojej mamy nie było to ja musiałam dotrzymać jaj towarzystwa. no i
    zła byłam że mnie obudziła i przez to rozmowa nam się nie kleiła.
  • bea1978 05.06.06, 11:23
    Ja Cię.....
    ale mało napisałyście sad

Cześć Wam Kobitki!
    Ja tak na sek wpadam, bo roboty fullll

przypominam się Wam tylko, żebyście nie zapomniały o kciukach za mnie pojutrze o
    9, pleaseeeeee

Mariola, cieszę się że dzidzia zdrowa... nie musi byc chłopak, ja mam wzrosyu
    168 cm a stopę 41, hihih więc baby z duzymi stopami też isnieją smile
    No i odzywiaj się nadal tak zdrowo jak teraz smile na pewno czujesz się lepiej niż
    po czekolakach, wink)

Ola, mam nadzieję że wypoczęłaś u rodziców, wiem jak to jest bo tez jeżdżę do
    moich 200 km ode mnie mieszkają, więc jaka jestem dobra córcia jak przyjeżdżam
    smile i wszystko co lubimy z mężusiem do jedzonka czeka na nas, hihih smile A Dexiu
    ok, szaleje wariat jeden, uszy mu juz wyleczyłam, więc ok, ale kły mu rosną
    podwójnie, trzeba będzie usuwać, jak mu nowe nie wypchną starych, ale to taka
    wada Yorków ponoć sad Smutno mi, bo to będzie operacyjnie, w narkozie, rozcinanie
    dziąseł, mam nadzieję że mu te kły wypadną, wciąż mu te stare ruszam, żeby
    pluzować i żeby mu wypadły smile

Anie, super, że z mężem pracujesz, fajnie masz...tez bym tak czasami chciała smile

Emaniu, no z tymi cyckami to dałaś czadu, obśmiałam się jak norka, jak czytałam
    te wasze silikonowe wywody, hihihih

Daniczku, szykujta się do robotki, oby była zakończona celnym strzałem, trzymam
    kciuki.

Słonko, Ciebie to nie wiem jak pocieszyć sad Do dupy cała ta nasza służba
    zdrowia, niech ich szlag!Dużo sił Ci życzę!!!!! (masz tu troszkę ciepłych
    energizujących promyczków ode mnie: ***************************)

Goko, ja niedawno tez urządzałam nowe mieszkanie, wiem jaki zawrót głowy moze
    sprawić oglądanie tego wszystkiego. Ale z drugiej strony, teraz tyle tego, ze
    mozna sobie zrobić tak jak się chce, a nie tak jak kiedys wszyscy mieli w kiblu
    takie same płytki a w pokojach takie same meble...
    I gdzie by się nie weszło to wszędzie się czuło jak u siebie w domu, hihihihi

Kattrin, co z Tobą... Nas stawiasz do raportu, a sama dawno chyba musztry nie
    miałaś... zaraz jakieś manewry Ci zarządzę, żeby cię trochę zdyscyplinować i
    przywołać do porządku! Pisz tu szybko, co u Ciebie!

Laski!!!!!!!!!!!!! Pamietajcie plissssss!!!!!!!!!! Środa godzina 9 ja się pocę,
    a Wy trzymacie kciuki mocno za mnie, cio?????????

Całuję, pa! (Napiszę po egzaminie, tj. w śr.)

--
    Czekamy na... smile
  • goko1 05.06.06, 13:31
    cześć kobietki!

faktycznie cisza straszna tutaj dzisiaj...

A tak a propos Mariolka najważniejsze to chyba, żeby dzidziuś zdrowy był!!!!,
    co? (pewnie super mieć parkę, ale same wiecie, że na tę płeć to raczej nie
    wpłyniemy).

Anie z tego co ja wiem brzucha napewno nie wolno opalać , a poza tym mój lekarz
    nie pozwolił mi się opalać, więc lepiej popytaj swoich lekarz, bo to chyba nie
    za bardzo wskazane w ciąży, wysoka temperatura działa niedobrze na organizm,
    Twojemu moze nie zaszkodzić, ale wazniejsze chyba dzieciatko.

Bea oczywiście, że będziemy trzymać mocne kciuki w środę z rana o 9.00 i czekać
    na same dobre wieści.

--
    Córeczka/Siostrzyczka
    Niunia macha rączką
    buzia i oczka
  • eryka5 05.06.06, 14:23
    Czesc dziewczyny!!!
    Chciałam zapytac co sie dzieje z Katrin ze tak długo juz nie pisze????Czy
    któras cos wie?
  • olka9917 05.06.06, 18:05
    Hej laski wrucilamwink
  • olka9917 05.06.06, 18:06
    Co do Kattrin to ja nemam pojecia dlaczego niepiszesad
  • olka9917 05.06.06, 18:13
    Pogody faktycznie niebylosadjedynie wczoraj podwieczor troche sloneczko wyszlo i
    posiedzielismy troche przed domem,z ArnoldemwinkAle nagadalysmy sie mamawink,i z
    moim bratem jak zwykle same jaja robilismywink))My jak sie spotkamy,to takie jaja
    odchodza ze szok,nasmialam sie za wszystkie czasy.No i wszycy sie ucieszli ze
    przyjehalisymwink)Niedawno przyjechalismy,tak wszystko ok,tylko troche spiaca
    jestem.Jeszcze dzis rano jem sniadanie,kanapke z dzemem i odpadlo mi kawalek
    scianki od zebasadi tak mi chaczy ze mam caly jezyk zrysowany(przed ostatni zab)
    Jestem zla,kurde bede musiala is