Dodaj do ulubionych

Wracam i proszę o pomoc!!!

28.07.06, 10:49
Kochane miałam odpocząć i się tu nie pojawiać, ale. Niektóre z Was pamiętają pewnie mój ostatni cykl. Spóźniła się @, a już miała taką nadzieję. Do rzeczy, ostatni cykl 36 dni...w 13 miałam bardzo ładny, płodny sluz. Czy to możliwe żeby tak wcześnie była owu? Co mnei niepokoi to po przytulanku na 2 dzień miałam dużo żółtej wydzieliny, ale też śliskiej. Nie wiem czy to infekcja, bo mąż nie miał nic niepokojącego (jak czasami). Teraz śluż jest bardziej gęsty, a dziś 16dc. Kurczę, tyle śluzu nie widziałam u siebie dawno, ale czy 13dc to nie zawcześnie, tym bardziej, że ostatni cykl to 36 dni. Pomózcie. W niedzielę wyjeżdżam na wakacje smile....może jeszcze owu nie było i zrobimy sobie maluszka? smile
Pozdrawiam i dziękuję za info.
Edytor zaawansowany
  • maialina1 28.07.06, 11:17
    Nie, to nie za wczesnie. Przeciez owulacja moze sie przesunac.
  • lianis 28.07.06, 11:41
    w 13 dniu mogla byc owu, przeciez mogla sie przesunac, tym bardziej ze teraz
    masz juz gestszy sluz. A owa wydzielina mysle ze nie masz co sie przejmowac
    szczegolnie po przytulanku bo mogly to byc pozostalosci nasienia.
  • pelnanadzieii 28.07.06, 12:18
    Dziękuję kochane. Myślałam zawsze, że owu jak sie przesuwa to jest później, nie wcześćniej. Ale może akurat smile W tym cyklu zmiana klimatu,wakacje i dalsze staranka, może się udasmilePozdrawiam
  • renius5 28.07.06, 19:32

Ja mam cykle b. krótkie od 24-28dni. W miesiącu przed ciążą owu miałam w 10dc.
    Teraz jestem 1,5 tygodnia po pozytywnym teście. Owu. jest nieprzewidywalna.
    Życzę owocnych starań. Myślę, że dobrze mi zrobiło nie zaglądanie do
    internetu(nakręcanie się). Teraz już oczywiście wrółam. Jeszcze raz powodzonka!
  • ewa.analityk1 29.07.06, 20:20
    wakacje mniej stresu smile oby były efekty
    --
    Kto wchodzi ten zachodzi
    Forum
  • pelnanadzieii 09.08.06, 10:01
    Witam kochane po urlopie. Jak pisałąm ładny śluz miałam od 12 dc. Przytulanko 10, 13 dzień, potem dopiero 18 dc...często podczas urlopusmile Ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że owu była tak wcześnie przy ostatnim cyklu 36 dni. No i niestety wczoraj bolał brzuch jak na @, śluż gęsty i dziwnie pachnący??, nieładnie bym powiedziała. Tak czy siak, brzuch już bolał, plecy też, więc przechodzę na kolejny cukl. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka