Dodaj do ulubionych

Czy śluz po owulacji może oznaczać że się udało?

05.11.06, 21:41
jest piąty dzien po owulacji, były staranka, ból jajników po starankach przez
całe 5 dni, oczywiście nie cały czas, i mam cały czas śluz, czy to może
być "to"?
Edytor zaawansowany
  • sylpal13 06.11.06, 08:28
    przesadzam, wiem, mam nadzieję, że mi nie odbije, przespałam sie z tym wszyskim
    i doszłąm do wniosku, że nie mogę sie tak nakręcać, bo zwariuję!
  • londynianka1 06.11.06, 13:18
    nie nakrecaj sie bo inaczej za chwile bedziesz odczuwac juz pierwsze objawy
    ciazowe. Podejdz do tego z dystansem. Slyszalam ze taki objaw (duzo sluzu) po
    owulacji moze byc objawem ciazowym, ale lepiej nie nakrecaj sie zeby nie bylo
    rozczarowania. Poczekaj teraz 2 tygodnie i zrob sobie test, to bedziesz
    wiedziala.
  • sylpal13 06.11.06, 13:27
    wiem, ale ... teoria sobie a praktyka sobie, a ten czas tak wolno płynie!
  • londynianka1 06.11.06, 13:42
    wiem, rozumiem cie. Mnie tez czas najwolniej plynie w drugim okresie cyklu,
    kiedy jest jakas nadzieja. Ale wiem co mowie. Mam za soba juz 2 ciaze urojone,
    choc ani razu dotad nie "poszlam z moim chlopakiem na calosc" w okresie
    owulacji. Zazwsze unikalismy przytulanek w okresie plodnym, ostatnio poraz
    pierwszy byly przytulanka przerywane, i na 2 dzien po owu byly pelne staranka i
    wtedy myslalam ze sie udalo. W tym miesiacu postanowilam kupic testy owu i
    poraz pierwszy pojsc na calosc.Chce sprawdzic czy bym mogla zajsc w ciaze od
    razu. Na pewno jednak nie bede sie juz nakrecac. Ostatnio okres spoznil mi sie
    2 dni (choc zawsze mialam regularnie) i tak sie nakrecilam ze mialam nawet
    mdlosci. Teraz postanowilam ze nie bede sie nakrecac chyba ze odczekam 5 dni po
    @ ktora nie przyjdzie. Postaraj sie zajac czyms mysli, a po tygodniu moze zrob
    bete?
  • sylpal13 06.11.06, 14:04
    masz racje, bete zrobię w czwartek, zobaczymy, wolę wiedzieć że sie nie udało
    niż się zastanawiać i mieć nadzieję, może to dziwne podejście, ale tak mam.
    Testy kupie sobie też jak okaże sie że sie tym razem nie udało, zobaczymy.
  • fufcia26 06.11.06, 14:29
    hej no wlasnie popieram ja @@ powinnam dostac dzisiaj albo jutro wg gina, bola
    mnie dookla sutkow, mialam sluz caly czas ale wczoraj mi zniknal, niestety
    pewnie @ przyjdzie malpa jedna, aledookola sutkow boli coraz bardziej mam
    obecnie 25 dzien cyklu, jak na moj rozum to nieco za wczesnie na okres w 25 lub
    26 dniu cyklu, ale bralam w tym miesiacu clomid, skracajacy cykl,wiec kto to
    wie,jak jutro nie przyjdzie to poczekam jeszcze do piatku wtedy bedzie 29 dzien
    cyklu i pomysle o tesciku, JAK MYSLICIE CZEMU TEN SLUZ ZNIKNAL??? znak
    nadchodzacej @
  • mexikana1 06.11.06, 14:31
    Mam pytanie. Okres ostatni miałam 23-09 i do tej pory nie mam okresu. wcześniej
    też mi się spóźniał ale nie az tyle. Nie czuje się na ciążę,choć mam cichą
    nadzieję, bo probuję już 3 cykl. Co prawda często chodzę do łazienki, trochę
    przytyło się, mam różne zachcianki typu po parówkach mogę zjeść miód lub coś
    innego słodkiego. W pierwszej ciąży miałam zahcianki tylko na kwaśne, zero na
    słodkie. Urodziłam chłopca, ma już 7 lat. A teraz moge jeść tak różne potrawy!
    Jak myślicie może jednak to ciąża? Jeśli okres nie przyjdzie do końca tygodnia
    to zrobię sobie test choć nigdy go sobie nie robiłam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.