• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

````````````sierpień`````````````

• 09.08.07, 08:48
      Nie chce mi sie wyslac, cos gazeta nawalasad
      Wiec mala poprawka.
      nie moglam sie zalogowacsad mam nadzieje, ze teraz wszystko zadziala!

Dzien dobrysmileSlonce za oknem, wiecsmile

Martucha, jak tam nstroj dzisiaj? Nie wpadaj w dola po Tessi, no
      przeciez zakopalysmy go!! A dobry masaz, o matko, fajnie maszsmile)
      Zeby tak ten moj byl do masowania skory, nawet jak go namowie, to
      efekty mizernewink

Sotie, jak koncert? No, spowiadaj sie, pls!

Ensata, Twoj facet sie boi, pewnie dlatego mowi, ze nie chce.

Mentafolia, ja i pantera? No chyba, ze czarna swinka zostane, bom
      ostatnio obzarta jak ta swinka wlasniebig_grin

Na razie chce, aby lutealna byla przyzwoita, co najmniej 12 dni! A
      pozniej bede sie zastanawiac. Tylko, ze ja mam gwaltowne spadki w
      dol, wiec wszystkiego mozna sie spodziewac.
      Wczoraj caly dzien latalam do kibla, sprawdzic, czy to @, bo mi sie
      wydawalo, a i brzuch bolal. Rany, no sama objawy mam, jeden po
      drugimbig_grin Ale wczesniej mi sie w lutealnej zdarzaly, szczegolnie to
      bieganie do toalety w nocybig_grin
      Czekam na cykl totalnie bezobjawowy, podobno takie najlepsze i
      brzemienne w skutkismile

NIe wiecie, co u Noemi? Pewnie by sie odezwala, to juz tydzien od
      wyjazdu!
      • 09.08.07, 08:54
        Dzień dobry wszystkim smile
        Nastrój u mnie taki sobie, ale się trzymam smile
        U Ciebie Poppy nie ma @, choć mogłaby już być? To chyba dobrze? smile
        • 09.08.07, 09:15
          Martusiu, to dopiero 8dpo
          Ostatnia lutalna trwala 7dni, poprzednia 14. dlatego tak panikujesmile
          Trzymaj sie kochana, nie wiem, co doradzic na poprawe nastroju, mi
          nic nie pomaga i samo przechodzi.
        • 09.08.07, 09:21
          Martucha,obejrzyj wykres Poppy.
          Poppy,bóle podbrzusza to dobry objaw smileNiech no jeszcze dojdzie
          powiększenie i stwardnienie w klacie,a będziemy w domu smile)

A Sotie to pewnie jeszcze z koncertu nie wróciła smile)
          • 09.08.07, 09:32
            Jak to, Sotie nie wrocilawink)) Myslisz, ze sie szlaja jeszcze po
            knajpkach? Sotie, na relacje czekam, no!!!

Mentafolia, owo powiekszenie i stwardnienie zanotowano jeszcze przed
            owu, dlatego mnie tak to smieszybig_grinDDD
            Kochane, nie wkrecicie mnie, nawet jednego testa w domu nie mam!
            Pewnie sama sie wkrece, jak dociagne do 14dpo! To juz za tydzienbig_grin

A pamietasz swoje objawy ciazowe?
            • 09.08.07, 09:46
              Witam Was moje kochane.
              Poppy no tempka piekna ale co my Cie tu bedziemy wkrecac - sama zobaczysz za
              tydzień i lepiej sie zaopatrz w tego testa bo napewno Ci sie wkrótce przyda.
              Martucha glowa do góry i nie wpadaj w żaden dół.
              A u mnie wczoraj był ciężki dzień skutki odczuwalne jeszcze dziś i napewno dadzą
              w kość jeszcze przez kilka dni.
              Dziecko w przedszkolu więc mama ma wolnesmile
              --
              ?
              Czekamy ...
            • 09.08.07, 09:48
              500 przekroczona kto zakłada następny??
              --
              ?
              Czekamy ...
              • 09.08.07, 10:24
                Z opoznienieniem sporym, ale Tess, strasznie zazdroszcze Ci tego
                urlopu w Portugalii, oj wiele bym dala, zeby pojechac znowu. Ale
                dawac to ja sobie moge, niestety nie mam juz urlopu i az do swiat
                bede musiala harowac, moze dluzszy weekend uda mi sie wykroic, ale
                to wszystko.

Mentafolia, nie zazdroszcze decyzji. Ja mam troche doswiadczen z
                mieszkaniem na odleglosc z moim M, najpierw przez 3 lata
                mieszkalismy w roznych miastach w Polsce i widywalismy sie tylko w
                weekendy (tak sie zawodowo zlozylo, to byl czas kiedy bezrobocie
                hulalo a my mielismy super platne prace tylko niestety w roznych
                miastach). Ciaza wszystko zmienila, ale potem dla odmiany
                mieszkalismy przez rok w roznych krajach, bo ja (z dzieckiem)
                testowalam UK, a on domykal rozne projekty w PL, przyjezdzal raz w
                miesiacu na tydzien, oj ciezko bylo samej za granica z maluszkiem,
                bez nikogo bliskiego. Przezylismy to, ze nie chcialabym nigdy wiecej
                tego powtarzac.
                Nawet nie wiem co dla Ciebie byloby lepsze. Bez sensu starzec sie
                bez M, ale zostawienie corki tez brzmi niewyobrazalnie... Ale nie
                wykluczam, ze ona jest juz wystarczajaco duza, a ja hiper
                opiekuncza smile))) Chociaz wiem, co byloby najlepsze- przeprowadzka M
                do Was, ale rozumiem, ze to wykluczone?

Poppy, czytam Cie wyjatkowo pilnie i nie ukrywam, ze zalamuje mnie
                to. Ale przyznam, ze mnie nie chcialoby mi sie starac np 2 lata i
                czekac czy sie uda, czy nie, wolalabym dosc szybko walnac z grubej
                rury i zrobic in vitro. Wiec moze pasuje do systemu, hehehehe smile
                • 09.08.07, 14:17
                  Poppy,o pierwszej ciąży wiedziałam juz kilka dni przed terminem
                  @.Może i brzmi to niedorzecznie,ale naprawdę wiedziałam.W klacie
                  zrobiło sie ogromnie i twardo.Cyc miałam jak z kamienia.Poza tym
                  nic.Żadnych mdłości.
                  Druga ciąża to ból podbrzusza i ciągłe sprawdzanie co w majtkach.Do
                  głowy mi nie przyszło żem zaciążona.Nawet jak mnie odrzucało od
                  kawy.Cyc był w normie i chyba to mnie zmylilo.Dopiero 4 dni po
                  terminie @ cos mnie wreszcie oświeciło i zrobiłam testa.Były II.

Claire,M niestety do mnie nie przyjedzie sad.Oprócz mnie kocha swoje
                  miasto,poza tym zawodowo nieźle mu się wiedzie.Tutaj musiałby
                  wszystko zaczynać od nowa,a kiedy się ma 40 to nie jest takie proste.
                  Córka nie zostanie w domu dziecka,tylko z dziadkami i ojcem.
                  No nie wiem,buuuuuuuu...

Sotie,siedzisz jeszcze w tym amfiteatrze,czy co???
            • 09.08.07, 14:35
              > A pamietasz swoje objawy ciazowe?

ból piersi od jajeczkowanie do terminu @, i nie mijał. Wstawanie na siku, 2x
              spanie non-stop. Odrzucało od kawy
              --
              tiny.pl/f331
              • 09.08.07, 16:23
                Mentafolia, domyslam sie, ze nie zostawilabys cory na pastwe losu,
                ale wiadomo, ze zadna opieka nie zapewni matce takiego spokoju ducha
                jak osobista. Mozecie mi przywalic, ale wedlug mnie 17-latka wciaz
                bardzo potrzebuje bliskiego kontaktu z matka, moze nawet bardziej
                niz wczesniej, jakkolwiek sie wydaje samodzielna, dzielna,
                odpowiedzialna itd. Wedlug mnie pierwszy dobry moment na wyfruniecie
                z domu to wyjazd na studia, czyli 19 lat. Ale to oczywiscie bardzo
                subiektywna opinia.
                Moj przyjaciel wyfrunal z domu majac 16 lat. Rodzice wyprowadzali
                sie za granice, a on nie chcial i zostal w Polsce. Dal sobie rade,
                nawet bardzo dobrze, ale zatracil bliski kontakt z rodzicami, mimo
                ze 8 lat pozniej rodzice wrocili i od tego czasu mieszkaja w jednym
                miescie. Ale na takie sprawy nie ma reguly.

Dla mnie ciaza byla mega zaskoczeniem. Czulam sie zle, ale ciazy
                absolutnie nie podejrzewalam, zwlaszcza ze to byly wakacje, a na
                wrzesien umowilam sie do Novum. Bylam pewna, ze w ogole nie mam owu.
                Bylo mi niedobrze, ciagle spalam, bylam oslabiona i chodzilam po
                lekarzach probujac odkryc co mi jest. Badali mnie, robili badania
                krwi, moczu, tylko nikomu nie wpadlo do glowy, zeby mi zlecic
                bete smile Internista, kardiolog, lekarz chorob zakaznych- rany az mi
                teraz wstyd, ze im glowe zawracalam zamiast nasikac na test! Na
                szczescie w koncu mnie oswiecilo smile
                • 09.08.07, 17:13
                  hej hej, jestem i wcale się po knajpach do tej pory nie
                  szlajałam smile))
                  póki pamiętam: Mentafolia, dasz radę!!! smile))
                  a koncert był obłędny!!!! Normalnie się wyprowadzam na Wyspy
                  Zielonego Przylądka! smile Cesaria jest niewiarygodna, a muza
                  rewelacyjna. skromna bosa kobiecina, z wielką charyzmą i głosem,
                  który porusza. muzyka wprawia biodra w ruch, a jednocześnie smutkiem
                  chwyta za serce. po prostu piękne... i miała ośmiu chłopa w zespole,
                  wszstko czarne i z takim feelingiem, że oczu oderwać nie było
                  można wink
                  www.zachod.pl/articles/view/cesaria-evora-w-zielonej-gorze
                  a poza tym, dziś ciężki dzień miałam i ani chwili czasu żeby
                  poforumować, sajgon w robocie, coś mi się widzi, że może mi się ten
                  mój urlop przesunąć ;[

Poppy to jeszcze cały tydzień do testingu?

aneczka, nowy wątek założymy jak nam tysiak stuknie wink chyba że
                  któraś nie zdzierży i wcześniej popełni smile

matko, jak gorąco...

--
                  ...
                  • 09.08.07, 18:14
                    Sotie,już myślałam,że Cię ukradli.
                    Fajnie napisałaś o Cesarii,aż sama bym poszła,tylko kiedy ona zawita do mojego
                    miasta?..
                    O ile musisz przełożyć wakacje?I dzięki za pamięć smile
                    Claire,dlaczego ktoś miałby Ci przywalić? To nie kółko wzajemnej adoracji i
                    szczerość jest mile widziana.I dzięki za tę szczerość.Zgadzam się,że 17-latka
                    bardzo potrzebuje matki...i w tym właśnie sęk...stąd moje dylematy.

Niedługo laski wracają z wojaży,mam nadzieję,że któraś wróci z dobrą wiadomościąsmile
                    • 09.08.07, 18:29
                      o, a już myślałam, że sama tu siedzę smile
                      a kto miałby mnie ukraść? smile))) kto by mnie chciał?! ;D
                      nie wiem jeszcze czy trzeba będzie przełożyć czy nie, to zależy od
                      mojej współpracy z jednym panem ha ha, a wnosząc po kilku ostatnich
                      dniach, wolę się psychicznie nastawić na obsuwę. zaplanowany mam od
                      środy, tak sobie myślę, że jezeli przesuniemy to najdalej od
                      poniedziałku.
                      o właśnie kiedy kto wraca? może cos tu zatętni życiem w końcu smile
                      --
                      ...
                      • 09.08.07, 18:42
                        sotie napisała:
                        > a kto miałby mnie ukraść? smile))) kto by mnie chciał?! ;D

Oooo smile,widzę,że ktoś tu w melancholię popada smile
                        Jak to kto?Np.tych ośmiu z zespołusmile
                        Ja już urlopu nie przekładam,trudno.Jutro może zdejmą M gips,z tydzień
                        rehabilitacji i wio nad morze.Zresztą już chyba wolę siedzieć w domu niż w pracy.
                        Jakos w ten weekend wraca Aregiec,Agiuta i Wiosenka.

Rozmawiałam dzisiaj z kolezanką i opowiedziała mi,że niedawno bzykają sie z M,w
                        sąsiednim pokoju śpi ich 5-letnia córka i nagle słychać walenie w ścianę i
                        wrzask : ej!..wy tam!..ciszej bądźcie!!!
                        Uśmiałam się z tego jak norka smile
                        • 09.08.07, 18:50
                          hehe no nieźle smile
                          a ile Twój M nosił ten gips? tak po tygodniu już da radę śmigać???
                          raz miałam nogę w gipsie i uczyłam się chodzić od nowa brrr...
                          a gdzie nad morze uderzacie? wiecie już? smile
                          z ośmiu zrezygnuję na rzecz jednego, najchętniej skrzypka wink)))
                          --
                          ...
                          • 09.08.07, 19:08
                            M ma gips od ubiegłego wtorku.Wątpię czy da radę śmigać,bo juz ma lęki jak sobie
                            poradzi.Powiedział,że zabierze ten zdjęty gips ze sobą i jesli będzie się źle
                            czuł to założy go sobie z powrotem ha ha.
                            On nie ma złamania,ma zwichnięty staw skokowy,pękniętą torebkę maziową i
                            naderwany mięsień,a w takich przypadkach wskazana jest szybka rehabilitacja i
                            obciążanie nogi.
                            Chcemy jechać do Świnoujścia,bo jeszcze tam nie byliśmy,a jesli nie uda nam się
                            niczego zarezerwować to w Słupsku mamy wolną chatę,bo kuzynka M wyemigrowała do
                            UK i będziemy dojeżdżać do Ustki.Taki mamy chytry plan smile

Malutka,ja wiem czy ona rozsądna?Czasami bardzo,a czasami w ogóle.Jak to
                            nastolatka.Ale mnie chodzi o tęsknotę i moje samopoczucie wyrodnej matki sad..i
                            kto ją utuli jak będzie smutna? Kto opieprzy za picie kawy na czczo?.po prostu
                            boję się,że ogarnie mnie taki nieludzki,pogłębiający się smutek.
                            • 09.08.07, 19:26
                              Mntafolia, musisz zadecydowac, czy chodzi o to, jak sie Ty bedziesz
                              czula, czy jak sobie poradzi cora!
                              wg mnie ten problem to odleglosc, jak pisalam Ci ja mieszkalam z
                              dziadkiem odkad poszlam do 1LO, czyli od 15-roku zycia. Ale do
                              rodzicow mialam tylko ok 1.5 godz pociagiem.
                              Ze staruszkami mam dalej dobry kontaktsmile Chociaz oni narzekaja, ze
                              moze lepiej by bylo, gdybym zostala wtedy z nimi. Z drugiej strony
                              teraz tez marudza, ze tak daleko jestem i chca abym wrocila w trybie
                              natychmiastowym niemalzebig_grin
                              Z jednej strony szkoda, ze nie zabralas cory pod pache 8lat temusmile
                              Wtedy dalaby sie zabracsmile

ok, mozecie mnie przestac obstawiac. bylam dzis u lekarza, od 11
                              boli mnie brzuch cholernie, najpierw caly, potem dol, teraz po
                              lewej. wyrostek odpada, bo juz go nie mam, pecherz tez, bo test
                              negatywny, nie sa to takies gazy, bo brzuch mieki. zrobila mi na
                              wszelki wypadej test ciazowy, bo wiadomo, ectopic pregnacy i takie
                              tam. Test negatywny. dostalam tabletki rozluzniajace, jak nie
                              przejdzie, to do szpitala na ostry dyzur (tutaj taki maja system, ja
                              nie umieram;D, a do specjalisty sie czeka miesiacami!)
                              • 09.08.07, 19:49
                                Poppy,zastanowiłam się smile
                                Chodzi mi o samopoczucie córki,a przez to i moje smile
                                A tak w ogóle dziewczyny, to nawet nie wiecie jak bardzo jestem Wam wdzięczna za
                                rady i za to,że ze mną o tym gadacie.Tym bardziej,że ja monotematyczna ostatnio
                                jestem.Moje kochane smile

A nie wiesz Poppy,ze robienie testu ciążowego 8dpo jest bez sensu?smile
                                Serio mówię.Beta hcg zaczyna rosnąć po implantacji,do której to dochodzi 4-8
                                dpo,a we krwi i w moczu można ją wykryć jakieś dwa dni po implantacji,ponieważ
                                wcześniej zarodek nie ma kontaktu z krwią matki.
                                Moja Ty panterko czarna.kici kicismile)
                                • 09.08.07, 20:20
                                  Wydaje mi sie, ze rozmawialyscie juz o tym wiele razy. Bo to chodzi
                                  tez o to, zeby ona nie czula, ze jakis tam facet jest dla Ciebie
                                  wazniejszy. tych spraw nie powinno sie nawet porownywac, bo to sa
                                  dwie rozne milosci, rownowaznesmile Z ta roznica, ze dziecko kocha sie
                                  do konca zycia, a faceta: rozniebig_grin Mysle, ze ona to doskonale
                                  rozrozniasmile Wiesz, jesli jestes pewna swoich uczuc, to sie
                                  przeprowadzaj, kochana, nie ma na co czekac! W dzisiejszych czasach
                                  wszystko jest pod reka, komputery, komorki, latwiej byc w kontakciesmile
                                  Wiesz, kontakty na odleglosc czesto przechodza na wyzsza jakosc,
                                  cholera, nie wiem, jak to napisacsmile I jeszcze jedno, obawiasz sie
                                  nastolatkowego buntu corki? A dziadkowie sa w stanie trzymac reke na
                                  pulsie? W mojej sytuacji, to ja sie bardziej opiekowalam dziadkiem,
                                  niz on mnasmile, co tez wyszlo na dobre, patrzac dlugofalowo;D
                                  co ja Ci bede pisac, sama wiesz najlepiej, bez mojego 'madrzenia sie'

Poza tym, Ty mi tu nie 'kiciuj'big_grin Powiedzialam lasce, ze 8dpo to za
                                  wczesnie, ale ona mi o tej pozamacicznej zaczela, no a jak
                                  zapytalam, czy te tabsy (buscopan) sa szkodliwe w ciazy, to najpierw
                                  powiedziala, ze przeciez nie jestem, jak sie upieralam,ze za
                                  wczesnie, to sprawdzila, ze teoretycznie nie ma przeciwskazan.
                                  Wzielam jedna, pomoglo troche, po 8godzinach bolu non stop tego sie
                                  nie da opisac. Moze nie zacznie bolec tak bardzo znowu, wiec nie
                                  wezme wiecej. Wyczytalam, ze ten lek jest przepisywany na zespol
                                  drazliwego jelita, ktory podobno mam, ale nigdy mnie tak brzuch nie
                                  bolal.
                                  ale zestresowana to dzis bylam, moze to to?

ok, dosc marudzenia.
                                  Jak moglam napisac mieki zamiast miekki? Nie wiembig_grin
                                  • 09.08.07, 21:06
                                    Ze mi się Mała zbuntuje raczej nie ma obawy.To już chyba przeszłość,a poza tym
                                    my mamy szczególną więź smilePrzez 3 lata nie pracowałam,byłyśmy razem 24 godziny
                                    na dobę i to teraz procentuje.Dlatego namawiam wszystkie mamy,żeby były jak
                                    najdłuzej ze swoimi dziećmi,bo nie ma takich pieniędzy za które warto to oddać smile
                                    Dziadek to super gość,bardzo mądry facet,córka niesamowicie go szanuje.babcię
                                    zreszta też,chociaz mogłabym dużo niefajnych rzeczy tutaj napisać,ale po co...

Buscopanem się nie martw,jeśli nie dajesz rady z bolem to bierz.
                                    Pierwsze 7-10 dni po zaplodnieniu to okres bezpieczny jesli chodzi o ryzyko
                                    skutków teratogennych.Blastocysta ma niesamowite możliwości wyrównywania
                                    uszkodzonych komórek.Jednak jesli straty są bardzo duże,dochodzi do zaniku
                                    blastocysty lub wczesnego poronienia.
                                    Ważniejszy i mniej bezpieczny jest następny okres t.zw embriogenezy,który trwa
                                    od 10 do chyba 56 dnia ciąży.Jest to czas najszybszego różnicowania się organów
                                    i największego narażenia na niebezpieczne związki m.in.leki.Właśnie w tym czasie
                                    dochodzi do powstawania mnogich wad rozwojowych,ponieważ okresy powstawania
                                    narządów dość znacznie się na siebie nakładają.
                                    • 09.08.07, 21:19
                                      ale Ty masz wiedze Mentafolia, niezmiennie mi imponujesz no smile
                                      rany, jak ja bym chciała być 3 lata w domu z dzieciaczkiem..
                                      Poppy, proponuję najpierw zająć się tym cyklem (doprowadzić do
                                      pięknego finałU), a dopiero planowac następny wink))
                                      mój em wyczytał, że tam gdzie jedziemy występują czarne wdowy,a
                                      zaraz potem, że jest ich jakas inwazja w tym roku.... głęboko się
                                      zastanawiam nad zmiana kierunku wink
                                      --
                                      ...
                                      • 09.08.07, 21:33
                                        mentafolia czy ty w końcu odpowiesz mi czy ty lekarz czy farmaceuta a moze inny
                                        taki jesteś co? smile) Kurcze jak czytam twoje wypowiedzi to tak jak sotie
                                        powiedziała po pierwsze mi imponujesz a po drugie zastanawiam się nad twoim
                                        zawodem hehehehe

sotie a gdzie wyruszasz? bo u mnie na kajakach to co najwyżej komary mogą być
                                        hahahahaha
                                        --
                                        www.fertilityfriend.com/home/15948d
                                        • 09.08.07, 21:44
                                          Malutka,już kiedyś pisałam co ja jestem smile)
                                          Na co stawiasz?smile

Sotie,matko i córko,inwazja czarnych wdów??Brrr,umarłabym chyba ze strachu.
                                          Może lepiej wybierzcie się do krainy wesołych wdów smile)Tylko gdzie to jest ? big_grinDD
                                          Otworzyłam sobie winko.Wasze i moje nieustające dziewczynki!
                                          • 09.08.07, 21:48
                                            No to zdrówko!!! Wiesz co tak jak pisałam lekarz, farmaceuta pielęgniarka.....
                                            tylko oni pracują na zmiany a ty nie hmmmmm

--
                                            • 09.08.07, 21:54
                                              hehe wesołe wdówki smile))
                                              zdrówko smile
                                              ja wprawdzie obaliłam już piwo i nie mam więcej..
                                              Mentafolia analizy jakoweś studiowała, może w tym kierunku cosik?..
                                              my gdzieś w stronę Krymu podązymy, plan był nnad morze Azowskie, ale
                                              tam prócz czarnych wdów są śnięte ryby wink
                                              --
                                              ...
                                              • 09.08.07, 22:02
                                                Dobrze to obmyśliłaś Malutka smile
                                                Nie wiem Sotie skąd Ci analizy przyszly do głowy smile,jestem po farmacji,ale w
                                                życiu w aptece nie byłam ha ha.
                                                i wcale nie mam duzej wiedzy,tylko kiedyś się tego wszystkiego uczyłam,coś tam
                                                jeszcze pamiętam i jest mi po prostu łatwiej niż Wam .
                                                Ale dziękuję za docenienie,cieszę się,że komuś te moje wypociny pomagają smile
                                                • 09.08.07, 22:04
                                                  o analizach pisałaś, że wystarczy analizy czegoś tam porównać u nas
                                                  i na zachodzie, to w tę stronę kombinuję, bo ja tam nie wiem gdzie
                                                  te analizy można znaleźć, a Ty wiesz ;P
                                                  --
                                                  ...
                                                  • 09.08.07, 22:07
                                                    ehh farmacja to teraz niezły fach smile nie "szkoda" ci ze nie pracujesz w aptece?
                                                    smile pewnie robisz cos wiele bardziej ciekawszego i popłatnego smile może jakis
                                                    przedstawiciel medyczny ahahahha
                                                    aaaa wiesz co faktycznie jest ten Benetton u nas smile
                                                    --
                                                  • 09.08.07, 22:20
                                                    Sotie,czasami czytam różne statystyki,bo jednak zostałam przy medycynie,no i
                                                    lubię to.
                                                    Nie szkoda mi ,że nie pracuję w aptece.Nuda do kwadratu smile)
                                                    Byłas w tym benettonie? Ja tylko przejeżdzałam obok.Miła obsluga? Bo jak są
                                                    niesympatyczni to nie idę.

A co do siedzenie w domu z dzieckiem to powiem Wam ,że naprawdę warto.Co tu
                                                    ściemniać,niejeden był taki miesiąc,że na jedzenie brakowało,nie mowiąc o
                                                    wakacjach czy np.ciuchach.Ale nawet przez moment nie żałowałam,że jestem z moją
                                                    Malutką.
                                                    Pamiętam jak kiedys w lodówce oprócz podarowanej przez kogoś puszki kawioru i
                                                    jednej cebuli nie miałam absolutnie nic.Z głodu jak widzicie nie zdechłam,córka
                                                    poszła do przedszkola,ja do pracy i jakos powoli wszystko się ułożyło.smile
                                                  • 10.08.07, 08:40
                                                    haj na deszczowe dziś smile
                                                    no ale to co Ty w końcu Mentafolia porabiasz w tej medycynie???
                                                    --
                                                    ...
                                                  • 10.08.07, 09:15
                                                    Hmm, mnie tez to ciekawismile Mentafolia przyznasz sie?

Sotie, dobrze, ze wrocilas w koncu z tego koncertusmile

U mnie dalej nic, poza tym, ze temp znowu w gore odrobine. Najgorsze
                                                    jest to, ze jak ten test mi wczoraj negatywny wyszedl, to nagle
                                                    zaczelo mi zalezecsad Na razie nic nie boli, do szpitala sie nie
                                                    wybieram, tylko do pracy. Dziwne to, bo skoro przeciwbolowe nie
                                                    pomogly, a rozkurczowe tak. hmm... Tzn boli, ale normalnie,
                                                    przedokresowo, wiec tym sie nie stresujesmile Aha, w nocy to kibla nie
                                                    wstawalam.

Fajnie 3 lata w domu posiedziec z dzieckiemsmile u nas ze wzgledu na
                                                    finanse to raczej mozliwe nie bedzie, ale dobrze by bylo skonczyc
                                                    studia w tym czasiewink I tak sie wybieram. Dobra, juz sie nie
                                                    wkrecam, co za durna baba wczoraj, no przeciez nie jestes w ciazy, a
                                                    test 8dzien dpo. No nie myslalam, ze jestem, ale jak ktos tak prosto
                                                    z mostu, i w dodatku za wczesnie!
                                                  • 10.08.07, 09:42
                                                    Aha, sprawdzilam na ff, niektorym laskom test wyszedl pozytywnie w 8
                                                    dniu!!!!
                                                  • 10.08.07, 09:53
                                                    Witam piatkowo, jak dobrze, ze weekend za pasem, przede ostatkiem
                                                    sil.
                                                    Czy zauwazylyscie dziwny blask z moich postow? smile))) Tak jasnieje
                                                    uwolniona od hormonow kobieta, hehehehe smile))

Ja siedzialam z moim Krolewiczem w domu 2 lata. Finansowo bylo
                                                    bardzo dobrze, bo wczesniej na te okolicznosc odkladalam kase
                                                    (zalety poznego macierzynstwa, hahaha), ale psychicznie pod koniec
                                                    juz mialam dosc, szczerze przyznaje. Tak poltora roku bylo cudnie,
                                                    bylam rasowa matka-kwoka szczesliwa z tego powodu, ale potem juz
                                                    zatesknilam za praca, wysilkiem umyslowym i nawet za ludzmi (to
                                                    dziwne, bo introwertyczka jestem). Wrocilam do pracy z wielka
                                                    radoscia, choc idealem bylaby dla mnie praca na pol etatu. No coz,
                                                    nie jestem tak idealna mama jak Mentafolia smile Ale spoko, dawno sie
                                                    juz z tym pogodzilam smile

Poppy, trzymam kciuki, w 8dpo MOZE wyjsc test, ale w 99% nie
                                                    wychodzi, wiec czekaj, czekaj. Trzymam kciuki!
                                                  • 10.08.07, 14:48
                                                    Witajcie,

Strasznie pusto si€ tutaj zrobilo... myslalam, ze nowy watek juz
                                                    bedzie a tu dopiero niecale 600 postow... co tak slabo. Od mojej
                                                    ostatniej bytnosci tutaj ledwie 77 postow?

Wczoraj bylismy w Lagos, po drodze widzielismy 2 bocianie gniazda
                                                    wlasciwie obok siebie i po 1 bocku w kazdym z nich... W innym
                                                    miejscu puste bocianie gniazdo... Mam nadzieje, ze to nie pech...
                                                    pozniej jeszcze widzialam stadko ptakow, ale nadal nie jestem pewna
                                                    czy to byly bociany....
                                                    Oj pieknie tutaj jest i strasznie goraco.... ale na serio mysle o
                                                    zmianie pracy i kraju takze... Smutno bedzie zostawic rodzicow, no
                                                    ale ... jakos nie widze przyszlosci w PL...

Przeczytalam Wasze posty... ojoj smutkiem powialo... Zakopcie
                                                    wreszcie ten dol... bo w koncu do Chin traficie....
                                                    W poniedzialek Fatima, pewnie pojawie sie tutaj kolo wtorku.... mam
                                                    nadzieje, ze sierpien bedzie dla nas jednak laskawy...

Mentafolia musisz znalezc zloty srodek.... to trudne, bardzo
                                                    trudne... ale chyba po prostu musisz oswoic sie z mysla, ze corka
                                                    dorasta i wyfrunie z gniazda... Do tego musisz sie przygotowac...
                                                    Moze naprawde poczekaj do jej 18-tki...

Pozdr

Tess.
                                                    --
                                                    J&P
                        • 09.08.07, 18:56
                          haahah mentafolia dobre!!! No 5 latki teraz kumate hihihi
                          Dziewczyny a ja znowu niedomagam, kurde ja to jaks inna jestem, znowu mnie
                          zawiało czy co, połowa głowy mnie boli, ucho, oko, dziąsło wsio mnie boli smile
                          Kurde licha taka jestem że wiaterek owieje i gotowe hehe a w sobote na kajaki
                          jedziemy i musi mi przejść wszystko no!!
                          Mentafoolia zazdroszczę morza buuuuuu tez chcę sad
                          Mentafolia czy twoja córka jest rozsądna? Albo czy ty uważasz ją za rozsądną
                          dziewczynę?
                          Wiesz ja mając 17 lat byłam imprezowiczką ale bardzo rozsądną dziewczyną trochę
                          różniłam się od rówieśników, nigdy nie kitowałam rodziców tylko zawsze byłam
                          szczera, no czasem zciemniałam ze nie piłam piwka a piłam smile ale wiem że nie
                          zawiodłą bym swojej matki na 1000% i nie wykorzystała bym jej nieobecności.
                          jeśli uważasz ze młoda jest rozsądna to jedź kobieto!!!!! Układaj sobie życie bo
                          potem bedzie za późno!!
                          --
                          • 09.08.07, 20:32
                            Malutka, bylo czapke i szalik nosicsmile
                            Kuruj sie kochana, bo kajakow odpuscic nie mozna!

Co do odpuszczania, to nastepny cykl w odstawke pojdzie, w przyszly
                            piatek wyjezdzam na chyba 10 dni, potem przez dwa dni gosci mamy, to
                            chyba sie z owu rozminiemy, bo M zostaje w domu. Nie wiem, czy
                            powinnam liczyc na rozregulowaniesmile, bo jak sie kolejny 60 dniowy
                            trafi, to nie wyrzymam;DD
      • 10.08.07, 15:10
        No wiecie co, ale mi wstawił posta, gdzieś w środku w ogóle. No trudno...
        Tessi - pusto, bo gaduły w większości widac na wakacjachsmile
        A boćków tam mało, bo są zajęte - nam będą dzieci przynosićwink
        • 10.08.07, 19:13
          haj, dopiero wlazłam do domu, ale dzień...
          co tu znowu puchy???
          idę robić obiadek, dziś uwaga uwaga: kanie smazone, pierwsze w tym
          roku smile)) a wieczór zapewne spędzimy przy rozpykiwaniu nowych
          telefonów, bośmy se zakupili smile
          padam na pysk. pewno jeszcze do Was zajrzę wink
          duża buźka smile
          --
          ...
          • 10.08.07, 19:54
            Niniejszym ogłaszam,że nareszcie mam urlop!smile
            Ogłoszenie nr 2: postanowiłam trochę ozłocić moje blondi i wyglądam jak jakaś
            cholerna Ania z Zielonego Wzgórza sad ( z całym szacunkiem i miłością do Ani).
            Wyglądam fatalnie,mój fryzjer na wakacjach...ratunku!
            Myślicie,że jak jutro kupię inny kolor to nadal będę miała włosy na
            głowie?Farbowała któraś tak dzień po dniu?
            • 10.08.07, 20:15
              nie ma to jak sobie humor poprawic fryzurą wink mentafolia ja farbowałam tak
              mojeje mamie i włosy jej nie wyszły tylko czy ty używałas rozjaśniacza czy farby??
              --
              • 10.08.07, 20:22
                Farby Malutka.O rozjaśniaczach mój fryzjer mówi,że to najgorsze co można zrobić
                włosom.
                No i co z mamą? Farbowała następnego dnia?
                • 10.08.07, 20:53
                  farbowała i jest ok, a potem jeszcze pasemka jeje robiłam, tylko wiesz co ona ma
                  krótkie włosy więc często je zcina i one nie zdążą się bardzo zniszczyc,
                  natomiast ty masz takie dłuzsze o ile pamiętam więc pewnie zciachaja sie troche
                  ale lepiej potem podciąć niz omijac lustra nie smile tak ze farbuj i tyle. Ja
                  spadam kochane, jade teraz omówic szczególy pakowania z kumpelka przy piwku a
                  jutro z rańca na kajaki, bede w niedziele wieczorkiem. Buzka big_grin
                  --
                  • 10.08.07, 21:10
                    Dzięki Malutka.Jutro sobie kupię opalizujący blond i mam nadzieję,że wyjdzie ok.
                    Chociaż powiem Wam,że wykańczam wczorajsze wino i po pierwszym kieliszku mogę na
                    siebie patrzeć.
                    Jak dojdę do dna butelki będę sobą zachwycona ha ha.
                    • 10.08.07, 22:34
                      Witam Was dziecinkismile

Wróciłam z króciutkich wojażysmile z córą pod pachą. Ale się gnojówa
                      cieszyła!!! Aż się bidulka popłakała z tej radoścismile A i mi, nie
                      powiem łzy w gardle stanęłysmile
                      Pogoda nawaliła niestetysad. Ludzi tłumy dzikie, na plaży nie było
                      gdzie palca wsadzić, nie mówiąc już o parawaniebig_grin

Widzę, że próznowałyście i mało gadania na wątku byłosad
                      Mentafolia, jak nie jesteś ryża a koniakowa to gitsmileA może platynowy
                      blond lepiej zniweluje?big_grin
                      Poppy, tylko Ty nam tu zostałaś na polu walki z ewentualnym
                      testowaniemsmile.
                      Ja się małpowo czuję, więc albo pęcherzyk po pregnylu nie pękł...,
                      albo jak zwykle milion innych czynników się nie zgrałosad

Od kolejnego cyklu wracam do clo. Będę z Tessi jechac na jednym
                      wózku i z Ivinką chyba...

--
                      moje niestarania
                      julka
                      • 10.08.07, 23:00
                        Witaj marnotrawna córosmile
                        Może byś wreszcie wykresy zaczęła porządnie prowadzić?smile)
                        Jaki tam koniakowy...teraz będę się wstydziła wyjść z domu sad
                        Poważnie myślisz,że ta platyna coś pomoże?

A Sotie chyba zjadła nie kanie tylko sromotniki smile
                        • 10.08.07, 23:10
                          kiedyś tak załatwiłam moją mamęsmile uparła się, żebym jej balejaża
                          pierdykłabig_grin. no i miała pasemka, że hej! Platyna cuda uczyniłasmile
                          --
                          moje niestarania
                          julka
                          • 10.08.07, 23:15
                            Dzięki.
                            A pamiętasz z jakiej firmy ta platyna? Żebym nie wyglądała jak po posypaniu
                            głowy popiołem smile
                            • 10.08.07, 23:36
                              to chyba jakiś l'orael był. tylko nie pamiętam, która seriasmile
                              a może zostaw ten herbacianysmile, przyzwyczaisz się z czasemsmile
                              --
                              moje niestarania
                              julka
                            • 10.08.07, 23:38
                              hehe nie sromotniki, nie sromotniki ;P kanie byly, z tym że miało
                              być 5 sztuk, były 3, z czego jedna robaczywa wink znaczy obfity
                              obiadek ha ha

widzę eksperymenty fryzjerskie smile))) ja się na blondach nie znam,
                              ale włosy pewno przeżyją, podtuczysz je później nieco odzywkami, to
                              dojdą do siebie. raz moja czarnowłosa przyjaciółka zamarzyła o
                              blondzie, wyszło zielone i w kapturze leciała do nocnego smile))
                              mój em, ciemny blondyn raz przed wakacjami zamarzył o jasnym
                              blondzie, kupiliśmy jakiś gołębi czy cos, a wyszło rude wink)) z tym,
                              że sprało się zanim z wojaży wróciliśmy wink)

tia, do klubu clo i ja dołączam od przyszłego cyklu. zobaczymy jak
                              to będzie.

czarnych koni nam jakby brakuje, jedna Poppy jeszcze się trzyma wink

ledwo żyję, ciężki dzień miałam, a teraz ślęczeliśmy z telefonami
                              jak głupki cały wieczór wink)) ale mam cacko mówię Wam smile
                              dobrej nocki smile

--
                              ...
                              • 11.08.07, 00:12
                                Toście sobie pojedli Sotiesmile
                                Ja się na telefonach nie znam,ma dzwonić i wystarczy.Jak ostatnio wymieniałam to
                                facet zapytał jaki chcę..ja,że ma być z klapką
                                i płaski smile spojrzał na mnie jak na wariatkę,ale co mi tamsmile

Mjulka,co Ty z tymi kolorami? smile))To nie jest ani koniakowy,ani żaden
                                herbaciany,tylko wstrętny,intensywny rudy sadjak u wiewiórki no.
                                Nie mogę na siebie patrzeć.Jestem blada i do tego ryża.Jak patrzę w lustro czuję
                                wewnętrzne fuj.Jutro kupię Feerię,mają ładną platynę.Co mnie podkusiło z tym
                                miedzianym...
                                Dobranoc moje koniki
                              • 11.08.07, 00:22
                                Soti, super! będziemy sie razem klonowaćsmile. znaczy nie super, że
                                będziemy, tylko super, że razembig_grin

Matko, czekam na M, z Słupska jedzie biedak, a dopiero pod
                                Płońskiem. O tej porze wracał, to i kurek nie kupiłsad. I ja nie
                                kupiłam, bo przydrożni zbieracze terminali nie mają, a w 2 dni nad
                                morzem całą gotówę wydałambig_grin. Sotie zazdroszę kanismile. Uduszę jutro
                                pieczarysmile
                                --
                                moje niestarania
                                julka
                                • 11.08.07, 00:32
                                  skoro i tak nie spię, bo czekam to se napiszę, w końcu to okrągłe
                                  600big_grin. Moze tak na szczęście? Skoro boćki się lenią?
                                  --
                                  moje niestarania
                                  julka
                                  • 11.08.07, 08:13
                                    mjulka napisała:

> skoro i tak nie spię, bo czekam to se napiszę, w końcu to okrągłe
                                    > 600big_grin. Moze tak na szczęście? Skoro boćki się lenią?

Ja tez wstałam bo przeziębiona i......zaczynam sie martwić, czy n ie
                                    wpadłamwink)))))FF zaznaczył mi owulację podejrzanie wczesnie. TJ niby pokrywa
                                    sie z teoria ze jajeczko rosnie 2 mm na dzien. W zyciu nie spodziewałam sie tak
                                    wczenie owu i prawde mówiąc bzykanko bez zabezpieczenia raz było;-(Troche sie
                                    boje prawde mówiac, to pierwszy cykl po poronieniu;-((badania nie zrobione,
                                    cholera.....a teraz przeziebiona na maxa, leki brac?Echch..

A Poppy rób testa, nie trzymaj w niepewnosci. Ja stawiam na bank na plusa, jak w
                                    morde. Qwic czy cos w tym stylu bardzo czułe są
                                    --
                                    tiny.pl/f331
                                    • 11.08.07, 09:27
                                      helo smile
                                      ensata, a może testa owu sobie strzel, bo wg mnie owu może być i
                                      12dc, i dziś i za dwa dni. i nie ma się co na zapas martwić.

mjulka, i co doczekałaś się w końcu? jak przeczytałam o kurkach, to
                                      myślę sobie: drób będzie na wsi kupował smile))

Mentafolia, jak dzisiejsza tempka? a Poppy u Ciebie?
                                      w zdecydowanej większości nic się nie dzieje na naszych wykresach.
                                      ni ma co oglądać sad u mnie też wciąż nizina, mam nadzieję na owu
                                      przed wyjazdem, bo potem kilka dni w pociągu będzie ciężko z
                                      bzykaniem wink nie żebym miała coś przeciwko, ino ukraińskie składy
                                      mało higieniczne som wink))

ja się tyż na telefonach nie wyznaję, a na pytanie pani w salonie
                                      jaki, odpowiedziałam: z klapką i kobiecy! smile)) miałam upatrzonego
                                      czerwonego samsunga, co to nawet cykl menstruacyjny można w niego
                                      wprowadzać smile))))) no, ale nie było i wyszłam z nokią, wprawdzie bez
                                      klapki, ale bardzo wyrafinowaną i z bajerami smile a moja stara mocno
                                      wysłużona wygląda przy niej, jak zdezelowany trabant na złomowisku
                                      przy wypasionym merolu klasy S smile
                                      --
                                      ...
                                      • 11.08.07, 09:58
                                        sotie napisała:

> helo smile
                                        > ensata, a może testa owu sobie strzel, bo wg mnie owu może być i
                                        > 12dc, i dziś i za dwa dni. i nie ma się co na zapas martwić.
                                        Myślisz?Moze i tak, tym bardziej ze sluzu owulacynego zero, ale moze zero, bom w
                                        ciazywink)Ciekawe, jajko we wtorek miało 17mm, moglo nie peknac?zawsze rosnie 2mm
                                        na dzien?Ot mam zagwostkę

> mjulka, i co doczekałaś się w końcu? jak przeczytałam o kurkach, to
                                        > myślę sobie: drób będzie na wsi kupował smile))
                                        Szaleństwo, własnie patrze, a tu mi sie grzyniarze koło chaty kreca.
                                        Przyzwoitosci nie maja, łazic tak kolo chałuty. Za płotem co prawda, ale łażą. wink

> Mentafolia, jak dzisiejsza tempka? a Poppy u Ciebie?
                                        > w zdecydowanej większości nic się nie dzieje na naszych wykresach.
                                        > ni ma co oglądać sad u mnie też wciąż nizina, mam nadzieję na owu
                                        > przed wyjazdem, bo potem kilka dni w pociągu będzie ciężko z
                                        > bzykaniem wink nie żebym miała coś przeciwko, ino ukraińskie składy
                                        > mało higieniczne som wink))

A, tam higieniczne, idz na maxawinkw hardcorowych warunkach. Zeby życie miało
                                        smaczek.....wink

> ja się tyż na telefonach nie wyznaję, a na pytanie pani w salonie
                                        > jaki, odpowiedziałam: z klapką i kobiecy! smile)) miałam upatrzonego
                                        > czerwonego samsunga, co to nawet cykl menstruacyjny można w niego
                                        > wprowadzać smile))))) no, ale nie było i wyszłam z nokią, wprawdzie bez

O, az mi sie chciejstwo włączyło na takiego Samsunga. Ja wierna nokii od lat i
                                        nie moge sie przekonac do innych, a le czerwony Samsung, mniam...
                                        Spadm do łóża z herbata z cytryną się kurować i masz rację, nie martwię się,
                                        wtedy starałam, chuchałam i d wyszło. Obecnie sie wyluzuje i tyle.

--
                                        tiny.pl/f331
    • 10.08.07, 22:53
      kilka dni nieobecności, a tu już 500 się kończy wink jak Wy to robicie?
      --
      bo każdy ma jakiś cel w życiu
      • 10.08.07, 22:56
        A bo my plotkary jesteśmy smile
        • 10.08.07, 23:44
          właśnie zauważyłam wink poruszacie tyle tematów, że aż trudno się wkręcić... ale
          podczytuję
          --
          • 11.08.07, 00:13
            Plotkuj razem z nami kobieto,a się wciągniesz smile))
            • 11.08.07, 00:23
              właśnie, nie podczytywać a gadaćbig_grin
              --
              moje niestarania
              julka
              • 11.08.07, 09:33
                trudno mi za Wami nadążyćsmile
                --
                • 11.08.07, 10:01
                  dronka3 napisała:

> trudno mi za Wami nadążyćsmile
                  bo to stare bywalczyniewink Ja też nie daje radywink))

--
                  tiny.pl/f331
        • 12.08.07, 17:56
          hello
          wróciłam smile kurcze jak mnie ręce bolą dziewczynki nie mogę się ruszać smile) ale
          powiem wam ze była dziś burza a my w tych kajakach, no miałam stresa jak nic,
          ale przeżyliśmy big_grin Było extra musimy to jeszcze powtórzyć smile

Mentafolia jak kolor??
          Sotie a gdzie wyruszacie, już pytałam kiedyć ale chyba nie doczytałam w końcu.
          Ja też chcę gdzies jechać buuuuuuuuu
          --
          • 12.08.07, 18:00
            hej malutka smile
            zazdroszczę przygody i tego bólu mięśni smile
            jedziemy na Ukrainę, konkretnie nad m. Azowskie - chyba na Kosę
            Bierdańską, w planach też Krym.
            --
            ...
    • 11.08.07, 10:09
      Dzień dobry Wam!

Sotie,wygrywasz za kury ze wsi smile)
      Mnie to nawet go głowy nie przyszło,ale u nas jak u Mjulki ;M ciągle po lasach
      kurki kupuje,a ostatnio nie mial gotówki ha ha.Ale kupić chciał,a jakże...
      Moja temp dzisiaj zaburzona,ale obudziłam sie dwie godziny później niż zwykle,no
      to odjęłam te 0,2,jak radzicie,chociaz nie mam przekonania do tego.
      Sotie,moja córka ma chyba czerwonego samsunga z klapką smile)
      Kiedy jedziecie,wiecie już?Bierzecie cos na te wdowy?

Rozmawiałam wczoraj z M o moich włosachsmile powiedział żebym dała spokój z
      farbowaniem ,że niczego to nie zmienia,świat istnieje nadal,włosy odrosną i
      dobrze,ze mózgu nie przefarbowałam smile..ale poprosił o bardzo jasny blond
      następnym razem...faceci ;z jednej strony pogłaszcze,a za chwilę walnie coś z
      grubej rury smile

Poppy,no co jest?
      Czekamy z niecierpliwością smile
      • 11.08.07, 10:13
        Nie wymyślać,tylko pisać smile
        O wszystkim.My chętnie wysłuchamy.
        Nie przejmujcie się dziewczyny,że nie nadążacie.Każda z nas czyta czasami po
        łebkach smile)
        Ensata,nie przejmuj sie,ze nie zrobiłaś badań.Trudno.
        Ok.90% poronień to przypadek.
        Trzymam kciuki,będzie ok smile
        • 11.08.07, 10:45
          Mentafolia, takiego???!!!
          www.mobilepedia.eu/wp-content/uploads/2006/11/samsung_e570.jpgeh
          ja tez całe życie nokie posiadałam, ale dla tego egzemplarza byłam
          gotowa na zdradę wink

mjulka, co to grzyniarze???

ensata, no stawiam w takim razie, że pękło, bo dziś musiałoby mieć
          jakieś 25 mm. ale kiedy to chyba tylko Najwyższy wie. a kiedy było
          bzykanko?
          w kazdym razie, nie bój nic, dobrze będzie smile

Mentafolia, a wy kiedy wybywacie i dokąd w końcu?
          a Twój M to w końcu w naturze za te kurki płacił? wink)

mój urlop aktualny od środy, kiedy dokładnie wyjedziemy nie wiem ;]
          środa lub czwartek. weekend poświęcam na myślenie co zabrać, a na
          wdówki to pojęcia nie mam, packi może??? wink
          --
          ...
          • 11.08.07, 10:50
            inna linka, bo tamta nie działa, nie iwedziec czemu
            images.google.com/imgres?
            imgurl=www.samsung.com/pl/images/lancia_telefony.jpg&imgrefurl
            =www.samsung.com/pl/presscenter/pressrelease/pressrelease_2007
            0314_0000328583.asp&h=181&w=250&sz=13&hl=pl&start=26&um=1&tbnid=6hUk7
            3T7XtTn1M:&tbnh=80&tbnw=111&prev=/images%3Fq%3Dsamsung%2Be570%
            26start%3D20%26ndsp%3D20%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%
            26sa%3DN

--
            ...
          • 11.08.07, 10:53
            Sotie,nie wyświetla mi się i mówi,że błąd.
            Taki ciemnoczerwony,lekko perłowy,z klapką,mały.

Ja nie wiem kiedy wyjeżdżamy.W srodę? W czwartek?
            Jutro wraca moja córka,się zobaczy.Już widzę jak będzie chciała jechać z nami ha ha.
            Kurek wtedy nie kupił.
            • 11.08.07, 11:03
              a szlag by... w każdym razie samsung E570. sliczny smile
              a córa przecież dopiero co wyjechała! już wraca??
              to w tym samym czasie jedziemy smile

idę sprzątać.

--
              ...
          • 11.08.07, 11:09
            sotie napisała:

> ja tez całe życie nokie posiadałam, ale dla tego egzemplarza byłam
            > gotowa na zdradę wink

Nie wyswietla się;-(Ja mam ostatnio jazde na czerwonywinkKupiłam sobie czerwone
            buty, terebke i robota kuchennegowinkTelefonik tez by sie przydał, ale niestety
            przy wymianie chyba na 2 lata mi przedłuzyli umowe;-(

> mjulka, co to grzyniarze???

a to u mnie, ja mieszkam koło lasu i mam maslaki i rydzewinkno i łaża od rana i
            zbierają. Czasmi juz od 6 rano sie zaczajajawink

> ensata, no stawiam w takim razie, że pękło, bo dziś musiałoby mieć
            > jakieś 25 mm. ale kiedy to chyba tylko Najwyższy wie. a kiedy było
            > bzykanko?
            > w kazdym razie, nie bój nic, dobrze będzie smile

No i tego tez nie wiem, tzn wiem, ale nie pamietam kiedy już było w gumce. W
            kazdym razie FF mi juz termin porodu wyliczylwink))))I w prognozach mam Score
            Good i zielona krope, co to znaczy????

--
            tiny.pl/f331
            • 11.08.07, 11:35
              a score good i zielona kropka, to znaczy, że wg ff jest szansa na
              ciążę i że bzyk bzyk był w dniach płodnych.
              --
              ...
              • 11.08.07, 12:22
                sotie napisała:

> a score good i zielona kropka, to znaczy, że wg ff jest szansa na
                > ciążę i że bzyk bzyk był w dniach płodnych.

No i pięknie....winkczłowiek nie może miec chyba takiego pechawink?Mój gin by mnie
                zabił. Pytał sie o antykoncepcję, ale ja byłam madrzejesza;-(Z drugiej strony,
                ja nigdy w zyciu nie maiałam owu w 12 dc. Szok, jajkowałam sobie w 16, 17 dniua,
                jake sa jeszcze inne oznaczenia oprócz "Good"?

--
                tiny.pl/f331
                • 11.08.07, 13:03
                  witaj ivinko smile)) no prosze jaki ten naród zapracowany wink

ensata, ja miałam good jak bzykanie było 2 czy 3 dni przed owu (nie
                  muszę chyba dodawać, że nic z tego nie wyszło), przypuszczam, że
                  jest jeszcze co najmniej very good - w dniu owu, a ze trzy razy -
                  excellent wink
                  za zproszenie na grzybki dziękuję, ale mi okoliczne grzybowe lasy
                  wystarczą smile
                  a szkieletorami się nie przejmuj nic a nic smile
                  --
                  ...
        • 11.08.07, 11:02
          > Ensata,nie przejmuj sie,ze nie zrobiłaś badań.Trudno.
          > Ok.90% poronień to przypadek.
          > Trzymam kciuki,będzie ok smile

Niby tak, ale ja dodatkowo diete chciałam sobie strzelic i zrzucic ok 6 kg przed
          wyjazdem, a tam mam pietra.
          --
          tiny.pl/f331
          • 11.08.07, 11:15
            To nie zrzucaj,poczekaj,świat sie nie zawali.
            A w ogóle to widzę,że na tym wątku większość się odchudza,a patrząc po Waszych
            figurach na zdjęciach to nie wiem co wymyślacie.Chyba syndrom chudości Was
            dopadł,jak połowę kobiet na świecie smile

Sotie,córka pojechała na 11 dni smile,tak czas leci...
            • 11.08.07, 11:34
              aaa, to nie grzyniarze, ino grzybiarze! a ja myślałam, że mi tu
              gwarą lecisz ensata wink))))
              o rany, jak ja bym sobie na grzybki poszła... uwielbiam smile zbierać i
              jeść smile
              ensata, mogę Ci do kompletu podarować czerwony ekspres do kawy hehe
              a co do diety, to mnie by się też przydała, z 10 kg mam do
              stracenia... ino jakoś motywacji brak :[
              ja się nie znam zbytnio, ale jak ta Twoja dieta ludzka, a nie
              drakońska typu kopenhaska, to nie powinna zaszkodzić przecież...
              --
              ...
              • 11.08.07, 12:13
                sotie napisała:

> aaa, to nie grzyniarze, ino grzybiarze! a ja myślałam, że mi tu
                > gwarą lecisz ensata wink))))
                > o rany, jak ja bym sobie na grzybki poszła... uwielbiam smile zbierać i
                > jeść smile
                > ensata, mogę Ci do kompletu podarować czerwony ekspres do kawy hehe
                > a co do diety, to mnie by się też przydała, z 10 kg mam do
                > stracenia... ino jakoś motywacji brak :[
                > ja się nie znam zbytnio, ale jak ta Twoja dieta ludzka, a nie
                > drakońska typu kopenhaska, to nie powinna zaszkodzić przecież...

O... czerwony ekspres. Fajowski musi być. Gwara nie lece, ale głowa boli i
                literówki strzelamwinkJa mam grzyby na działce, bo moja działka cześciowo
                zalesiona jest. Wychodze rano i mam do jajecznicywink)Przyjedz do 3 miasta, to
                zapraszam na grzybobraniewink
                Odnosnie diety, to mnie tylko ratuje jakas makabryczna, bo mi 2 tygodnie zostaly
                do zrzucenia. Qrde, ze mi tez przyszło z takimi szkieletorami jechac;-(

--
                tiny.pl/f331
            • 11.08.07, 11:38
              Ohoho, o grzybach gadają, na których się w ogóle nie znam smile
              Bry.
              Mjulka, zabiłaś mnie dzisiejszym wpisem w listę smile Wygrałaś smile
              A ja dziś mało standardowo, przepis swój złamałam, i zmierzyłam
              pierwszą tempkę w tym cyklu w 9 dc, wstało mi się wcześnie, i
              pranie, i prasowanie, i u kosmetyczki już byłam, na czarno rzęski
              walnęłam, nie jak Mentafolia włosy, hehe.
              I ja wyznaję zasadę, że świat idzie dalej, a włos odrośnie wcześniej
              czy później.
              Ciekawam co u Noemi, ona zapewne już wie smile))))
              Wiosenka zaczęła nowy cykl, Mjulka, czas na poprawkę listy. Albo
              jutrem smile
              Poppy, toż to u Cię ładne wyżyny, 10dpo, test by się przydał smile
              Reszta bez sensacji, w tym ja, hehe, ale cierpliwości, stajnia
              pewnie niebawem się zapełni.
              Syndrom chudości, u mnie to tak. Jam chuda, ale jak przestaje się
              mieścić w dżinsy to misię lampka zapala.
              Dziewczyny, wiesiołek robi swoje, u mnie 9dc i hohoho, nie będę
              szczegółowo pisać smile
              Które zjeżdżają po urlopach - spokojnego powrotu do rzeczywistości,
              które zostają w domach - radości z weekendów, a które wyjeżdżają -
              hulajcie ile wlezie, bo jak zaskoczycie to hulanie się skończy smile
              --
              ~
              • 11.08.07, 11:54
                o matko przenajświętsza,a któż to się do nas odezwał???smile)
                gdzieś Ty się podziewała kochanieńka,co?

Dlaczego nie mierzysz tempek? Cóż to znowu za nowa metoda? W Megisę się bawisz? big_grinDD

A właśnie,nie ma któraś wieści od Madzi? Szukałam jej trochę na innych
                forach,ale chyba zapadła się pod ziemię sad
                • 11.08.07, 12:05
                  Nie mam, niestety, dajmy jej czas, pewnie układa sobie wszystko w
                  główce i wróci z nowymi siłami. Tego Ci życzę Megisko!
                  Mentafolia, jam zapracowane dziewczę, hehe, wpadam, listę robię,
                  czytam ile mogę, a takie suche bry to nieładnie, więc milczę,
                  wypadam i tak w kółko smile
                  Jak to nie mierzę? Mierzę przecie, 36.6, książkowo, hehe, ale
                  niebawem na urlop więc więcej niż czterech tempek w tym cyklu nie
                  będzie smile
                  No Ryba, ja to nie poradzę jeśli chodzi o rozdzielność rodzinną, nie
                  jestem w sytuacji, a wiem, że jest ona wery trudna, dla każdej osoby
                  w niej uczestniczącej. Dlaego trzymam kciuki za dobrą decyzję, wiem,
                  ześ mądra dziewczynka, Twoja córa także więc będzie dobrze smile

--
                  ~
            • 11.08.07, 12:10
              mentafolia napisała:

> To nie zrzucaj,poczekaj,świat sie nie zawali.
              > A w ogóle to widzę,że na tym wątku większość się odchudza,a patrząc po Waszych
              > figurach na zdjęciach to nie wiem co wymyślacie.Chyba syndrom chudości Was
              > dopadł,jak połowę kobiet na świecie smile

Zawali zawali, jada ze mną 2 chude laski, przy basenie tylko ja bede o wymiarach
              wielorybawinkja nie marze o chudości, ale o łagodnie zaokraglonych kształatach, 6
              kg musze i koniec
              --
              tiny.pl/f331
              • 11.08.07, 13:27
                czesc kobiety wy moje.
                dobrych wiesci nie mam.
                Wczoraj zle sie w pracy poczulam, w rydze wyladowalam, podwojnie, z takim
                skutkiem, ze naczynka mi na calej gebie popekaly, no cala jestem w sincach.
                Poszlam wczesneij do domu, tylko po to, by zobaczyc, ze ktos sie nam do chalupy
                wlamal, narobil bajzlu, wyniosl pare rzeczy, m.in mojego laptopa, porazaka
                totalna. Policja zawiadomiona ok 13 przyjechala o 1 w nocy. dzis maja kogos
                przyslac do odciskow palcow.
                Ch... by to trafil, sorry, ze klne, ale juz nie mam silysad Wiem, ze moglo byc
                gorzej, ale i tak mnie trafia. Mialam zostac w domu, ale sobi e pomyslalam, ze w
                pracy pelno ludzi, jakbym sie zle poczula, to lepiej niz samemu w chalupie. nie
                wiem, co by sie stalo, gdybym w domu zostalasad
                jak nie urok to sraczka, tzn ryga, zamiast sraczki, smrod podobnywink

Tem wysoko, boli jak na @, intensywnie, w nocy juz nie wstajesmile
                Testowac nie bede, wystarczy mi porazek. No chyba ze @ nie przyjdzie powiedzmy
                do konca tygodnia. ma przyjsc do srody, czyli pewnie przyjdzie, bo dlaczego nie.
                Malo mni epewnie bedzie, ciezko mi sie pisze z kompa M, bo to stary mac, nie
                wiem, gdzie co jest, i nic nie dziala noramlnie!
                Dobrze, ze mam tygodniowe wakacje juz od piatku.
                Aha, mdlosci nie mam, to chyba akcja z grypa zoladkowa.
                No i jesli @ przyjdzie w sr, czw, to pewnie zdaze zrobic badania w piatek, bede
                we wroc ok 11. nie musze byc na czczo, prawda?

Niech mnie ktos przytuli, pls
                M przytula i luli, ale ja chce wiecejsmile
                Aha, ja mam czerwone buty, slicznesmile
                • 11.08.07, 15:13
                  Oh Poppy,współczuję i przytulam czule smile)
                  A co Ty tak rzygasz? big_grinDD
                  Czarna pantero,wykres bardzo ładny.Oby tak dalej.Ja już sobie porównałam Twoje
                  poprzednie i powiem Ci,że jestem nakręcona jak diabli.
                  Jesli hormony chcesz badać to na czczo być nie musisz.Tylko na prl bez jedzenia
                  i bez @.
                  Trzymaj się ciepło,co tam laptop..rzecz nabyta.Grunt,że Ty cała i zdrowa smile
                  • 11.08.07, 17:13
                    Witam w sobotnie popołudnie. A my mamy jutro pierwszą rocznice ślubu i dzisiaj
                    lub jutro owulkę (bo dwie grube krechy na teście owulacyjnymwink
                    Wiec może tak los sprawiłby nam prezent w ten szczególny dzień, kto wie... ;-DDD
    • 11.08.07, 20:10
      Gdzie jesteście i co robicie,że tak cicho tutaj?
      Ja trochę się pobawiłam w kurę domową,bo moje dziecko jutro wraca to trzeba było
      lodówkę zapełnić.
      Poogladałam wykresy i widzę,że Aregiec już wróciła,Wiosenka chyba też.W każdym
      razie ff pouzupełniane.
      Wiosenko,czy masz zamiar cos podziałac w tym cyklu z owu,czy raczej nie?
      Aregiec dzisiaj temp spadła,no ale po podróży to raczej bez
      znaczenia smile
      No i bardzo jestem ciekawa jutrzejszego pomiaru Poppy.Te bóle brzucha i wymioty
      są podejrzane smile)
      • 11.08.07, 20:21
        tak tak wróciłam, wyjechalismy wczoraj o 21 i na 7 rano wrocilismy,
        rozpiszę się dopiero jak wszystko poczytam, wiem od Ensaty że
        Happiest zaskoczyła, szkoda że Wam się nie udało,choc już wylukałam
        wzmiankę o rzyganiu, Poppy życzę Ci oby nie na marne to ww

nic nie robię w tym cyklu, jedynie usg dla sprawdzenia, mam jakoś na
        wszystko wyryrane, tak brzydko napiszę, teraz dopiero widzę skąd u
        mnie od 7 lat nędzny ogólnie humor, kiedyś byłam szalona, wesoła,
        teraz non stop się dąsam, w tym cyklu na potegę, brak odpowiedniej
        gry hormonów, cykl ewidentnie bez owu, bo krótka lutealna, trchę
        żałuję że nie mierzyłam tempek po porodzie kwiecień 2006, mierzyłam
        ale byle jak i nie wiem jaką miałam lutealną, bo może juz była za
        krótka co by znaczyło że od tego czasu nie mam owulacji, tempki
        zaczęłam mierzyc w sumie od marca ale już był dołączony duphaston

czy zmieniła się szata graficzna forum?

jutro się mam nadzieję wdrożę w Wasze sprawy, paaaa, teraz już M
        mnie goni, buuu, i do sąsiadów idziemy bo tam winko i inne nie
        dokończone, przyszlismy małego połozyć, hi

cieszę się dziewczynki że już jestem z Wami

Ensata odezwij się na gg, jak jesteś
        --
        $
        • 11.08.07, 20:33
          Czesc Wiosenkosmile
          Witaj po przerwie!
      • 11.08.07, 20:31
        Ladna pogoda, przynajmniej u nas, wiec sie pewnie na slonku wyleguja wszystkie,
        no moze nie terazsmile

Mentafolia, mi laptopa samego w sobie nie szkoda, szkoda tych wszystkich nie
        odzyskania zdjec, 1000 roznych informacji, ktore zbieralam miesiacami, dwoch
        prac do szkoly, ktorych nie dam rady odtworzyc, bo zbieralam dane i zdjecia do
        nich ponad pol roku. moge tylko powtarzac rok teraz, oczywiscie, jesli znowu
        zaplacesmile Tego mi szkoda!

Poza tym M zaklada alarmy, wiec o dziwo mam dostep do kompasmile
        A co do objawow, to mam prawie 38, wiec grypa zoladkowa jak nic.
        mam nadzieje, ze lutalna pociagne do srody, bo wtedy wyrobie sie z badaniamibig_grin

Rogala, to do roboty!

No prosze, podrozniczki wracaja, wykresy sie uzupelniaja, bedzie komu
        kibicowacsmile chcialabym, aby nam sie udalo, ale nie licze na to zupelnie, to
        byloby niewyobrazalne!
        ok, znikam zanim sie rozklejebig_grinDD
        • 11.08.07, 20:41
          Hej Dziewczynysmile
          Wiosenko miło Cię znów czytaćbig_grin, rozkręć się i opowiadaj jak tam na
          Słowacji się bawiliście? I o jakich Ty dąsach piszesz?? Nie
          dołączysz w tym cyklu do Nas klonowiczek??

M przytelepał się przed 2sad bez kureksad, nie zaskoczył mnie tym
          razem...smile
          Dzień spędziliśmy leniwie dość, wypad za miasto nieudany nam sie
          trafił - w strugach deszczu comeback homesad

U mnie @ za pasem, już śluz mi sie na różowo barwi, także
          jutro/pojutrze zacznę nowy cyklsmile I idę na całość. Bzyk dzień w
          dzień, nie odpuszczę, żeby nie wiem cobig_grin, żeby nawet m miał na zawał
          zejść to nie odpuszczęsmile. Dobrze, ze przy okazji to lubimysmilesmile

Mentafolia, widzisz jak M Cię na duchu z hairami podniósłsmile
          Poppy, strasznie przykro z powodu rygi i włamaniasad(((. Bandytów
          nigdzie nie brakujesad((
          P
          A my pijemy sobie teraz winko akonto przyszłych starańsmile

--
          moje niestarania
          julka/
      • 11.08.07, 20:33
        Ha,ha niespodzianka...! Witajcie kochane...

Poppy wspolczuje wlamania, ale tym sie nie przejmuj... wskakuj no
        predziutko do mojej czarnej stajni i bierz najlepsze miejsce....
        ale mnie nakrecilas...smile))

Nie mowcie nic o grzybach i ich zbieraniu...och to ja uwielbiam
        jedno i drugie...ale ostatnio to jakos apetyt mi sie zmienia i z
        letka zaczynam miec ochote na .... mojego M!!! Pewnie sluz pojawi
        sie niebawem, ale owul to chyba jeszcze nie...Bo czy moze byc owul
        zanim nie skoncze brac clo??? Juz sama nie wiem... Jak bralam clo od
        5 dc to owul byla ok 21 dc... a teraz biore clo od 3dc no i nie
        wiem... ale bede palaszowac M i tyle... smile))) A i clo mam brac
        przez 5 dni...

Pozdr

Tess.
        --
        J&P
      • 11.08.07, 20:35
        witajcie Kochane, dołączam się do dziwnych eksperymentów fryzjerskich.. ja mam
        aktualnie dwa kolory, od skóry prawie czarne rozjaśniają się znacznie przy
        końcach.. chciałam sobie dogodzić i zmieniłam farbę.. miała być jasny brąz,
        wyszedł czarny, a że malowałam tylko odrosty, to wyglądam jak.. no dokończcie
        sobie big_grin
        na razie zachowałam ten przedziwny efekt, bo może ktoś zmałpuje ten pomysł jako
        nowocześnie odkrywczy smile
        wczoraj byłam w mojej ginki i jej pierwsze pytanie brzmiało: no i co jest? z
        miną wielce zaciekawioną smile niestety szybko zmieniła wyraz twarzy, kiedy
        odpowiedziałam: nic nie ma sad
        dostałam skierowanie na badania, ja i mąż też, przebadamy się wzdłuż i wszerz,
        przynajmniej będę wiedziała na czym stoję
        a teraz o ff, miałam opory przed założeniem go, ale wyznaczył mi prawidłowo @,
        niby na czwartek, bo w piątek ginka robiła mi usg i nie było już widać pęcherzyka..
        chyba będzie chciała mi zrobić monitoring w przyszłym cyklu i wspominała o
        dupku, tylko już po badaniach, żeby była jasność

--
        moje FF
        • 11.08.07, 21:13
          Poppy nie pomyślałam o danych,ależ ze mnie głupek,Biedactwo...
          Wy się staracie coś około dwóch lat?Dobrze pamiętam? Bo jeśli Ty robisz
          badania,to może i M by sobie nasienie przebadał?
          No ale na razie czekamy smile
          Kae,włosów wspólczuję,rozumiem ból.Może strzel sobie jeszcze raz farbę na reszte
          włosów?Ciemne kolory nie niszczą ich tak bardzo jak farbowanie na blond.

Popatrz Wiosenko,ile to info o swoim organizmie można zebrać przy okazji starań...
          Mjulka,no to miłego wieczorusmile
          • 11.08.07, 21:37
            Rany, ale was sie zabawy z wlosami trzymaja... Osobiscie juz eksperymentowac nie
            bede, swoja przeszlosc mam, dobrze, ze mnie nie widzialyscie, tez latalam do
            nocnego po farbe w kapturze, Raz musialam czekac do ranasmile

Tess, tez wrocilas, czy wpadlas na chwile?
            troche sie ruszylo na watku, no do ataku, bo mi sie lektura skonczyla!

To juz ponad dwa lata. M sie przebadal pare miesiecy temu, wszystko w najlepszym
            porzadkusmile Przynajmniej tylebig_grinDDD
            • 11.08.07, 21:52
              No to ekstra,że armia M to marinessmile
              Często jest tak,że po iluś latach starań okazuje się się,że nasienie do
              bani.Kobieta przebadana wzdłuż i wszerz,a ciąży brak.
              U moich przyjaciół tak się niestety zdarzyło sad.Na szczęście wreszcie wpadli na
              pomysł zeby i on zrobił badania.Były tragiczne.
              Na szczęście wszystko się dobrze skończyło,jesienią zostali rodzicami,ciąża z in
              vitro.
              W ogóle to czasami nie rozumiem facetów.Kiedyś był na forum wątek o mężu,który
              nie chciał sie przebadać bo...to takie krępujące,a dziewczyna pisała że
              właściwie to go rozumie.Dziwne te ludzie czasami...
              Poppy,miałas kiedykolwiek monitoring?
    • 11.08.07, 22:30
      położyłam M spać i czytam Was
      --
      $
    • 11.08.07, 22:40
      Kae tak sobie wówczas pomyślałam, takie stado lecące bocków, starczy
      dla każdej z nas, jeszcze żeby to sie jakoś przekładało na
      rzeczywistość.

Ano cóż na Słowacjo fajowo, po górkach pochodziliśmy, małe szczyty
      zdobyte, te większe zostawione na za pare lat, na zamku w Spisky
      bylimśmy, kolejkami pojeździliśmy, na basenie w Popradzie też
      popływaliśmy, pojedlimsmy i było fajnie, ale jak pisałam byłam
      pochmurna, tak mi jakos się udzielają moje hormonki, mam nadzieję że
      poprawa nadejdzie.

Tesi aleś się cieszyła jak dostałaś @ co? Opowiadaj jak wycieczka,
      udana?

Mjulka oj szalejesz w tym cyklu. To nie dla mnie. Jak mam mieć owu
      to mogę i dwa razy na dzień się bzykać, chyba że ciężki dzionek, ale
      jak nie mam owu, to mogę wogóle tego nie robić, Ty chociaż masz
      owulki. Ja dziś gadać nie będę bo będę Wam tu ryczeć do rękawa i
      użalać się. Clo zacznę od następnego cyklu. Tak myslę.
      --
      $
    • 11.08.07, 22:45
      czyli jednak Mjulka M zdążył na pęcherzyk, pęcherzyk chciał uratować
      M, żeby Mu się nie oberwało. Na mój gust na pregnyl było juz za -
      późno, to nie był juz pęcherzyk wartościowy, po skoku tempki
      pęcherzyk nie peknie
      --
      $
    • 11.08.07, 22:51
      czytam dalej i lukam, w sumie Mjulka nie wiesz kiedy tempka
      skoczyła? a i ten pregnyl zaszkodzić nie zaszkodzi

ależ te pęcherzyki mnie wkurzaja, wszystkie nasze, pekają nie
      pekaja, ja myślę że wiele kobiet tak ma, tyle że się nie starają
      albo wpadkę zaliczają, i myślę, że to tez taka naturalna
      antykoncepcja, że kobieta nie w każdym cyklu zalicza owu, bo chyba
      było by znacznie więcej ludków na świecie
      --
      $
    • 11.08.07, 23:00
      Ewinko dzielna jestes z ta cyclo co mi się inaczej kojarzy. A mi tam
      dobrze bez neta było, ale tęskniłam za Wami.

Malutka ja juz kiedys pisałam, czytałam gdzieś na Niepłodności, że
      laska owu nie miała, dwa razy wywoływane i 2 ciąże, pierwsza nie
      pamiętam jak szybko, druga chyba za 1-2 cyklem, a czy clo nie działa
      w takim przpadku? clo lub inne silniejsze cóś? musisz próbować póki
      to jeszcze jakoś chodzi, ten Twój mechanizm.
      --
      $
    • 11.08.07, 23:30
      pisałyście o bromku...a może to sugestia, ja go brałam przez miesiąc
      na powstrzymanie laktacji, nie miałam pojęcia że może mieć jakiś
      wpływ na samopoczucie i nie miałam żadnych problemów, brałam 2 tabl
      dziennie

albo może dłuższe przyjmowanie tego leku ma skutki uboczne i wówczas
      warto zmienić bromek na inny lek
      --
      $
    • 11.08.07, 23:44
      Ensata ale klarownie u Ciebie, superek, jest jajeczko i trach tempka
      w góre poszła, zobaczycie Ona nam zaciąży raz dwa.

Tesi ale fajnie z zagramanicy sie do nas łodzywasz, całuski,
      pozdrówka, opdpoczywajcie ile wlezie.
      --
      $
      • 12.08.07, 11:59
        wiosenka1 napisała:

> Ensata ale klarownie u Ciebie, superek, jest jajeczko i trach tempka

Tiaa, ale FF pokazaywał mi wcześniej niepłodnewink)no i gin powiedział, ze za 3
        dni peknie, a miał 17 mm. Potem doczytałam ze rosnie 2mm i rzeczywiscie, jakby
        wierzyc FF to owulacja była na drugi dzien po wizycie u gina, tzn rósł 2 mm
        dziennie. Pisałam ze ja nigdy nie miałam owu w 12 dniu, szok jak dla mnie. M
        wyposzczony przyjechał i po tych szlabanach 3 miesiecznych poszlismy na
        całoścwink))Pozniej juz w gumoleum, ale ten jeden niby łapie sie bo 3 dni przed owu.
        Podaj mi mailem moj numer gg, bo ja mam przeinstalowany komp i nie mam
        gg;-(musze sie zalogowac, a nie pamietam swojego numeru. Powiedz kiedy wpadniesz
        i poopowiadasz?Co to za niespodzianka?mów, bo mnie zezre ciekawoscwink

--
        tiny.pl/f331
    • 11.08.07, 23:49
      Mentafolia rozumiem Twoje rozterki, nie ma idealnego rozwiązania,
      najprostszym było by córcię zabrac ze sobą, ale wiadomo szkoła itd.
      Może odwlecz ciut jeszcze przeprowadzke, a tym samym skrócisz
      rozłąkę z córką. Niektóre małżeństwa widuja sie kilka razy w
      miesiącu (praca), u Was bedzie podobnie? Dacie radę.
      --
      $
    • 12.08.07, 00:10
      o baniu sie

mój M chciał iść przed starankami ze mna do gina, pytać czy napewno
      możemy się starać i jak widzi mój kolejny poród (przy ostatnim mało
      nie zeszłam), kumacie ja tu zajść nie mogę, a On chciał pytać o
      poród, rany julek

rozumiem go troche, bo stersa facet miał, no ale bez przesady, ja
      tez jak zacznę zgłębiać temacik, jakies kolejne łyżeczkowanie,
      narkoza itd boje sie jak diabli, za bardzo sie wykrwaiwiam, no ale
      chyba bedą milei to na uwadze, no juz zaczynam lecieć do przodu

ja tu czytam dziewczynki że się smutkacie, eeee, to ja juz sie
      śmieje, tylko proszę Was nie smućcie się

Mentafolia to ja tylko dopiszę co juz pewnie ujęte było, a jeszcze
      nie doczytałam, jesli nie chcesz narazie niczego zmieniać to nie
      zmnieniaj, daj sobie jakis konkretny termin i juz, będzie dobrze,
      przecież mostów za soba nie palisz?
      --
      $
    • 12.08.07, 00:26
      Mentafolia a najlepsze to jest testowanie, pakuj manele i zobaczycie
      jak to w praniu będzie. Mieszkanko swoje zostawiasz rozumiem? gdzie
      byś mogła bytować jak bedziesz chciała córke odwiedzić, czy raczej
      Ona do Ciebie przyjedzie? a pracke nową juz masz? czy nie bedziesz
      musiała już pracować? sto pytań do

tu nie ma dobrej rady, tej najlepszej, życie swój scenariusz ułozy
      --
      $
    • 12.08.07, 00:48
      no prawie Was zmęczyłam, a nhiektóre piszą, że nie mopga, nie
      nadążąją, bo cińkie som, a ja nie

Sotie kiedy wyjazd?

Mentafolia oj wymigałaś się, dziewczynki nie cisnęłyście za mocno,
      no dobra teraz Ci nie popuścimy, ja i Sotie budowlańce, Ivinka
      informatyk (gdzie jestes Ivinko?), Twój M to weterynarz nawet dobrze
      postawiony, ha, a ja stawiam żeś Ty pediatra?
      --
      $
    • 12.08.07, 00:56
      dobre Ensata juz termin porodu znasz? ha ha
      ależ Ci grzybiarze, do okien zaglądaja, widzisz jak to dobrze na
      polu mieszkać a nie w lesie, a las mieć dalej?
      --
      $
      • 12.08.07, 12:01
        wiosenka1 napisała:

> dobre Ensata juz termin porodu znasz? ha ha
        > ależ Ci grzybiarze, do okien zaglądaja, widzisz jak to dobrze na
        > polu mieszkać a nie w lesie, a las mieć dalej?

Dobrze, dobrzewinka zaraz grzybki pozbieram na jajeczniczke. Wpadnij na grzybki,
        ognicho zrobimy

--
        tiny.pl/f331
    • 12.08.07, 00:59
      no ładnie Ensata juz wiem czemyu proponowałas współny wyjazd, żebym
      była większym wielorybem przy basenie, no niestety u mnie brzucho
      ogromne

wiesz Mentafolia na zdjęciach pewne rzeczy się tuszuje, ja w
      standardzie chowam połowę sibie za coś, za kogoś
      --
      $
      • 12.08.07, 12:02
        wiosenka1 napisała:

> no ładnie Ensata juz wiem czemyu proponowałas współny wyjazd, żebym
        > była większym wielorybem przy basenie, no niestety u mnie brzucho
        > ogromne
        a u mnie zadekwink)))ale ja sie do dietki przymierzam, jak zwykle zreszta. Na
        drugie powinnam miec dietawink)
        --
        tiny.pl/f331
    • 12.08.07, 01:05
      No Ensata to pojechaliscie z tym bzykankiem bez gumki, ha ha co ma
      być to będzie.

My to my dziewczynki, ale Ensata zachodzi od dotknięcia nogawki M.
      Niech nas zaraża, to bedzie dobrze.

Poppy główka do góry. Ubezpieczeni byliście? Kupisz sobie
      fajniejszego laptopa.

Jutro jak doczytacie mogę zrobic listę ale późnym rankiem, bo idę
      spać dopiero, i cóż sobie poczytałam, i sama pogadałam.
      --
      $
      • 12.08.07, 09:56
        No kochane, dalyscie czadu, wszystkie spia przy niedzielismile

Ja nie moge i sie wczesenie budze ostatnio, moze dlatego, ze jak sobie
        uswiadomie, ze ktos grzebal w moim lozku, dotykal moich ubran, bielizny itd, to
        mnie trafia. cale poczucie bezpieczenstwa szlag trafil.
        I te tony naszych zdjec ni edo odzyskaniasad
        dobra, juz nie marudze.
        Temp dalej wysoko, troche w dol zjechala. Mam nadzieje, dociagnac do wtorku co
        najmniej.

Rany, Wiosenka, ale dalas czadu z siedzeniem do pierwszej w nocy!

M nawet przez chwile nie protestowal, ze ma sie udac na badania. sam dzielnie
        pojechal do szpitala, bo mu chyba bylo glupio taksowke brac, wolal n a miejscu
        wszytko i po krzykusmile
        • 12.08.07, 11:02
          ależ tu tłumnie

moi na wystawę psów pojechali, wrócą to mam ochotę nad jeziorko
          skoczyć, bo duszno strasznie

pranko mam do zrobienia, jedna praleczka, wczoraj 4 poleciały

ano siedziałam sobie wczoraj, uśmiałam się po pachy

nowa szata foruma mi sie nie podoba, pewnie kwestia przyzwyczajenia,
          a czy wiecie gdzie wcięło wyszukiwarkę??? czy ja slepa?

a czy wiadomo co u Mercy, ta tempka była taka, w sumie to i jest
          imponujaca

no i jak Mentafolia czekam czekam, choć ta pediatra już mi nie
          pasuje, bo byś o dzieciaczkach cos pisała, hmmm może dermatolog?
          dawaj dawaj

Poppy wszystko sobie upierz i już, ciuchów chyba nie kradli ale
          pewnie poprzewracali, koszmarek, alarm warto sobie założyć, bo nigdy
          nie wiadomo

Ivinko co tak Cie malutko?

No dziewczynki co tam słychać?

Która w tym cyklu na clo leci, Mjulka, Sotie też? Ivinko a Ty?

A ja jutro będę miała nowinę, ale zdradze jak juz się dokona.
          --
          $
          • 12.08.07, 11:22
            Wiosenko, miło Cię widzieć smile
            Jak urlop? Jaś miał pewnie dużo wrażeń. Gdzie byliście w aquaparku?
            Ja sobie brykam po świeżym powietrzu, komp w pracy, to i do kompa w
            domku mnie nie ciągnie jak pogoda ładna. Ale jestem, jestem cały
            czas smile Wiosenko, to clo lekarz Ci zasugerował?
            Ja z clo zrezygnowałam, urlop będzie bez nacisków z góry, heeh,
            zresztą nie wiem nawet jak ta moja torbiel po tamtym niepekniętym,
            być może się już wchłonęła, a jeśli nie to clo byłoby wykluczone.
            Tak więc teraz luzik smile
            Poppy, bidulko, cieszę się, że Tobie się nic nie stało. Swoją drogą
            ładna żyrafa z tego Twojego wykresu, ja jednak mam nadzieję.
            Zdrowiej i testuj! smile
            Anetko, gdzie jesteś? Tempki widzę nowe codziennie, a Ciebie nie ma.
            A ja mam do Cię pytanie, robiłaś coś co wydłużyło Ci pierwszą fazę,
            czy samo z siebie tak ładnie się ułożyło?
            Mercy niedługo nam zjedzie z nad morza, przywiezie nowe siły, a Ania
            jak? Szykujesz się już powoli do owulacji?
            Ci się dzieje z Meggii? Jak się czujesz Rybka?

--
            ~
          • 12.08.07, 11:23
            Wiosenko, Mercy w poniedziałek zaczęła nowy cykl, uzupełni wykres
            jak zjedzie w dom.
            --
            ~
            • 12.08.07, 11:32
              cześć dziewczynki smile
              witaj Wiosenko big_grin jesteś nareszcie smile wypoczęłaś? od razu wątek
              odżył smile ciekawam co to za nowina smile
              a Mentafolia po farmacji, to nie wiem czy dermatolog/pediatra
              wchodzi w grę...
              ja na clo następny cykl lecę, nie ten.

Poppy strasznie mi przykro z powodu tych bandziorów. nogi z d*** bym
              powyrywała...
              a z tempką ładnie się trzymasz kochana, oby tak dalej smile

Rogalla, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! ;D

Mentafolia, to dziś córę witasz? smile

my wczoraj popołudnie na działce spędziliśmy, a wieczór na piwie.
              letko dziś zdychamy, a miałam robić przegląd rzeczy do zabrania, nie
              mam siły wink
              jeszcze się mama na wizytę zapowiedziała, a em leży nieżywy tongue_out
              --
              ...
              • 12.08.07, 12:18
                a my psicę jednak dziś nie odbieramy, M przejechał sam 800km w nocy
                padnięty był i jakoś nikomu nie chce sie jechać, ale właśnie som na
                wystawie psów w Gdańsku i juz zajarani jaki ten nasz piesio fajny, a
                ja jestem maniaczka czystej podłogi, bez urazy do nikogo, taki mam
                film i już, a tu ogrodzenie nie gotowe, kojec dla psa też nie gotowy
                i wkurza mnie to, jeśli ktoś mnie nie rozumie, to może tak,
                uwielbiam zwierzaki, bo i psa miałam, hopla mielismy z mamą na
                punkcie naszej suni, chciałabym psa w domu bardzo, bo mozna się
                przytulic itd, ale kudły, brudne łapy na panelach, a z pola jak
                wróci to i brudne będą nieziemsko, dla mnie nie do przezycia, bo ja
                nie odpuszczę będę sprzatać, cały czas sprzatać i będę chodzić
                wściekła jak osa, a przy moich hormonach to i psu się oberwie,
                piesek bedzie latał sobie na powietrzu, ale musi byc ogrodzenie, bo
                M tak sie do niego zabiera, a za mała osiunia żeby ją zostawić bo
                ukradną

psiunia najpóźniej przyjedzie w niedziele następną, teraz jeszcze
                gości bedziemy mieli więc w sumie, albo zajęcie przy małym psie albo
                goście

przeraża mnie to strasznie, toż ta psina panele mi zasika, jakieś
                folie połozyć czy jak? w sumie zobaczymy co babka nam powie, jak
                działać jak do kojca przyzwyczajać, rety i to nocne wstawanie do
                piszczącego psa, moje tenmpki szlag trafi

to se ponarzekałam

aaa Mentafolia po farmacji, to może i w labie jakimś pracuje? oj
                chyba jednak nie, pewnie w firmie farmaceutycznej, albo sama ma
                firme farmaceutyczna i cicho sidzi? aaaa oj mentafolia pisz mi tu
                szybko

Ivinko ja na clo jeszcze nie leca, tak gin mi to zaproponował, sama
                mam zadecydować, ale na co w sumie mam czekać? ten cykl bez niczego,
                lekko czułam prawy jajnik, i na ostatnim usg jakby tam dwa
                pęcherzyki startuja, może co i z tego będzie. Nie potrafie opisać co
                czuje, jakąś niemoc na to wszystko, nie dołuję się że nie zachodzę,
                bo myslę że kiedyś mi się uda, raczej wkurza mnie fakt że nie
                potrafię się z ludźmi dogadać, no własnie nie aż tak dosłownie, jak
                napisałam, ale serio boczę się na M, z mama też kiedyś więcej miałam
                do pogadania, i teraz sobie uświadomiłam, że te hormonki siadły mi
                jakieś 7 lat temu, jak po urodzeniu jasia nie wróciły mi @ i przez
                to ryczeć mi się chce i tyle

to sobie pogadałam, dobra, dzwonią każą się zbierać nad jezioro, mam
                wszystko szykować, ha, to pa

--
                $
        • 12.08.07, 12:08
          poppy76 napisała:

> uswiadomie, ze ktos grzebal w moim lozku, dotykal moich ubran, bielizny itd, to
          > mnie trafia. cale poczucie bezpieczenstwa szlag trafil.
          > I te tony naszych zdjec ni edo odzyskaniasad
          > dobra, juz nie marudze.

w łóżku chyba nie grzebał?Po kie licho grzebac w łóżku?
          > Temp dalej wysoko, troche w dol zjechala. Mam nadzieje, dociagnac do wtorku co
          > najmniej.
          Bedzie dobrzewink)))daj tylko szybko zanc

--
          tiny.pl/f331
      • 12.08.07, 12:06
        wiosenka1 napisała:

> No Ensata to pojechaliscie z tym bzykankiem bez gumki, ha ha co ma
        > być to będzie.

Niestety, jak najgłupsza małolata;-( człowiek sie przyzwyczaja i
        myslałam ze zawsze owu bede miała w 17 dniu, a tu diupaa

> My to my dziewczynki, ale Ensata zachodzi od dotknięcia nogawki M.
        > Niech nas zaraża, to bedzie dobrze.

EEE, wiesz, ja mam traume, zajscie, to nie problem. Problemem jest dla mnie
        zajscie i donoszenie i urodzenie zdrowqego dziecka. Nie wiem jak dam rade
        doczekac do usg jak zajde, na zawal zejde zanim zobacze serduszko. Strasznie sie
        boje, boje sie tak bardzo ze juz zaczynam sie zastanawiac by dac spokoj jednak z 3

> Poppy główka do góry. Ubezpieczeni byliście? Kupisz sobie
        > fajniejszego laptopa.
        No, tak ale zdjec sobie nie kupi;-(Nauczka, przegrywac. Ja dzisiaj sie zabiore
        do grywania. Najwazniejsze ze nie zastała złodzieja w domu, bo jeszcze cos
        mogłoby sie stac

--
        tiny.pl/f331
        • 12.08.07, 17:27
          Ensata jak ja rozumiem Twój strach...tylko sobie pomyślę,że może uda się
          wreszcie zaciążyć,od razu serce mi tak wali,że szok.
          Powiem Wam w sekrecie,że jak ostatnio przyszła @ to poczułam...ulgę.
          Głupia jestem,wiem.Momentami myślę,że nie zaciążam,bo podświadomie się tego
          boję,a organizm wyświadcza mi przysługę sad

Wiosenko,pieska szybko nauczysz załatwiać potrzeby poza domem,tylko musisz na to
          poświęcić 3-4 dni i przez ten czas nawet na moment nie spuszczać psiny z
          oczu.Jak tylko się rozkraczy do sikania to od razu gazetą w tyłek (robi dużo
          huku,a nie boli)i na dwór.Jak siknie na dworze to
          pochwalić,pogłaskać,powiedzieć,że mamusia kocha swoją córunię big_grinDD,a po kilku
          dniach przestanie lać w chałupie.
          Jak kupiłam psa to w mądrej książce to przeczytałam i zadziałało smile

Poppy,malutki spadek u Ciebie,właściwie spadeczek,nic takiego.Czekamy dalej.

Sotie,Wy to już chyba powinniście porządnie zacząć działać smile
          Ja dopiero od środy będę mogła,mam nadzieję,że owu nie przegapię.

Córcia wróciła,cała szczęśliwa,opalona i z prezentami.Ja zostałam obdarowana
          butelką pinacolady kupiona na bezcle w San Marino.Podobno tam nawet dzieciom
          sprzedają alkohol.No ale Wlosi nie mają ustawy antyalkoholowej smile
          O pralce Wam nie pisałam,bo się wstydziłam.Ona się wtedy nie zepsuła,tylko
          bezpieczniki wywaliło,o czym się zorientowałam po 2 dwóch dniach,jak chciałam
          użyć suszarki i też była "zepsuta".
          • 12.08.07, 17:58
            hehehe niezła jesteś z tą pralką Mentafolia wink))))
            dobrze, ze córcia już doma, cała i zdrowa smile
            a z ulgą przy @, to jakbym o sobie czytała... niczego bardziej nie
            pragnę, niz dziecka, ale boję się jak cholera. i oprócz żalu przy @
            jest i ulga... dobrze móiwsz chyba z tą przysługą organizmu...

działaliśmy jakoś chyba wczoraj, a teraz parę dni się wstrzymamy,
            może testy owu porobię i spróbuję się wstrzelić z wyposzczoną
            armią wink liczę na owu jeszcze przed wyjazdem (jedziemy świtem w
            czwartek), może chwyci wink

a wyjazd czuję już pod skórą smile w głowie poukładałam co i jak, a
            jutro letam po mieście w poszukiwaniu stroju kąpielowego, tzrymajcie
            kciuki, bo to może być walka z wiatrakami hehe
            --
            ...
          • 12.08.07, 18:02
            Mentafolia, hahahaha, a czego tu się wstydzić? Hahahaha smile
            Ja tak chciałam baterie w łazience wymieniać jak wodę spółdzielnia
            zakręciła. Wyobraź sobie, że w żadnym kranie woda nie leciała,
            hahaha smile

--
            ~
            • 12.08.07, 18:07
              hello wróciłam napisałam a mój post gdziesik u góry wylądował, no ale nie ważne
              smile Jestem ot i tyle smile
              --
              • 12.08.07, 18:18
                Ivinko,to jeszcze lepszy czad dałaś niz ja z tą wymianą baterii big_grinDD
                Całe szczęście,że pralki nie zdążyłam kupić ha ha...ale byłabym wściekła.
                Sotie,no dokładnie mam to samo.Ty sie nie bój ciąży,bo z doswiadczenia wiem,że
                na całym świecie nie ma i nie będzie nic lepszego niż trzymanie w ramionach
                swojego nowonarodzonego dziecka.Potem wszystko się układa i nie ma problema,jak
                mawia mój znajomy Szwed smile
                Ja to się boję powtórki z ubiegłego roku.A statystyki są okrutne: co druga
                kobieta po 40 roni sad
                • 12.08.07, 18:26
                  ja to się boję wszystkiego... ale chcę bardzo z tych ramionach
                  trzymać smile
                  zostaw w spokoju statystyki, no ale gwarancji nigdy nie ma
                  niestety.. trzeba wierzyć, że będzie dobrze smile
                  --
                  ...
                  • 12.08.07, 18:38
                    Będziesz Sotie trzymała,na 100%! smile)
                    • 12.08.07, 18:46
                      dzięki Mentafolia, obyś była prorokiem kochana smile
                      ja wierzę, że każdej z nas się uda, tylko ile można czekać?...

--
                      ...
                      • 12.08.07, 18:51
                        no właśnie i tutaj przyznaje Tobie rację.Napewno kiedyś się nam wszystkim uda
                        tylko ile można czekać???
                      • 12.08.07, 19:00
                        Sotie,u Was to kwestia czasu.Ty zdrowa,stary też ( pamiętam,że jakieś ogromne
                        ilości ma tych mlsmile)
                        Myślę,że klomifen poprawi Ci jajeczkowanie i wkrótce się uda.
                        Poza tym masz dopiero 34 lata.
                        Dbaj o siebie w miarę mozliwości.
                        Ja właśnie postanowiłam wypijać jedną kawę dziennie i ograniczyć herbatę,której
                        żłopię jakieś chore ilości.I prawie w ogóle zrezygnować z alkoholu .Tylko jak?
                        ha ha ha
                        Odżywiania na szczęście zmieniać nie muszę,bo jem raczej zdrowo.
                        • 12.08.07, 19:07
                          no w sumie nie wiem czy my zdrowi, czy dotąd niezdiagnozowani wink
                          clostilbegyt to klomifen? tego też się boję, w sensie torbieli i
                          kłopotów z tym związanych. bo swoje jajka mam, rosnące i pękające.
                          no nie dbam o siebie właśnie tzn jemy w miarę zdrowo, tu plus, ale
                          jest kilka minusów niestety. pozwól, że wymieniać nie będę wink
                          --
                          ...
                          • 12.08.07, 19:17
                            A co tutaj jeszcze diagnozować?
                            Jajka są i pękają,marines są,bzykanie jest.
                            Dosyć często się zdarza,że para nie zaciąża,wszystko ok,a ciąży brak.Takie osoby
                            muszą po prostu trochę dłuzej poczekać na swój czas.
                            Sotie,może na poprawę śluzu piłabyś sobie jakiś syrop mukolityczny?
                            Może masz i dobry ten śluz,a może deko za gęsty?
                            Tak tylko gdybam...
                            Nie wymieniaj minusówsmile)..sama se wymienię smile
                            • 12.08.07, 19:19
                              Klomifen to nazwa chemiczna clostilbegytu.Bo do mnie lepiej jechać po nazwie
                              chemicznej.smile
          • 13.08.07, 10:57
            mentafolia napisała:

> Ensata jak ja rozumiem Twój strach...tylko sobie pomyślę,że może uda się
            > wreszcie zaciążyć,od razu serce mi tak wali,że szok.
            > Powiem Wam w sekrecie,że jak ostatnio przyszła @ to poczułam...ulgę.
            > Głupia jestem,wiem.Momentami myślę,że nie zaciążam,bo podświadomie się tego
            > boję,a organizm wyświadcza mi przysługę sad

Ja mam identycznie, krecha na tescie, zadna frajda. Serce usłyszeć, do porodu
            dotrwac. Chociaz schiza mnie sie powieksza. Ostatnio ogladałam na tvn chore
            dzieci. Info, choroba ujawniła sie jak miał 2 latka, 3 latka. Matko....ilosć
            chorych dzieci jest przerazające, a ja powiem szczerze, chyba bym sie nie
            nadawała do opieki;-(((Nie wiem, czy to nie jest kuszenie losu.;-(((
            --
            tiny.pl/f331
            • 13.08.07, 11:41
              Witajcie smile
              Wróciłam i już odrobiłam zaległą lekturę. Widziałam, że za wiele się
              nie działo, bo sporo osób nie było. Z mojego punktu widzenia to
              dobrze, bo teraz mam mniej do nadrobienia, hihihi.
              Jak już wiecie od Ivinki rozpoczęłam kolejny cykl staranek i teraz
              nie ma siły udać się musi, bo ja też jak Wiosenka pełno boćków na
              trasie widziałam wink
              Ivinko - serdeczne dzięki za maila. Przeczytałam go strannie,
              zachowałam i będę wyciągać wnioski. Nowy cykl i nowy wykresik-
              lukajcie proszę, bo Wasza interpretacja jest bardzo cenna wink
              To na tyle, postaram sie niedługo poesłać kilka fotek z mojego
              wyjazdu.
              --
              Szymonek ma
              małżeństwem jesteśmy
              ff
              • 13.08.07, 11:43
                Aha, nowa szata graficzna forum jest delkatnie mówiąc dziwna...Ledwo
                Was odnalazłam, brr...komu przeszkadzała tamta wersja ?
                --
                Szymonek ma
                małżeństwem jesteśmy
                ff
    • 12.08.07, 19:38
      heyahsmile
      widzę, że posiłki z urlopów powracały i życiem forum tętnismile
      u nas kolejny leniwy dzień, prawie nie wychodziliśmy z łóżkasmile,
      Julkę szczęśliwie wcięło u koleżanki i mieliśmy czas tylko dla
      siebiesmile. Zwlekłam się 3 razy; na sniadanie, obiad i teraz Was
      poczytaćsmile

Wiem Wiosenko, że pregnyl był za późno na ciążę, ale sądziłam, że
      może choć pęcherzyk pęknie skoro mam zamiar na clo wjechaćsmile. jutro
      idę do gina sprawdzić co i jaksmile

Marnie nasza sirepniowa lista sie rysuje póki cosad(((

--
      moje niestarania
      julka
      • 12.08.07, 19:50
        Niegrzeczna dziewczynka! smile
        Coście tam robili tyle czasu??? big_grinDD
        • 12.08.07, 20:52
          Witam
          Ja wpadłam z pytankiem, kupiałam oeparol i jak go brać? Narazie łukam 2x2. Wiem
          że było już gdzies o tym ale tyle wątków przelecieć to mi sie za bardzo niechce.
          --
          ?
          Czekamy ...
          • 12.08.07, 20:59
            Aneczka, ja go łykam 2x2, podczas posiłków, i efekt prawie
            natychmiastowy ;DDD
            --
            ~
          • 12.08.07, 21:00
            Rany, Mentafolia, i dopiero teraz nam się ujawniasz ze swoim ogromem
            wiedzy? smile)) Dzięki smile
            --
            ~
          • 12.08.07, 21:01
            Mentafolia, a jaki polecasz??
            wolałabym mieć jakiś wybrany i nie rozwodzić się w aptece, że to na
            rozrzedzenie śluzu wink

Aneczka, możesz brać 2x2, ja biorę 2x1, a Wiosenka chyba 3x2 o ile
            się nie mylę wink
            --
            ...
      • 12.08.07, 19:53
        mjulka, no ładne kwiatki smile dzień w wyrku smile))

Mentafolia, ja nie-chemiczna, więc wybacz terminologię wink
        a ten syropek to jaki na przykład? w sumie mogę popić, co mi tam smile
        po urlopie się ziółkami zainteresuję chyba, tylko nie jestem pewna
        czy pijąc je razem z clo, to nie przedobrzę.
        --
        ...
        • 12.08.07, 20:07
          Z syropów to np.flegamina lub ambroksol.Mnóstwo tego jest.Poprosisz w aptece to
          Ci kilkanaście na ladę wystawią.
          Z tym,że jesli masz np.wrzody żołądka to ambroksol odpuść.
          Pijesz 2-3 łyżeczki dziennie w okresie śluzowym.Mukolityki uplynniają śluz,nie
          tylko ten oskrzelowy he he.
        • 12.08.07, 20:09
          sotie syropek to np. guajazyl chyba ze cosik źle wpisałam to niech mentafolia
          mnie poprawi big_grin a brałas wiesiołek? może spróbuj połykać troche w pierwszej
          fazie, ponoć CLO zmienijsza jeszcze ilośc śluzu tak czytałam. Acha jaky któras
          chciała to mam do oddania CLO nie ruszone. Ja juz go raczej nie bede miała
          szansy wykorzystac. Podajcioe adresik a ja wam przesle.
          --
          • 12.08.07, 20:21
            Guajazyl to raczej nie,bo on działa głównie wykrztuśnie.Zwiększa też ilość
            wydzieliny,ale mukolityki upłynniają,a chodzi o to żeby śluz nie był za gęsty.
          • 12.08.07, 20:22
            przeszukałam domową apteczkę i znalazłam mukolinę 5%, może taki być?
            jest napisane: carbocisteinum, syrop 5%, lek mukolityczny i
            ułatwiający wykrztuszanie.
            to kiedy to pić? w dniach okołoowulacyjnych, tak? czyli np. od dziś
            mogę??
            --
            ...
            • 12.08.07, 20:28
              to i ja chyba jakiegoś syropa zarzucą, bo prawdą jest, że na clo to
              różnie z tym bywasad

--
              moje niestarania
              julka
              karbocysteina jest git.2-3 łyżeczki w fazie sluzowej.Działa juz po 2-3 godzinach.
              Mozesz zacząć brać kiedy zaczniecie sie bzykać.
              A czy Ty tego nie miałas w domu do inhalacji czasami?
            • 12.08.07, 20:30
              Mentafolia specu, a ten wiesiołek pisałaś chyba, że na plaster, nie?
              Znaczy nie na śluz, jeśli juz to na włsosy i paznokcie, tak? Czy Cię
              z kimś mylę kobieto?tongue_out
              --
              moje niestarania
              julka
              • 12.08.07, 20:36
                Mentafolia, ja go miałam stricte na kaszel.
                --
                ...
                • 12.08.07, 20:42
                  Tak tak,juz wiem.Nie doczytałam wcześniej,ze to syrop,tylko że 5%
                  karbocysteina,a ona jest tez przepisywana do inhalacji.
                  • 12.08.07, 20:45
                    Mentafolia, a znasz tabletki musujące AC600? Czy jakoś podobnie? To
                    nazwa farmakologiczna big_grinDD One na gardło są.
                    Bo gin zapisał mojej kumpeli, że niby na śluz? Bo ona sama nie
                    pamięta.
                    --
                    ~
                    • 12.08.07, 20:49
                      ACC to dokładnie to samo co karbocysteina i acetylocysteinasmile
              • 12.08.07, 20:40
                No pisałam tu kiedyś o wiesiołku.
                Że działa na całego człowieka,a przez to moze i na śluz,ale na pewno nie
                bezposrednio.
                Pisałam tez o siemieniu.Ono działa tylko miejscowo,nie wchłania się z przewodu
                pokarmowego i nie jest środkiem śluzorodnym.Nie wiem skąd tak duże jego wzięcie smile)
                • 12.08.07, 20:43
                  ok, to wywlalę won, a jutro może zakupię jakąś flagaminę z czynnym
                  związkiem wink dzieki smile
                  --
                  ...
                  • 12.08.07, 20:50
                    Nie musi być ta flegamina smileW aptekach maja wybór,że hej.Od groma tego.
          • 12.08.07, 20:27
            aha wrzodów, ani w ogóle żadnych schorzeń nie mam.
            malutka, wiesiołka łykam juz któryś tam cykl. w zeszłym cyklu miałam
            namiastkę jajka, bo tak poza tym, to go raczej nie widzę, a wg gina
            w środku jest ok.
            jakbyś nie znalazła chętnego na clo, to mnie się przyda. ale i tak
            muszę teraz wykupić i wziąć na wyjazd, bo nie mam pewności kiedy
            nadejdzie @. więc może kogoś znajdziesz bardziej w potrzebie, albo w
            Twoim mieście, coby nie wysyłać. a tak w ogóle to drogi to jest lek?
            --
            ...
              hmm sprawdziłam datę ważności tej mojej mukoliny: 09.2006 wink)) to
              chyba nie będę ryzykować, jak myślicie?
              --
              ...
              • 12.08.07, 20:37
                Wyrzuć to w taki razie.Otruć się nie otrujesz,ale związek tam zawarty jest juz
                pewnie nieczynny.

• 12.08.07, 21:00
                  jak dobrze specjalisty posłuchać, mówię o mentafoli rzecz jasna big_grin ja czytałam
                  na innym forum o tym syropku guajazyl się zwał alem sama nie stosowała smile sotie
                  ja nie pamiętam juz ile płaciłam za CLO ale wiem ze nie jest drogi chyba na
                  recepte do 10 zł
                  --
                  • 12.08.07, 21:14
                    Jest kilka związków działających mukolitycznie:
                    -pochodne cysteiny czyli omawiana wczesniej smile)) acetylocysteina lub
                    karbocysteina ( jeden kij),preparaty to m.in.ACC.Mucosolvan,Mukolina.
                    -bromheksyna czyli np.Flegamina
                    -mesna,nazw aptecznych nie pamiętam
                    -ambroksol,preparaty to Ambroksol,Aflegan
                    Więcej nazw aptecznych nie znam.
                    Sotie,moze cos z tej pierwszej grupy?Zresztą Mukolina która poszła won jest ok.
    • 12.08.07, 21:11
      ja kiedyś włozyłam klucz do kół do zapalniczki w samochodzie, ha ha,
      i co M wymienił mi bezpiecznik do wentylatora to zaraz sie
      przepalał, no i tak jexdziłam bez nawiewu aż przyszło lato,
      pojechałam do elektryków rety przez godzine mi rozbebeszali auto i
      za diabła nie mogli dojść o co chodzi, aż w końcu uczeń zobaczył rtę
      nieszczęsny klucz w zapalniczce, wyciągnął i wszystko działało, żeby
      było smieszniej nie od razu skumałam co to ma za związek ze soba, a
      to metal i metal i było zwarcie
      --
      $
    • 12.08.07, 21:12
      Malutka jak tam Twoje bóle i te brudzenia, czy cos juz wiesz?
      --
      $
    • 12.08.07, 21:13
      Dzieki Mentafolia za radę, tylko jak zorganizować 3-4 dni wolne.
      Ponoc psina juz ciut poduczona, zobaczymy jak będzie w praniu. Nie
      chcesz zdradzic tajemnicy swego zawodu? szkoda w sumie
      --
      $
      • 12.08.07, 21:20
        Wiosenko,żadna tajemnica.
        Z wykształcenia farmaceuta,a zawodowo zajmuję się organizacją szeroko rozumianej
        współpracy z firmami ( nie tylko farmaceutycznymi )w prywatnej przychodni.
        Trochę tez wiem o zębach ha ha.
        • 12.08.07, 21:25
          no, w końcu bastion padł i się Mentafolia przyznała smile))))))
          a jak wyjedziesz, to nie będziesz miała problemu ze znalezieniem
          pracy?
          --
          ...
          • 12.08.07, 21:30
            eee,problemu raczej nie bedzie.
            W najgorszym razie pójde do apteki.
            A najchętniej to bym sobie dała spokoj z pracą,przynajmniej na jakis czas.
            Z głodu nie zdechniemy smile
    • 12.08.07, 21:16
      Sotie właśnie Ty jajeczkujesz, też podzielam opinię Mentafoli, że w
      końcu sama zaskoczysz. Czy clo pomoże, byc może ma szersze
      działanie. A ja sobie nawet myslałam że clo pomaga również na
      dojrzewanie zdrowego jajeczka, bo czasem owu widzimy na usg bo jest
      pęcherzyk, ale niewiemy jakie jest jajeczko, może trefne?
      --
      $
      • 12.08.07, 21:23
        no właśnie malutka, co tam z Twoimi dolegliwościami??

dzięki Mentafolia, to wybiorę coś na Muko... wink))

ja tak sobie myślę, że jakbym miała normalnie zskoczyć, to chyba bym
        już dawno zaskoczyła ;[ i możliwości są dwie: blokada albo
        niezdiagnozowana dotąd przypadłość...
        spodobał mi się pomysł z rozrzedzeniem śluzu smile spróbuję. mam
        nadzeję, że nie można go zbyt rozwodnić? wink)
        no i z tym clo zobaczymy co się będzie działo. może coś zaskoczy.
        dobrze, że clo niedrogie. choć chyba nie mam refundacji na tej
        recepcie.
        mówicie, że clo upośledza śluz??? bo słyszałam, że owszem endo, ale
        że śluz?
        --
        ...
    • 12.08.07, 21:17
      No tak nie zaskoczyłam że wcięło Poppy zdjęcia oj szkoda.
      Ensata nr gg juz wysłałam, cus chce sie spytać, więc się łodezwij
      przy okazji.
      --
      $
      • 12.08.07, 21:27
        ja mam aktualnie taki brunatny śluz nie wiem czemu skoro dzis 9 czy 10 dc sad
        bolec nic nie boli chyba ze zacznie po tych kajakach bo 2 dni z mokra dupą
        pływałam sad No a wizyta 24 sierpnia i zobaczymy co doktorek powie.
        Trzymcie sie do jutra papa
        --
    • 12.08.07, 21:23
      to mnie zaraziłyście, dawno włosków nie farbowałam, ze 2 lata
      będzie, moge sie pochwalić, jakoś cudem chyba ale nie mam siwych,
      ale marzy mi się balejaż

dziewczynki później zapom,nę wszystkim urlopowiczkom życzę udanych
      pogodnych dni, odpoczywajcie dziewczyny

Ensata cięzko ze spotkaniem, bo i od wtorku goście, a i obroty
      siadły, trza prace nadgonic, spokojnie jeszcze wrzesień bedzie
      ładny, a Wy kiedy wyjeżdżacie dokładnie?

a to żadna tam tajemnica, M miał iść jutro oddać plemniory do
      badania, ale stwierdził, że pójdzie we środę, bo podróż była długa
      całą nockę jechał, mało spał, więc i wynik niemiarodajny, ot
      chciałam sie pochwalic, że miał 7ml jak M Sotie, ha ha, zobaczymy
      jakie wyniczki będą?
      --
      $
      • 12.08.07, 21:28
        fiu fiu smile)))))) to ładnie Wiosenko smile może nasi M to bracia czy
        cuś? wink kiedy wyniki? tzrymam kciuki mocno za potężną armię smile
        ciekawe czy w milionach też zgodni będą? smile
        --
        ...
      • 12.08.07, 21:29
        Cos mi sie zdaje Wiosenko,że Twój M znowu się miga smile)
        Tak samo przekładał w poprzednim,chyba,cyklu big_grinDD
      • 13.08.07, 12:52
        > Ensata cięzko ze spotkaniem, bo i od wtorku goście, a i obroty
        > siadły, trza prace nadgonic, spokojnie jeszcze wrzesień bedzie
        > ładny, a Wy kiedy wyjeżdżacie dokładnie?

Wyjeżdzamy ok 28 sierpnia. Mamy równiez gosci, tym razem z Francji, ja juz
        goscinnie wysiadam;-(Napisz do mnie na gg, bo Twojego numeru tyz nie mam, a sie
        juz zalogowałam
        --
        tiny.pl/f331Concord
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.