Dodaj do ulubionych

Dobrze o Garwolinie

05.08.17, 10:20
W ,,Polityce" pisali że dwóch nastolatków z Garwolina brało udział w demonstracji w obronie sądów. . Nawet żałowali że babcia ich nie zauważyła w telewizji.Więc jednak z nami nie jest tak źle.
Ja jak swojej mamie powiedziałem że byłem na tej demostracji to ona z wyrzutem. To ja siedzę cały dzień głodna a tobie się zachciewa demonstrować? Powinni cię zamknąć. na to ja że jakby mnie zamknęli to on a jeszcze dłużej była by głodna. Ale taki głód to ona by przeżyła.
Jedna starsza pani w ,,moim" sklepie na temat demonstracji" Jakby dali jej bat to by tych wszystkich co demonstrują przeciw tak dobrej władzy to by wybatożyła. Mógłbym powiedzieć że z tego batożenia pewnie i tak by nic nie wyszło skoro ona i tak ledwie na nogach się trzyma.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.